Kahve Falı

uyuyamayıp zombi gibi dolaşmaktan iyidir ..
ayrıca ağır dozda değil ..
daha öncede yalnızlıktan korktuğum için kullanmıştım ..
2-3 hafta kullanayım sonra bakıcam ..

hem ben uyuyorumda ne oluyor bütün gün aklımda oldugu yetmiyormuş gibi birde rüyalarıma giriyor.hemde rüyalarımda mutluyuz bana sarılıyor falan sonra uyanıyorum onun olmadıgı aklıma geliyor ondan sonra çekilmez bir gün daha başlıyor.senağlama

:kedi:
merhaba arkadaşlar,
hepinize tek tek teşekkür ederim şükür sınavlarım iyiydi,atlattım...pek giremedim ama uzaktan arasıra takip ettim burayı...ne kadar çok üzgün olduğunuzun da farkındayım ama inanın fal hiçbirşeye çare olmaz onu ciddiye almayın bile sizin için sadece eğlence olsun...corel sana bakarken kendini dinlemelisin sorunların var demiştim...ve bir çok arkadaşıma sadece güzel şeyler söylemedim...siz sadece içinden güzelleri aldınız buna eminim çünkü an sadece buna ihtiyacınız vardı...herşey zamanla olacak...esra1234 arkadaşımızda bakıyormuş,burada demişki ''gerçekle,netten bakmak arasında çok fark var''evet haklı...sadece bir kaç resme bakıp yorum yapmak kolay değil...bir insanın sizin karşınızda olmasıyla,yüzünü hiç görmediğiniz birinin falına bakmak sizce nasıl olur? kızla yanlış anlamayın sadece bazı şeylere açıklık getirmek istedim...eğer sizi sevmeseydim sınav üstü ve ramazanda fala bakmazdım kesinlikle...sırf siz mutlu olun diye...inşallah en kısa zamanda toparlanıp tek tek gene bakacağım size..hem esra arkadaşımızda yardımcı olur...burada hepimiz arkadaşız birbirimize destek olacağız...opuyorumnanaktan

esmer sekerim cok dogru seyler yazmis.... unutmayin ki fal herseyin cagresi deildir. Fala baktirmak güzeldir ve insanin hosuna gider ama ii birsey diyemiyecegim fal icin. Bakanda baktiranda gunaha giriyor.... ben sahsen inanmam fala ama neense bakarim...
:kedi: sunuda unutmayinki herzaman icin beterin beteri vardir, ama hicbir zaman umudnuzu kayp etmeyin ve kendiniz icin dualar okuyun. En azindan iciniz rahatlar...
bu arada evet fallara bakariz... esmerle sekerimle birlikte :)-tatlicadiarzu-
simdilik herkse kocaman opucukler......

" fala inanma falsizda kalma " demisler....

:kedi:

esmer sekerim cok dogru seyler yazmis.... unutmayin ki fal herseyin cagresi deildir. Fala baktirmak güzeldir ve insanin hosuna gider ama ii birsey diyemiyecegim fal icin. Bakanda baktiranda gunaha giriyor.... ben sahsen inanmam fala ama neense bakarim...
:kedi: sunuda unutmayinki herzaman icin beterin beteri vardir, ama hicbir zaman umudnuzu kayp etmeyin ve kendiniz icin dualar okuyun. En azindan iciniz rahatlar...
bu arada evet fallara bakariz... esmerle sekerimle birlikte :)-tatlicadiarzu-
simdilik herkse kocaman opucukler......

" fala inanma falsizda kalma " demisler....

esracık sen şimdi fal bakmıyorsun degilmi

evet fala bakioyorum ama inanmiyorum fala opuyorumnanaktan. ama ramazandan sonra bakicam fallariniza cunku bi arkadasimizinkine baktim ve gece uyuyamadim . yani korku dolu bi gece yasadim. Bu yuzden dolayi ramazandan sonra bakmayi tercih ediyorum...

ooo baktıran baktırdı bakan baktı topik pasif oldu canım olmazki biz daha sırada bekiliyorduk ne oldu kızlar nerelerdesiniz

demek fal bakılıyoo benm haberım olmuoo:eek:klava:
ramazandan snra bnmkınıde bakın bari ayol çok beklentılerım var olıcekmi olmicekmi=))

artezim hoşgeldin canımma.s.valla ramazanadan sonra esra1234 ve esmer_şekerim arkadaşlarımız bakcaktı bakabildiklerineee sen onlarra söle senii sraya alsınalrr canım:KK66::KK66:

:)
istediklerimi duyunca hoşuma gidiyor işte ..
çare mi değil ..
çıkıcak mı sanmam ..
acıları bi süreliğine geçiriyor

X