kan pıtılaşması konusunda bilgilerinize çok ihtiyacım war....

geçmiş olsun,rabbim tekrar yaşatmasın, bana iğne vermedi doktor
canım bana verdi hatta aspirinle aynı anda kullanıyordum şimdi aspirini bırak iğneye devam et dedi istersen dr na bi sor ben iki farklı hastanede denedim tüp bebekleri iki dr da bana aynı iğneyi önermişti

canım ewet encan haklı olabilir bir sor istersen çünkü dr banada iğneden bahsetti eğer kan pıhtılaşması warsa iğnesi war rahatlıkla kontrol altına alınabiliyo demişti gidince unutma olurmu bi sor....

canım bana verdi hatta aspirinle aynı anda kullanıyordum şimdi aspirini bırak iğneye devam et dedi istersen dr na bi sor ben iki farklı hastanede denedim tüp bebekleri iki dr da bana aynı iğneyi önermişti

ewet canım haklısın banada dr iğneden söz etti çünkü...rabbim korusun sizleri ve yavrulanızı inş.:nazar::nazar::nazar::nazar:

gittiğimde sorarım ama benimki heterozigot mutasyon hemozigot olunca biraz daha ciddi bi durum sanırım bana iğneden hiç bahsetmedi ama kk da okuduğum için biliyordum, birde benim tüp bebek değil ondan da farklı uygulama olabilirmi acaba

canım ewet encan haklı olabilir bir sor istersen çünkü dr banada iğneden bahsetti eğer kan pıhtılaşması warsa iğnesi war rahatlıkla kontrol altına alınabiliyo demişti gidince unutma olurmu bi sor....

ewet canım haklısın banada dr iğneden söz etti çünkü...rabbim korusun sizleri ve yavrulanızı inş.:nazar::nazar::nazar::nazar:
amin canım rabbim hepimizin yavrusunu korusun birdaha aynı acıları yaşatmasın inan şimdiden her yerim mosmor oldu iğneden ama onun için herşeye deyer yeterki rabbim onu kucağıma almayı nasip etsin ben 9 ay vurrunmaya razıyım o iğneyi

gittiğimde sorarım ama benimki heterozigot mutasyon hemozigot olunca biraz daha ciddi bi durum sanırım bana iğneden hiç bahsetmedi ama kk da okuduğum için biliyordum, birde benim tüp bebek değil ondan da farklı uygulama olabilirmi acaba

ewet olabilir ama seni yineden bi sor için rahat eder en azından :KK16:

amin canım rabbim hepimizin yavrusunu korusun birdaha aynı acıları yaşatmasın inan şimdiden her yerim mosmor oldu iğneden ama onun için herşeye deyer yeterki rabbim onu kucağıma almayı nasip etsin ben 9 ay vurrunmaya razıyım o iğneyi

amin canımm aynen benimde her yerim mosmor kollarım kalçam 1 haftadır iğne üstüne iğne yarın tekrar kontrolüm war yine iğne kan alcaklar çünkü:KK50:

ewet olabilir ama seni yineden bi sor için rahat eder en azından :KK16:

amin canımm aynen benimde her yerim mosmor kollarım kalçam 1 haftadır iğne üstüne iğne yarın tekrar kontrolüm war yine iğne kan alcaklar çünkü:KK50:
​canım biz bebişlerimize kavuşalımda bunların hepsini unutacağız inşallah rabbim salıkkı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

​canım biz bebişlerimize kavuşalımda bunların hepsini unutacağız inşallah rabbim salıkkı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

amin canım ama ben 3. kez kaybettim yine bebeğimi inş. rabbim bir daha yaşatmasın bana ve hiç kimseye bu acıyı...canım yine gel olurmu burda beni yalnız bırakmayın.şimdi yemek hazırlamaya gidicem gelirim daha sonra k.i.bakın görüşmek dileğiyle :KK3::KK3::KK3:

şimdilik hoşçakalın yemek yapmaya gitmem lazım müsait olunca tekrar gircem ALLAH'a emanet olun görüşmek dileğiyle:KK55::KK3::KK16:

gülcüm yeni topigin hayırlı ugurlu olsun bende bir pıtılaşma hastası olaraktan güzel ve hayırlı paylaşımlar diliyorum ve ekliyorum ben 3 bebegimi kaybettim 5 aylıktılar hep erken dogum ettim meleklerim 2 erkek 1 kızdı biliyosun araştırıldı kanımda pırtılaşma homosisiteyin çıktı rahim agzı açıklıgı var rahimim bebegi taşımıyo dikilicek hoş kızımda dikildi gene durmadı dogurdum neyse pko var oda rahim boyunu kısaltabiliyomuş doktorum haziranda ilaçlara başladı 3 ay olucek bu ay girerse şimdi gelelim ialçlarıma folbiol diyaformin verdi pkom için hemde kiloma yardımcı diyetteyimya :KK17:apikopal ve coraspirin alıyourm şimdi 75 düşmen lazım dedi doktor 5 kilom kaldı eylül olmadı ekimde işşallah bebege vesile olucez gene rahimim dikilicek ve hergün o6 cleksi ignesi vurunucam bebegi rahimde tutunması için progestan içicek magnezyum daha bir sürü ilaç içicem prolondopont ignesi vurunucam her hafta sonrada işşallah evladımı kucagım aalıcam çok zor 5 ayına kadar taşıyım kucagına alamamak kokusunu içine çekememek sütlerim boşa gitti dogum sancım canlı kürtajımda cabası içim yanıyo ömürüm güzel kızım dursaydı ekimde yaşını kutlucaktım cenetten gelipte beni görürülermi ben aglayınca göz yaşlarımı silerlermi kardeşlerimin bebeleri var benim yok allahım yzüme baksında bir daha evlatlarımla sınamasın daha ömürümün o minnacık bedeni gözümün önünden gitmiyo öyle yemyeşil örtünün üstünde yatıyodu simsiyah saçları vardı yavrularım annenizi özledinizmi bilmiyoruma ama anneniz sizi çok özledi tekmelerinizi çok özledi kokunuz burmumda tütüyor içim acıyor içimmmmmmmmmmsözün bittigi yerdeyim gene allahım :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

gülcüm yeni topigin hayırlı ugurlu olsun bende bir pıtılaşma hastası olaraktan güzel ve hayırlı paylaşımlar diliyorum ve ekliyorum ben 3 bebegimi kaybettim 5 aylıktılar hep erken dogum ettim meleklerim 2 erkek 1 kızdı biliyosun araştırıldı kanımda pırtılaşma homosisiteyin çıktı rahim agzı açıklıgı var rahimim bebegi taşımıyo dikilicek hoş kızımda dikildi gene durmadı dogurdum neyse pko var oda rahim boyunu kısaltabiliyomuş doktorum haziranda ilaçlara başladı 3 ay olucek bu ay girerse şimdi gelelim ialçlarıma folbiol diyaformin verdi pkom için hemde kiloma yardımcı diyetteyimya :KK17:apikopal ve coraspirin alıyourm şimdi 75 düşmen lazım dedi doktor 5 kilom kaldı eylül olmadı ekimde işşallah bebege vesile olucez gene rahimim dikilicek ve hergün o6 cleksi ignesi vurunucam bebegi rahimde tutunması için progestan içicek magnezyum daha bir sürü ilaç içicem prolondopont ignesi vurunucam her hafta sonrada işşallah evladımı kucagım aalıcam çok zor 5 ayına kadar taşıyım kucagına alamamak kokusunu içine çekememek sütlerim boşa gitti dogum sancım canlı kürtajımda cabası içim yanıyo ömürüm güzel kızım dursaydı ekimde yaşını kutlucaktım cenetten gelipte beni görürülermi ben aglayınca göz yaşlarımı silerlermi kardeşlerimin bebeleri var benim yok allahım yzüme baksında bir daha evlatlarımla sınamasın daha ömürümün o minnacık bedeni gözümün önünden gitmiyo öyle yemyeşil örtünün üstünde yatıyodu simsiyah saçları vardı yavrularım annenizi özledinizmi bilmiyoruma ama anneniz sizi çok özledi tekmelerinizi çok özledi kokunuz burmumda tütüyor içim acıyor içimmmmmmmmmmsözün bittigi yerdeyim gene allahım :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

canım arkadaşım senin kadar olmasada neler yaşadığını az çok tahmin edebiliyorum kıyamam sana rabbim bol bol sabırlar ihsan eylesin inş. bundan sonra herşey çok güzel olucak bak ben senin sözünü dinlemedim bir acı daha yaşadım belkide bana söylediğinde üstüne düşsem şimdiye tedavim bitmiş olurdu belkide bu acıyı yaşamazdım...üzülme bitanem sen çoğunu atlattın rabbim bizimle olsun yalnız bırakmasın bu acıları yaşatmasın dilerim:KK14:

bu arada 2 gün önce kürtaj oldum ama benim baş dönmem göğüslerimde sızlamalar kasıklarımda belimde ağrılar hala dewam ediyo ve çok şiş bir durumdayım..kürtajdan sonra bunların devam etmesi normal mi acaba_?

canım arkadaşım senin kadar olmasada neler yaşadığını az çok tahmin edebiliyorum kıyamam sana rabbim bol bol sabırlar ihsan eylesin inş. bundan sonra herşey çok güzel olucak bak ben senin sözünü dinlemedim bir acı daha yaşadım belkide bana söylediğinde üstüne düşsem şimdiye tedavim bitmiş olurdu belkide bu acıyı yaşamazdım...üzülme bitanem sen çoğunu atlattın rabbim bizimle olsun yalnız bırakmasın bu acıları yaşatmasın dilerim:KK14:
amin işşallah bunlardan sonakilerini sag saglim alırız kucagımıza üüzülme sen :KK48::KK48:kendinide suçlama keşke ama zaman geçti bundan sonra araştırılmadan hamile kalma:KK20::KK20:
bu arada 2 gün önce kürtaj oldum ama benim baş dönmem göğüslerimde sızlamalar kasıklarımda belimde ağrılar hala dewam ediyo ve çok şiş bir durumdayım..kürtajdan sonra bunların devam etmesi normal mi acaba_?

kasın agrısı normalde 3 dogum ettim hepside mevcutta bende haberin olsun bundan sonrakilere bakıcez artık sonrası allaha kalmış:KK14::KK14:sana verdigim testleri yaptır :KK16::KK16::KK16:

amin işşallah bunlardan sonakilerini sag saglim alırız kucagımıza üüzülme sen :KK48::KK48:kendinide suçlama keşke ama zaman geçti bundan sonra araştırılmadan hamile kalma:KK20::KK20:

kasın agrısı normalde 3 dogum ettim hepside mevcutta bende haberin olsun bundan sonrakilere bakıcez artık sonrası allaha kalmış:KK14::KK14:sana verdigim testleri yaptır :KK16::KK16::KK16:

tamam canım mutlaka yaptırcam zaten gerekli araştırmayı....yarın konrtolüm war hayırlısı bakalım inş. bir sorun çıkmaz

öncelikle çok üzüldm düşüklerinize..
kan pıhtılaşması çok yaygın günümzde
bence ilk düşükten sonra hemen bakılmalı
hatta önlem olması açısndan anne adayının yıpranmaması için
düşük olmadan hamile kalır kalmaz bile yapılabilir.
ben trambofili hastasıym gebeliğimn 7 ayına kadr herşy yolundaydı
ilk gebeliğimdi ancak 7 ay 2 haftalk bir gerilik görüldü ve doktorm hemen
genetik testine yolladı beni ve gerçk ortaya çıktı
kanm çabuk pıhtılaşıyodu düşük yapmamşm ççünkü benmki iyi huyluymş.
7.ayda clexan iğne kullanmaya başladm çk şükr sorunsz olarak bebeğimi kucağıma aldm.:nazar:
senin düşüklerinde muhtemelen bu yüzden olmştr
bir sorun olursa çekinmee
bebeğini sağlıkla kucağına alman dileğiyle..

kürtajdan sonra vücudunun toparlanması ve hormonların düzelmesi zaman alır benimde göğüslerimde şişlik kasıklarımda sızlama devam etmişti bir süre hatta 2 ay olmasına rağmen bitmek bilmeyen bir akıntı var

merhaba geçmiş olsun, benimde 9 haftalık gebeliğim bebeğin kalbi durduğu için sonlandı, doktora gittim kanımda pıhtılaşma çıktı, şuan hergün1 tane coraspin kullanıyorum

merhaba benimde bebeğimin 9.haftada kalbi durmuştu siz ekstra test mi yaptırdınız pıhtılaşma olduğunu öğrenmek için benim sadece bebeğimi patoloji inceledi ve birşey çıkmadı dediler siz bu bilgiye nasıl ulaştınız ?

geçmiş olsun zor gerçekten yaşadığım için biliyorum...

merak ettiğim doktor ne akdar korunma süreci vermişti adet düzensizliği oldu mu kürtaj sonrası bir de akıtnı sorunu yaşadınız mı?

çok soru sordum kusura bakmayın ama yeni hamilelikte doktor ne gibi önlemler aldı neler tavsiye etti?

rabbim çocugunu sag salım kucagınıza almak nasıp etsın olmayanalrda ıstedıgı zamanda hayırlı zamanda nasıp etsın ıns

tebrik ederim...

Arkadaşım ne yaptın yaa içimi parçaladın...ben de meleğimi çok özlüyorum.. ve bu özlemimi kimse ile paylaşamıyorum.... ( dur bir sümüğümü çekip yaşlarımı sileyim) Ama Duygusallığı bir kenara bırakacağız vücudumuzla - psikolojimizle sapasağlam ve Allahın rızası ile bu kez meleklerimizi kucağımıza alacağız...

merhaba benimde bebeğimin 9.haftada kalbi durmuştu siz ekstra test mi yaptırdınız pıhtılaşma olduğunu öğrenmek için benim sadece bebeğimi patoloji inceledi ve birşey çıkmadı dediler siz bu bilgiye nasıl ulaştınız ?

yok arkadaşım pataloji de hiç bir şey çıkmaz genelde. bunları sen yada dr un talep ediyor. 5 6 tüp kan ılnıyor ve inceleniyor. basit testler ile analiz edilen bir durum değil yani anlayacağın ..... selamtle arkadaşım

Arkadaşım ne yaptın yaa içimi parçaladın...ben de meleğimi çok özlüyorum.. ve bu özlemimi kimse ile paylaşamıyorum.... ( dur bir sümüğümü çekip yaşlarımı sileyim) Ama Duygusallığı bir kenara bırakacağız vücudumuzla - psikolojimizle sapasağlam ve Allahın rızası ile bu kez meleklerimizi kucağımıza alacağız...

ilkini 18 ay sonra kavuştum 20 hafta durdu bir kanam aagrı hayde doguma rahim 9 cm açılmış:KK53::KK53:sonra 3 sene ben düşünemedim 4 senede tedavi oldumu sana 7 sene olmadı okadar klomene çatlatma ignesine kadar sonra tedaviyi bıraktım 1 serne sonra hamile kaldım sogan kürü yaptım sproa gittim diyete griidm neyse 18 hafta 4 yaşadı umudm oda erken dogumdan gitti:KK14::KK14:doktoruma okadar dedim rahim agzımda açıklık var dikilicek diye herşey normal deyip göndersi pazatrtesi baktı salı hastaneye yattım ve çarpamba umudumu dogurdum :KK14::KK14::KK14:sonra ocakta vesile oldum bir daha o ay ömürüme hamile kalmışım allahım dedim bu sefer tamam rahimim dikilicek kızım durucek ama netde oda 17 hafta 6 günlüktü gene dogdu :KK14::KK14:dikişi almak zorunda kaldılar hastaneye gittigimde rahim 2 cm açılmış ve bebegimin bacagı gelmişti dikişe ragmen :KK14::KK14:eşim gözümün önünden gitmiyo küçük kaynım eşim aglıyo diye sarıldı nasıl aglıyolar kaynım abisine okadar sarıldıki bir taraftanda sırtına sırtına vurdu abi aglama gene olur yapma diye o anı ne sen soor ne ben söylüyüm tekmelerini duydum hepsinin kokularını çektim burnuma hayaller kurdum dedim allahım kızım bana bir lütüf hediyeler geldi hep kızımın odasını boşalttık ne varsa attık mobilya takımlarna kadar beyendim baddaniyeler aldım öptüm kokladım dedim bus efer başarıcam ama ölücegi aklımdan bile geçmedi:KK14::KK14::KK14:sonrası malum dogum kürtaş eve geldme sütlerin boşa gitmesi aglama zırlama psikolojimin bozulması bir allahın kulu demediki araştırmaya git eger diyorum doktor hatası varsa bebeklerimde allahlarından bulsunlar diyorum daha birşey demiyorum yavrularımı çok özledim oglumun öldügü akşam nasılda tekme atıyodu annecim beni affet ben gidiyorum diye elimden birşey gelmedi gelemedi gene yavrularıma yetemedim hırs ayptım evlatlarım için 25 kilo verdim daha yetmedi dahada var ekime kadar ne kadar verdim ban kar tek istedigim sakat damgasıyla bakmasınlar bana içim çok acıyo eşimi bir baba yapamadım boynum bükük 11 senedir 4 duvar arasında yoruldum allahım affetsin bebegim olsa acemilik çekmem 4 bebege baktım zamanında annelikl yaptım kendi evladımın yerini almaz tabi tek istedigim eli ayagı saglıklı hayırlı evlatlar nasip etsin yaradan kokusunu içime çekiyim beni emerken seyrediyim eşimin kucagına verip bak canım bu sefer ben başardım ban sakat diyenler utansın iistiyorum :KK14::KK14::KK14:

X