Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Papadiya iyi dileklerin için teşekkür ederim.İnşallah Allah söyletmiştir,3kğ diye.
ara:1bardak süt
10 fındık
10fıstık
1 küçük muz:KK9::KK49:

ıkıncı ogunumude arz edem efenim:)

1 tabak etlı yesıl mercımek yemee:))
1 tabak yesıllık salatası
1 tabak ketentohumlu yogurt
2 adet haslanmıs baget

omega3

turk kahvesı

kızlar dun lıptonun form plus dıye bır cayını aldım baya tok tuttu benı bugun

tavuklu yeşil mercimek yemeği
az yicem
ama anladım ki 3 öğünle kilo veremicem
emziriyorum diye 3 öğün yapim dedim sütüm çok bol değil diye ama maalesef geçen pazartesiye göre daha fazla geliorum:KK43::KK50::KK45::KK53::KK20::KK19:

bugün hiç yürümek istemiyodum ittir kaktır yine yürüdüm yarım saat:KK8:
siz benden daha çok yürüyorsunuz ama ben yarım saate zor dayanıyorum bi de emzirmeye güveniyorum kalori harcaması için:KK35:
zamanla artar inşallah

az yicem
emziriyorum diye 3 öğün yapim dedim sütüm çok bol değil diye ama maalesef geçen pazartesiye göre daha fazla geliorum:KK43::KK50::KK45::KK53::KK20::KK19:

canım sütün çok değilse kesinlikle üç öğün yap bizim öncelikli amacımız anne sütüyle beslenmiş sağlıklı bebek büyütmek zayıflamak 2.hedefimiz olmalı hiçbirşey omlardan mühim değil bi de yanılmıyorsam 60 lı kilolardasın nasıl olsa verirsin yavaş yavaş bi de ben sütün artması için omega3 ü çok faydalı buldum kullanmıyorsan al günde 4 tane içiyorum markası m.r.n.k.p bi de kesinlikle bol suuuuu

ıkıncı ogunumude arz edem efenim:)

1 tabak etlı yesıl mercımek yemee:))
1 tabak yesıllık salatası
1 tabak ketentohumlu yogurt
2 adet haslanmıs baget

omega3

turk kahvesı

kızlar dun lıptonun form plus dıye bır cayını aldım baya tok tuttu benı bugun

canım burada okuduklarıma göre form çayları bağırsakları tembelleştiriyormuş dikkatli kullanmak gerekli

Selam Karatay şekerleri,

Bir süredir uğrayamıyorum, bu 2 hafta 2 tane düğünümüz var. Gelen giden biraz yoğunuz...

Mezun oldum ama aklım hala burada valla, özlüyorum sizi çok...
Beslenme düzenimi bozmamaya çalışıyorum. Akşam sekizden sonra yemiyorum ve öğün aralarına dikkat ediyorum. Sadece bazı zamanlarda 1-2 dilm ekmek yiyorum tereyağı ile ve bazen bir yere gitmişsek ve canmın istediği birşey varsa abartmadan tadına bakıyorum. Geçen haftasonu evde yapılmış bir pastadan yedim mesela ince bir dilim, ama o kadarla kaldım devamını getirmedim. Sporumaa da dikkat etmeye devam ediyorum. Haftada 5 gün yürüyüş yaıyorum, yapabilirsem 2-3 kere de pilates ilave ediyorum. Şimdilik kilo almadım çok şükür. 59-60 arası geziniyorum. Düğünler bittikten sonra buralarda olurum inşallah tekrardan, hepinizi öpüyorum....:KK54::KK54::KK54:

Yeni gelnler hoşgelmişler, herkeslere kolay geleEn Büyük KK

canım sütün çok değilse kesinlikle üç öğün yap bizim öncelikli amacımız anne sütüyle beslenmiş sağlıklı bebek büyütmek zayıflamak 2.hedefimiz olmalı hiçbirşey omlardan mühim değil bi de yanılmıyorsam 60 lı kilolardasın nasıl olsa verirsin yavaş yavaş bi de ben sütün artması için omega3 ü çok faydalı buldum kullanmıyorsan al günde 4 tane içiyorum markası m.r.n.k.p bi de kesinlikle bol suuuuu

ben yine devam edim olur olur olmazsa da en azından daha sağlıklı olurum ve kilo almam

yok yawwww koymadım ben öle bir resimmm..
ceylin koymuştu yine daha önce aynı resmii..
ama hakkaten bana benziyyyy...
ceylinle tanışıyoruz galiba bizzz..
hatta pikniğe bilem gitmişiz bakssana:KK9:
:KK1::KK1: bu piknik yeri Tekirdağ
Ben İstanbul
Temmuzda benimlemiydin yoksa sende orda :KK1:
şaka bi yana da o sana benzeşen kız bence senden daha zayıf,ve o sarışın:KK1:
slm cnm ya 2 sorum var
1. hani resmini sormuştum ya baya baktım hala bulamadım geri aldın mı resmi merak ediorum çok
2. b.f.t. ne oluyor merak ettim
B-fit spor salonu canım
resmimi sana özelden msj atayım burayı çok işgal etmesin :KK17:
az yicem

canım az yemekle de kg.veremezsin.
sütünün azalmasın,bol su iç bira mayası varmış ecz.lerde ondan al hoca demişyi emzirenler için...
şuanki menün çok az geldi bana söyliyim
yanında yoğurt ve salata da ye

kuzuyu uyutup kbandında 45 dk 4,5 km yuruyup geldım kızlar 9 da yemıstım hala acıkmadım ama yemegımı hazırlıyorum hazır olsun sız neler yapıyonuz bakem leylak 84 bacım kbandıylamı butunlestın sesın cıkmir aloooo:KK1:

leylak84 kız mısafırmı geldı rehın aldılar senı bızı unuttun :))))))

:KK9:yok kız,önce yürüyüş,sonra da mutfaktan çıkamadım,yarın annemlere gidicem de bişeyler yapayım dedim(kurabiye falan,her ne kadar ben yiyemesem de:KK14:)mutfağı acayip dağıtmak konusunda uzman olduğum için toparla,yemek hazırla ye ancak çıkabildim mutfaktan valla:KK1:

bugün yediklerim

1.öğün:
1 yumurta
1 muz
1 dilim peynir
3 zeytin
domates-salatalık
omega 3

2.öğün:
1 kepçe domates çorbası
5-6 tane mercimek köftesi

spor:50 dk yürüdüm
:KK8:

B-fit spor salonu canım
resmimi sana özelden msj atayım burayı çok işgal etmesin :KK17:

canım az yemekle de kg.veremezsin.
sütünün azalmasın,bol su iç bira mayası varmış ecz.lerde ondan al hoca demişyi emzirenler için...
şuanki menün çok az geldi bana söyliyim
yanında yoğurt ve salata da ye[/QUOTE]

tmm cnm sağol

Selam Karatay şekerleri,

Bir süredir uğrayamıyorum, bu 2 hafta 2 tane düğünümüz var. Gelen giden biraz yoğunuz...

Mezun oldum ama aklım hala burada valla, özlüyorum sizi çok...
Beslenme düzenimi bozmamaya çalışıyorum. Akşam sekizden sonra yemiyorum ve öğün aralarına dikkat ediyorum. Sadece bazı zamanlarda 1-2 dilm ekmek yiyorum tereyağı ile ve bazen bir yere gitmişsek ve canmın istediği birşey varsa abartmadan tadına bakıyorum. Geçen haftasonu evde yapılmış bir pastadan yedim mesela ince bir dilim, ama o kadarla kaldım devamını getirmedim. Sporumaa da dikkat etmeye devam ediyorum. Haftada 5 gün yürüyüş yaıyorum, yapabilirsem 2-3 kere de pilates ilave ediyorum. Şimdilik kilo almadım çok şükür. 59-60 arası geziniyorum. Düğünler bittikten sonra buralarda olurum inşallah tekrardan, hepinizi öpüyorum....:KK54::KK54::KK54:

Selam canım bekliyoruz seni :KK34:

Sabah
2 yumurta
1 k.k peynir
8-10 zeytin
1 avuç badem
yarım muz
şekersiz limonlu çay

2 saat sonra 1 bardak y çay

öğle
1 tabak mercimek çorba
1 kepçe k. fasulye yemeği(boylece butun kalmış yimeğim bitti)
1 tabak havuç salata

Şimdi 1 bitki çayı

akşam
3,4 parça biftek
yeşil salata
yoğurtlu salade de blé(semiz otu gibi)

oğlumla dışarda 2 saat yürüdükk:21:ohhh
ama canım eceyip tatlı istiyorrr.:KK37::KK47:

Sabah

kiymali 2 yumurta peynir 8 zeytin omega3

Aksam salata dunden kalan ispanak yemegim 1 bardak ayran :)

2 gun oldu baslayali 1 kilo gitti hayirlisiyla:)

X