Kahve Falı

Sagolun kizlar moral verdiniz.
Herseyi kabullenmek gerekiyorki,buda allahin bir taktiri..

kkarabiberr ben senin falini görmedim.

yavruceylan1 ve slcn sizede gece bakip göndericem..
Bugün benim icin cok yorucu ve stresli birgündiki neyseki atlattim ama cok yorgunum.
Biraz dinleneyim bakicam size...

canım ağzına sağlııııık
döktürmüşsün yine hihoyyyt
çoook teşekkür ederim yordum seni de yaaa :kedi:
Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun :Saruboceq:

malen,
bebeğin için çok üzüldüm. dilerim en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.
canım banada fal bakabilir misin? benim eşimle sorunlarım var. boşanma davamız var.bununla ilgili baktırmak istiyorum. müsait olduğun zaman banada bakabilirsen sevinirim. resimleri senden gelecek cevaba göre eklerim.

malen rica etsem banada bakar mısın ? bayadır baktırmadım

Eklentiler

• $Görüntü007.jpg
    $Görüntü007.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 44
  • $Görüntü010.jpg
    $Görüntü010.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 54
  • $Görüntü014.jpg
    $Görüntü014.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 46
  • $Görüntü015.jpg
    $Görüntü015.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 48
  • $Görüntü016.jpg
    $Görüntü016.jpg
    6,2 KB · Görüntüleme: 62
malen,
senden cevap gelmesini bekleyemedim :) hazır kahve içmişken resimlerini çektim. müsait olduğun zaman bakabilirsen sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim.

Eklentiler

• $DSCN0706.jpg
    $DSCN0706.jpg
    9,7 KB · Görüntüleme: 48
  • $DSCN0707.jpg
    $DSCN0707.jpg
    10,5 KB · Görüntüleme: 54
  • $DSCN0708.jpg
    $DSCN0708.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 53
  • $DSCN0709.jpg
    $DSCN0709.jpg
    8,6 KB · Görüntüleme: 47
Kizlar bu gece eklenenlere bakicam.
Simdi resim eklemeyin,eklenenlere bakayim sonra eklersiniz.
Cok kötü üstümüsüm kendime hayrim yok desem yeridir..
O yüzden sabirli olmanizi istiyorumopuyorumnanaktan

<P>güzel yorumlarından bir daha alabilirmiyim.ekemeyin demişsin ama sabahtan başladım yükleyemedim nette problem vardı. bunu da kabul edersen sevinirim.

Eklentiler

• $IMG_1875.jpg
    $IMG_1875.jpg
    11,9 KB · Görüntüleme: 43
  • $IMG_1866.jpg
    $IMG_1866.jpg
    10,8 KB · Görüntüleme: 49
  • $IMG_1880.jpg
    $IMG_1880.jpg
    11,2 KB · Görüntüleme: 44

Sibelcim resimlerin net cikmamis ama icime dogani sana yazicam..
Nedir biri ile arandaki mesele bilemiyorum ama senin sinirlerin yipranmis resmen.
Ve sanki bir yol kafanda cizmissinde oraya gitmek gibi hayaller kuruyorsun ama ailenden biri icin imkansiz o yola gitmen..Esin yada esinin ailesinden biri herseye müdahale ediyor.
Ufak bir cocuk var ve bu cocuk cok cabuk nazar aliyor,evde bir degisiklik yapilacak bu aralar,sanki herseyi bastan yapmak istiyorsun.
Hatta bir ara esin ile aran cok kötü derecede acilmis ve tekrar toplanmis..
Sen aslinda cok icli bir insansin,sorunun olsa dahi disariya karsi hep mutluluk oyunlari oynuyorsun...Sürekli hasta olan ve pesinde kosturdugun biri var..
Kalabalik bir aile ortamina sahipsin...Esin ya ortaliktan ayrilmis yada is degisikligi yapmis ve cok tutarsiz borclara girmis..Simdi sorarsan fena degil temiz cikmis aile ortaminiz.Kusura bakma ancak bunlari görebildim.Dogru yada yalnis ama ben bunlari hissettim.

ya kısa bir soru sorabilirmiyim benim fallarımda hep mevlana çıkıyor ya oturur vaziyette ya dönerken yada ayakta anlamını söylermisiniz çok etkilenmeye başladımda

malen hosgeldın bakabılecek mısın ıyı degılım demıssın gecmıs olsun eger musaıt degılsen baska zaman olabılr canım

malen rica etsem banada bakar mısın ? bayadır baktırmadım

Öncelikle artik kabugundan cikip etrafina bir bak diyecegim cünkü cok kabuguna cekilmis,kendi kendini dinliyorsun...
Bir dala tutunacak olmussunki sonra birakmissin,saniyorsunki o dali tutsam elimde kirilacak,
Orta yas biri ile ilgili saglik sorunu yasanmis ve telas yasanmis ama sonu temize cikmis,korktugunuz gibi bir netice almamissiniz..
Ailenizde cok dost gibi görünen ama arkadan konusan kisiler var er yada gec kim olduklarini göreceksiniz.
Senin yada kiz kardesin varsa onun iliskisinde bu aralar kara bulutlar dolaniyor,hep bir cikmazdalar,ne butarafa ne otarafa dönemiyorlar.Hep bir kararsizlik var..Uzun süredir beklediginiz birsey bu aralar neticelenecek,,Ailece cok sevineceksiniz bu duruma ve bu olaydan sonra bir telasa gireceksiniz,kalabalik ortamlar var..

Mum aydinligi cikmis buda sana is yada baska bir konuda yardimci olacak,yoluna isik olacak birine isarettir sen düsüneceksin ama düsünmeden yardim edecek kisinin elini tut hayirli bir konu olacak bu..
Senin üzerinde bir tembellik bir uyusukluk var,herseyi kenara atmissin,öyle oturdugun yerdende birseylerin sana gelmesini bekleme bence..:)

ya kısa bir soru sorabilirmiyim benim fallarımda hep mevlana çıkıyor ya oturur vaziyette ya dönerken yada ayakta anlamını söylermisiniz çok etkilenmeye başladımda

Mevlana yada büyük zatlar cikarsa falinda anlaki senden hayirli birsey yapman bekleniyor,ya adagin vardir onu gerceklestirmen gerek yada olacak birsey kapida ve senin adimini atmanla olacak demeye isarettir.

tesekkurler kendı kendımı dınlıyorum dogru saglık sorunu bende vardı kıstım ıyı huylu cıktı evet dost gıbı dusman vardır emınım yanı tembellık de denemez ama monotonluk var baya ısabetlı bakmıssın bravo kalabalık ortam ve karsına bırı cıkacak yardım edeck demıssın bunlarda kısmet bakalım agzına saglık

Kizlar bu gece eklenenlere bakicam.
Simdi resim eklemeyin,eklenenlere bakayim sonra eklersiniz.
Cok kötü üstümüsüm kendime hayrim yok desem yeridir..
O yüzden sabirli olmanizi istiyorumopuyorumnanaktan

malenım gecmıs olsun dıkkat et bu hawalara guwen olmaz grıbıde pıs
falları ck guzel yorumluyorsun bende bı ara eklemek ıstıyorum bakabılırmısın bıdanem ??

malen,
senden cevap gelmesini bekleyemedim :) hazır kahve içmişken resimlerini çektim. müsait olduğun zaman bakabilirsen sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim.

Senin kafani birileri cok karistiriyor ve sen bu yüzden cok kararsizliklar yasiyorsun.
Birseyden ötürü cok pisman olmussun ve hala aklindan atamamissin.
Cok üzülmüs ve göz yasida dökmüssün ama nihayetinde gecmiste kalmis seyler bunlar.
Birseylere sebep aramak icin gec kalmadinmi?
Yani demem oki kafandan atmaya calis ve bitsin yoksa her daim icinde yasayacaksin o üzüntüyü.Huysuz bir kadin var etrafinda,zaman zaman bu kadinin yaptiklarina sasiriyorsun ama nedense kendini o kisi ile konusmaya mecbur birakiyorsun..Yani nasil desem sende o kadinin nasil biri oldugunu biliyorsun ama kendini geri cekmiyorsun..
Istedigin cok seyler olmus ama hep hayalkirikligi yasamissin,ne varki cok azimli ve disiplinli bir ruhun var.böyle devam edersen sansin acik olacak.
Cok güclü bir iraden var,birine kizginliginda karsindaki bayilsa ayilsa sözünden dönmüyorsun...Dedigim dediksin biraz..Biri ile yüzüktenmi döndün yada ciddi olacakken geri tepmis,hayirlisi ne ise hakkinda o olsun..
Elinize bir para yada birseyin karsiligi gececek buda sizi rahatlatacak cnm.
Kendini cok yalniz hissetiginde kalbin kibildiyor ama öyle düsüncelerden faydalanipta yalnis bir tercig yapma,Sevenin cok ve iki kisi arasinda bir kararsizlik yasayacaksin..
Karsindaki cahil daha neden ona dogruyu anlatmaya calisiyorsunki ugrasma onun kafasi almiyor,yada isyerinde yada ailende diyecegim bu kisi..
Bukadar..

malenım gecmıs olsun dıkkat et bu hawalara guwen olmaz grıbıde pıs
falları ck guzel yorumluyorsun bende bı ara eklemek ıstıyorum bakabılırmısın bıdanem ??

Tsk ederim Pantercim dikkat ediyorum ama gelip beni buluyor hastalik:)
Valla sözde bakiyorum iste fala ki annem duysa beni terlikle kovalardikaydirigubbakcemile
Ben sakasina fal bakayim dedim cikti o gün bugündür öyle yorumlarim ama benim falla isim yok,sezgilerim cok kuvvetli ondan yola cikarak bakiyorum ..
Tabiki ekle bakarim sanada bir ara..opuyorumnanaktan

<P>güzel yorumlarından bir daha alabilirmiyim.ekemeyin demişsin ama sabahtan başladım yükleyemedim nette problem vardı. bunu da kabul edersen sevinirim.

Sorunlarin cok fazla,tek basin augrasiyorsun bu sorunlarla.
Yakin bir zamanda aydinlanacaksin,uzun bir zaman darlik cekmissin,cok SIKINTI yasamissin ama sanki birinin yardimi ile sorunlarindan kurtulacaksin.
Birinemi bakiyorsun sen? sanki birinin yükü sende,bir bagin var ama bu bagini tam olarak adlandiramamissiniz..Ise girmek niyetindeysen sana gelen firsatlari kacirma,amannn ben yapamam ugrasamam deme..Zaten senin her isine biri cok karismis ve bu kisi yüzünden bir cok firsati kacirmissin,hayatina cok müdahale etmis kimse...Iki kisi bir araya gelecek bunlar orta yasta insanlar ve bir araya gelip bir karara varacaklar.
Sen cok üzgünsün ya aydinliga cikmak istiyorsun ama bir türlü basaramiyorsun.
Etrafin kalabalik ama sen kendini cok yalniz hissediyorsun..Evlenmek gibi bir niyetin var ise biraz ara ver simdi acela karar verme,bu konuda cok titiz davranman gerekiyor,ileride daha cok mutlu olman icin beklemen sart..Son günlerde senin sebep oldugun birsey yüzünden biri ile agiz dalasi yapacaksin,nekadar özürde dilesen karsi tarafa bunu kabullendiremeyeceksin ve biraz üzüntüsünü cekeceksin...Egerki simdilik evlilik konusunu ertelersen iyi olacak dememin nedeni,beklersen daja mutlu olacagin bir kapiyi görmemden kaynakli...Önemsiz bir hastalik atlatacaksin....Bir kac kisi para biriktirme derdine düsmüssünüz ama sen kendini bu ise okadar kaptirmissinki,sanki sen yetmesen suclu hissedeceksin kendini...Bukadar baski yapma kendine ve hayatini oluruna birak..

teşekkürler. beni resmen okudun bu kadar olur. evliliğli düşünüyorum kaçış gibi.hayırlısı bakalım zaman herşeyin ilacı demiişler.

X