Kan testinde gebeliği negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenen var mı?

8 mayısta eşimle ilişkiye girdik.Ertesi gün norlevo kullandım.Kullandıktan 3-4 gün sonra kahverengimsi bir kanama oldu.Haziran'ın 1'inde hastalanmam gerekiyordu olmadım.Evde idrar testi yaptım negatif çıktı.Dün kan testi yaptırdım sonuç 1.20 negatif çıktı.Doktorum olmazsa 9'unda tekrar gel dedi.Bugün yine idrar testi yaptım negatif çıktı ama hala hastalanmadım.Sizce hamile olabilir miyim?Lütfen yardım edin.

Evet canim hamile olabilirsin idrarda gec cikar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim benim 1 hafta kala 0.1 cikti bugun adetime bir gun kala pozitif nasipse olur dua et. Meryem suresinin 5. Ve 15. Ayetinj arapca yaz zemzem suyu da beklet yazi silinjnce suyu ic insallah etkili olur umutsuz olma bak benim 1 gun kala bile silik cikti o da erken gebelik testi

Adina sevndm cnm.soledgni yapcm.herhangi bir tedavi gordn mu

Arkadaslar Merhaba ben yeni üye oldum bi sorum olucak bana yardım edermisiniz adetime 10 gün vardı kahve pembe lekeler gelmeye başladı iki gün sürdü ve adetim suan 4 gün geçti kan testi yaptirdim negatif çıktı acaba belli olması için erken mi lütfen yardım edin

Evet canim hamile olabilirsin idrarda gec cikar

Bugün adet gecikmemin 9.cu günü.Doktora gittim.Alttan muayene yaptı keseyi göremedi.Kan istedi, kanda da çıkmadı.Söktürücü yazdı.Kullan bitince gel dedi.Şimdi söktürücüyü içip içmeme konusunda çok kararsızım.

arkadaşlar 16 gündür adet olmadım kahverengi akıntım var 3 gün önce kan testi negatifti ama belki geç döllenmedir diye umutlanmıştım,bebek yerleşme zamanındakahverengi akıntı oluyormuş. bugün yine kan testi negatif çıktı çok moralim bozuldu ama kendimi hala hamile hissediyorum midem de bulanıyo. . böyle olan varmı yani kan testi negatifken geç döllenme olabilir mi?
yardımlarınızı bekliyorum...

Merhaba, geç döllenme ne kadar süre geciktiriyor, bir bilginiz var mı?

Arkadaslar benim 5 gun gecmisti kan testi yaptim 0.1 cikti simdi 8 gunum gecti hala haatalanmadim acaba hamile olma ihtimalim varmi cok istiyorum bebiş:emir_bebek:

Merhaba arkadaşlar ben de sizinle aynı kaderi paylaşıyorum adetime 9gün vardı beta hcg yaptırdım negatif çıktı çok üzüldüm. Şimdi adetime 4gün kaldı. 4 aylık evliyim 4aydır çocuk olsun diye uğraşıyoruz ama olmuyor yazılanları okuyunca yeni bi ümit doğdu bana geç döllenme meselesi. Sizce test yaptirmalimiyim yoksa adet günümü mu bekleyim :110:

Bende hastalandim malesef hastalugimin 5.gunu klomene basladimbakalim bu ay ne olacak 4 ay oncede kullanmistim ama dusukle sonuclandi hamileligi sadece 4 gun tadabildim tutunamadi bebegim:KK43:(

Merhaba benimde şu an iki hafta adetim gecikti iki gün önce kanda testim negatif çıktı ama tüm belirtileri taşıyorum on gün önce lekelenmem bile oldu kahverengi ama sadece iki gün sürdü bi iki damlaydi oda baş dönmesi mide bulantısı şişkinlik vs psikolojik diye düşünmüyorum sonuçta yaşıyorum bunları ama kanda niye çıkmadı?

merhaba arkadaşlar
bende aynı durumdan muzdaribim benim bugün 9. günüm hala olmadım perşembe günü doktora gitmiştim rahimde kalınlaşman var dedi kan testim negatif çıktı ama 10 gün bekleyelim belki geç döllenmedir dedi progestan başladı bana akşamları içiyorum sadece 10 güne kadar adet olmazsan tekrar gel dedi hayırlısı inşallah vardır bişeyler ama rabbim bilir herşeyi...

Kizlar ben de ayni durumdayim. Regl dongum 26- 27 gundur, adetim gecikti 3 gun. Dun kandan baktirdim < 0,100 cikti yani negatif ama hala adet olamadim. Hicbir adet belirtim de yok :KK43:

Benimde çıkmadı on gün geçmişti hemde 15. gün tekrar yaptırdım Hamileymisim Üç haftalık yani kan testinede çok güvenmeyin sabredip bekleyin bana bide adet söktürücü veriyordu ben almadım çok şükür iki aylık hamileyim şimdi
insallah oyledir, dun nefatifi gorunce cok moralim bozuldu :KK43: zaten beklemekten baska carem yok, bekliyorum

Benimde çıkmadı on gün geçmişti hemde 15. gün tekrar yaptırdım Hamileymisim Üç haftalık yani kan testinede çok güvenmeyin sabredip bekleyin bana bide adet söktürücü veriyordu ben almadım çok şükür iki aylık hamileyim şimdi
mesajı nı okudum çok sevindim bende 29 ekimde hasta oldum çok düzenlidir adet dönemlerim 4 arLıkta kan testi yaptırdım negatif çıktı 5gün geçmiş ti hemşire 10 gün sonra tekrar gel bakalım dedi 10 gün sonra 15gün geçmiş olcak günüm zaman hiç geçmiyo inşallah bende senin gibi hamile yimdir

İnş Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin bu duyguyu bana hep iki gün gecsede kanda mutlaka çıkar kesin sonuç derlerdi ama on gün geçti çıkmadı bir hafta arayla tekrar yaptırdım dktor da şaşırdı üç haftalık bide bir ay gecsede bekleyin bence hemen ilaç almayın akışına bırakın

İnş Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin bu duyguyu bana hep iki gün gecsede kanda mutlaka çıkar kesin sonuç derlerdi ama on gün geçti çıkmadı bir hafta arayla tekrar yaptırdım dktor da şaşırdı üç haftalık bide bir ay gecsede bekleyin bence hemen ilaç almayın akışına bırakın
inşallah canım rabbimin hazinesi büyük olmayan herkese versin inşallah bugün adetim geçeli 8gün oldu bide bende geçen ayın 15de iki gün lekelenme oldu herkes diyoki hamile olsan kesin kanda çıkardı peki çok düzenlidir adet günlerim şimdi niye olmadım diyorum yoksa menepozamı girdim diyorum aklıma başka bişe gelmiyo :KK43: 31 yaşındayım buarada

Aynı yaştayız artı benimde iki gün lekelenmem oldu herkez yerleşme kanaması dedi adetim iki gün geçmişti kanda negatif çıkmıştı 15. Gün çıktı biraz bekle derim ben streste etkiler adeti geciktirir belkide hamilesin herşey mümkün ama sakın ilaç kullanma hemen adet söktürücü veriyo Doktorlar dikkat et

Aynı yaştayız artı benimde iki gün lekelenmem oldu herkez yerleşme kanaması dedi adetim iki gün geçmişti kanda negatif çıkmıştı 15. Gün çıktı biraz bekle derim ben streste etkiler adeti geciktirir belkide hamilesin herşey mümkün ama sakın ilaç kullanma hemen adet söktürücü veriyo Doktorlar dikkat et
allah razı olsun içimi ferahlattın inşallah bende senin gibi hamileyimdir dedi zaten hemşire 15gün geçsin yine gel kan ver o zamanda çıkmazsa adet söktürücü verriz dedi

X