Kalp atışını duymak için acele mi ediyorum

Rozerinsmbl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
14
3
24
İlk hastaneye gittiğimde adet tarihine göre 8 haftalık olduğunu söylenip kürtaj önerildi evleneli bir ay bir iki hafta olmuştu daha başka doktora göründüm adet tarihimi bilmediğimi söylediğimde 5+2 göründü kese bence de doğru olan buydu. 6+5 olduğumda kanama oldu çoğunlukla kahverengi lekelenme bir kere parça düşürme progestan iğne ve fitil kullandım kesildi 6 gün sürdü.

Şu an 7+4 haftalık hamileyim hastaneye defalarca gitmeme rağmen duyamadım kalp atışını bugünde gittim yine yok hem alttan hem karnımdan bakıldı yok yani yok.. halka var kese düzgün büyüme ve gelişme var. Neden kalp atışı yok? Gec değil mi Beklemeli miyim ne yapmalıyım bilmiyorum

Hastanenin ultrason cihazına göre değişir duyulup duyulmamasi eski cihazlarda sıkıntı oluyor. Ama duyulmasa bile pit pit atışı görünüyor ultrasonda oda mı yok

Bende 6 hafta 5 günlük gebeyken kalp atışı için gittim duyamadım 2 gün daha bekleyelim dedi doktor yine duyulmadı pek iç açıcı konuşmayacağım bence seni zehirlemeden kürtaj olmalısın

Bende 6 hafta 5 günlük gebeyken kalp atışı için gittim duyamadım 2 gün daha bekleyelim dedi doktor yine duyulmadı pek iç açıcı konuşmayacağım bence seni zehirlemeden kürtaj olmalısın
Mercimek kadar sana ne zarar verebilir ki dedi beklemekten yanayım

geç döllenme dediğiniz şeyde kesede görülmez kese görüldüğünden itibaren hafta hafta bebek ve kalp atışı duyulur 10 hafta gibi imkansız şeylerle insanları umutlandırmayın bence .
10 haftaya kadar duyulabiliyor bence acaba mı demek için bekleyin geç döllenme olabilir cihaz farklılık gösterebilir

X