Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydin Kizlar...
Birazdan yürüyüse cikacam cikmadan önce size yazayim dedim.
Dün alisverise gittim kendime cok güzel yürüyüs ayakkabilari aldim. Cok hafifler...
Canan hoca yürüyüs ayakkabisi konusunada kitabinda özellikle yer vermis.
Aksam misafirlige gittik. Tabi carsidan direk misafirlige gecince bende carsida bir Lahmacun yedim.
Saat 18:00 gibi misafirlikteydik oradada 3 catal kisir ile yogurla yapilmis salatalik salatasi ve 6-7 tane badem yedim.
Simdi yürüyüsümü yapayim kahvaltidan sonra yazarim güzeller. Görüsürüz. :KK54:

canım sıkılaştınmı hısedıyormusun
benımde ihtiyaçım var ya karın bölgemde dogumdan sora bek toparlıyamadım
kedime bile bakmak istemiyorum:KK14::KK14::KK14::KK14:

daha çok yeniyim tanem.
4 kere gittim.Şu anda tek hissettiğim her tarafım et kesti.
Hamlıktan :))
gelişmeleri yazarım

.

Balık (Haftada 3 gün soğuk deniz balıkları norveç uskumrusu,somon, hamsi gibi ) ve omega 3 2-3 gr (Hergün) aldınız mı?
Kilo vermeye çok yardımcı oluyor.

omega3 lerimi 1 haftadır ihmal ediyorum :KK43:
hemen içmeye başlayacağım

TŞKLR :)

.

daha çok yeniyim tanem.
4 kere gittim.Şu anda tek hissettiğim her tarafım et kesti.
Hamlıktan :))
gelişmeleri yazarım

.
tamam canım güzel haberler bekliyorum:KK8::KK8::KK8::21::21::21:

sabah kahvaltım:KK56:
2 haşlanmış yumurta
1avuç içi kadar kaşar peyniri
7 zeytin
1 çay bardağı fındık
4 kaysı
2 büyük kupa çay

Son düzenleme:
edim canım biraz da aerobik harekette kattım çok daha eğlenceli ve sıkı bir program yaptım kendime.youtube'a leslieyürüyüş yaz hemen çıkıyor.benim de regl problemim var hem geç oluyorum hem de olmuyorum gibi birşey en geç ikinci gün bitiyor. hem de ne kadar doktora gittiysem de çare bulamadım.ama sen istedikten sonra bu sıkıntı oluşturabileck bir dert değil.azimlşe işeyen duvarı deler diye boşuna demeişler:KK9::KK9:benim de yavaşladı ama bu beni eksta motive ediyor daha fazla yürümek hareket etme isteği oluşuyor.
kocaman öptüm hadi gülümse bakayım:KK16::KK16:

aynı dert bende de var bende dr lara gittim bişey demiyorlar benimde en geç 2 gün sürüyor reglim :KK43:(

bende bugün kahvaltımı 9:30 gibi yaptım.acıkmazsam 2 öğün yaparım bugün bende inşallah:21::21:

sen bilirsin tatlım.
ilk başlarda 3 öğün yapıyordum benn. 2. öğün olarak süt, ceviz, kuru kayısıydı menüm. okulda bunları yiyordum. evden koyuyordum çantama.
böyle devam ettim bi süre sonraa bir gün unutmuşum ve hiç de acıkmadım sonra da 2 öğüne düştüm.:KK34::KK34:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: canım afıyet olsun

ayyy ben yürüsem bu kadar sevinmezdim herhalde kocaman tebrikler:KK9::KK9::KK9::KK16:

ohhh supersın cnm evde aletlemı leslıelemı yoksa dısarıdamı yapıyosun cnm benım hıc sporum yok:KK43: yapamıyorum ama leslıe yapmak ıstıyrum lınklerını bulamadım varsa sayet bana ozelden atarmısın rıca etsem

sağolun kızlar.:KK19::KK19::KK19:.açık havada yürüyorum....:KK34:

sabah:2 yumurtadan peynirli omlet
10 zeytin
fındık-3gün kurusu kayısı
omega-3

Son düzenleme:
Günün mönüsü:

SABAH:
Karısık peynirler (eski kasar,beyaz peynir, koyun peyniri-toplamda boyutları bir yumrugum kadar etmez)
5-6 tane zeytin
1 ufak kase yogurt
3 tane köfte (yumurta canım istemedi hiç)-hazırlamıstım ama vazgeçtim yemedim
1 avuç dolusu kabuklu fındık

ÖGLE:
Baharatlı tavuz
Tuzu azaltılmıs tursu( 3 salatalık+bi yaprak lahana)
1 avuç kabuklu badem
2 kaşık yogurt

AKSAM:
Saat 8e geliyordu, ben de normal ogun yapmak yerıne ara ögün yaptım.
200gr kadar yogurt
Bir avuc dolusu kabuklu fındık

İnanılmaz bir şişlik var vucudumda o yüzden 75 dk yürüyüs yaptım.Kilom azalmıyor artıyor sanki! YARDIM LÜTFEN neyi yanlıs yapıyorum sizce???

İyi geceler herkese, sabaha görüsmek üzere...

Gunaydıın herkese :)

simdi 2 yumurta beyaz peynir bol maydonoz 5-6 zeytinden omlet yaptım
yanında yine bol limonlu maydonoz ve 5-6 zeytin daha yiyecegim
cevizim bitti üseniyorum su an gidip almaya bu sabahlık olmasa çok mu çabuk acıkırım acaba??

BİRDE DAHA DENEYİMLİ OLAN ARKADASLAR YANLIS YAPTIGIM BIRSEY MI VAR LÜTFEN Bİ BAKIN LİSTEME DELİRECEGİM EKSİLECEGİNE ARTIYOR SANKİ KİLO :KK43:(((

kızlarrr sizee güzell sohbetler diliyorumm. benim okul vaktii geldiii. 11.20 de servise binmem gerek. anca giderimmm.
akşama görüşürüz arkadaşlar kaçamaksızz bol sporlu günlerrr, öpüyorumm hepiniziiiii:KK54::KK54::KK54:

Günaydın,
Sabah kahvaltım bir muz bir de süt..Genellikle öğlen yemeklerimi evden getiriyorum ama bugün yetiştiremedim..Ne yesem az hasarlı..:KK43:

aynı dert bende de var bende dr lara gittim bişey demiyorlar benimde en geç 2 gün sürüyor reglim :KK43:(

sorma yaaa kaç kutu hap kullandım ama olamıyorum.bütün tahlillerim tamiz çıktı ama bu konu hafife almaya gelmez iyi bir kadın doğum tanıdığı olanlar yardım etsin bize...

sen bilirsin tatlım.
ilk başlarda 3 öğün yapıyordum benn. 2. öğün olarak süt, ceviz, kuru kayısıydı menüm. okulda bunları yiyordum. evden koyuyordum çantama.
böyle devam ettim bi süre sonraa bir gün unutmuşum ve hiç de acıkmadım sonra da 2 öğüne düştüm.:KK34::KK34:

ben daha 4. haftamdayım bir de çalışıyorum akşam 7.-7.30 gibi eve gidiyorum.akşam yemeğimi burada yiyemem ben öğle yemeğimi aksatmayım zaten akşamları çok hafif yiyorum.önerin için çok sağol:KK16:

benim de az oluyorr kızlarr yaaaa:26::26:

bence bu konuda organize olup birşeyler araştıralım.mutlaka iyi gelen öktüren bitkiler vardır bir deneyelim ne kaybederiz ki canım:94:

merhaba arkadaşlar,doktor gözetiminde 4 aydır dukan diyeti benzeri zannettiğim diyetimle 17 kilo verdim,karatay diyetini hiç bilmiyordum ama okuduktan sonra anladım ki benim diyetim dukan ve karatay karışımı bir diyetmiş.çünkü ilk beş gün sadece proteinle beslenerek atak yaptık,beş gün sonrası protein artı pişmemiş sebze yiyorum ve haftanın bir günü sebzesiz sadece protein(yumurta,peynir,et,balık,tavuk,kefir)tüketiyorum,belli bir kiloya inince ödül yemekler var,bu uygulamalar dukan diyetine uyuyor,ekmek,makarna,bulgur,pirinç ve en önemlisi şeker kesinlikle yok tabiki meyva bile yok içindeki şeker yağ yakımını yavaşlatıyormuş bu yönleriyle de karatay diyetine benziyor diyetim,ama inanın çok memnunum şubatın ilk haftası 90 kilo ile başladığım diyetime 72,600 ile devam ediyorum toplam 17 kilo verdim aşırı bir yağ kaybı yaşıyorum görenler inanamıyor gitgide daraldığımı söylüyorlar,şubat ayında 46 beden giyerken,40 beden kıyafet alabilmenin keyfini yaşıyorum..bir kere başlayınca çok alışıyorsunuz kaçamak yapınca mesela ağıza atılan bir kaşık makarnanın midenizi patlayacak kadar şişirdiğini zannediyorsunuz:))benimle aynı diyeti yapıp 15 kilo veren annemde aynı duyguları paylaşıyor.uygulaması çok kolay bir diyet,sadece yağsız et ve salata çabucak hazırlanıyor insanı sıkmıyor,ara öğün yapmıyorum,spor derseniz hiç yapamadım,evde ip atlıyorum bazen,bazende yürüyüşe gidiyorum.hiç bozmuyormuyum diyetimi ohhoooo çok kaçamak yapıyorum çoook ekmek,makarna değilde şekerli şeylere zaafım var benim,çikolata gofret kek pasta gördüğümde az da olsa yedim,yeşil çay ve 5 i bir yerde çayı içiyorum,c vitamini ve omega 3 takviyeleri kullanıyorum,ilk aylarda exodex adlı şeker isteğini baskılayan bitkisel destek kullandım,1,5 aydır kullanmıyorum.c vitamini protein diyetiyle yağ yakımını çok hızlandırıyor.inşallah başlar ve başarıı olursunuz kilo vermek harika bir duygu arkadaşlar :KK64::KK64:

Tebrikler, darısı benim başıma inşallah.

Gunaydıın herkese :)

simdi 2 yumurta beyaz peynir bol maydonoz 5-6 zeytinden omlet yaptım
yanında yine bol limonlu maydonoz ve 5-6 zeytin daha yiyecegim
cevizim bitti üseniyorum su an gidip almaya bu sabahlık olmasa çok mu çabuk acıkırım acaba??

BİRDE DAHA DENEYİMLİ OLAN ARKADASLAR YANLIS YAPTIGIM BIRSEY MI VAR LÜTFEN Bİ BAKIN LİSTEME DELİRECEGİM EKSİLECEGİNE ARTIYOR SANKİ KİLO :KK43:(((

bende iki hafta oldu başlıyalı sende yenisin herhalde menünü bana eksik geldi harfiyen yap 1.sayfada var reglin yakınsa yediklerin kaya tuzuyla yapmadıysan belki vücudun su topluyordur suyunu artır bende ilk hafta kilom + çıktı gerçi ben yaptıgım kaçamaktan zannetim ama bazılarıda metebolizmaya bağladı çünkü harekete geçmesi zaman alıyo biraz sapret

X