Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

canım bi şey sorucam sana sanırım hamilesin inşallah öyledir ..bende f 5 heterezigot, 677 homozigot ve protein s ve c düşük çıktı...hematolog hamilelikte iğne kullanacaksın dedi ,şu an için ilaç vermedi..3 ay oldu kürtaj olalı..temmuz sonunda korunmayı bırakıcam ama ilaç vermedi ..sana vermiş miydi hamilelik öncesinde..kilom 59 bu arada ..başka bi doktora gideyim diyorum ..şimdlik limon suyu içiyorum.
Canm bende ocak da kurtaj oldum mayista hamile kaldim. Hamile olmadan hic bisey vermedi ama ben gebeligimi 4+0 da ogrendim. Cok iyi olmus erken ogrenmemiz dedi doktor hemen igne ve ilaca basladik. Bende suan riskli haftam 8. Haftadayim digerinide 8. Haftada kaybetmistim. Rabbim yardimcimiz olsun insallah.

Canm bende ocak da kurtaj oldum mayista hamile kaldim. Hamile olmadan hic bisey vermedi ama ben gebeligimi 4+0 da ogrendim. Cok iyi olmus erken ogrenmemiz dedi doktor hemen igne ve ilaca basladik. Bende suan riskli haftam 8. Haftadayim digerinide 8. Haftada kaybetmistim. Rabbim yardimcimiz olsun insallah.
Allah sana bağışlasın canım bol bol dua et stres yapma :)... ne kadar süre korundunuz?

Un
Canım hayırlı olsun inş sağlıkla kucaklariz evlatlarımızı her nasip vaktine hapismis inş vakti saati gelmiştir rabbim hayırlı evlatlar eylesin

Kızlar merhaba, benimde trombofili panelinde 3 hormonda heterizgot cıktı. kromozoma da bakıldı onda sorun cıkmadı. corasprın kullanmama ragmen dustu kımyasal gebelık dıyebılırız. dokotrum smdı d vıtamını folık asıt coraspprın verdı ve hamıle kaldıgın gıbı ıgneye baslıcaz dedı. szde durumlar nedır

Kızlar merhaba, benimde trombofili panelinde 3 hormonda heterizgot cıktı. kromozoma da bakıldı onda sorun cıkmadı. corasprın kullanmama ragmen dustu kımyasal gebelık dıyebılırız. dokotrum smdı d vıtamını folık asıt coraspprın verdı ve hamıle kaldıgın gıbı ıgneye baslıcaz dedı. szde durumlar nedır
Merhaba d vitami eksikliği var miydi yoksa önlem amaçlı verdi ??

9d2jyr.png

kızlar bu değerler nasıl sizce?

D vitamininin tam onemini ben de bilemiyorum. Ama dr ikinci gebelik dusunuyorum diye d vitamini ve folik asit baktirdi bende de. Ben de pihtiliyim.

Kızlar hayırlı bayramlar dilerim öncelikle . Sizlere umut olsun diye yazıyorum yaşadıklarımı. 3 kimyasal gebelik bi de 9 haftalık kalp durması toplam 4 kaybım vardı . Faktör 5, mthfr 677 heterozigot mutasyon lar ile gebelikten önce folik bemiks ve hergün asprin kullandım .gebelik ile beraber de yine bunlara ek olarak oksapar 0.2 ile prednol 4 mg aldım . Doğumdan 3 gün önce de kestim ilaçları . Şu anda 4 aylık meleğim kucagım da çok şükğr . Rabbim sizlere de sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin . Bol dua ve sabır gerek inş allahım sizlerin de yüzünü güldürsn.

Kızlar hayırlı bayramlar dilerim öncelikle . Sizlere umut olsun diye yazıyorum yaşadıklarımı. 3 kimyasal gebelik bi de 9 haftalık kalp durması toplam 4 kaybım vardı . Faktör 5, mthfr 677 heterozigot mutasyon lar ile gebelikten önce folik bemiks ve hergün asprin kullandım .gebelik ile beraber de yine bunlara ek olarak oksapar 0.2 ile prednol 4 mg aldım . Doğumdan 3 gün önce de kestim ilaçları . Şu anda 4 aylık meleğim kucagım da çok şükğr . Rabbim sizlere de sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin . Bol dua ve sabır gerek inş allahım sizlerin de yüzünü güldürsn.
Allahım sağlıklı uzun ömür versin bebisine bizlerede nasip etsin

Herkese merhaba. 31 martta 3.kez dusuk yaptim. Kurtaj oldum. Kan pihtilasmasi mthfr iki gen heterozigot ve PAI homozigot cikmisti 2.dusukten sonra coraspirin ve cleaxane 0.6 kullandim ama yine dusuk oldu. Bir de deltacortil kullanmistim. Bir daha ki hamileligimde gunde iki doz kullanmam lazimmis. Ayni seyleri yasayan var mi. Endiseliyim tekrar hamile kalirsam :KK43:
Merhabalar hamile olduğunuzu öğrendim çok sevindim:KK73::KK6::KK71: inşallah bu seferki süreciniz güzel olur.Bu arada gerçekten doktorunuz iki kat mı kan sulandırıcı iğne kullandınız,cevap verirseniz çok mutlu sevinirm.

Hayırlı saglikli olsun evladin.. ben de de sendeki degerler var. diger hamileliklerinde coraspin ve igne kullanmismiydin? Prednol u neden kullandin? Kolay hamile kalmismiydin:KK43:( Mavi_Eftelya Mavi_Eftelya

Hayırlı saglikli olsun evladin.. ben de de sendeki degerler var. diger hamileliklerinde coraspin ve igne kullanmismiydin? Prednol u neden kullandin? Kolay hamile kalmismiydin:KK43:( Mavi_Eftelya Mavi_Eftelya
Kimyasallar da bişe kullanmadım . Kalp i duran bebeğim de iğne ve corasprin kullandığım halde olmadı . Prednol ü de adoktprum kullanmamı istedi . Kolay da gebe kalamaıuorum canım . 2. De oyüzden erken düşünüyorum .

X