Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Gunaydıın herkese :)

simdi 2 yumurta beyaz peynir bol maydonoz 5-6 zeytinden omlet yaptım
yanında yine bol limonlu maydonoz ve 5-6 zeytin daha yiyecegim
cevizim bitti üseniyorum su an gidip almaya bu sabahlık olmasa çok mu çabuk acıkırım acaba??

BİRDE DAHA DENEYİMLİ OLAN ARKADASLAR YANLIS YAPTIGIM BIRSEY MI VAR LÜTFEN Bİ BAKIN LİSTEME DELİRECEGİM EKSİLECEGİNE ARTIYOR SANKİ KİLO :KK43:(((

canım ceviz badem önemli üşenme hem yürümüş olursun:KK9:omega 3 al mutlaka.şişkiniğin varsa ödem olabilir.benim önerim 1.5 lt suya bir kaçık karbonat koy gün boyunca iç.ayrıca 1.5 lt karbonatsız su da iç aynı gün.bir haftada ödemini atarsın.su çok önemli canım.ayrıca petunyacımda bir yeşil çay tarifi vermişti ödem için.dün ki sayfalara bir bakın şekerim:KK16:bende hiç farketmedi zannediyordum dün bir komşumuz inanmıyorum kıvrımların geri gelmiş dedi parende attım evde sevinçten:KK66::KK66:sıkıntı yok herşey güzel olacak:KK9:

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun..

offf bu demek sabahtan beri uğraşıyorum bir türlü çizelge yapamadım :KK50:

Bu alandaki Çizelge yazılımınız öngörülen Formatta değildir. Lütfen bu alanın açıklamasını okuyun..

offf bu demek sabahtan beri uğraşıyorum bir türlü çizelge yapamadım :KK50:

şekerim url ile başlayan kutucukta http ile başlayıp png ile bitan yeri kopyala yapıştır yap olur:KK16:

bende iki hafta oldu başlıyalı sende yenisin herhalde menünü bana eksik geldi harfiyen yap 1.sayfada var reglin yakınsa yediklerin kaya tuzuyla yapmadıysan belki vücudun su topluyordur suyunu artır bende ilk hafta kilom + çıktı gerçi ben yaptıgım kaçamaktan zannetim ama bazılarıda metebolizmaya bağladı çünkü harekete geçmesi zaman alıyo biraz sapret

Pek tuz kullanmamaya çalısıyorum bugun kaya tuzu da alayım kullandıgımda da onu kullanayım..Evet hemen sonuç görmek istiyoruz ama aslında beklentim: tamam hemen birdenbire düsmeye baslamayacak kilom cünkü normalde çok az yiyordum ben ama hiç degilse artmasın seklindeydi.O yüzden moralim bozuldu biraz..Ama kesinlikle bırakmak yok.Listeleri birebir uygulayacagım bakalım nasıl bir sonuc elde edecegim sizlerin desteklerinizle..

Son düzenleme:
canım ceviz badem önemli üşenme hem yürümüş olursun:KK9:omega 3 al mutlaka.şişkiniğin varsa ödem olabilir.benim önerim 1.5 lt suya bir kaçık karbonat koy gün boyunca iç.ayrıca 1.5 lt karbonatsız su da iç aynı gün.bir haftada ödemini atarsın.su çok önemli canım.ayrıca petunyacımda bir yeşil çay tarifi vermişti ödem için.dün ki sayfalara bir bakın şekerim:KK16:bende hiç farketmedi zannediyordum dün bir komşumuz inanmıyorum kıvrımların geri gelmiş dedi parende attım evde sevinçten:KK66::KK66:sıkıntı yok herşey güzel olacak:KK9:

:)) çok sevindim insallah insanlar kilo aldıgımı farketmeden kurtulurum bn de su agırlıktan :)
Karbonatlı suyu da deneyecegim sonuçları burda paylaşırım.

ÇOK TESEKKURLER CEVAPLAR İÇİN.iNANIN SURDA YAZILANLAR O KADAR BUYUK DESTEK Kİ...İYİ Kİ BULMUSUM FORUMUNUZU :)

sorma yaaa kaç kutu hap kullandım ama olamıyorum.bütün tahlillerim tamiz çıktı ama bu konu hafife almaya gelmez iyi bir kadın doğum tanıdığı olanlar yardım etsin bize...

ben daha 4. haftamdayım bir de çalışıyorum akşam 7.-7.30 gibi eve gidiyorum.akşam yemeğimi burada yiyemem ben öğle yemeğimi aksatmayım zaten akşamları çok hafif yiyorum.önerin için çok sağol:KK16:

bence bu konuda organize olup birşeyler araştıralım.mutlaka iyi gelen öktüren bitkiler vardır bir deneyelim ne kaybederiz ki canım:94:

ya bende var doğumdan sora 9 ayın içinde sadece bırkere oldum:KK30: oda ilçya emzirdiğim içim benimkisiden ama çok sitres yapıyor sürekli huzursum:KK53: ben bıraz arştırdım çivam peçemi kullanın diyorlada bu hata sitenin içinde jinekoloji bölümünde varda ben bıraz evham yaptım emzirdiğim için :44:

aynı avatarımdakı ruh haline sahibim mutlu-saskın-üzgün-ağlayan -gülen-düsünceli-kaygılı ..... of of zayıflama ilacı arastırıyorum exode.x diye bişi biliyomusunuz .hayatımda kullanmadım ama çakıldığım 64 lerden çıkmam lazım . alamamda :KK20:korkarım gerçi bişi olcak diye korkak pepetii :KK60:

Son düzenleme:
aynı avatarımdakı ruh haline sahibim mutlu-saskın-üzgün-ağlayan -gülen-düsünceli-kaygılı ..... of of zayıflama ilacı arastırıyorum exode.x diye bişi biliyomusunuz .hayatımda kullanmadım ama çakıldığım 64 lerden çıkmam lazım . alamamda :KK20:korkarım gerçi bişi olcak diye korkak pepetii :KK60:

ben onu da kullandım kardeş içinde üzüm çekirdeği ve krom var ben uzun bir süre krom kullandım krom şekeri düzenliyor ve şeker ihtiyacını azaltıyor, ama exodex bende işe yaramadı hiçbir fark hissetmedim onun yerine çekirdekli üzüm ye daha iyi:KK1:
krom a gelince ben en çok solg.r ın krom pikolinat ından memnun kalmıştım, hergün bir tane içiyordum o ara hiç tatlı canım istememişti gerçekten...

ya bende var doğumdan sora 9 ayın içinde sadece bırkere oldum:KK30: oda ilçya emzirdiğim içim benimkisiden ama çok sitres yapıyor sürekli huzursum:KK53: ben bıraz arştırdım çivam peçemi kullanın diyorlada bu hata sitenin içinde jinekoloji bölümünde varda ben bıraz evham yaptım emzirdiğim için :44:

civan perçemini hiç duymamıştım işe yarıyor muymuş yarıyorsa ben onu da deneyeyim :KK1:

Pek tuz kullanmamaya çalısıyorum bugun kaya tuzu da alayım kullandıgımda da onu kullanayım..Evet hemen sonuç görmek istiyoruz ama aslında beklentim: tamam hemen birdenbire düsmeye baslamayacak kilom cünkü normalde çok az yiyordum ben ama hiç degilse artmasın seklindeydi.O yüzden moralim bozuldu biraz..Ama kesinlikle bırakmak yok.Listeleri birebir uygulayacagım bakalım nasıl bir sonuc elde edecegim sizlerin desteklerinizle..
normelden az yeme zaten listeti yap belki araları yapmaya bılırsın zaten vücut kedini 1 hafta ayarlıyo canım[ üüfff çok bilmiş konuştum sankı kırkyıllıdır yapıyor zanneder duymayan birisi :KK17:]

canım burdaki çogunluk nedıyosa onu yap vüçudun da geri dönülmüyecek hasar vere bilirsin ikinçi bebek düşünüyorsun bak bazı ilaçlar bunada engel ola bilirsin allah korusun illada kullaçaksan dr tavsiyeli kullan yanlış bişey yapma

Son düzenleme:
:)) çok sevindim insallah insanlar kilo aldıgımı farketmeden kurtulurum bn de su agırlıktan :)
Karbonatlı suyu da deneyecegim sonuçları burda paylaşırım.

ÇOK TESEKKURLER CEVAPLAR İÇİN.iNANIN SURDA YAZILANLAR O KADAR BUYUK DESTEK Kİ...İYİ Kİ BULMUSUM FORUMUNUZU :)

iyiki burdasın evet:KK71:sonuçları payşaırsan şahane olur:KK16:

inşallah olmuştur sağol gerildim bir an :KK34:

olmuş olmuş süper olmuş:KK9:

hmm ben bir kere civan perçemini abime soğuk algınlığı otu diye içirmiştim pamuk gibi oldum süper geldi demişti:KK1::KK1::KK1:yaa annem de önerdi gençkılığında çok kullanırmış ama ben denicem baktım işe yarıyor burdan herkese söylerim.ama sen dert etme sen emzirdiğin için olmaman normal bunu dert etme allah'ın sana bir lütufu say:KK16:normal doğum yaptıysan zaten bütün vücudun yenilenmiştir.:KK34:

olmaz olmazz yahu ben 85ile başladım senin kadar kahrolmadım.hem böyle bir ortamda nasıl üzgün ve kaygılı olabiliyorsunuz uzun süre anlamaıyorum:44:ben dün bir üzüleyim dedim iki dakikada tekme tokat atarak kendime getirdiler:KK1::KK1:beterin beteri var bak sen yine daha olur bir kilodasın biraz sabır biraz azim ve sağlam istikrarla seni de kilo koruma bölümüne uğurlucaz şekerim:KK16::KK16:

Ben bu diyetle yaklaşık 23 kilo vermiş biri olarak size çok doğru bi yolda olduğunuzu söylemek istedim arkadaşlar
daha sık bekleriz aramıza. tebrikler bu arada

sakın öyle bişi yapma,şakkadanak düşüp bayılırız şurda:KK9:

ne 83 ü,70lere gel sen artık,ben gidecegim buralardan ,birine emanet etmem lazım:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
bu ay sonuna kadar kurtulucam 80 lerden merak etme loxiiiii...şeref duyarım efenim bayrağı devralmaktanEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE

Ben de Gül'ü gördükçe o 60'lı kilolara geldiğinde ben hala hedefimi yakalamaya çalışıyor olacağım diye düşünüyorum zaman zaman:KK53:
bendeeeee :KK17::KK17::KK17::KK17:

arkadaşlar 2 hafta önce bu yaşam biçimini duydum araştırmak için siteye girdim.süzlerin başarı hikayesi beni çok etkiledi ve birbirinize verdiğiniz destek çok güzel.bende gaza gelip o gün başladım.19 aralıkta başladım.71 kilo dan şimdi 68-67 arası gidip geliyorum.beni sevindiren yanı ara öğün olmaması ben üşengeç biri olarak hazırlayamıyorum ara öğünü ama hiç acıkma hissi yok.umarım bu gazla giderim sizlerinde desteğiyle.hergün sizi takip ediyorum.burdaki arkadaşlara teşekkürü borç bildim bana bu kiloların gideceğine inandırdığınız için....
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

günaydınn tatlılarrrrr

kahvaltımıı yaptımm sonundaaaa

2 yumurtadan omlet
peynir
zeytin
tere-maydonoz-dere otu-yeşil soğan
2 közlenmiş çarliston biber
1 kivi- 2 kuru kayısı
yeşil çay

amma yemişimmm haaaaaaa yaz yaz bitmiyorr:KK9::KK9::KK9:
aynında bende kivi ve kayası yok ceviz var:KK51:

sen bilirsin tatlım.
ilk başlarda 3 öğün yapıyordum benn. 2. öğün olarak süt, ceviz, kuru kayısıydı menüm. okulda bunları yiyordum. evden koyuyordum çantama.
böyle devam ettim bi süre sonraa bir gün unutmuşum ve hiç de acıkmadım sonra da 2 öğüne düştüm.:KK34::KK34:
ve herşey idealistin süt, ceviz ve kayasısını evde unutmasıyla başladı. o günden sonra idealist günde 2 öğün beslenmeye başladı ve asla 3 öğünlü günlere dönmedi. şimdi mutlu mesut arada kaçamak da yapsa kilolarını vermeye devam ediyor.:KK54:

Sakın ha zayıflama ilacı kulanma.
Bilumum ilacı denedim ben.
Metabolizmam mahvoldu.
Bak bende 1,5 aydır yapıyorum bu diyeti bir yukarı bir aşağı kilolarım.
SABREDİP ,DEVAM EDİCEZ.
sabahta yazdım.
Biz yenilmeyeceğiz bu kilolara,onlar bize yenilecek.

yola devam :)))

.

kızlar merhaba bugün çok yoğun başladı yazamadım geçmişi okuyayım dedim bitmedi baktım olmayacak geçmişi bıraktım buraya geldimm
dün akşam yemeğinde sadece bir kase yoğurt 2 avuç badem yedim tabi çörek otu ve keten tohumunuda unutmadım
gecede 1 bardak tarçınlı sıcak süt içtim tabiki günlük süttü
eşimle akşam alışverişe çıktım ve adımsayarım yattığımda 10.021 adımı gösteriyordu :) 30 dk sı tempolu

ve bugün sabah harika başladı
köy yumurtası,evde mayalanmış köy sütünden yapılmış yoğurt,15 günde bir alacağım köy tavuğu buldum çok mutluyum pazarada gerek kalmadı harika oldu
sabahki menüm şöyle:2 yumurtadan sütlü,biberli omlet
bol zeytin,badem
1 bardak süt

henüz spora yapamadım şu an itibariyle ofiste koşturmaktan sadece 1220 adım atmışım ama ilerleyen saatlerde yapıcam inşallah öğlen menümü daha sonra yazıcam hepiciğinizi seviyorummm mutlu bir gün olsunnn diliyorumm :KK16:

Son düzenleme:
iyiki burdasın evet:KK71:sonuçları payşaırsan şahane olur:KK16:

olmuş olmuş süper olmuş:KK9:

hmm ben bir kere civan perçemini abime soğuk algınlığı otu diye içirmiştim pamuk gibi oldum süper geldi demişti:KK1::KK1::KK1:yaa annem de önerdi gençkılığında çok kullanırmış ama ben denicem baktım işe yarıyor burdan herkese söylerim.ama sen dert etme sen emzirdiğin için olmaman normal bunu dert etme allah'ın sana bir lütufu say:KK16:normal doğum yaptıysan zaten bütün vücudun yenilenmiştir.:KK34:

olmaz olmazz yahu ben 85ile başladım senin kadar kahrolmadım.hem böyle bir ortamda nasıl üzgün ve kaygılı olabiliyorsunuz uzun süre anlamaıyorum:44:ben dün bir üzüleyim dedim iki dakikada tekme tokat atarak kendime getirdiler:KK1::KK1:beterin beteri var bak sen yine daha olur bir kilodasın biraz sabır biraz azim ve sağlam istikrarla seni de kilo koruma bölümüne uğurlucaz şekerim:KK16::KK16:

ewet normal doğum yaptım inaallah canım yaaa ama olsamda rahatlarım azıçık ya:KK37:

X