Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar bısey sorucam öglen az yedim yemekte makarna cıkmıstı ben etlı kerevizi yedim sadece hoşaf biraz çorba birazda sonra acıktım şimdide nerdeyse 1 su bardagı kuruyemiş ve kahve içtim ara ögün yapmıyodum normalde çokmu kaçırmışım sizce:KK17:

kuruyemiş derken neler vardı bu kuruyemişin içinde o önemli. öğle yemeğin normal ama hoşaf olmamalı bence :KK20:çünkü şekerle yapılıyor. Bu öğlen bizim yemektede vardı hatta ama maalesef almadım çok severim aslında.:KK14:

olacak canım sizler de vereceksiniz ama sadece diyet yetmiyor ben ilk 3 ay haftada 4-5 gün spora gititm

kesin göreceğiz o günlerii

pişman olma kartaaycı ol,doğru sporaaa

akşamki iraden için tebrikler canım
sıkma canını herşey olacağına varıyor.
Ceviz yerine ekmek demişsin ya cevizden olduğuna eminmisin o sivilcelerin ?
En azından 1 dilim ye ekmeği :KK34:yürüyüşün güzelll

sağol canım
ben ceviz ve çerezden olduğunu düşünüyorum zaten ceviz sivilce yapıyormuş bir de daha önceden hiç böyle sivilcelerim olmazdı ergenlikte bile olmadı şimdi peşpeşe çıkıyorlar ama öyle kötüler ki iğrenç bir süre ara vereyim bakalım ne olacak...

yine yine harika bir menü
brüksel lahanası yemedim hiç ben doyurucu mu ?

famirim karar verdim günde 10 dk.da olsa işyerinde bu karının hareketlerini yapacamEn Büyük KK

gerçekten beğendiniz mi ya bana çocuk vücudu gibi geliyor o kadar ince olunca,acık yağ iyidir erkenden menopoza da girmezsiniz:KK34:

kuruyemiş derken neler vardı bu kuruyemişin içinde o önemli. öğle yemeğin normal ama hoşaf olmamalı bence :KK20:çünkü şekerle yapılıyor. Bu öğlen bizim yemektede vardı hatta ama maalesef almadım çok severim aslında.:KK14:

meyvelerin kaynamışı çok daha tehlikeli imiş.
Kızlar hocanun kitabı yoksa edinmeye çalışınn

olacak canım sizler de vereceksiniz ama sadece diyet yetmiyor ben ilk 3 ay haftada 4-5 gün spora gititm

CEYLİNCİM 3 AY BOYUNCA NE GİBİ BİR SPOR YAPTIN? BENDE 3 AYLIK BAYANLARA ÖZEL BİR SPOR SALONUNA ÜYE OLDUMDA ACABA SENDE O TÜRLÜ BİR YERE GİDEREK Mİ FAYDASINI GÖRDÜN DİYE MERAKETTİM HANİ ŞU GÜNDE 30 DK SPOR YAPILAN SALONLAR VAR YA ONDAN İŞTE

CEYLİNCİM 3 AY BOYUNCA NE GİBİ BİR SPOR YAPTIN? BENDE 3 AYLIK BAYANLARA ÖZEL BİR SPOR SALONUNA ÜYE OLDUMDA ACABA SENDE O TÜRLÜ BİR YERE GİDEREK Mİ FAYDASINI GÖRDÜN DİYE MERAKETTİM HANİ ŞU GÜNDE 30 DK SPOR YAPILAN SALONLAR VAR YA ONDAN İŞTE

Ta kendisi canım nam-ı değer B-f.t :KK16:

Ben çok memnun kadım,eşim şikayetçi olmasaydı yalnız yemek yemeler,fazla yüzümü görememesi gibi:KK1: daha da gitmeyi düşünüyordum.
Belki Nisan-mayıs'ta 2 ay gidebilirim yine süşünmüyor değilim

Ta kendisi canım nam-ı değer B-f.t :KK16:

Ben çok memnun kadım,eşim şikayetçi olmasaydı yalnız yemek yemeler,fazla yüzümü görememesi gibi:KK1: daha da gitmeyi düşünüyordum.
Belki Nisan-mayıs'ta 2 ay gidebilirim yine süşünmüyor değilim

BENDE ÇOK MEMNUNUM ŞUAN SHAPES TEN BEN GENELDE ÖĞLEN ARALARI GİDİYORUM ÇALIŞAN BAYANLAR İÇİN ÖĞLE ARASI RAHAT OLUYOR AMA BUGÜN İŞ ÇIKIŞI GİDECEĞİM EVET MAALESEF BAZEN HEM EV HEM KOCA HEM ÇOCUK HEM SPOR ZOR OLUYOR BE KARDEŞİM NE BU KADINLARIN ÇİLESİ.

ÇOK İYİ OLDU BU TÜR Bİ YERDEN DESTEK ALDIĞINI DUYMAM BANADA HIRS GELDİ ŞİMDİ ÇÜNKÜ HEM DİYET HEM SPOR BAZEN BAZEN AĞIR GELİYOR AMAAN GİTMEYEYİM BUGÜN DİYORUM AMA DEVAM ETSEM İYİ OLACAK SANIRIM HAFTADA 4 GÜN İYİMİ ASLINDA 6 GÜN AÇIK AMA ALTI GÜN SIKIPTA GİDEMİYORUM Kİ

famir,o resimdeki kızı ben de sen sandım,daha evvel aynı öyle 3 kişiyle bir resmini koymuştun ,sen olmadığına emin misin?:KK1:
neyse ben gidem de yürüyem acık:KK9:

yok yawwww koymadım ben öle bir resimmm..
ceylin koymuştu yine daha önce aynı resmii..
ama hakkaten bana benziyyyy...
ceylinle tanışıyoruz galiba bizzz..
hatta pikniğe bilem gitmişiz bakssana:KK9:

kafadan atmıyorum geçen biyerde okudum aşırı zayıflık erken menopoz sebebiymiş:KK53:
cicim yanlış anlama öyle bişi demedim ben,hani azcık yağ olsun dedin ya ona şeettiydim:KK71:
BENDE ÇOK MEMNUNUM ŞUAN SHAPES TEN BEN GENELDE ÖĞLEN ARALARI GİDİYORUM ÇALIŞAN BAYANLAR İÇİN ÖĞLE ARASI RAHAT OLUYOR AMA BUGÜN İŞ ÇIKIŞI GİDECEĞİM EVET MAALESEF BAZEN HEM EV HEM KOCA HEM ÇOCUK HEM SPOR ZOR OLUYOR BE KARDEŞİM NE BU KADINLARIN ÇİLESİ.

ÇOK İYİ OLDU BU TÜR Bİ YERDEN DESTEK ALDIĞINI DUYMAM BANADA HIRS GELDİ ŞİMDİ ÇÜNKÜ HEM DİYET HEM SPOR BAZEN BAZEN AĞIR GELİYOR AMAAN GİTMEYEYİM BUGÜN DİYORUM AMA DEVAM ETSEM İYİ OLACAK SANIRIM HAFTADA 4 GÜN İYİMİ ASLINDA 6 GÜN AÇIK AMA ALTI GÜN SIKIPTA GİDEMİYORUM Kİ

git git derim,benimki shapes değildi B-fit ama sanırım aynı usulde gidiyorlar:nazar:

slm cnm ya 2 sorum var
1. hani resmini sormuştum ya baya baktım hala bulamadım geri aldın mı resmi merak ediorum çok
2. b.f.t. ne oluyor merak ettim

kızlar bısey sorucam öglen az yedim yemekte makarna cıkmıstı ben etlı kerevizi yedim sadece hoşaf biraz çorba birazda sonra acıktım şimdide nerdeyse 1 su bardagı kuruyemiş ve kahve içtim ara ögün yapmıyodum normalde çokmu kaçırmışım sizce:KK17:
hosaf derken allahım yaaa hergun yenı bır ıcat cıkarıyosunuz:KK9::KK9:
bodur tavuk her gün piliç diye bir laf vardır. Biz bunu insana uyarlarsak zayıf kadın hergün çıtır :KK1::KK1::KK1::KK1: Değilmi yaa :KK1::KK1:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

papadiya,ben de 1.68 im,sana özendim dışarı çıkıp 2 saat yürüdüm ,çok yoruldum beya:KK53:
ohh sefan olsunnn buranın faydası bu ıste gaza gelıyoruz :21::21::21::21::21::21:

koymadım diyorsan koymamışsındır,sana inanıyorum:KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X