Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Diyet yapmadığım zamanlarda bile wc ye 3 günde bir çıkan birisi olarak bazı şeyler önermek istiyorum. karatay diyetine başladığımdan beri düzenli uyguluyorum ve hergün (çok nadiren 2 gün çıkamadığım oluyor) düzenli olarak bazı arkadaşların deyimiyle düşmanı denize dökebiliyorum. sabah 2 günkurusu kayısı bir fincan yeşilçay ve bi bardak sıcak su içiyorum ve öğlen ve akşam yemeklerinden sonra funda çayı içiyorum. funda çayının bu konuda etkili olduğunu, kronik sorunu olan birisi olarak, düşünüyorum. iş yerinde de funda çayı tüketen iki arkadaşın şiddetli tavsiyeleriyle başladım ve sonuçtan memnunum. zayıflama etkiside varmış ama ben o etkiyi hala göremedim. İlk günler hemen etkisini göstermese bile sabredin ve düzenli olarak kullanmaya devam edin bir süre sonra mutlaka etkili olacaktır.

ah siz böyle yaptıkça benim hiç durmadan yürüyesim var..:KK53:canım ben herzaman yürürüm,ama topiğe hiç yazmıyordum:KK5:..sizin tepkileriniz beni daha çok gaza getiriyor.:KK76:..çok sağolun...:KK16::KK17:

sen totonu kaşı ama yine de ben çok pis kıskandım bilesin:KK1::KK1:

ben hiç mönü bildiriminde bulunmuyorum artık bende yazıcam.

sabah kahvaltım,
2 günkurusu
2 omega3
yumurtalı menemen
biraz beyaz peynir
7 zeytin
1 çay bardağı ceviz
yeşilçay

2. öğünüm
3 köfte
salata
1 kase yoğurt
4 tane ceviz
yeşilçay
funda çayı

su 1 ltre çaylar 750 ml

Son düzenleme:
ah siz böyle yaptıkça benim hiç durmadan yürüyesim var..:KK53:canım ben herzaman yürürüm,ama topiğe hiç yazmıyordum:KK5:..sizin tepkileriniz beni daha çok gaza getiriyor.:KK76:..çok sağolun...:KK16::KK17:

:nazar::nazar::nazar::nazar:canım ya sen böyle yazdıkca valla bizde burda kendimiziyollara veresimiz geliyo valla eşim bi gelse bende çıkardım :KK19:
1.5 su içtim birazdaha içsem iyi olaçak

merhaba bayanlar
bende dun karatay kıtabını aldım çoktan berı aklıma yatan bı yontem ve bugun başladım ınşallah:)
bu arada 23 yaşındayım 8 aylık kızım var doğum oncesı ve doğum sonrası kılolarım var şu an 81 kg
boyum 173 kılo vermeyı çokkk ıstıyorum ınşallah verırım bende bugun yedıklerımı ve yıyceklerımı yazıyım
kahvaltı
2 yumurta haşlama
avuç ıçı beyaz peynır
1 ç.b ceviz
5 tane gün kurusu
öğlen
dil balığı tavada
azcık marul salatası

akşamda yemdım ama yıycem:)

2 adet pırzola
1 bardak ayran
salata
kıtabımda daha bıtmedı:))malum bebekle:)

merhaba bayanlar
bende dun karatay kıtabını aldım çoktan berı aklıma yatan bı yontem ve bugun başladım ınşallah:)
bu arada 23 yaşındayım 8 aylık kızım var doğum oncesı ve doğum sonrası kılolarım var şu an 81 kg
boyum 173 kılo vermeyı çokkk ıstıyorum ınşallah verırım bende bugun yedıklerımı ve yıyceklerımı yazıyım
kahvaltı
2 yumurta haşlama
avuç ıçı beyaz peynır
1 ç.b ceviz
5 tane gün kurusu
öğlen
dil balığı tavada
azcık marul salatası

2 adet pırzola
1 bardak ayran
salata

Loxi sana bir itirafım var:-))
Sen bir sürü zeytin yediğinde anlayamıyordum nasıl o kadar zeytin yedi ki diye:26:

Geçenlerde Hatay'dan zeytin geldi bize oranın usulü ile yapılmış bugün tam 18 tane yedim:KK56:
Artık başk zytin yiyemem gibi geliyor, senin dediğin gibi tutmasam 50 tane bile yerim valla:KK1::KK1::KK1:

Seni tutukluk da bir an evvel açılır inşallah, cumaya süpriz yapmak için bekletiyordur seni belki:18:
ayy sonunda beni anlayan biri çıktı çok şükür:))))

yalnız o da son zamanlarda sıkmıstı bılıyormusun,bidonun sonuna geldıgınde onu da yıyemez olmustum:KK1:

en son favorım ayvalık zeytını:KK56:o da 2 kg kadar hediye gelmişti,bitti,bir şekilde tekrar bulsam süper olcak:KK56:

valla tutukluk bugun de gecmedı,akşam ıspanak yemegı var ,2 tabak yemeyı dusunuyom ,inş. faydası olur midem çok dolunca:KK14:

sen totonu kaşı ama yine de ben çok pis kıskandım bilesin:KK1::KK1:

:nazar::nazar::nazar::nazar:canım ya sen böyle yazdıkca valla bizde burda kendimiziyollara veresimiz geliyo valla eşim bi gelse bende çıkardım :KK19:
1.5 su içtim birazdaha içsem iyi olaçak

ben geçen hafta 6. takımda yürüyüş yapma 1.si oldum...:KK1:
bu haftada ben olacak gibiyim...:KK53:
en iyi spor yürüyüş bence...oda tempolu yaptığım yürüyüşü yazdım..bunun dışındada bugün yürüdüm mesela 3 kez okula gidip geldim..:KK53:

bende sewerim. gel beraber yiyelim

benin tıkırım görünmüyor yawww:KK53:

görünüyor merak etme keyifle bakıyoruz

ikizcim seni maratonda da görmek isteriz.17:

kızlar ben gidiyorum oğluşum hasta:KK5:
akşamda
2-3 kaşık pırasa
etli nohut yemeği
salata
yoğurt yerim

su 2-2,5litre
spor yapabilirsem leslie

Menümü bildireyim
1.Öğün
2 yumurtadan biberli peynirli omlet
bir çay bardağı ceviz
2 kuru incir
15 zeytin
çay

sabah geç kahvaltı yaptım.
O yüzden 2 öğünle idare edeceğim
Akşam
kıymalı ıspanak
yoğurt
turp(yiyeceğim)

spor:3 mil leslie (45 dakika)
su:şimdiye kadar 2 litre

görünüyor merak etme keyifle bakıyoruz

ikizcim seni maratonda da görmek isteriz.17:

kızlar ben gidiyorum oğluşum hasta:KK5:
akşamda
2-3 kaşık pırasa
etli nohut yemeği
salata
yoğurt yerim

su 2-2,5litre
spor yapabilirsem leslie

Geçmiş olsun canım:KK71:

:18::18::18:yaa belki güzel bi şey belki ama benim iştahım çok kesildi sabah 8:30 kahvaltı yaptım şu saat olmuş daha yemek istemiyorum sadece su veçay içtim bu ilerde kılo vermemi durdurmu yemek istemiyorum acaba yemesemmi??????????????

ben geçen hafta 6. takımda yürüyüş yapma 1.si oldum...:KK1:
bu haftada ben olacak gibiyim...:KK53:
en iyi spor yürüyüş bence...oda tempolu yaptığım yürüyüşü yazdım..bunun dışındada bugün yürüdüm mesela 3 kez okula gidip geldim..:KK53:

senin yüzünden eve gidince muhtemelen düz duvara tırmanıcak kıvama gelicem bacım yaaa:KK1::KK1:yyarın öğleden sonra izin aldım gidicem beşiktaşa ortaköye yürüyüp gelicem yetmicek oradan taksime yürücem evet yapıcam yoksa üzüntüden(ki bu benim makus talihim yüzünden sakın yanlış anlama)hasta olicimmmmm:18::18::KK66::KK66:

tam olaraktan 46 dk yürüdüm ve 20 dk 50 şer 50 şer mekik popo bel sırt vs calıştım toplam 1 sati gecırdım :KK8::KK8::KK8::KK8::nazar::nazar::nazar:

sabah sırkeli su+kayısı

1yumurta
3-4 ceviz
1kk peynır
1tutam dereotu
1dlm kömbe(sobada yapılmış yaglı ekmek)
2omega
1erik

yeşil çay
500mlsu

öğlen
4-5 kasık kısır
tursu
1kase yogurt

yeşil çay
su 500ml

spor 1saat 6 dk
500ml su

aksam
1kase kurufasulye
köz kırmısı bıber
brokolı ve karnıbahar haslama
yogurt

merhaba bayanlar
kahvaltı
2 yumurta haşlama
avuç ıçı beyaz peynır
1 ç.b ceviz
5 tane gün kurusu
öğlen
dil balığı tavada
azcık marul salatası

2 adet pırzola
1 bardak ayran
salata

canım hoşgeldin:KK71:

doğru yoldasın canım ammmmmaaaaaa tavada balığa hayırrr:KK19::KK19:ızgara veya fırındabuğulama en nefisi:KK9:onun dışında süpersin süperim süperlerrr:KK1::KK1::KK1:

tam olaraktan 46 dk yürüdüm ve 20 dk 50 şer 50 şer mekik popo bel sırt vs calıştım toplam 1 sati gecırdım :KK8::KK8::KK8::KK8::nazar::nazar::nazar:

sabah sırkeli su+kayısı

1yumurta
3-4 ceviz
1kk peynır
1tutam dereotu
1dlm kömbe(sobada yapılmış yaglı ekmek)
2omega
1erik

yeşil çay
500mlsu

öğlen
4-5 kasık kısır
tursu
1kase yogurt

yeşil çay
su 500ml

spor 1saat 6 dk
500ml su

aksam
1kase kurufasulye
köz kırmısı bıber
brokolı ve karnıbahar haslama
yogurt

sen kömbeyi kısırı hüplet sonra gel burda ortalığı dağıt oldu mu şimdi:KK19::KK19::KK19:spor güzel menü güzel sen güzelsin ama kısır ve kömbe güzel değilll:KK19:

yarın kısırsız kömbesiz hiç kaçamaksız çok sağlıklı bir gün diliyorum sana:KK16::KK16::KK16:

canım hoşgeldin:KK71:

doğru yoldasın canım ammmmmaaaaaa tavada balığa hayırrr:KK19::KK19:ızgara veya fırındabuğulama en nefisi:KK9:onun dışında süpersin süperim süperlerrr:KK1::KK1::KK1:

hoşbulduk jarna:)balığım tavada ama yağsız yanı oyle kendı suyuyla pişti bık tek tuz koydum bışe olurmukı fırına koymaya erindimde:KK1:

X