Kan testi negatif olup sonradan pozitif olan var mıııııııııı ???

benimde 14 ünde regli olmam gereiyordu hala olmadım test yaptım negatif çıktı heralde mevsim değişikliğinden gecikiyor bizim kırmızı kartlar ama boşuna umutlanmak mahfediyoor yaa

canım malesef koca bir hüsranla 5.günün sonunda kırmızıları gördüm:a015:artık umutlar başka bahara kaldı ama bu gecikme olayı çok berbat birşeymiş onu anladım ben tecrübesiz olduğumdan annemlere falan söyledim onlarda umutlandı tabi ama birdaha asla böle bi hataya düşmem insan sadece kendisi bilince zorluklar daha çabuk aşılıyo birde onların tesellileri insanın canını daha çok yakıyomafoldumbenumarım önümüzdeki ay güzel haberler duyarız canım:Saruboceq:

üzülme canım ya
inşallah hayırlısıyla gelir bebişlerimiz
benim 4 sene bitti sabırla bakliyorum
dünya dua üstüne kurulmuş
bol bol dua et canım

benimde 14 ünde regli olmam gereiyordu hala olmadım test yaptım negatif çıktı heralde mevsim değişikliğinden gecikiyor bizim kırmızı kartlar ama boşuna umutlanmak mahfediyoor yaa

evet canım mevsimlerden
ve stres en büyük etken malesef
hayırlısı olsun canım

üzülme canım ya
inşallah hayırlısıyla gelir bebişlerimiz
benim 4 sene bitti sabırla bakliyorum
dünya dua üstüne kurulmuş
bol bol dua et canım
canım sizdeki sorun ne acaba bizim morfoloji %3 ondan olmuyo sanırım gerçi doktor olur demiş ama olmuyo işte.şimdi doktoru değiştireceğiz zaten

canım kan testimi yaptırdın?evde yapılan testler doğru sonuç vermiyorda gününde baya geçmiş yaptırmadıysan kan testi yaptır istersen

canım bizim sperm sayımız düşük

hayatım sperm sayısını artırmak için yollar var denedinizmi hiç.ama ne yazıkki morfoloji için ne ilaç var ne kürler var bizde boş boş çabalıyoz işte:çok üzgünüm:dün keçiboynuzu kürüne başladı eşim daha öncesindede vitamin aldı ama bunların hepsi sayı ve hareketlilik için etkili bizde var olanları en azından hızlandıralım diyoruzyerimsenibenekimde tekrar test yaptırıcaz bakalım vitaminlerin etkisi olmuşmu:Saruboceq:kür içinde 3 ay bekliycez inşallah beklemeye gerek kalmadan bu ay bütün sorunlar çözülür:Saruboceq:

hayatım sperm sayısını artırmak için yollar var denedinizmi hiç.ama ne yazıkki morfoloji için ne ilaç var ne kürler var bizde boş boş çabalıyoz işte:çok üzgünüm:dün keçiboynuzu kürüne başladı eşim daha öncesindede vitamin aldı ama bunların hepsi sayı ve hareketlilik için etkili bizde var olanları en azından hızlandıralım diyoruzyerimsenibenekimde tekrar test yaptırıcaz bakalım vitaminlerin etkisi olmuşmu:Saruboceq:kür içinde 3 ay bekliycez inşallah beklemeye gerek kalmadan bu ay bütün sorunlar çözülür:Saruboceq:

keçiboynuzu kürü yaptım
1,5 ay kullanımda hamile kaldım hamile kalınca küre devam etmedik
bebeğimin gelişimi durduğu için kürtaj oldum
kullandım yani ve çok çabuk etkisini gösterdi
6 ay dinlenme verdi doktor şimdi altı ay yeni doldu
doktor dinlen deyince fazla üstünegitmedim olayın
yarın tekraradan keçiboynuzuna başlıcaz inşallah
Allah inşallah bi çözüm yolu gösterir sanada

keçiboynuzu kürü yaptım
1,5 ay kullanımda hamile kaldım hamile kalınca küre devam etmedik
bebeğimin gelişimi durduğu için kürtaj oldum
kullandım yani ve çok çabuk etkisini gösterdi
6 ay dinlenme verdi doktor şimdi altı ay yeni doldu
doktor dinlen deyince fazla üstünegitmedim olayın
yarın tekraradan keçiboynuzuna başlıcaz inşallah
Allah inşallah bi çözüm yolu gösterir sanada

canım çok zor günler atlatmışsın gerçekten çok üzüldüm allahım güler yüzüne inşallah bu sefer canım yaa:Saruboceq:inşallah kür ikimiz içinde işe yarar canım ve birlikte alırız güzel haberikaydirigubbakcemile5

evet bende bugun gördum kırmızıları:/bakalım baska baharlara kaldık bizde...allah hepimizin yuzune gulsun en kısa zamanda inşallaaahh

yaa arkadaşlar hamileyken ilk kan değeri kaç oluyo yani en az kaçla hamilelik anlaşılıo bilgilendirir misiniz lütfeeeen

canım çok zor günler atlatmışsın gerçekten çok üzüldüm allahım güler yüzüne inşallah bu sefer canım yaa:Saruboceq:inşallah kür ikimiz içinde işe yarar canım ve birlikte alırız güzel haberikaydirigubbakcemile5[/QU

teşekkür ederim hayatım
inşallah Allah gönlümüze göre verir
göbeklerden kapılardan sığamaz oluruz inşallahhhhhhhhhh :CüvCüv:

yaa arkadaşlar hamileyken ilk kan değeri kaç oluyo yani en az kaçla hamilelik anlaşılıo bilgilendirir misiniz lütfeeeen

kıs bu arada bende kastamonuluyum
ay bi hemşerim çıktı ne hoşşş
çok memnun oldum zemuszemus

saol nurcum aydınlattığın için beni geçen kan testi yaptırdım koca bi 0 vardı kastamonulusun demek neresindensin gerçi ben buralı diilim eşimin işi sebebiyle geldik ama çok sık gidiyoruz kastamonuya

saol nurcum aydınlattığın için beni geçen kan testi yaptırdım koca bi 0 vardı kastamonulusun demek neresindensin gerçi ben buralı diilim eşimin işi sebebiyle geldik ama çok sık gidiyoruz kastamonuya

araçlıyım canım ben
orda doğmuşum ama istanbulda büyüdüm
şimdide ankaradayım
4 yıdır gelemedim kastamonuya burnumda tütüyo valla yaaaa

canım çok zor günler atlatmışsın gerçekten çok üzüldüm allahım güler yüzüne inşallah bu sefer canım yaa:Saruboceq:inşallah kür ikimiz içinde işe yarar canım ve birlikte alırız güzel haberikaydirigubbakcemile5[/QU

teşekkür ederim hayatım
inşallah Allah gönlümüze göre verir
göbeklerden kapılardan sığamaz oluruz inşallahhhhhhhhhh :CüvCüv:

amiiiiin canııım:Saruboceq:

X