Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

cok bilinen arabesk bi söz vardır bilmem sende bilirmsin calıkusum
GÜLEN GÖZLERİME BAKIPTA SANMA GÖNLÜM BAHTİYAR
ATTIĞIM HER KAHKAHADA BİNLERCE GÖZYAŞI VAR

Ay bu söz beni anlatiyor hic duymamistim cok tatli :çok üzgünüm:
Ezberleyim söyleye söyleye dolasacam ortalarda kaydirigubbakcemile3

Ay bu söz beni anlatiyor hic duymamistim cok tatli :çok üzgünüm:
Ezberleyim söyleye söyleye dolasacam ortalarda kaydirigubbakcemile3

Çalıkuşum soğan kürüne devam, şifa olsun tatlım. pozitif ve güzel düşünmeye devam...kafamızdan en ufak bir korkunun geçmesine fırsat vermek yok Allahın izniyle Çok üzgünüm çoook
saol Tatliskom benim bugün soonnn.
Ben iciyom diye sirf inat olsun diye birkac günden beri kocisede Mecburen ictiriyom.:umursamaz:

taktım bu olumlu düşünme sanatına olumlu olumlu düşünüp düşünüp yatıyoruz meleğimle popişkomuzu büyütüyoruz ahhh olan kocişe oluyo su getir, süt getir, meyve getir, ayyy çek çek onu onu görmek istemiyorum, sende iğne vurul banane neden herşey benim sorumluluğumda, kalk sıkıldım kapıyı aç sıcak oldu kapa soğuk oldu :jeyyar: adam boşamazsa dokuz aya kadar iyidir :sm_cool:

Cok sekersin devam yap devammm kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

merdesin lafa bak sabah sabah formumdamıyım neyim :roflol:
kuşum benim sende yoksun seni unuttum sanma kaydirigubbakcemile
Beni beni unutmaaa bu gurbet ellerinde :gitme:

Benim yok canım, İstanbul da olan arkadaşlara bir sor istersen..
Bir de geçmiş sayfalara bakabilirsen sanırım ebrar İstanbul da bir doktor ismi önermişti yanlış hatırlamıyorsam.

Şimdi benim Van da ki doktorumda şuan en iyi doktor . Ama diyorum ki tedavimde yetersiz bi durum m var yok diyor. E burdaki çoğu arkadaşlarda benim gibi aspirin ve folik kullanıyor. Yani kafam karışık. Doktorm diyor ki biz sadece görüneni tedavi edebiliriz. Ama hücrenin hücresi vardır. Onlara zaten ulaşamayız. Sanırım Allaha dua edip bekliycez.

Cokkk calistim bir kahveyi hak ettim yarim saat sonra görüsürüz.
3f72cae7427dac652a20d459ce2337f0.gif
[/url][/IMG]

Belki de canım..Neticede üç aşağı beş yukarı teşhis konduktan sonra tedavi aynı zaten..Dediğin gibi hepimiz aspirin folic asit kullandık, sonra iğneye geçtik.
Ama belki iğne dozunu farklı önerenler olabilir. Bunun için de ben yapmadım (kendi doktoruma hep çok güvendim) ama burada öğrendiğim birşey var benim. Hacettepe de iyi bir hoca var, burada çok arkadaşımız gidiyor "Lütfü Önderoğlu" adını nette aratırsan Hacettepe Üniversitesinin sitesinden mailine falan ulaşırsın. Sen değerlerini yazınca cevaplıyormuş, ne kadarlık iğne kullanman gerektiğini falan yazıyormuş. Bir de bunu dene bir kıyasla istersen.
Ama benim şahsi fikrim seni birebir tanıyan takip eden doktora da güvenmek gerektiği.

ınşallah bir dahaki gebeliğin sağlıkla sürer ve sonuçlanır:)

roselende evet hayırlısı tatlım zemuszemus

valla krizantemcim benim de öyle tüp müp gereksiz şu aşamada, sadece 1 tane embryosuz gebeliğim oldu benim.çok da sık ratslanan birşeymiş. ama genelde ilk gebelikde olup birdaha tekrarlamazmış. ama fikrimce senin hiçbirinde bebek olmadıysa 3ünde de sadece kan pıhtılaşması sebep olmayadabilir, tabii bu hepimiz için geçerli aynı zamanda tatlım.kan pıhtılaşması biraz da moda olmuş sanki :umursamaz:

Anladım canım ama neden dış gebeliğe bu kadar takılıyorlar ki..Bu sık rastlanan birşey de değil ama vardır bir bildikleri..Ne bileyim benim doktorum hiçç böyle bişi demeden iğneye ne kadar erken başlasak o kadar iyi deyip başlatmıştı.

Ama sen iyicene bu embriyo oluşma aşamasını bir sor öğren canım o zaman.

İnşallah en kısa zamanda tatlı mı tatlı güzel mi güzel bir melek geliverir göbişine:1hug:

canım haklısın dış gebelik pek rastlanılan bişey değil.benim doktorumda iğneye erken başlıcaksın demişti.ben 3+6 da başladım iğneme.çünkü bizim düşüklerimiz erken haftalarda gerçekleşiyo.

Belki de canım..Neticede üç aşağı beş yukarı teşhis konduktan sonra tedavi aynı zaten..Dediğin gibi hepimiz aspirin folic asit kullandık, sonra iğneye geçtik.
Ama belki iğne dozunu farklı önerenler olabilir. Bunun için de ben yapmadım (kendi doktoruma hep çok güvendim) ama burada öğrendiğim birşey var benim. Hacettepe de iyi bir hoca var, burada çok arkadaşımız gidiyor "Lütfü Önderoğlu" adını nette aratırsan Hacettepe Üniversitesinin sitesinden mailine falan ulaşırsın. Sen değerlerini yazınca cevaplıyormuş, ne kadarlık iğne kullanman gerektiğini falan yazıyormuş. Bir de bunu dene bir kıyasla istersen.
Ama benim şahsi fikrim seni birebir tanıyan takip eden doktora da güvenmek gerektiği.

İnşallah bir dahaki gebeliğin sağlıkla sürer ve sonuçlanır:)

Teşekkür ederim canım . Şu doktoru hemen bi araştırayım.

ara ara fırsat buldukça geliyorum ama son haberler oldukça üzdü beni ve hepimizi...umarım aldığımız son olumsuz haberler olsun bunlar allahım nolurr...dün ağlamaktan iki kelime yazamadım limburg u okuyunca...offf nasıl bir acıdır rabbim sabrını bol versin arkadaşımıza...öpüyorum hepinizi...

günaydın canımmm, hoşbulduk.
alışıcaz mecburen ama bu kadar zor olacağını düşünmemiştim yaa:KK43:(
kızçeyle geçiyor zaman neyseki

melek 76 canım sen lütfü beyemi?gidiyosun memnunmusun canım.bende bayramdan sonra ona gidicem de.
Evet canım , lütfü beye gidiyorum...Çokta memnunum , kesinlikle tavsiye ediyorum...

MELEKCİM bu iğne konusu cidden çok kafama taktı madem böle bişey vardı benim doktor neden bana uygulamadı ama bundan sonraki gebeliğimde mutlaka doktordan istiycem benim için çok önemli ve bence bizim gibilerin olması gereken 2.ci önemli iğne en azından benim için öle
Canım benim çok haklısın...Aklımızın bir köşesinde dursun bu iğne , bende dediğim gibi lütfü beye de soracağım...

aman meleğim önümüz kışdelikafadulden çok dikkat et göbüşünde melek var:lepi:

Canım çok teşekkür ederim :) Dikkat edicem...

şennnn seni iyi yakaladım bişi sorcam ben 0,8 lik vuruluyorum ya 0,4 lük iki keremi vurulsam günde bi kere yeterli oluyormu biliyomsun

Tebrikler Güzel Anne Güzel Lilyum kaydirigubbakcemile5

Ben de iyiym canım 24. haftayı bitiriyoruz bugün kızımla.
Bakalım sanırım cuma günü de şeker yüklemesi yapılacak, yarın kontrolümüz var doktorumuz ne diyecek bekliyoruz.

bu arada ne yazacağımı bilemediğimden sürekli erteliyorum...böyle bi durum karşısında bütün teselli sözcükleri boş biliyorum ama yinede ravza,gelevera ve limburg ...canlarım acınız acımız,yürekten paylaşıyoruz,en az sizler kadar yandı canımız, rabbim sabrınızı bol versin. dualarımız sizlerle:KK43:(

Lidyacım , ben seni gördüm galiba :) 1 hafta önce :)
Kuğulu parkın önünde bir otobüs durağı var , o civarlarda bulunuyormusun hiç...Kendini tarif etmiştin , sarışın ve minyonum diye...İki sarışın bayana rastladım orada , aralarında konuşuyorlardı , birisi gebelik için her gün göbekten iğne vurulması gerektiğini anlatıyordu diğerine...Ve nedense tarifine göre o kişinin sen olduğunu düşündüm :) Olabilir mi acaba...

sülalcim, ben 0.6 lığı sabah akşam iki defa 0.3 lük şeklinde uyguluyordum, 12 saatte bir yapıyordum iğneyi...ama papatyasüreyyaya da hoca 0.6 lık verdi ve günde bir kez uygulayabilirsin sorun olmaz demiş hematologta aynı şeyi söylemiş, için öyle rahat edecekse iki kez 0.3 lükte yapabilirsin demiş ama paptya günde bir defa 0.6 lık yapıyodu, çok şükür iyi gidiyo biliyosun gebeliği...yani demem o ki, eğer doktorun tek seferde dediyse bence tek seferde yap sonuçta dozun baya fazla sorun olmazmış gibi geliyo...endişe etme canım,hem bir kez canın yanmış olur,ben kevgire dönmüştüm valla,sabah akşam

Şencim , sana tekrar teşekkür ediyorum , önerdiğin endokrin uzmanı için ve önerilerin için...Maalesef ,Alper beye ulaşamadım , sanırım yurtdışındaydı , gidemedim ona...Ama lütfü beyin önerdiği tomris hanımıda hiç beğenmedim...Eğer problem çıkarsa , diğer kontrolde Alper beye gitmeyi düşünüyorum...
Canım , inşaallah en kısa zamanda alışırsın okuluna ve bulunduğun şehire...Öpüyorumm...

X