Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

ben bu kara üzüm cekırdeğini yenı aldım bu akşam ılk defa yedım ama tadı cok kotu bişey nasıl devam edıcem yemeye bılmıyorum. sızınde yazdığınız gıbı yoğurt karıştırıp yedım ama yıne de cok kotu ya.barı değse yedığıme

ben bu kara üzüm cekırdeğini yenı aldım bu akşam ılk defa yedım ama tadı cok kotu bişey nasıl devam edıcem yemeye bılmıyorum. sızınde yazdığınız gıbı yoğurt karıştırıp yedım ama yıne de cok kotu ya.barı değse yedığıme

merhaba geçmem senden.bende ilk başladığımda bunu nasıl yiycem dedim.tadı baharata benziyor.ama akşam yediğimde alışmıştım.yani ilk yediğim kadar kötü gelmedi tadı.umarım sendede aynısı olur ve devam edersin

peki vücudu da sıkılaştırdığı doğru mu kara üzüm çekirdeğinin.

kara üzüm çekirdeği tozunu kullandıktan sonra kilo aldınız mı peki? bende başlamak istiyorum ama korkuyorum ya kilo alırsam zaten iyice göbek yaptım

suela dogrusu sanki ben biraz daha zayıfladım.yogurtla yenince zayıflattıgını duydum .ben zaten zayıf oldugum için suyla içeyim dedim ama basladıgım günden beri iştahım kesildi gibi geliyor

kızlar kara üzüm çekirdeğinin faydaları saymakla bitmiyor.kanser olmayı bile engelleyebiliyormuş.içinde antioksidan olduğundan dolayı.kan yapıyor.karaciğere faydası var.daha aklıma gelmeyen pek çok özelliği var.vücudu da sıkılaştırıyor sanırım.çünkü ben kullandığım için hissediyorum gögüslerim sıkılaştı ki ben daha kullanalı 2 hafta oldu

kızlar kara üzüm çekirdeğinin faydaları saymakla bitmiyor.kanser olmayı bile engelleyebiliyormuş.içinde antioksidan olduğundan dolayı.kan yapıyor.karaciğere faydası var.daha aklıma gelmeyen pek çok özelliği var.vücudu da sıkılaştırıyor sanırım.çünkü ben kullandığım için hissediyorum gögüslerim sıkılaştı ki ben daha kullanalı 2 hafta oldu

canm sen açıkta mı alıyorsun kutuda mı?Ben daha öncede kullanmıştım uzun bir süredir almıyordum bugün yine başladım ama bu sefer tadında bariz bir tatlılık vardı sizin küç tozunun tadı da böylemi?fisfisfis

canm sen açıkta mı alıyorsun kutuda mı?Ben daha öncede kullanmıştım uzun bir süredir almıyordum bugün yine başladım ama bu sefer tadında bariz bir tatlılık vardı sizin küç tozunun tadı da böylemi?fisfisfis

kızlar benim soruma cewap werecek bi arkadaş yok mu yani?:dilcikar:

kızlar benim soruma cewap werecek bi arkadaş yok mu yani?:dilcikar:

benim kullandıklarımın tadı hep aynıydı canım ya... zamanla alıştığından sana tatlı gelmiştir. ilkinde pek hoş gelmiyo tadı da sonra alışınca güzel geliyo..

benim kullandıklarımın tadı hep aynıydı canım ya... zamanla alıştığından sana tatlı gelmiştir. ilkinde pek hoş gelmiyo tadı da sonra alışınca güzel geliyo..

sağol canm ilgilendiğin için..daha önce 1 ay boyunca kullanmıştım tadı hep aynıydı.yine aynı yerden aldım sanırım bu çok fazla un gibi öğütülmediğinden tadı acılaşmamış a.s

selam island.canım ben aktardan açık aldım.adam daha yeni çektim dedi.benimkinin tadı baharata benziyor.böyle biraz ekşimsi gibi oluyor

selam island.canım ben aktardan açık aldım.adam daha yeni çektim dedi.benimkinin tadı baharata benziyor.böyle biraz ekşimsi gibi oluyor

slm boncuk2334,valla önceden zorla yerdim ama bu aldığım resmen tatlı yaw.aman işe yarasın da inşallh büyütelim artık şunları:eek::Roflol:

kizlar ben 2 aydan fazla oldu kullanali, buyubuyunu sanmistim ama yanilmisim. cok uzgunum, cok umitlenmisdim,ama gelisme bile olmadi...uzuntumu anlatamam, ama yine de kullanmaya devam ediyorum

Ya Kizlar Ben Sabahlari Ac Karnina Cuyla Akshamlari Tok Karnina Bazen Suyla Bazen Yogurtla Aliyorum, Acaba Boyle Karisik Kullandigimdan Mi Etki Yapmiyor? Nasil Kullaniyorsunuz Ki Siz? Ac Karnina Mi, Tok Karnina Mi, Suyla Mi, Yogurtla Mi??? Bana Da Yardim Edin Lutfen

ben çok kilo verdiğimden göğüslerimde küçüldü içi boşaldı bende deniycem inanın bana etki ederse herkese eder burdan size bilgi veririm inşallah faydası olur bakınca çok canım sıkılıyo

X