Kanser miyim hastalık hastası mı biraz uzun olacak kimler benim gibi

angeldeath12

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2021
28
5
26
Arkadaşlar gerçek hasta olup olmadığımı anlayamıyorum 2020 covidden sonra dışarı çıkarmamaya başladım once hep midem bulanırdı sonra kusardım bi şekil çıkmaya başladım zamanla sol kolum sol omuzum ve kürek kemiğim ayırmaya yanmaya başladı sol meme ucumda tam 4 senedir aynı ağrıları cekiyorum midemde bakteri boynumda fıtık mememde fibrokist çıktı kanser miyim değil miyim diye düşünüyorum çünkü sürekli bayılacak gibi okutuyorum hic bayılmıyorum insanın her gün sırtı ağırdır mı sol kolu hep tedirginlik halindeydim ne zaman ağdıracak ne zaman bitecek antidepresan kullandım 4 yıl başlarda iyiydi ama fayda etmedi bıraktım bu sene onuda düşünüyorum 4 yıl fayda etmeyen şey demek ki psikolojik değil diye kalp doktoruna sa gittim bu arada o da bişey yok dedi ne yapmalıyım artık sürekli ağrı acı çekmekten bıktım hastalık hastası mı oldum kanser mi neyim,doktor bana anksiyete dedi ama bu kadar sürmesi normal mi

Antidepresanı kafana göre bırakmaman gerekiyor. Özellikle stres üzüntü sinir bu tarz durumlarda belirtilerini daha çok yaşıyorsan muhtemelen halen psikolojik destek alman gerekiyor

X