Kanda gebelik testi en erken ne zaman belli olur ?

bayanlar ben eylülün 25 inde ilişkiye girdim çok pişmanım tabi duygularımı yazmak istemiyorum ekim 5 te de adet oldum hamile miyim değil miyim bilemiyorum çok korkuyorum ne zaman kan testi yaptırmalıyım gebeysem eğer artık belli olur mu lütfen yardım edin:KK43::KK43::KK43:

5 ekimde adet olmuşsun hamile değilsindir zaten hıı bu arada 5 inden sonra ilişkiye girdiysen henüz yumurtlama olmamıştır büyük ihtimalle..
ama en erken kanda adetine 3 gün kala çıkıyor bende gecen ay sormuştum doktoruma.. adet geçtikten sonraki 3. gün idrar testinde çıkıyor..
dediğim gibi öyle 1 hafta kala yapılan kan testine güvenmeyin sakın..ben 6 gün kala sormuştum
yapabilirmiyiz diye dr.um negatif çıksa bile dikkate almam çok erken 6 gün dedi en erken adetine 3 gün kala yapabiliriz dedi..
bence sıkılma.. yanlış anlamadıysam ilişkiden sonra zaten adet olmuşsun dediğim gibi adet sonrasında da bir ilişki varsa daha yumurtlama bile gelmemiş zaman olarak..

hakkınızda hayırlısı..

arkadaşlar merhaba, benim sat 15 eylüldü ve ben 11 ekimde yani geçen p.tesi önce idrar testi yaptım ve pozitif çıktı, sonrada aynı gün kanda gebelik testi yaptırdım sonuç 32.05 çıktı :) sizce bu değer düşük mü? kimyasal gebelik olabilir mi?

ben geçen hafta idrar testi yaptım pozitif çıktı. bugün dr a gittim. dr daha küçük olduğu için ultrosonda görünmez dedi bhcg testi istedi test sonucum 5091 dr gebeliğin başları 5. hafta içinde dedi. ama gidişatı kontrol etmek için yarın tekrar bhcg testi istedi hergün 2 kat artması gerekiyormuş. yolunda gitmeyen bişeyler mi var acaba korktum aynı durumu yaşayan var mı ??

slm kızlar bende bebek istiyodum ama olmadı eşimle bir aydır korunmuyoruz ama adetime 2 gün vardıki adet oldum kan testi yaptırdım bugün sonuçları alıcam 12 ekimde adet oldum yumurtlama dönemim ne zaman , ne zaman hamile kalırım bilen varsa cevplasın hatta şimdi

slm kızlar bende bebek istiyodum ama olmadı eşimle bir aydır korunmuyoruz ama adetime 2 gün vardıki adet oldum kan testi yaptırdım bugün sonuçları alıcam 12 ekimde adet oldum yumurtlama dönemim ne zaman , ne zaman hamile kalırım bilen varsa cevplasın hatta şimdi

kaç günde bir adet oluyosun o çok önemli. 28 günde bir adet gören bir kişinin yumurtlama dönemi 14. gün olduüu için 12. gün ile 18 gün arası gün aşırıı cinsel ilişki gerekiyor. eğer farklıysa öreneğin benim 24 günde bir oluyordu 10. gün yumurtlma günümdü 8. gün ve 14 gün arası gün aşırı ilişki gerekiyor. son adet tarihinden itibaren sayıyorsun zaten internette yumurtlama takvimleri var ordan da hesaplayabilirsin sana hangi tarihler olduğunu yaklaşık veriyor adetlerin düzenliyse. inşallah kısa zamanda kavuşursun bebeğine. hem belli mi olur belki bu bilgilere ihtiyacın kalmaz bugün test yapmışsın:)

arkadaşlar merhaba, benim sat 15 eylüldü ve ben 11 ekimde yani geçen p.tesi önce idrar testi yaptım ve pozitif çıktı, sonrada aynı gün kanda gebelik testi yaptırdım sonuç 32.05 çıktı :) sizce bu değer düşük mü? kimyasal gebelik olabilir mi?

canım hayırlı uğurlu olsun, allah analı baballı byütsün, darısı bizlerin başına. değerin düşük ama hamilesin ki daha küçükdür ondan değerin düşük çıkmıştır bence , pazartesi yaptırdım diyorsun kanda testi, eğer bugün veya yarın tekrar test ettirirsen bu değer baya bi yükselmiş olmalı. daha erken olmasına rağmen bence doktora görünmen en doğrusu olur canım ....

slm canım bir aydır korunmuyosunuz yeni başlamışsınız çalışmalara ilk önce panik olmak yok 12 ekimde adet olduysan yumurtlama tarihin 30 ekim olur yani adet olacağın günden 14 gün geriye say yumurtlama gününü bulursun sen yumurtlama günüden önce çalışmalara başla ve sonra çalışmalara devam et adete 5 gün kalana kadar gün aşırı ilişkide bulun haydi bakalım Rabbim yardımcın olsun inşallah hayırlısıyla tez vakitte anne olursun canım.

öncelikle hayırlı olsun:) istediğimiz bir habere bile tam sevinemiyoruz bile sanırım ben de senle aynı durumdayım aşağı yukarı gebelik haftamızda aynı cnm. bhcg hergün iki kat artıyormuş sen geçen hafta yaptırdığın için değerin düşük çıkması normal. birbirimize moral verelim. bak benimde son adetim 10 eylüldü ben bhcgyi bugün yaptım 5091 çıktı 5. haftaya girmişim. yarın dr tekrar bhcg yapacak normal gidiyormu diye.senin yapalı 1 hafta olmuş 1 hafta 88 kat artması lazım yaklaşık. geçen haftaya göre normal bir değer sıkma canına dr bişey söylemedimi peki tekrarlayalım testi falan diye
bak netten araştırırken buldum senin geçen hafta yaptığın zaman gebelik 3. haftaymış demekki şimdi tekrarla 15-2600 arası çıkması lazım. doktor değiliz ama moral vermeye çalışıyorum içimizi ferah tutalım ki bişey olmasın bebişlere:)
Son adet tarihinden itibaren

geçen hafta sayısı DEĞER

3. hafta 5 – 130

4. hafta 75 – 2.600

5. hafta 850 – 20.800

6. hafta 4.000 – 100.200

7/12. hafta 11.500 – 289.000

13/16.hafta 18.300 – 137.000

17/24.hafta 1.400 – 53.000

25/40.hafta 940 – 60.000

canım hayırlı uğurlu olsun, allah analı baballı byütsün, darısı bizlerin başına. değerin düşük ama hamilesin ki daha küçükdür ondan değerin düşük çıkmıştır bence , pazartesi yaptırdım diyorsun kanda testi, eğer bugün veya yarın tekrar test ettirirsen bu değer baya bi yükselmiş olmalı. daha erken olmasına rağmen bence doktora görünmen en doğrusu olur canım ....

iyi dileklerin için çok sağol canım, dün tekrar test yaptırdım değer bu sefer 80.83 çıktı :) sanırım artık hamile olduğuma inanmam gereksositososito c.teside doktora gideceğim bakalım ne diyecek?

öncelikle hayırlı olsun:) istediğimiz bir habere bile tam sevinemiyoruz bile sanırım ben de senle aynı durumdayım aşağı yukarı gebelik haftamızda aynı cnm. bhcg hergün iki kat artıyormuş sen geçen hafta yaptırdığın için değerin düşük çıkması normal. birbirimize moral verelim. bak benimde son adetim 10 eylüldü ben bhcgyi bugün yaptım 5091 çıktı 5. haftaya girmişim. yarın dr tekrar bhcg yapacak normal gidiyormu diye.senin yapalı 1 hafta olmuş 1 hafta 88 kat artması lazım yaklaşık. geçen haftaya göre normal bir değer sıkma canına dr bişey söylemedimi peki tekrarlayalım testi falan diye
bak netten araştırırken buldum senin geçen hafta yaptığın zaman gebelik 3. haftaymış demekki şimdi tekrarla 15-2600 arası çıkması lazım. doktor değiliz ama moral vermeye çalışıyorum içimizi ferah tutalım ki bişey olmasın bebişlere:)
Son adet tarihinden itibaren

geçen hafta sayısı DEĞER

3. hafta 5 – 130

4. hafta 75 – 2.600

5. hafta 850 – 20.800

6. hafta 4.000 – 100.200

7/12. hafta 11.500 – 289.000

13/16.hafta 18.300 – 137.000

17/24.hafta 1.400 – 53.000

25/40.hafta 940 – 60.000

evet sanırım ultrasonda görene ve kalp atışlarını duyana kadar inanamayacağız gibi geliyor bana. Bu arada ben geçen hafta değil bu hafta p.tesi yaptım testi 32 çıktı dünde tekrarladım 80 çıktı :) 2 günde değer artışı oldukça iyi. 4.haftadayım sanırım. Bu c.tesi de doktora gideceğim artık. Seninde gebeliğin hayırlı olsun ikimizde sağlıkla kucağımıza alalım inşallah.opuyorumnanaktan

mrb seninle aynı durumdayız nerdeyse.benimde sat 15 eylül.ben 10 ekimde kan testi yaptırdım.95 çıktı.12 ekimde 149,14 ekimde 195 çıktı.artış çok düşük geldi bana.doktor da 1 hafta bekleyelim dedi.sen de değerlerini öğrendikçe paylaşır mısın?

mrb seninle aynı durumdayız nerdeyse.benimde sat 15 eylül.ben 10 ekimde kan testi yaptırdım.95 çıktı.12 ekimde 149,14 ekimde 195 çıktı.artış çok düşük geldi bana.doktor da 1 hafta bekleyelim dedi.sen de değerlerini öğrendikçe paylaşır mısın?

tabii ki paylaşırım. ben c.tesi tekrar test yaptıracağım. sende sakın kötü şeyler düşünme bence hamilesin sonuçta az olsada artıyor. Haftaya sende sonucunu paylaş lütfen.

ne kadar güzeeelll..hamile olan tüm tatlı anne adaylarına sonsuzzzz tebrikler..Yakın zamanda darısı isteyen herkesin hepimizin başına inşallah.. bu gün sabah saraçoğlu vardı tv de kızlar..
Kolay hamile kalmak için 1.Kürü verdi..çatlama için 2.kürü..

YUMURTA REZEVLERİ AZALANLAR İÇİN: 9 adet kuru incir bölerek bir tencereye konulacak 2,5 su bardağı suda 15 dk kaynatın dedi soğuyunca süzüp için
20-25 gün kadar devam edin Allahın izniyle yumurta toplanması başlayacak dedi..
sabahtan 1 bardak öğleden sonra 1 bardak içilecek..

ÇATLAMA SORUNU olanlarda ise : bir tencerede 2,5 su bardağı suya 9 adet kuru incir bölerek konulacak ve 15 dk. kaynatılacak..
yine farklı bir tencereye 2,5 su bardağı su konulacak 4 tane taze havuç bölerek atılacak ve 20dk kaynatılacak soğuyunca süzülecek ve ikisi bir kap içinde karıştırlacak.

her 2 kürde buzdolabında muhafaza edilecek bittikçe yenisi yapılacak..
İkinci kürde dikkat edin 2si farklı tencerelerde kaynatılıp aynı kaba süzülecek..sebebi ise beraber
kaynatılırsa birbirlerinin kimyasını değiştiriyormuş..
buda adet dönemince sanırım süresini söylemedi..bence 12.gün ile 16.gün arası yapmak mantıklı daha erkenden yumurtalığı çatlamamak lazım.
etkisini 1-2 günde göstereceği için muhtemelen normal çatlama zamanlarına denk gelecektir..
Bu çatlama kürünün içme zamanı hakkında farklı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirm kızlar..
hadi bakalım rast gele..aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3 :eek:

Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin..

ne kadar güzeeelll..hamile olan tüm tatlı anne adaylarına sonsuzzzz tebrikler..Yakın zamanda darısı isteyen herkesin hepimizin başına inşallah.. bu gün sabah saraçoğlu vardı tv de kızlar..
Kolay hamile kalmak için 1.Kürü verdi..çatlama için 2.kürü..

YUMURTA REZEVLERİ AZALANLAR İÇİN: 9 adet kuru incir bölerek bir tencereye konulacak 2,5 su bardağı suda 15 dk kaynatın dedi soğuyunca süzüp için
20-25 gün kadar devam edin Allahın izniyle yumurta toplanması başlayacak dedi..

ÇATLAMA SORUNU olanlarda ise : bir tencerede 2,5 su bardağı suya 9 adet kuru incir bölerek konulacak ve 15 dk. kaynatılacak..
yine farklı bir tencereye 2,5 su bardağı su konulacak 4 tane taze havuç bölerek atılacak ve 20dk kaynatılacak soğuyunca süzülecek ve ikisi bir kap içinde karıştırlacak.

her 2 kürde buzdolabında muhafaza edilecek bittikçe yenisi yapılacak..
İkinci kürde dikkat edin 2si farklı tencerelerde kaynatılıp aynı kaba süzülecek..sebebi ise beraber
kaynatılırsa birbirlerinin kimyasını değiştiriyormuş..
buda adet dönemince sanırım süresini söylemedi..bence 12.gün ile 16.gün arası yapmak mantıklı daha erkenden yumurtalığı çatlamamak lazım.
etkisini 1-2 günde göstereceği için muhtemelen normal çatlama zamanlarına denk gelecektir..
Bu çatlama kürünün içme zamanı hakkında farklı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirm kızlar..
hadi bakalım rast gele..aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3 :eek:

Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin..

ben her akşam bir fincan hayıt tohumu kaynatıp içtim ve 5 ay sonunda hamile kaldım, eşimde de sperm hareket azlığı vardı onun içinde bitkisel bişeyler yaptık bu ay ve ben bu ay hamile kaldım. Aslında daha önce bile kalabilirdim. seninde eğer yumurtlama sorunun var ise şiddetle tavsiye ederim.

ben her akşam bir fincan hayıt tohumu kaynatıp içtim ve 5 ay sonunda hamile kaldım, eşimde de sperm hareket azlığı vardı onun içinde bitkisel bişeyler yaptık bu ay ve ben bu ay hamile kaldım. Aslında daha önce bile kalabilirdim. seninde eğer yumurtlama sorunun var ise şiddetle tavsiye ederim.

Ne güzel mutlu sona ermişsiniz..sperm hareketliliği için keçi boynuzu pekmezide iyi geliyormuş..siz neler yaptınız..? sorunu olanlara ışık tutmak bakımından soruyorum..
bizde sperm sorunu yada gebe kalamama sorunu yok canım..Hamile kalmamı hızlandırır belki diye hayıt içtim ve hamile kalmıştım
saraçoğlu günde 2 fincan demişti sabah akşam kullandığım ay hamile kalmıştım ama
bir terslik oldu aldırmak zorunda kaldım..nasip bir kaç ay sonra düşünüyoruz tekrar..
Rabbim hayırlısını nasip etsin..ama hayıt gerçekten çok etkili.. Nasıl gidiyor şu anda
keseyi görmüşmüydünüz siz kalp atışlarını gebeliğin ilerlemesi nasıl inşallah herşey yolundadır..

Selam kızlar bu ayın 21'inde transferim yapıldı bugün 10. günüm iki gündür pembe, kahverengi akıntım var aynı zamanda da regl olacakmışım gibi sancım hiç geçmiyor Doktorumu aradım kan testi yapmamı söyledi hemen gidip yaptırdım sonuç 0.100 yani negatif Doktor sonucun olumsuz olduğunu fakat iki gün sonra tekrar test yapmamı, değerlerin yükselebileceğini söyledi aranızda benim gibi olan varmı hiç umudum yok acaba yükselirmi lütfen cevap yazın bir umut arıyorum ama yok bulamıyorum :KK43:

ben 25 mart 2011 25 + 5 gunluk bır bebek dunyaya getırdım bebegım 14 gun yaşadı nisanın 7de vefat etti hazıranın 9 da ilk adetimi oldum bende yıne mıde kasık agrıları var bır bebegım olmasını cok ama cok ıstıyorum bebegımın ölumunden sonra yıne bır bebegımın olmasını ıstıyorum dayanamıyorum acısına allah herkesin gönlune göre versin cvp verırsenız sevınırım acaba hamiş olabılırmıyım inşş :KK43:

ben 25 mart 2011 25 + 5 gunluk bır bebek dunyaya getırdım bebegım 14 gun yaşadı nisanın 7de vefat etti hazıranın 9 da ilk adetimi oldum bende yıne mıde kasık agrıları var bır bebegım olmasını cok ama cok ıstıyorum bebegımın ölumunden sonra yıne bır bebegımın olmasını ıstıyorum dayanamıyorum acısına allah herkesin gönlune göre versin cvp verırsenız sevınırım acaba hamiş olabılırmıyım inşş :KK43:
çok üzüldm allah rahmet eylesn aynı agrıları yaşıyorz seninle bata kaç gün var tatlım

basin sagolsun canim cok üzüldüm ama biraz ara vermen gerekmiyormu bebegin sagligi icin

X