Kahve Falı

en kısa zamanda cwbınızı bekliyorum malen abla yeni üyeyim teşekkürler :eek:

Sen simdiden gelecek kaygisi tasimaya baslamissin..
Icin ruhun daralmis senin,herseyi ince ince düsünmekten kafan karma karisik olmus..
Biri ile cok kötü bir agiz dalasi yapmissin,simdi konusmak istiyorsun ama ilk adimin ondan gelmesini bekliyorsun..Ruhun cok inatci senin,birkere bittimi bitti o derecedesin..
Yakin zamanda eline ya para gecmis yada gececek.seni kendi iclerine cekmek isteyen bir kac kisi var uzak dur,onlar disaridan cok sahsahli bir hayat yasiyorlarmis gibi görünüyor ama göründügü gibi degil,tam tersi düzensiz bir hayatlari var..Bu babanmidir bilmem ama sen cok üzülmüssün orta yasli bir erkege ama suan oldukca iyi görüyorum...
Birseye vada edeceksin üzüleceksinde ama artik zamani geldi hayirli olacak senin icin..
Bir istede emeginin karsiligini alamammissin,bunun icin ugrasacaksin..
Bak dikkat et birinin iftirasina ugrayacak bir bayan görüyorum,ya bu bayan sensin yada aileden cevreden biri...Bu ara yapman gereken herseyi ertelemissin,bir miskinlik var üzerinde,hemen hallet ne isin varsa cünkü ilerisi icin önemli bunlar..Birlikteligin var galiba ve hic olmadigi kadar güzel gececek sanslisin bu konuda...Bir yarin sanki senden uzakta,hep aklinda o bir yarin...Temiz görüyorum seni...

ne güzel bakıyorsunuz ya hemen gidip kahve mi içsemzemuszemus ama foto çekip şu an yükleyemem kimafoldumben

Duygusal acidan cok ac bir ruhun var senin.
Hep sevilmek istiyorsun ve cevrendekilerin seni ikinci plana attigini düsünüyorsun.
Yüksek bir yerde görüyorum seni ama bu yüksekligi sen kendi basina yaratiyorsun.
Cevrende sevenin oldugu kadar sevmeyeninde cok,sivri dilli olusun,bir lafi pat diye söylemen insanlarda negatif bir izlenim birakiyor.Gecen dönemlerde bir rahatsizlik gecirmissin ve suan üstünde kalip kalmadigi aklini kurcaliyor..Cok laf kargasasi olmus bir mevzuda ama suan geride kalmis o laflar...Is konumun var ise biri ile ortak bir alanda beraber is yapacaksiniz..Sen onun yüzüne o ise senin süzüne gülecek.samimiyetsiz bir ortaklik bu anlayacagin....Sende kendini cok mutsuz hissediyorsun ve olan bir olay yüzünden baska birini sorumlu tutuyorsun...Acikcasi sen nekadar huzurda arasan,dinginlikte arasan biryerlerden birsey cikip seni buluyor...
Evde 3 kisimi yasiyorsunuz?
Bu ara yine bir gelisme olacak,bu gelismenin ardindan bolluk gözüküyor size..
Nisanlanacak birileri var ama sen istemiyorsun icten icte..Güvenin yok cünkü...

Sagol cnm agzina saglik beni yuksekte gordugunu ama benim bunu yarattigimi soylemissin acabilirmisin cnm, ben su anda yurtdisinda master yapiyorum kafamda binlerce soru isareti var acikcasi gelecekle ilgili ve evde 3 kisiyiz evet bebegimiz var:)

bana da bakabilirmisin malen ya güzel şeyler duymaya öyle ihtiyacım var ki

Eklentiler

• $lmymxmv0be6g5w1ni8k2.jpg
    $lmymxmv0be6g5w1ni8k2.jpg
    13,3 KB · Görüntüleme: 32
  • $083nluvi3hkw2q9fztnl.jpg
    $083nluvi3hkw2q9fztnl.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 26
  • $mp6cn7pxwkecyos3b17.jpg
    $mp6cn7pxwkecyos3b17.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 29
  • $5xninmo5s4i8zqgdtet.jpg
    $5xninmo5s4i8zqgdtet.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 24
  • $om4eifvckmgegqqe1ld7.jpg
    $om4eifvckmgegqqe1ld7.jpg
    7,9 KB · Görüntüleme: 40
Sagol cnm agzina saglik beni yuksekte gordugunu ama benim bunu yarattigimi soylemissin acabilirmisin cnm, ben su anda yurtdisinda master yapiyorum kafamda binlerce soru isareti var acikcasi gelecekle ilgili ve evde 3 kisiyiz evet bebegimiz var:)

Yani yüksek bir konum cizmissin kafanda,hedefin yüksek..
Suan o yüksek konumu biraz zamana birakman gerekiyor..Onu demek istiyorum,

Yukarida yazdim
esinle aranda bir bag görünüyor,belki bu düzelme isareti olabilir.
Nekadar ayri gözüksenizde baginiz var,bu bag cocuk olur baska birsey olur ama bag var arada..Bu bag nedir bilemem ama ben simdi ayrilik görmüyorum..E harfi kim var sinirlendigin?

canım, çocuğumuz yok ama hala seviyoruz birbirimizi. e harfi eşimde var. yorumun için çok teşekkür ederim canım.

malencim cnm ya negüzel bakıyosun bende içsem banada bakarmısın?

Canim ekle ama birkacgün bakamam cünkü yogunum.ekle müsait olunca bir göz atarim..Tek basina günde 4-5 tane bakinca beynim dönüyor derslere adapte olamiyorum sonra:kaydirigubbakcemile2

Canim ekle ama birkacgün bakamam cünkü yogunum.ekle müsait olunca bir göz atarim..Tek basina günde 4-5 tane bakinca beynim dönüyor derslere adapte olamiyorum sonra:kaydirigubbakcemile2

canım şimdi içip ekliyorum sen müsait olduğunda göz atarsın ayy heycanlandımm:))

Ne zaman musait olursan o zaman bakabilirmisiniz ? Ben bayiliyorum kahve fallarina ama yakinimda baktirabilecegim kimse yok maalesef ve gercekten merak ettigim seyler var umarim iyi seyler cikar :)

bana da bakabilirmisin malen ya güzel şeyler duymaya öyle ihtiyacım var ki

3 kapi var sana,3 secenek,3 karar,3 düsünce anlaminada gelebilir bu kapilar.
Hepside aydinlik görünüyor ama adim atarken cok düsüneceksin..

2 kisi arasinda cok kalmissin ama bas edemeyeceksin sanki..
2 sindende vazgecemiyorsun,sanki sana deniliyorki ya orasi ya burasi.arada kalmissin ve secim yapamiyorsun..Iliski durumun cok karisik,sürekli tartismalar,habersizlik ve belirsizlik canini SIKACAK.iliskin yok ise yakininla aranizda bir sogukluk yasanacak..

Aslinda sende tam olarak ne istedigini ne bekledigini tam olarak bilmiyorsun..
Elinde bir kagit var o kagit seni bir hayli zorlayacak...
Hayatinda önemli bir degisiklik yapacagin görünüyor,ve sende bir huy var,birseye baglandiginda herseyin onla basliyor onla bitiyor,tek odak noktan o oluyor...

Birine öyle bir laf sokacaksinki icten ice ohhh iyi ettim diyeceksin ama karsindakine dikkat et kolay kolay laftan anlayan biri degil,arsiz bir insan bu kimse...

Bir kac gün sonra sevinecegin birsey olacak,,
Kime ne almak istiyorsun bilmiyorum ama kararsiz kalmissin....

Hep plan yaparken cikiyorsun ama dogru dürüst birseyide tam olarak yerine getirememissin....Bazende dogruyu yapayim derken tam tersini yapiyorsun...

Birseye derinlemesine dalmissin ve icten ice üzüntü yasiyorsun...

Bukadar...

Ne zaman musait olursan o zaman bakabilirmisiniz ? Ben bayiliyorum kahve fallarina ama yakinimda baktirabilecegim kimse yok maalesef ve gercekten merak ettigim seyler var umarim iyi seyler cikar :)

Simdi sira sana geldi..
Senin aklini karistiran nedir bukadar?
Biraz nefes al,soluklan,kendine kötülük yapiyorsun baskasina degil.
Sen böyle yaptikca karsindaki anlamiyor anlamadigi gibide destegi yok...

Sen artik eskiden yasadigin mutsuz olaylarin üstünde durmak istemiyorsun ama icinde bulundugun durum seni eskiye götürüyor...

Aslinda cok güclü ve kararli bir yapin var amma velakin bir yanin hep gecmise dogru gidiyor..

Bir kayip yasamissin ve bunun üzüntüsü seni cok yipratmis...
Sinir sisteminde bozukluklar olusmus,birde cok kalabalik ve lafli insanlar var etrafinda..
Bunlardan biraz geri dur...

Bir süre maddi SIKINTILAR yasamissiniz ama suanda yavas yavas geciyor.
Sabir ve zaman gerekli...Esin sanki herseyini anlatan biri degil,disardakini evde konusmak hosuna gitmiyor,bence sende üstüne gidip zorlama onu..

Esinden ayrilmayi düsündünmü bilemiyorum sanki bir ara bitsin artik demissin.
Ne yazikki mutlu zamanlarin geride kalmis diyenlerde oluyor sana ama bir süre daha sabirla ilerlemen lazim...

Büyük sözüde dinlersen cok iyi olurki bu konuda seninle konusan bir kadin var ama sen onun lafini duymamazliga vuruorsun..Biraz bencillik yapiyorsunda denilebilir...
Esinin is hayatida hep aksiliklerle gecmis..Dogru bir zamanda hersey güzel olacak..

dscf6673.jpg
dscf6675s.jpg

dscf6674x.jpg
dscf6676.jpg

cnm benim falim icin cok tesekkur ederim hemen aksama esime yaptim kahve bakarsan sevinirim:)

Son düzenleyen: Moderatör:
X