Kalp atışı ne zaman duydunuz ?

esr3421

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2023
12
1
23
Selam hanımlar 5+1 gebeyim 3 gün sonra kontrolüm var kalp atışı duyulur mu ? Tecrübesi olanlar paylaşabilir mi siz ne zaman duymuştunuz ?

Bu kişiden kişiye değişiyor ki bir standartı yok, ben 6+2 de duydum genelde 7.haftalarda duyuluyor ama 8.haftada duyanlar bile var ☺️☺️

Selam hanımlar 5+1 gebeyim 3 gün sonra kontrolüm var kalp atışı duyulur mu ? Tecrübesi olanlar paylaşabilir mi siz ne zaman duymuştunuz ?
Ben 5+3 te gittim doktor com erken dedi 2 hafta sonra net garanti duyulur dedi 8+3 de çok şükür duyduk. Zaten fazla dinletmiyorlar cihaz zarar vermesin diye sanırım 🤷🏻‍♀️.

Ben 5+6da gitmiştim daha erken belli olmuyor dedi. 8.haftada çağırmıştı tekrar o zaman duyduk

Herkese göre değişiyor aslında bu durum ve vajinal ultrasonla bakılırsa daha erken duyuluyor :) Duydunuz mu?

Selamlar, az önce kontrolden geldim 5+3 de kese bebek ve minik kalp atışlarını duydum. Hem de karından ultrasonla 🥹 1 hafta sonra daha net duyacağız

X