Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

cnm dikkat et allah korusun kolay bulunmuyor bu yaramazlar allah esirgesin seni ve bebegini :nazar: ins cnm bende bitane kizim olmasini okadar cok istiyorumki ama önce allahim hic olmayanlara versin sonrada bana versin ins :1hug:

MELEKCİM canım geçmiş olsun dikkat et canım nasıl olduda düştün sen başın falanmı döndü

Yolda yürürken aniden ayağım kaydı :KK43: Kar yada yağmur yoktu...Bundan sonra daha dikkatli olucam...

MELEKCıM doğru sölüyorsun bana eğer daha erken vurulsaymış bebeğime çok faydası olacakmış bunuda yeni öğrendim ve doktoruma çok kızdım çünkü ben ona daha önceki gebeliklerimin erken doğumla sonuçlandığını anlatmıştım biliyordu tamamen doktorun ihmali ama bebişiminde ömrü 6 günmüş kısmet ömrü olsaydı yaşardı benimle birlikte yanımda bi bayan daha sezeryan oldu bebişi 6 aylık ve şu an bebişi yaşıyor sımsıkı tutunmuş hayata bırakmıyor nasip kısmet yüce rabbim hayırlısını versin

SEYDAM allahım sana ve eşine bağışlasın oğlunu rabbim ona sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin senin durumun enteresan sağlıklı bi oğlun var ondan sonra 5 düşüğün neden acaba sebebi sadece kan pıhtılaşmasımı yoksa başka bişeylermi var hangi testleri yaptırdın canım

MELEKCİM doğru sölüyorsun bana eğer daha erken vurulsaymış bebeğime çok faydası olacakmış bunuda yeni öğrendim ve doktoruma çok kızdım çünkü ben ona daha önceki gebeliklerimin erken doğumla sonuçlandığını anlatmıştım biliyordu tamamen doktorun ihmali ama bebişiminde ömrü 6 günmüş kısmet ömrü olsaydı yaşardı benimle birlikte yanımda bi bayan daha sezeryan oldu bebişi 6 aylık ve şu an bebişi yaşıyor sımsıkı tutunmuş hayata bırakmıyor nasip kısmet yüce rabbim hayırlısını versin
Canım , sende doğru söylüyorsun , olacağı varsa kimse engelleyemiyor zaten...Yinede aklımızda bulunsun ve önlemimizi alalım biz...
Canım , Allah hepimiz için hayırlısını versin , kucağımız yavrularla dolsun inşaallah...

MELEKCıM bu iğne konusu cidden çok kafama taktı madem böle bişey vardı benim doktor neden bana uygulamadı ama bundan sonraki gebeliğimde mutlaka doktordan istiycem benim için çok önemli ve bence bizim gibilerin olması gereken 2.ci önemli iğne en azından benim için öle

Melek iyi geceler canim öptüm
Seydam canim sayfaya baktim e-mail adresi varmi doktorun sende bende bazi seyler soracam.

ÇALIKUŞUM bendede durum aynı benim kocada oturdu maçın başına beni gözünün gördüğü yok kavga etsemde duymuyor maça öle bi dalmışki ne dersen de işin kötüsü maç bittkten sonrada neler konuştuğumu bile hatırlamıyor

SEYDAM allahım sana ve eşine bağışlasın oğlunu rabbim ona sağlıklı hayırlı uzun ömürler versin senin durumun enteresan sağlıklı bi oğlun var ondan sonra 5 düşüğün neden acaba sebebi sadece kan pıhtılaşmasımı yoksa başka bişeylermi var hangi testleri yaptırdın canım
cnm yapilamdik test kalmadi pihtilasma dediler sonuncu hamileligimde aspirin kullandim olmadi igne kullanacak kaadrda pihtilasma yok dediler simdide antikor testi ve esimin spermlerine bakiliyor sonuclarim daha cikmadi doktorlarda caresiz kaliyor sebeb yok allah büyük rabbim isterse hic bisey engel degil :1hug:

Melek iyi geceler canim öptüm
Seydam canim sayfaya baktim e-mail adresi varmi doktorun sende bende bazi seyler soracam.
yok cnm ben gecen ay kontrol icin ordaydim simdi sonuclarim cikacak 17 sinde ama kesinlikle telefonda olmaz buraya gelip alacaksiniz diyorlar cok ilgililer benim gözlemledigim ve cokm didik didik ediyorlar sende gitsenmi acaba sana uzakmi? bana 2 bucuk saat uzaklikta bakarim cnm zaten bende sonunda tüp bebek yapicam heralde

Son düzenleme:
MELEKCİM bu iğne konusu cidden çok kafama taktı madem böle bişey vardı benim doktor neden bana uygulamadı ama bundan sonraki gebeliğimde mutlaka doktordan istiycem benim için çok önemli ve bence bizim gibilerin olması gereken 2.ci önemli iğne en azından benim için öle

ravzacım sende bana pruloton u dr sor ve kullan demiştin dr izin vermedi.3. haftadan itibaren iğnemi düzenli kullandım ama 7 haftada düştü.şimdi hep aklımda keşke diye....

bu doktorlar kendileri bunları yaşamıyor ya nasıl olsa ohhhh hava hoş bu düştümü!!!! aaa o zaman diğerine iğne veririz!!!... ne rahatlar ya ..

benimkiler hep ilk haftalarda.ama sen ve limburg,melek,chery,premete gebeliğin son zamanlarında acı yaşadınız bu çok daha fazla yıpratıyor insanı:gitme:

SEYDAM canım öpecek koklayacak bi evladın varya o sana yeter dediğin gibi bazen çaresiz kalıyo insan napalım buda bizim sınavımız allah yavrunu size bağışlasın o yavrudan bizede nasip etsin

X