Kimler boyle sorun kafam da mı

angeldeath12

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2021
26
5
26
Covidden sonra öksürük üzerimde kaldı hatta bi anda sol kol ve sol göğüs ağrısı yaşamaya başladım kafama cok taktım her neyse ben dışarı çıkarmamaya başladım cunku midem bulanıyor arabalar birbirine çarpar ölürüm korkusu ile sonra bu kalp krizine dönüştü sürekli kalp krizi geçiriyorum diye hastanelerde yattım gel zaman git zaman 2020den beri sol kol ağrım kürek kemiğimin üzerinde ki ağrım baş dönmesi baş ağrısı kusmak devam etti artarak doktorları gezmeye başladım 2 sene önce mideme baktırdım helikobakteri antral gastrit özofajit reflu gogsumde 2 tane fibrokist boynumda 2 küçük fıtık çıktı şu an geldiğim nokta hicbiseye odaklanamıuorjm hep dışarda bayılma korkusu kalp krizi geçirme korkusu ve asla ve asla gitmeyen kol ağrım bazen nefesimi içerden bişe çekiyo 4 senedir arttı iyice kendimi kanser veya kalp krizi hastası olmam ağrılarım psikolojik değil bir tek uyurken rahatım uyurken ve uyandığım da cok rahatım

çok garip bir şey daha diyeceğim aynı ağrıları babam yaşamış Seneler once hastanelerde yatmış kalkmış hep hasta sürekli bi yeri ağırır

ama ben ağrı ve acıya arrık dayanamıyorum kafama asıl taktığım o

Psikolojik diye yorumlayabilirim çünkü bende panik atak var kendime halen kolum uyuşuyo kalbime sancı giriyo direk kalp krizi geçircem diyorum korkuyom acayip ölüm korkum var yalnız kalamıyorum bebeğimle bana bişey olursa diye yani bence sizinde psikolojik asla doktora git demem youtubedan aç izzet güllüyü izle

Covidden sonra öksürük üzerimde kaldı hatta bi anda sol kol ve sol göğüs ağrısı yaşamaya başladım kafama cok taktım her neyse ben dışarı çıkarmamaya başladım cunku midem bulanıyor arabalar birbirine çarpar ölürüm korkusu ile sonra bu kalp krizine dönüştü sürekli kalp krizi geçiriyorum diye hastanelerde yattım gel zaman git zaman 2020den beri sol kol ağrım kürek kemiğimin üzerinde ki ağrım baş dönmesi baş ağrısı kusmak devam etti artarak doktorları gezmeye başladım 2 sene önce mideme baktırdım helikobakteri antral gastrit özofajit reflu gogsumde 2 tane fibrokist boynumda 2 küçük fıtık çıktı şu an geldiğim nokta hicbiseye odaklanamıuorjm hep dışarda bayılma korkusu kalp krizi geçirme korkusu ve asla ve asla gitmeyen kol ağrım bazen nefesimi içerden bişe çekiyo 4 senedir arttı iyice kendimi kanser veya kalp krizi hastası olmam ağrılarım psikolojik değil bir tek uyurken rahatım uyurken ve uyandığım da cok rahatım

çok garip bir şey daha diyeceğim aynı ağrıları babam yaşamış Seneler once hastanelerde yatmış kalkmış hep hasta sürekli bi yeri ağırır

ama ben ağrı ve acıya arrık dayanamıyorum kafama asıl taktığım o
Açılın ben geldim anksiyete panik atak ne ararsanız var bende bu dedikleriniz bende çok oluyor insan içine çıkamıyorum çünkü sersem gibiyim hep evde bile böyle uyku mahmurluğu var gibi sarhoş gibiyim hep araba çarpma veya kanser korkusu çok yok ara ara gelir ama kalp krizi korkusu var tedavi görüyorum psikolojik biliyorum ama içimden atamıyorum en güzel anlarımda aklıma gelip hayatımı boka çeviriyor resmen ağrılarınız psikolojik benim sol kolum boynuma kadar ağrır göğüs kafesim ağrır diyorum ki kendi kendime damar mı tıkalı ama bunu tek başınıza atlatamazsınız psikolojik destek almanız gerekiyor

X