Kalbim çok kırıldı.. Kariyer Olarak Yükselmesini İstemiyormuşum..

Yapısal olarak öyle değilim. Fedakarım. Hep kendimden verdim biraz da değer görmek istedim. Şuan bitirmeyi düşünüyorum. Sağda solda kariyerimi çekemedi der mi diye düşünüyorum.
Sakin fedakar olma inan insanoğlu anlamıyor o zaten sesini çıkarmıyor kabul eder diye kendi bildiğini okur.kendimden biliyorum.sevgilin konusunda da bu saatten sonra düzelmez ben diyim

Bence senin sevgilin biraz garip. Ya da bana öyle değil. ayak işi yapmakla danışman, yardimcilik vs seçilmez ki... Sevgilin, kaymakamın umrunda bile olmayabilir. Sevgilin kendi kendine gelin güvey oluyor olabilir. İşine sahip çıkan insanı takdir ederim ama bir karşılığı oluyorsa, parasını artiriyorsa.. senin sevgilin boş boş amelelik yapıyor olmasın??

Ama senin sürekli yanında. Ve eşin. Bizde bayağı mesafe var ve zaten az görüşüyoruz görüştüğümüzde de hep sorunlar çıkıyor. Aynı şeyler değil. Zaten hayatının bir yerinde görmüyorsa güle güle. Ondan bahsediyorum.
Boşver bürhan geç kendi okuluna adamın egosunu tavan yapmışsın gelsin çalışsın yerinde seni hayatının bir yerinde görmeyen biri icin fazla fedakarlık yapıyorsun

Bence senin sevgilin biraz garip. Ya da bana öyle değil. ayak işi yapmakla danışman, yardimcilik vs seçilmez ki... Sevgilin, kaymakamın umrunda bile olmayabilir. Sevgilin kendi kendine gelin güvey oluyor olabilir. İşine sahip çıkan insanı takdir ederim ama bir karşılığı oluyorsa, parasını artiriyorsa.. senin sevgilin boş boş amelelik yapıyor olmasın??
Ne pok yediğini kendi de bilmiyor.

Bildiğim kadarıyla o bahsettiği iş kadrolu resmi bir iş değil. En fazla görevlendirilir.

Ayrıca vali kaymakam vali yardımcısı bunlar bir gecede görev yeri değişen insanlar. Hiç zannetmiyorum ki hadi danışmanım kalk sen de benle gel desinler.

Bazı dönemler vardır insanın hayatinda sakinlik değil aksiyon ister. Şu an görüştüğünüz kişi aksiyonlu ve buna da hevesli bir zamanında muhtemelen bu da bir süreç. Yerinizde olsam destek verirdim. Bana absürt davranıyor gibi gelmedi. Sürekli yanınızda sabit biri olsa daha sıkıcı olmaz mıydı? Adamda geleceği düşünüyor belli ki. Ben ona hakverdim.

Eşimin okul müdürü olan teyzeoğlu bir süre valiye danışmanlık yapmıştı. Yaptığı projeler, çalışmalar ona bu kapıyı açtı. Ayak işi falan yapmışlığı yok yani. Sonra da öğretmenevine müdür oldu vali değiştiği halde. Çünkü kendini tanıtmıştı ve çevre edinmişti. Sen yalaka malaka diyenlere bakma, kendine öğretmenlik dışında bir gelecek kurmak istiyorsa liseli sevgililerin görüşemiyoruz muhabbetini yaparak önünde durma.

Kaymakam/vali danismani siyasi biri secilir kirik yilda bir cok iyi proje yapan varsa o secilir erkek arkadasinda avcunu yalar :)) deprem zamani marasta görevliydim bizim ilcenin kaymakami ve bizim oldugumuz ilden farkli farkli mesleklerden koordinatorler vardi, biri jandarma, biri sosal calismaci ,biri ögretmendi hatta jandarma olanin hic telefonu susmazdi. Hepside dönünce kendi görevinde kendi makaminda kaldi :)

Ha burhanın flörtüne gelene kadar ne işe yaramaz adamlar ne koltuklarda yer kaplıyor sanırım hiçkimse farkında değil. Bu çocuğun yerine görevlendirme yapılmıştır en azından, diğerleri bizzat oturuyor alenen. Bizim meslekten bihaber insanlar konuyu yanlış yorumlamışlar

X