Kanda gebelik testi en erken ne zaman belli olur ?

mrb . bnm de bat günüm 15 i civari. son 2 aydır 16 ve 15 inde adet olmustum. ancak bu ay 14 ünde ve 15 inde sadece leke geldi. adet olacam diye bekledim ancak hala adet olmadım. 2 gün önce evde kendim test yaptım 2 defa ikisinde de silik olarak 2. çizgi de çıktı (idrar testi). tatil olduğu icin doktora gidemedim. Pzts gdcm ınş. kan testi icin. hamile olabilir miyim acabA. cvp verebilirseniz Ck memnun olurum.

mrb arkadaşlar bgn kan testi yaptırdım doktor hamilesin dedi. değer de 1369.78 yazıyor. Ama değer yazan arkadaslarinkiyle farklı mi anlaMadım. değer konusunda tecrübeli arkadaslR yardımcı olur musunuz.... doktor hiç açıklama yapmadı başka. Bn de heyecandan unuttum bsy sormadım..bu arada bebeği olmayıp dileyen herkese hayırlısıyla nasip olur ınş... hayırlısıyla hamilelere de kucağına almak nasip olur ınş ....

kanda gebelik testi en erken ne zaman belli olur ?kızlar yardım!!! ya çok merak ettim napıyım adetime de 7 gün var en erken ne zaman tahlil yaptırabilirim ve değerin kaç olması gerekirsenağlama

erken gebelik testi var ondan yaptirabilirsin. ama bu kadar erken yanlis cikabilir. pozitif cikarsa kesin dogru ama negatif cikarsa sonradan pozitif olabiliyor. beklesen de 7 gun sonra yapsan olmaz mi cnm az biraz sabret, bebegine yelekler hirkalar ör.. secret yap=) oyalan.

hem bise solicem beklemesi de guzel bence yaa.. hopidi hopidi atiyo insanin yuregi:KK52:

Kizlar114unde adet olmam gerekiyodu olmadim ki adet tarihlerim hic degismez. Idrar testi yaptim sabah ilk idrarimla ikinci cizgi bariz ortada. Ikinci testi saglik ocaginda yaptilar ordada ikinci cizgi belirdi ve kan testi yaptirdim. 3e kadar nasil beklicem ben simdi. Cok heyecanliyim. Allahisteyen herkese bebis versin insallah

mrb . bnm de bat günüm 15 i civari. son 2 aydır 16 ve 15 inde adet olmustum. ancak bu ay 14 ünde ve 15 inde sadece leke geldi. adet olacam diye bekledim ancak hala adet olmadım. 2 gün önce evde kendim test yaptım 2 defa ikisinde de silik olarak 2. çizgi de çıktı (idrar testi). tatil olduğu icin doktora gidemedim. Pzts gdcm ınş. kan testi icin. hamile olabilir miyim acabA. cvp verebilirseniz Ck memnun olurum.

Noldu canim hamis misin? Ben de ayni senin gibiyim suan

Kizlar bilgilendirmek amaciyla geri dondum. Herkes genelde sorununu yazip geri cikmis. Ben benim durumumu ozetliyim.

Adet gunume 6 gun kala idrar testi yaptim yarim saat bekledikten sonra ikinci cizgi belirdi. Sonra 5 gun kala kan testi yaptirdim saglik ocaginda cikmadi.1.20 cikti. Ebe olamaz daha hamilelik.bu ay dedi. Baska bi ebe belki gec dollenmedir dedi.
Genelde adet tarihlerim hic sasmaz 4 gun gecikti. Idrar testi yaptim silik cikti bugun. Saglik ocagina gittim. Onlarda da idrar testi silik cikti. Kan testi yaptilar. Ama onlarin umutlari yoktu ama benim vardi cunku adet olmadim kasiklarim ve belim agrimaz ama deli gibi agriyodu. Bi farklilik vardi karnimda boyle sert egiliyorum sanki tas yutmusum gibi. Neyse azonce sonucu aldim 100 degerlerindeymis. Tabi insallah tutunur yavrum sagliklidir. Ama 5 gun once cikmayan testte bugun cikti. Haberiniz olsunn

bede bekliyorum son adet 1 aralıktı,yumurtlama günlerini degerlendirdik,adete 8 ggün var ama beim 4 gündür beli ve bacaklarım çok agrıyor,cuma günü gitsem kanda çıkarmıki

Bazılarının idrarda 5 gün kala çıkıyor, ben de buna takıldım arkadaş.
Nasıl oluyor da adete 5 gün kala hcg kana geçiyor?
Kimisinde de adetin üstüne 3 gün geçmeden çıkmıyor mesela.
Hiçkimseyi baz alamıyorum. Çünkü herkesin yapısı birbirinden farklı...

Bazılarının idrarda 5 gün kala çıkıyor, ben de buna takıldım arkadaş.
Nasıl oluyor da adete 5 gün kala hcg kana geçiyor?
Kimisinde de adetin üstüne 3 gün geçmeden çıkmıyor mesela.
Hiçkimseyi baz alamıyorum. Çünkü herkesin yapısı birbirinden farklı...

dayanamadım test aldımmm :KK43:((

Kizlar114unde adet olmam gerekiyodu olmadim ki adet tarihlerim hic degismez. Idrar testi yaptim sabah ilk idrarimla ikinci cizgi bariz ortada. Ikinci testi saglik ocaginda yaptilar ordada ikinci cizgi belirdi ve kan testi yaptirdim. 3e kadar nasil beklicem ben simdi. Cok heyecanliyim. Allahisteyen herkese bebis versin insallah

hayırlısı olsun bende çok istiyorum bu ay çalışmaya başladık bakalım umarım bende hamile kalabilirim

erken gebelik testi var ondan yaptirabilirsin. ama bu kadar erken yanlis cikabilir. pozitif cikarsa kesin dogru ama negatif cikarsa sonradan pozitif olabiliyor. beklesen de 7 gun sonra yapsan olmaz mi cnm az biraz sabret, bebegine yelekler hirkalar ör.. secret yap=) oyalan.

hem bise solicem beklemesi de guzel bence yaa.. hopidi hopid

yaa bnde adetime 5 gün kala yani dün beta hcg testi yaptım ama sonuş negatv çıktıı büyük hayal kırıklığına uğradım hamle arkadaşarımm erken yaptın diyorlar adetnin geçmesini beklee umarımm hamileyimdirr bundan 21 gün öncede rahim filmi çekildimm yanii eşimle çocuk yapmaya 21 gün önce karar verdikk sizcede kan testini erken mi yapım arkadaşlarr:KK43:

Son düzenleme:
Kizlar bilgilendirmek amaciyla geri dondum. Herkes genelde sorununu yazip geri cikmis. Ben benim durumumu ozetliyim.

Adet gunume 6 gun kala idrar testi yaptim yarim saat bekledikten sonra ikinci cizgi belirdi. Sonra 5 gun kala kan testi yaptirdim saglik ocaginda cikmadi.1.20 cikti. Ebe olamaz daha hamilelik.bu ay dedi. Baska bi ebe belki gec dollenmedir dedi.
Genelde adet tarihlerim hic sasmaz 4 gun gecikti. Idrar testi yaptim silik cikti bugun. Saglik ocagina gittim. Onlarda da idrar testi silik cikti. Kan testi yaptilar. Ama onlarin umutlari yoktu ama benim vardi cunku adet olmadim kasiklarim ve belim agrimaz ama deli gibi agriyodu. Bi farklilik vardi karnimda boyle sert egiliyorum sanki tas yutmusum gibi. Neyse azonce sonucu aldim 100 degerlerindeymis. Tabi insallah tutunur yavrum sagliklidir. Ama 5 gun once cikmayan testte bugun cikti. Haberiniz olsunn

yağmurrr yaa bnde senin gibiyim adetime 5 gün var ve bn kan test yaptım 1.20 çıktı ama içmden bir his hamilesin diyorr umarım bndee hamileyimdirr...

Merhaba arkadaşlar. Benim adetime on gün var. Dün ki kan testimde hcg 0.807 çıktı. Değerim yükselirmi sizce. Kasıklarımda ağrı var. Göğsümde ağrı var. Çarpıntım oluyor. Ayrıca sabahları midemde cok fazla yanma oluyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 🙏

Merhaba arkadaşlar. Benim adetime on gün var. Dün ki kan testimde hcg 0.807 çıktı. Değerim yükselirmi sizce. Kasıklarımda ağrı var. Göğsümde ağrı var. Çarpıntım oluyor. Ayrıca sabahları midemde cok fazla yanma oluyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 🙏

canım senınle aynı durumdayımm:KK43:dun yumurtlamadan sonrakı 4 yada 5. gunumdu kanda baktırdım degerım aynı cıktı ben de merak edıyorum adetımede 9 gun var:KK43:acaba deger yukselırmıı bılemıorum:KK43::26:

Benimde adetime 9 gün var cuma günü doktor a gideceğim, acaba kanda çıkar mı :) delircem meraktan.

Bende seninle aynıyım ama pazartesiye kadar sabredecem. Sende belirtileri var mı? Benim akıntım ve kasık ağrım var. İnşallah ikimizde hayırlı haber alırız:KK52::KK52::KK52::KK52:

insallah canim bugun saglim ocagina gittim kan testi icin carsambaya gun verdi gelismeleri haberdar ederim. bu arada sag koltuk altimda hafif bir agri var belimde ve kasiklarimda da..

X