Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

herkese merhaba
ben bu topigin cok eskilerindenim uzun zamandir yazmiyordum buraya cok zor günler gecirdim canim arkadasim ferhat in destegiyle yazmaya karar verdim öncelikle bebeklerine kavusmus arkadaslarimizin gözüaydin ,yeni hamilelere rabbim saglikla bebeklerine kavusmalarini nasip etsin ve benim gibi hala meleklerine kavusamamis diger arkadaslarimada tez vakitte nasip eylesin rabbim insallah... sizlerden yardim istemeye geldim beni taniyan tanimayan herkesin suan duasina okadar ihtiyacim varki :KK58:bu topikte ben malesef 3 kez bebegimi kaybettigimi yazdim:KK14: bu son acim olur insallah ,cünkü tam 6 melegim beni birakip gittiler teker teker :KK50:rabbim sizlere göstermesin insallah ..ben suan 500 yasin dagitiyorum eger okumak isteyen olursa cok memnun olurum :KK48:birgün rabbim bana o gücü verdiginde denemek icin ,melegim bana saglikla gelsin diye insallah ...

Canım çook geçmiş olsun inşallah yüce rabbim duanızı kabul eder ben de bugün sizin için okurum yasin sonrasında da buradan bilgilendiririm.

pıhtılaşma testlerini hangi doktorda yaptırdınız
benim gittiğim kd doktorum sadece fakültede
3 düşük yapanlara yapıldığını söylemişti
banada yapmayız 3 düşük lazım dediler bende yalan söyledim 3 düşük yaptım dedim napıyım gözgöre göre 1 düşük daha yapmayımı beklicektim hiç kusura bakmasınlar :KK19:

Canım çook geçmiş olsun inşallah yüce rabbim duanızı kabul eder ben de bugün sizin için okurum yasin sonrasında da buradan bilgilendiririm.
amin canim cok sagol, rabbim sizlerede banada böyle acilar vermesin insallah ,okudugun icin ayrica cok tesekkür ederim allah razi olsun :KK70:

evet canım anti antikor değerim yüksek bunun için ramotoliji ye gittim düşük yaptıktan sonra değerlerim yüksek çıktı ama sadece anti antikor diğerleri normal çıktığı için ilça vermemişti

kadın doğumcu verdi ama içmedin dekortu korktum şimdi hamileysem içmediğim için birdahımı kaybetcem :-(

canım antikorun yüksek diyemiverildi bu ilaç bendede antikor yüksek ama tsh normal tsh normal olduğu için ilaç veremeyiz dediler bana bu dekort dediğin nedir canım kortizonmu hamileliktemi veriyolar bunu

mrb kızlar bu dekort dediginiz ilaç antibiyotik mi bir yakınım bu ilaç sayesinde hamile kalmışdı yanlş hatırlamıyorsam bir aralık ebesine gitmiş oda bu ilacı vermişdi düşük yapdıgı için ve sonrasında da:emir_bebek:

canım antikorun yüksek diyemiverildi bu ilaç bendede antikor yüksek ama tsh normal tsh normal olduğu için ilaç veremeyiz dediler bana bu dekort dediğin nedir canım kortizonmu hamileliktemi veriyolar bunu

evet canım dekort kortizon ilacı 3.gebeliğim kimyasal gebelikti.. dekort ilacını yazarken bir daha kimyasal gebelik yaşamıyacğını düşünerek veriyorum dedi kan sulandırı iğneyi gebelik öncesi kullanamayız o yüzden bu ilacı veriyorum dedi... bende kortizon olduğu için krktum içmedim şimdi kafam çok karıştı içmediğime şimdi pişman oldum valla ... inşallah olumsuz bişey yaşamam ilacı kullanmadığım için .... benimde antikor yüksek ama onu etkileyn diğer tahlilleri yaptılar onlar normal çıktı ramatoloji vermedi ilaç kadın doğumcum verdi....off valla kafam karıştı şimdi

mrb kızlar bu dekort dediginiz ilaç antibiyotik mi bir yakınım bu ilaç sayesinde hamile kalmışdı yanlş hatırlamıyorsam bir aralık ebesine gitmiş oda bu ilacı vermişdi düşük yapdıgı için ve sonrasında da:emir_bebek:

hayır canım kortizonlu ilaç... senin yakının hiçmi hamile kalmıyordu ona neden vermişler ki hamileliğinde kullandımı peki cnm öğrenebilirsen bana bilgi verirsen sevinirim bana yardımı olmuş olursun kafamda ki karışıklık için

herkese merhaba
ben bu topigin cok eskilerindenim uzun zamandir yazmiyordum buraya cok zor günler gecirdim canim arkadasim ferhat in destegiyle yazmaya karar verdim öncelikle bebeklerine kavusmus arkadaslarimizin gözüaydin ,yeni hamilelere rabbim saglikla bebeklerine kavusmalarini nasip etsin ve benim gibi hala meleklerine kavusamamis diger arkadaslarimada tez vakitte nasip eylesin rabbim insallah... sizlerden yardim istemeye geldim beni taniyan tanimayan herkesin suan duasina okadar ihtiyacim varki :KK58:bu topikte ben malesef 3 kez bebegimi kaybettigimi yazdim:KK14: bu son acim olur insallah ,cünkü tam 6 melegim beni birakip gittiler teker teker :KK50:rabbim sizlere göstermesin insallah ..ben suan 500 yasin dagitiyorum eger okumak isteyen olursa cok memnun olurum :KK48:birgün rabbim bana o gücü verdiginde denemek icin ,melegim bana saglikla gelsin diye insallah ...
..............................................................................................................

pıhtılaşma testlerini hangi doktorda yaptırdınız
benim gittiğim kd doktorum sadece fakültede
3 düşük yapanlara yapıldığını söylemişti

canım kadın doğum doktoru yaptırıyor genetik bölümüne yönlendiriyorlar ordada 3 düşük yaptım de veya fakülteden bir doktora git o seni yönlendirecektir

canım kadın doğum doktoru yaptırıyor genetik bölümüne yönlendiriyorlar ordada 3 düşük yaptım de veya fakülteden bir doktora git o seni yönlendirecektir

bende ıkı dusuk yaptıktan sonra kan pıhıtlasma testı yaptım testınte kan pıhıtlasması cıktı 3 gebelıgımdede doktorum hergun vuruldgum kan sulandırıcı ığne verdı hergun vurldum hersy guzel gıerken ne yazıkkı 9 haftada bebegın kalp atısları durdu ve gecen hafta 3 kurtajımı oldum sımdı kafam cok karısık iğne olamama ragmen bebegımın yıne kalp atısları durdu sımdı ne ypacagımı bılmıyorum çok üzgünüm

bende ıkı dusuk yaptıktan sonra kan pıhıtlasma testı yaptım testınte kan pıhıtlasması cıktı 3 gebelıgımdede doktorum hergun vuruldgum kan sulandırıcı ığne verdı hergun vurldum hersy guzel gıerken ne yazıkkı 9 haftada bebegın kalp atısları durdu ve gecen hafta 3 kurtajımı oldum sımdı kafam cok karısık iğne olamama ragmen bebegımın yıne kalp atısları durdu sımdı ne ypacagımı bılmıyorum çok üzgünüm

cnm bende senin gibi üç düşük yaşayanlardanım. ikinci düşük sonrası testlerimi yaptırdım ve kan pıhtılaşması çıktı. üçüncü gebeliğimde cleaxin 0.4 kullandım . buna rağmen 7. haftada bebeğimi kaybettim. kromozom tahlillerim çıktı. bu çarşamba dr. durumumu netleştirecek. Allah yardımcımız olsun.

çok geçmiş olsun canım allahım bir daha yaşatmasın iğnenin dozu yeterli gelmedimi acaba yada başka bir sorun mu var ki kromozom bozukluğu olabilir canım iğnen kaçlıktı canım bu konuda net bir açıklama yok kimi doktor kiloya göre veriyor kimi doktor mutasyonlara göre yani doktordan doktora değişiyor

hayır canım kortizonlu ilaç... senin yakının hiçmi hamile kalmıyordu ona neden vermişler ki hamileliğinde kullandımı peki cnm öğrenebilirsen bana bilgi verirsen sevinirim bana yardımı olmuş olursun kafamda ki karışıklık için

canım tam olarak antibiyotik oldugundan da emin degilim ama ismi aynı diye hatırlıyorum o dış gebelik geçirmişdi ondan öncede düşük yaşamışdı emekli yaşlı bir ebeye gitmiş o verdi kullandıgı ay hamile kaldı sonrabidaha kulanmadı yani hamileligi boyunca kan sulandırıcı iğne kulandı sonra 2tane daha çocugu oldu onlarda kulanmadı sadece kan sulandırıcı iğne kulandı inş. faydam olmuşdur sana

Aysude arkadaşımızın bebeği dünyaya gelmiş.Umarım sağlıklı ,huzurlu,mutlu bir ömrü olur.Bu güzel duyguları umarım yakın zamanda bizlede tadarız...

kızlar bu gece 12 de ovitrelle çatlatma iğnesi vurulcam ama dr sormayı unuttum nerden vuruluyo bu göbektenmi kalçadanmı bacaktanmı koldanmı yardımcı olurmusunuz lütfen kızlar

canım tam olarak antibiyotik oldugundan da emin degilim ama ismi aynı diye hatırlıyorum o dış gebelik geçirmişdi ondan öncede düşük yaşamışdı emekli yaşlı bir ebeye gitmiş o verdi kullandıgı ay hamile kaldı sonrabidaha kulanmadı yani hamileligi boyunca kan sulandırıcı iğne kulandı sonra 2tane daha çocugu oldu onlarda kulanmadı sadece kan sulandırıcı iğne kulandı inş. Faydam olmuşdur sana

teşekür ederim cnm ...
Ben kan sulandırıcı iğne kullandım clexan 0,4 lük ama bebğim hi gelişmedi keseyi bile göremedim yani ..... Zaten değerim 1 hata içinde 343 ten 150 ye düştü kendiliğimden adet olur gibi düşük yaprım kimyasal gebelikmiş meğersem.....

Sizin dediğiniz gibi acaba iğnenin dozajımı az geliyor.........

ya kızlar yardım edın ucakta yolculuk yapmak bebege zarar verebılır mı memlekete gıtmek ıstıyorum ama bısey olur mu

teşekür ederim cnm ...
Ben kan sulandırıcı iğne kullandım clexan 0,4 lük ama bebğim hi gelişmedi keseyi bile göremedim yani ..... Zaten değerim 1 hata içinde 343 ten 150 ye düştü kendiliğimden adet olur gibi düşük yaprım kimyasal gebelikmiş meğersem.....

Sizin dediğiniz gibi acaba iğnenin dozajımı az geliyor.........

canım benim hiç üzülme yüce rabbim bizimde yüzümüzü güldürecek hep hayırlısından ver ALLAHI de igne sadece vesile ona takılıp kalma o bahsetdigim arkadaşın 3gebeligi yaşadı birde hocaya gitdi dua yazdırdı inş. benimde olursa bende yazdıracagım çünkü bendede düşük oluyor iğnede kullanacagım

kızlar bu gece 12 de ovitrelle çatlatma iğnesi vurulcam ama dr sormayı unuttum nerden vuruluyo bu göbektenmi kalçadanmı bacaktanmı koldanmı yardımcı olurmusunuz lütfen kızlar

bende yapdırmışdım yapan hemşire koldan da olur kalçadan da olur demişdi ama dr.tlf varsa sor derim

X