Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

canım gönderdiğin linki izliyorum.bu tae bo nasıl birsey ya,daha 6. dakikada tüm kadınlar ter içinde kaldı:KK53::KK53:56 dk nasıl yapılır ki bu?çok iyi kondisyon lazım sanırım.gözüm korktu:KK53:

İnan o kadar zevkli bir şey ki kendini kaybediyorsun resmen.
İlk bir kaç gün ben 15- 20 dakikada kaldım.
Hoş zorlasam devam edilirdi de devam etmek istemedim.
Şimdi yapmak istediğimde tamamını yapabiliyorum.
Çok rahatlatıyor ama aynen öyle ter içinde kalıyorsun sonra bir duşla öyle bir rahatlıyorum ki.
Yalnız bu sıralarda pek spor yapasım gelmiyor.

off ya bu saatte karnım tok.bu hiç normal değil?bugun yağlarım erimeyecekmi acaba?:26:

Çok güldümm .:KK1:
Çok acıktım yazacaksın zannettim, olur mu hiç biz tok olarak da kilo verebiliyoruz.
Direncin iyice artıyor demek ki acıkmadın.
Ben saat 4-5 e kadar oturuyorum da yine acıkmıyorum.
Hoş bazen de çok acıkıyorum ama ..

dun yedıklerım
kalkınca maydanoz lımon suyu kuru
1.öğün 1 yumurta haslaması avuc ıcı peynır 8 zeytın domates bıber 3 cevız
ara 1 avuc badem
2.öğün 1 kase mercımek haslaması 1 dılım peynır marul
ara 10 badem
3.öğün 7 köfte salata
sanırım cok yedım ertesı gun 200 gram fazla cıktım yag oldugunu sanmıyorum kofteler tuzlu geldı sanırım

Çok güldümm .:KK1:
Çok acıktım yazacaksın zannettim, olur mu hiç biz tok olarak da kilo verebiliyoruz.
Direncin iyice artıyor demek ki acıkmadın.
Ben saat 4-5 e kadar oturuyorum da yine acıkmıyorum.
Hoş bazen de çok acıkıyorum ama ..

ne bilim yaa.
bu saatler aclıktan midemin kazındıgı ve sabahki kahvaltının hayalleriyle yasadıgım saatler normalde:KK9::KK9:
ilk defa yasayınca bu hissi tuhaf geldi:KK1:
bulgurun etkisi de olabılır :KK76:

kalınca maydanoz lımon kuru
1.öğün 2 yumurta haslaması avuc ıcı peynır 10 zeytın domates bıber cevız
2.öğün domates bıberlı patlıcan salatası yarımyumurta menemen 1 bardak ayran
ara 5 badem 2 sam fıstıg
3.oğün 1 tabak barbunya yemegı 2 kasık humus
humusu evde keıdımyapıyorum nohut unundan tahın ve zeytınyagı sarımsak konuyor ıcıne hem yedım hemde sucluluk duygusu cektım bugun kendımı sıs hısedıyorum bırazda ondan galıba aksamda 2 bardak lımonlu yesıl cay ıctım kendım demleyıp onumde kekler borekler vardı yemedım dayandım ama sandıgım kadar kolay degıldı

ne bilim yaa.
bu saatler aclıktan midemin kazındıgı ve sabahki kahvaltının hayalleriyle yasadıgım saatler normalde:KK9::KK9:
ilk defa yasayınca bu hissi tuhaf geldi:KK1:
bulgurun etkisi de olabılır :KK76:

Olabilir tabi ama sen yağları yakmıyor muyum acaba diye hiç düşünme olur mu?
Bilinç altını etkileyip yavaşlatmayalım kilo vermeyi.
Yağların yanıyor hisset bak göbeğin gidiyor, çekiliyor içine doğruu ..

dun yedıklerım
kalkınca maydanoz lımon suyu kuru
1.öğün 1 yumurta haslaması avuc ıcı peynır 8 zeytın domates bıber 3 cevız
ara 1 avuc badem
2.öğün 1 kase mercımek haslaması 1 dılım peynır marul
ara 10 badem
3.öğün 7 köfte salata
sanırım cok yedım ertesı gun 200 gram fazla cıktım yag oldugunu sanmıyorum kofteler tuzlu geldı sanırım

günlük dalgalanmalar olabılıyor kiloda,hep asagı dogru seyretmıyor ibre.bugun 400 gr fazla çıkıp ertesi gün 600 gr azalabılıyor kilom.neyin etkilediğini de bilemiyorum ben.haftalık gidişe bakmak lazım galiba?

birde bu tuz konusu iyice kafama takıldı.ben de tamamen bırakabılırmıyım acaba?(yumurtayı şimdilik tuzsuz düşünemiyorum)

Olabilir tabi ama sen yağları yakmıyor muyum acaba diye hiç düşünme olur mu?
Bilinç altını etkileyip yavaşlatmayalım kilo vermeyi.
Yağların yanıyor hisset bak göbeğin gidiyor, çekiliyor içine doğruu ..

evet yaa,gül ün tabiriyle konya ovası gıbı oldu birdenbire:KK1::KK1::KK1::KK1:

günlük dalgalanmalar olabılıyor kiloda,hep asagı dogru seyretmıyor ibre.bugun 400 gr fazla çıkıp ertesi gün 600 gr azalabılıyor kilom.neyin etkilediğini de bilemiyorum ben.haftalık gidişe bakmak lazım galiba?

birde bu tuz konusu iyice kafama takıldı.ben de tamamen bırakabılırmıyım acaba?(yumurtayı şimdilik tuzsuz düşünemiyorum)

Her şeyde değil ama yumurta be domateste ben de tuz arıyordum.
Çözümü baharatlarda buldum.
Yumurtanın üstüne biraz kekik biraz pul biber süper gidiyor.

Her şeyde değil ama yumurta be domateste ben de tuz arıyordum.
Çözümü baharatlarda buldum.
Yumurtanın üstüne biraz kekik biraz pul biber süper gidiyor.

evet evet çok iyi fikir:KK28:

hatta sen söyleyınce anımsadım,bir zamanlar fazla tuz kullanmamak ıcınkarabıber döküp yiyordum haslanmıs yumurtayı ,yine oyle yapabılırım:119:sevindirik oldum bak şimdik:KK52:

evet evet çok iyi fikir:KK28:

hatta sen söyleyınce anımsadım,bir zamanlar fazla tuz kullanmamak ıcınkarabıber döküp yiyordum haslanmıs yumurtayı ,yine oyle yapabılırım:119:sevindirik oldum bak şimdik:KK52:

Tuzu ilk olarak tamamen çıkardığında ödemler de gidip tartı seni daha da çok sevindirecek .. :KK16:

oglum 3 yasında ,yumurtayı cok sevıyor,sabahları 2 tane yıyor,ızın versem ogle aksam hep yumurta yıycek.hatta bugun miafirlikte yemekten kalktıktan 1 saat sonra evın mutfagına gıtmıs,evsahıbı dolabı acınca gormus sanırım,1 yumurta almıs gelmış,yumurta yıycem dıyor:KK1:zorla aldık elinden:KK60:
ama kesınlıkle tuz dökturmuyor,yumurtaya da baska yemeklere de.midesi bulanmasın sırf ymurtadan diye yanında ekmek yedirmeye calısıyorum.anne hayır ekmek ıstemıyorum sadece yumurta diyor.düşünüyorum da vucudun dogal olarak ıstedıgı bu galiba,biz zorlaya zorlaya dengesini bozuyoruz cocukların,sonrada ekmek yemeden doyamayacaklarını sanıyorlar.

oglum 3 yasında ,yumurtayı cok sevıyor,sabahları 2 tane yıyor,ızın versem ogle aksam hep yumurta yıycek.hatta bugun miafirlikte yemekten kalktıktan 1 saat sonra evın mutfagına gıtmıs,evsahıbı dolabı acınca gormus sanırım,1 yumurta almıs gelmış,yumurta yıycem dıyor:KK1:zorla aldık elinden:KK60:
ama kesınlıkle tuz dökturmuyor,yumurtaya da baska yemeklere de.midesi bulanmasın sırf ymurtadan diye yanında ekmek yedirmeye calısıyorum.anne hayır ekmek ıstemıyorum sadece yumurta diyor.düşünüyorum da vucudun dogal olarak ıstedıgı bu galiba,biz zorlaya zorlaya dengesini bozuyoruz cocukların,sonrada ekmek yemeden doyamayacaklarını sanıyorlar.

Ayy ne tatlı bir oğlun var öyle, yapma ekmek için hiç ısrar etme ki o da sağlıklı beslensin.
Vücuduna zararı değil yararı olur.

inşallah:97::97:ben yatayım artık tatlım,sabah erken kalkacagım .sen de 02:00-05:00 arası uyu bence,leptin hormonu salgılansın,yansın yağlarrrr,:KK8::KK8::KK8::KK8:

iyi gecelerrrr:KK71:

Sırf bunu yapmak için 1 gece uyumadım hiç ama yok uyuyamıyorum.
Yine de deneyeceğim bu gece, olmazsa 2 hafta sonra yavaş yavaş düzene girerim.
Derslerim başlayınca.
İyi geceler.
Görüşmek üzere.

arkadaşlar karatay diyetine başlayalı 2 hafta bitti ama 2-3 gündü rçok kötü midem sızlıyor, sizde de oldumu yoksa sorunmu var bende

Güya bende bugün başlayacaktım ama hiç de iyi başlamadım..Sizi okurken işte buu diyorum ama uygulamaya gelince fısss :KK43:(

Yine de yediklerimi yazayım :

Kalkınca 1 tane kuru kayısı

1- Bir yumurta ,iki dilim ekmek,peynir,domates,salatalık..

2 -Ispanak yemeği ve yoğurt..

3-Bir saat önce bir bardak süt,bir küçük gofret..

2.5 litre su.
:KK50:

50 tane ağırlıklarla çalışma,50 kere de zıpladım..Koşu bandına çıkamadım hareket olsun dedim..

Son düzenleme:
Sutum fazlaydı ya ıctım bayagı bır kutuya yakın,artı peynırım cevızım kellı fellı bol sayılır,bu gunluk ıdare ettım ama musadenızle kac gundur zıyafet cekıyorum.:KK66:

Eğer bunu bir telafi olarak düşündüysen tamam , zaten gayet bilinçlisin sürekli böyle düşüneceğiniz zannetmem.

Ben de gecenin bu saatinde elimdeki kitabı bırakamadım 500 sayfa okumuşum.
Bitireyim de öyle yatayım dedim.
Sonra bir de o 500 sayfayı telefonda yarım saatte özetledim.
Spor sayılır değil mi ? :KK1:
:KK17:

arkadaşlar karatay diyetine başlayalı 2 hafta bitti ama 2-3 gündü rçok kötü midem sızlıyor, sizde de oldumu yoksa sorunmu var bende
nane ıcın kaynar suya demleyın,lıght urun tuketmeyın ,bır muddet lımon sıkmayın sulara fılan,stresten bılE olabılıyor,katkılı bır gıda tuketmıssınızdır belkı,ben talcıd cıgnerım boyle durumlarda yabancı yere gıderken cantamda goturuyorum,ama nane hem agrı kesıcı yapımında kullanılıyor acıl durumlarda nane derım harıka bır etkısı var,tabıkı bu dıyette yenı alıskanlıklar var ama ınanaın cok zorlamıyor alısıyor ınsan.Bızde bayaga ıse yaradı bu dıyetNbunu saglık ıcın tercıh edıyorum .

X