Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

tweeda harikasın ya bunu duyduğuma çok sevindim peki bir şey soracam biz bu küç ü ilerde bırakırsak eskisi gibi sönerler mi birde senin sütyen değiştirecek kadar büyüdümüCADIARZU

slmmmm....10 gun bıraktım hiç bi değişiklik olmadı...75 b cup takıodum şimdi cidden sıkıyolar.Herkes silikon takıp taktırmadıgımı soruyor!Arkadaşlarım inanmıyor bana:dance: devam devam yaza bomba gibi düşeceğiz sahillereeee:teytey:

o şekilde yiyince hiç acı olmuyor tadı hatta tadını bile hissetmiyosun.sadece kaşığa çok doldurunca boğuluyo gibi oluyorsun sırnaşık şeysırnaşık şey bende o yüzden kaşığı tıka basa doldurmuyorum.iştah için bişe diyemicem çünkü bir gün açılıyo bir gün kapanıyor

saol. denıcem mutlaka.

slmmmm....10 gun bıraktım hiç bi değişiklik olmadı...75 b cup takıodum şimdi cidden sıkıyolar.Herkes silikon takıp taktırmadıgımı soruyor!Arkadaşlarım inanmıyor bana:dance: devam devam yaza bomba gibi düşeceğiz sahillereeee:teytey:

pekı sen ne sekılde yıyordun bunu? bı dde iştahına bı etkısı oldumu olumlu yada olumsuz? hayır yanı yakında goğsumu buyutcem dıye erıyıp gıtcem dıye korkuyorum.küç yemeye basladıktan sonra yemek yıyemez oldum.ben bunun kılo aldırdığını duymuştum almadan once ama boş galıbasenağlama

canım bu küçü aç karnına yiyince iştah kapatıyormuş tok karnına yediğinde öyle bi etki göstermiyo ayrca kan da yapıyormuş

Merhaba ben bu küç ü 20 gündür kullanıyorum ilk başta bayağı dolgunlaştı sonra büyüme durdu sizde de öyle mi oldu arkadaşlar bir süre sonra yeniden büyüme gözleniyor mu?

selam arkadaşlar bende burda okudum ve hemen gittim aldım eğer işe yararsa dileyin benden ne dilerseniz :KK66:

tweeda harikasın ya bunu duyduğuma çok sevindim peki bir şey soracam biz bu küç ü ilerde bırakırsak eskisi gibi sönerler mi birde senin sütyen değiştirecek kadar büyüdümüCADIARZU

BEn kullandım evet gerçekten dolgunlaştırıyor ve bıraktıktan en az 1-15 ay öle de devam etti vee sonrasında hüsran eski hallerine döndüler.

Üzgünüm ama geçici ve her şeyin fazlası zarar ömür boyu kullanamayacağımıza göre geçici bi güzellik olup sönüyor

BEn kullandım evet gerçekten dolgunlaştırıyor ve bıraktıktan en az 1-15 ay öle de devam etti vee sonrasında hüsran eski hallerine döndüler.

Üzgünüm ama geçici ve her şeyin fazlası zarar ömür boyu kullanamayacağımıza göre geçici bi güzellik olup sönüyor

bunu duyduğuma gerçekten çok üzüldüm ama benim aldığımın üstünde uzun süreli kullanım tavsiye edilir ve şimdiye kadar hiç bir yan etki bildiririmemiştir diyor.bizde o halde 2 ay geçtikten sonra 2 günde 1 tatlı kaşığı alırız böylelikle hem aşırıya kaçmamış okuruz hem belki formu koruruz...

kizlar birsey sorucam sadece büyütüyormu yoksa diride yapiyormu gögüsleri benim iki dogumdan sonra hafif bir sarkma oldu gögüslerimde onun icinde kullanabilirmiyim acabafisfisfis

hayatim ben 2.5 aydir kullaniyorum daha tik yok, sen nasil kullaniyorsun? gunde kac defa? neyle yiyorsun?yogurtla mi? suyla mi? neyle? yemekten once mi sonra mi yiyorsun? ay cok soru sordum kusura bakma canim...lutfen bana cevap yaz...

Ya en kötüsü ben yaşadığım şehirde kara üzüm çekirdeği tozu bulamadım.Adam yağı gelcek dedi ama tozu yoktu.etkisi ne kadar sürer bırakınca bilmiyorum ama şu tozu bulsam kaşık kaşık götürcem hergün.zararı da olmaz aksine faydası olur

Ya en kötüsü ben yaşadığım şehirde kara üzüm çekirdeği tozu bulamadım.Adam yağı gelcek dedi ama tozu yoktu.etkisi ne kadar sürer bırakınca bilmiyorum ama şu tozu bulsam kaşık kaşık götürcem hergün.zararı da olmaz aksine faydası olur

o zaman sende internetten sipariş et ben hekimce.com dan aldım.hem dışarıya göre galiba dha ucuz ve kapalı kutuda

Bende burda duydum küç ü. Gittim aldım 3-4 gün oldu daha denemeye başlayalı. Sabah ve akşam aç arnına yarım bardak su ile yutuyorum. Bilmiyrum bu ara sıkıntılarımda vardı ama sanki iştahımı kesti gibi. Normalde çünkü sıkıntılı oldugumda çok yerdim ama şimdi canım birşey istemiyor. Sevdiğim yemekleri bile azalttım. Benimde gögüsler sarkık biraz. Ben dolgunlaşıp dirileşmesini istiyorum. Ama üzerini okudugumda ve araştırdıgımda bunun daha başka yarraları oldugunuda okudum mesela cilde de güzellik veriyormuş daha fazla bir süre olmadı belki ama cilim daha canlı sanki. Deneyenler bence bu şekildede kendilerini incelesinler. Öncesi ve sonrasını karşılaştırsınlar. Ben devam etmeye çalışacagım. Ancak hamilelik döneminde falan alınması sakıncalı olurmu acaba? Şuanda değilim ama ileriki dönemlerde böyle birşey olursa zararlı olacagını zannetmiyorum ama bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa bilgilerini sevinirim.

arkadaslar bende yaklasık 1 haftadır k.ü.ç kullanıyorum+masaj aletı var bızde onunla masaj yapıyorum sankı dolgunlastı bılemıyorum ama bana ole gelıyor özellikle masaj yapmak cok faydalı cıldım daha bı canlandı sankı ama ben ınanıyorum duzenlı bı sekılde k.ü.ç+masajve rezene bu üçlüye devam edersek olumlu sonuclar alıcaz inşallaaaah

arkadaslar 1 2 ay kullanıpta mucıze beklemeyın kolaymı o kadar cabuk buyumesı 5 6 ay bı kullanalım bakalım o zaman belllı olur bende kullanıyorum +masaj yapıyorum emınım olumlu bı sonuc alıcam rezenede cok etkılıymıs onada baslıcam ve kesınlıkle emınım 2008 yazına dolgun göguslerle gırıcem

hayatim ben 2.5 aydir kullaniyorum daha tik yok, sen nasil kullaniyorsun? gunde kac defa? neyle yiyorsun?yogurtla mi? suyla mi? neyle? yemekten once mi sonra mi yiyorsun? ay cok soru sordum kusura bakma canim...lutfen bana cevap yaz...

slmmmm cnmmmm ya sabah akşam tok karına suyla çay kaşığı dolusu suyla yutuyorummm!!gerçekten arkadaşlar harika bişey ya!!!Arkadaşlarım silikon yaptırdın yalan soyluyorsun diyorlar:dance:

slmmmm melisss.....Ben 10 gün bıraktım fakat hiç bişey olmadı!!!AYNI HALA!!!hem hiç bir zararı yok antioksidan etkisi var vucuda bildiğim birde kansere karşı birebir yani ömür boyu mutlulukla kullanabiliriz:dance:

pekı sen ne sekılde yıyordun bunu? bı dde iştahına bı etkısı oldumu olumlu yada olumsuz? hayır yanı yakında goğsumu buyutcem dıye erıyıp gıtcem dıye korkuyorum.küç yemeye basladıktan sonra yemek yıyemez oldum.ben bunun kılo aldırdığını duymuştum almadan once ama boş galıbasenağlama

yok iştahım da bi değişiklik olmadı!!sabah akşam 1 çay kaşığıı!!yok bişey olmaz google dan gir bak hiç bir olumsuz etkisi yok
:dance:

yok iştahım da bi değişiklik olmadı!!sabah akşam 1 çay kaşığıı!!yok bişey olmaz google dan gir bak hiç bir olumsuz etkisi yok
:dance:

çay kaşığıyla mı alıyosun ama üstünde tatlı kaşığı yazıyor bir de buradaki arkadaşlar hep tatlı kaşığı kullanıyor.madem çay kaşığıyla da yetiyor öyel kullanırım bende

Bi de kızlar tahta kaşıkla yemeye özen gösterin yani metal bir şey deymesin küç tozuna ben o şekilde kullanıyorum şuan ve gerçekten dolgunlaşma oldu metal küç içindeki etkili maddeleri etkisiz hale getiriyor olabilir çünkü ilk zamanlar metal kaşıkla yiyordum göğüslerimde gelişme olmamıştı ama şimdi gelişme yolunda ilşerliyorlar inşallah hevesimi kırmaz da devam eder:Roflol:sırnaşık şey

X