Kaka yapamama

hayaldunyasi123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2023
16
8
25
Kizlar yardim 1 saat once glisarin kansuk fiti verdim kizim iki aylik 20 gunluk kaka yapmasi icin ne yapmam lazim ne olur yardim edin 3 gundur kaka yapmiyo

Kizlar yardim 1 saat once glisarin kansuk fiti verdim kizim iki aylik 20 gunluk kaka yapmasi icin ne yapmam lazim ne olur yardim edin 3 gundur kaka yapmiyo
üç gün kaka yapmaması normal ama sadece anne sütü veriyorsanız doymuyor olabilir benim de iki aylık bebeğim var bir aylıkken öyleydi meğer doymuyormuş kaka yapması içinde zeytinyağını kulak pamuğuna sürüp poposunun içine sürün bikaç defa tekrarlayın tek işlemde zaten o an yapacaktır hem doğal hemde bi alışkanlık yapmıyor kenarına değil içine sürün unutmayın sürdüğünzde hemen yapacaktır ama devamı olacak ona göre silip yine sürün üç defa falan tertemiz kakasını yaptırın gazını da atacak öyle zaten sonra çok acıkır memenize yapışır eğer mama veriyorsanız da mutlaka su da verin bu şekilde

Sadece anne sütü alıyorsa 1 haftaya kadar normal değil mi? Bir şey vermeden önce doktora sordunuz mu?
Böyle kuçuk bebekler gün içersinde 2 3kez kaka yapıyor azar azar. Yapmazsa kabızlık sorunu vardır yani asla 1haftaya kadar kaka yapmaması normal olamaz.Çocuk hep aglar artık ilacla yaptirmak lazım kakasını doktorla konuşmalı.

X