Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

hoşbulduk jarna:)balığım tavada ama yağsız yanı oyle kendı suyuyla pişti bık tek tuz koydum bışe olurmukı fırına koymaya erindimde:KK1:

Hmm ben yağda sandıydım:KK1::KK1::KK1:o zaman senden ve halkından özür diliyorum kardeş:KK66::KK66:çok masum ve sağlıklı olmuş balığın ama tuza dikkat yine de:KK16::KK16:

senin yüzünden eve gidince muhtemelen düz duvara tırmanıcak kıvama gelicem bacım yaaa:KK1::KK1:yyarın öğleden sonra izin aldım gidicem beşiktaşa ortaköye yürüyüp gelicem yetmicek oradan taksime yürücem evet yapıcam yoksa üzüntüden(ki bu benim makus talihim yüzünden sakın yanlış anlama)hasta olicimmmmm:18::18::KK66::KK66:

canım sakın öyle bırden başlama benim dıyetisyenim yurüyeçeksin dedi bende sevmiyorum dedim bana nededi begenirsin geme dedi bıkere çaresizim zaten el mahkum 3 ay önçe hiç yurumeyı sevmeyen bırı olarak başladım 1 saat yurudum 1 hafta sonra dr luk oldum ayak bağlarımı zedelemişim sonra ayağımda 1ay bileklikle dolaştım halen bıraz zorlasm çok açıyor ufak mesafelerle başla sonra gittikçe artırsın

Ben yiyorum valla bayan:KK66::KK66:bir zararını görmedim hem zaten bir şehriye bir tarhana bir mercimek çorbası içebiliyorum.vermem çorbamı vermem:KK1::KK1::KK1:
sayın uyemız topıc ve dıyet kurallarına aykırı menu bıldırımınızden dolayı ceza aldınız yarın en az 2 saat yurumenız gerekıyor:21::21::21::21:

afiyet olsun pırasayı çok severim:KK56:
bendede pırasa var bu aksam:21::21::21::21:
merhaba bayanlar
bende dun karatay kıtabını aldım çoktan berı aklıma yatan bı yontem ve bugun başladım ınşallah:)
bu arada 23 yaşındayım 8 aylık kızım var doğum oncesı ve doğum sonrası kılolarım var şu an 81 kg
boyum 173 kılo vermeyı çokkk ıstıyorum ınşallah verırım bende bugun yedıklerımı ve yıyceklerımı yazıyım
kahvaltı
2 yumurta haşlama
avuç ıçı beyaz peynır
1 ç.b ceviz
5 tane gün kurusu
öğlen
dil balığı tavada
azcık marul salatası

akşamda yemdım ama yıycem:)

2 adet pırzola
1 bardak ayran
salata
kıtabımda daha bıtmedı:))malum bebekle:)
hosgeldın tatlım dogru yerdesın burdan ayrılma

canım sakın öyle bırden başlama benim dıyetisyenim yurüyeçeksin dedi bende sevmiyorum dedim bana nededi begenirsin geme dedi bıkere çaresizim zaten el mahkum 3 ay önçe hiç yurumeyı sevmeyen bırı olarak başladım 1 saat yurudum 1 hafta sonra dr luk oldum ayak bağlarımı zedelemişim sonra ayağımda 1ay bileklikle dolaştım halen bıraz zorlasm çok açıyor ufak mesafelerle başla sonra gittikçe artırsın

aaa öyle mi?geçmiş olsun şeker:KK16:ama ben yürümeye alışığım sadece çalıştığım için fırsatım olmuyor.yarın bir nevi kafa izni yapıp yürüyerek endorfin manyağı yapıcam kendimi:KK66:amaönerin için kocaman öpüldün dikkat edicem:KK16::KK16:

ıkıncı ogunum

zyaglı pırasa
roka dereotu kıvırcık kurusogan salatası

turk kahvesı

sayın uyemız topıc ve dıyet kurallarına aykırı menu bıldırımınızden dolayı ceza aldınız yarın en az 2 saat yurumenız gerekıyor:21::21::21::21:

çorbamdan ne istiyorsun sayın üye hem bir ben değilim ki:KK1::KK1::KK1:bundan sonra şehriye de yok yani neyse sağlık olsun benim için şehriye çorbası sensin artık ilerde (kilo verince)içerken bol bol kulaklarını çınlaticimmm:KK66::KK66::KK66:

çorbamdan ne istiyorsun sayın üye hem bir ben değilim ki:KK1::KK1::KK1:bundan sonra şehriye de yok yani neyse sağlık olsun benim için şehriye çorbası sensin artık ilerde (kilo verince)içerken bol bol kulaklarını çınlaticimmm:KK66::KK66::KK66:

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
ne guzel boyle bır anısı kalacak sehrıyenın

Hmm ben yağda sandıydım:KK1::KK1::KK1:o zaman senden ve halkından özür diliyorum kardeş:KK66::KK66:çok masum ve sağlıklı olmuş balığın ama tuza dikkat yine de:KK16::KK16:

estağfirullah:)))yanlış yapabılırım ılk kez başladıgım ıçın:)

hoşbulduk ayrılmıycam ınşallah bıde spor yaparsam tam olucak:)

haaa spor dıyınce orda duracan topıcın spordan sorumlu bakanı ıkız81:KK1::KK1::KK1::KK1:

o zaman ıkız 81 i gormem lazım:))o kadar temeblımkı şu aralar onceden bnı ara lessie yapıyodum yenıden gerı donmelıyım bu alışkanlığıma oturdukça yağ bağlıyorum:)

2.ogunum

2tbk kiymali bulgurlu ispanak
1 kase yogurt
1 tbk salata

Simdide kayisili form cayi

ya çok hızlı geçti bugün totoma motor taktım resmen koştur koşturr ama hızlı vede hareketliydi patronun doğum günü vardı o bu şu randevular telefonlar mailler derken akşam oldu mesai bitti hala çıkamadım birazdan çıkmayı umut ediyorummm eşimle plan yapmıştık yemek için inşallah çok geç kalmam farkında olmadan 4188 adım yürümüşüm bu demek oluyorki istenildiğinde ofistede hareketli olunabiliyor mutfağa git gel aşağı in çık oraya buraya koştur derken 4188 adım olmuş akşamda evde tepinirim biraz inşallah 7 bin 8 bin adımla noktalarım günü spor yapamadım ama olsun bugünde böyle geçtiii şükürler olsunki açlığım bitti eskisi gibi oldum 3 günde ancak düzeldim neyseki bitti kabus dolu günler hepiciğinizi öpüyorum handanım,loxam,pepetim,papadiyamm,leylağım,ikizim,jarnimm ve yazamadığım herkess iyi akşamlar olsun mutlu kalınn yarın bomba gibi dönmek umuduylannnn mujkkk
akşama hamsi,salata yemeyi planlıyorum inşallah yerim hadi bakalım ben kaçar byyyy :KK55:

haaa spor dıyınce orda duracan topıcın spordan sorumlu bakanı ıkız81:KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
o zaman ıkız 81 i gormem lazım:))o kadar temeblımkı şu aralar onceden bnı ara lessie yapıyodum yenıden gerı donmelıyım bu alışkanlığıma oturdukça yağ bağlıyorum:)

CANIM önçelikle hoş gedin bende senden fazla tembeldim nerdeyse wc arabayla gıdeçektim ilk yuruşumde çok söylendim eşimde daga geçti benle:KK33: sonra yavaş yavaş alışdım şimdi akşamı iple çekiyorum eşim gesede çıksak:KK19:diye hareket şart hayatımıza yerleştirmemiz lazım:21:

ya çok hızlı geçti bugün totoma motor taktım resmen koştur koşturr ama hızlı vede hareketliydi patronun doğum günü vardı o bu şu randevular telefonlar mailler derken akşam oldu mesai bitti hala çıkamadım birazdan çıkmayı umut ediyorummm eşimle plan yapmıştık yemek için inşallah çok geç kalmam farkında olmadan 4188 adım yürümüşüm bu demek oluyorki istenildiğinde ofistede hareketli olunabiliyor mutfağa git gel aşağı in çık oraya buraya koştur derken 4188 adım olmuş akşamda evde tepinirim biraz inşallah 7 bin 8 bin adımla noktalarım günü spor yapamadım ama olsun bugünde böyle geçtiii şükürler olsunki açlığım bitti eskisi gibi oldum 3 günde ancak düzeldim neyseki bitti kabus dolu günler hepiciğinizi öpüyorum handanım,loxam,pepetim,papadiyamm,leylağım,ikizim,jarnimm ve yazamadığım herkess iyi akşamlar olsun mutlu kalınn yarın bomba gibi dönmek umuduylannnn mujkkk
akşama hamsi,salata yemeyi planlıyorum inşallah yerim hadi bakalım ben kaçar byyyy :KK55:

bye bye şekerim:KK16:

X