Gerçek bir medyum hoca kara büyü yapacak biri var ise nolur dönün

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bir derdimiz var yıllardır bizimle uğraşan birileri var hikaye cok uzun ve derin. Kara büyü bozan ve yapan duyduğunuz sağlam bir medyum olur hoca olur ilmine güvendiğiniz biri var ise ne olur bana özelden veya buradan yazın.
Ben koyu yeşil ve kırmızı büyüler yapabiliyorum sadece. Ama ikisini karıştırırsak siyaha yakın bir renk elde edebiliriz.

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
De ki: "Sığınırım o sabahın Rabbine,
Yarattığı şeylerin şerrinden,
Karanlığı çöküp bastırdığında bir gecenin şerrinden,
o düğümlere üfleyen üfürükçülerin şerrinden
ve kıskançlık gösterdiğinde bir kıskancın şerrinden!

Allah hidayet versin

Büyü vs yok arkadaşım. Böyle şeylere inanıp hem paranızdan hem psikolojinizden olmayın. Bolca dua edin Allah’a. Sizin yaşadığınızı başkası bilemez bu sebepten de kendiniz için en iyisini siz isteyebilirsiniz Allahtan. Üstesinden gelemiyosanız da psikoloğa görünün lütfen. Geçmiş olsun ❤️
En azından akıl ve mantık sabihi biri kendi dusuncesini yine bu cercevede dile getirmis.Tesekkurler

Büyü vb içerikli konular yasaktır, sitede büyücü aramak da yasaktır.

Gökkuşağı renginde büyü yaparım diyene bile inanıp çuvalla para akıtacaksanız akıl ve mantık sorgulayın, büyü yaparım büyü bozarım diyenlerin 2 çaputla yaptıklarını sandıkları şeyleri bile beceremiyorlarken ne anlasınlar kara büyüden😵‍💫

Arkadaşlar bir derdimiz var yıllardır bizimle uğraşan birileri var hikaye cok uzun ve derin. Kara büyü bozan ve yapan duyduğunuz sağlam bir medyum olur hoca olur ilmine güvendiğiniz biri var ise ne olur bana özelden veya buradan yazın.

WhatsApp üzerinden evli çiftleri barıştırırım, nişan bozarım, ayrılanı geri getiririm, çocuklarda zihin açarım.

Ücretim yüksektir ama %100 başarı oranına sahibim.

Yaptıklarım yapacaklatımın teminatıdır.

Birde ben çok güzel akıl fikir veririm.

Yazmıştım ama yine yazayım ücretim yüksektir.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X