Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

gıcık nolucak:KK71::KK71:

fevkaladenın fevkınde bır gun her anlamda.bravo :KK9:

olurmu benım karataycım 14 aylık:KK1::KK1::KK1::KK1:sabah 9da badem cevız yumurta b.peynır yıyo bıdaha 16 da sebze yemegı ve yogurt :KK1::KK1::KK1::KK1:
maaşaallah... yavrularımız, canlarımız.... Allah ım onları bütün sıkıntılardan hastalıklardan uzak kılsın..... inşaallah büyüdüklerinde de benimserler....
Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ....:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı):3 dolma,bır kase cacık,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................. .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 2saat ev ısı yaptım ,20 dakıka yurudum(elımdekı cantalarda verdıgım kılo kadar yuk vardı ayrıca,boylece 120 kg ıkenkı kılo verme hızım dusmedı hanımlar), oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:
gül hocam zeytin bitti galiba :KK1: artık zeytin yemiyor gibisin... bi sebebi var mı.... :44:
İyi akşamlar. Ben de bugün ilk bildirimimi yapayım. Aslında bu benim karatay diyetindeki 4. günümdü. Hepsini not aldım. Gayet başarılıydı bence.Yorumlarınızı bekliyorum..
Sabah: 2 haşlanmış yumurta
4 zeytin
1 çay bardağı ceviz içi
Yarım avuç içi kadar peynir
2 kuru kayısı

Ara: 1 küçük kutu süt

Akşam: 1 tabak kuru fasulye
1 tabak haşlanmış karnabahar (yoğurtlu)

4 akşamdır 20.00'den sonra bişey yemiyorum. Sadece çay içiyorum. O da şekersiz.
zeytinini çoğaltabilirsin.... sporuda eklersek harika olcak... :KK9:
güleryüz ,fırında karnıbaharı nasıl yaptın?
2. öğün
yoğurt
yer fıstığı

3. öğün
2 yerli muz
birkaç ceviz

şimdi limonlu yeşilçaya devam ediyorum

suyu 1 litre içmişimdir
2 saat de yürüdüm

kızlar,çocuklar bizim gibi değil,hiç yerlerinde durmadıkları için enerji ihtiyaçları fazla,bi de büyümek için enerji lazım o yüzden diyet yaptırmayın paketli ürünleri,rafömrü uzun gıdaları yemesinler yeter
o nasıl bi ikinci öğün.. :KK9: yürüyüş harika... :KK9: çocukların nefsi için tabiki bizim gibi tamamen değilller beslenme olarak ama bu zaten bi yaşam biçimi... fazlasına gerek yok diye düşünüyorum...
selam kızlar akşam kuru fasulye turşu yedim birde üstüne 4 fincan çok açık limonlu yeşil çay içtim patlamak üzereyim ..:KK19: sanırım midem küçüldü eskiden bi ton yerdim dahada doymazdım yahu karataya başladıgımdan beri ilk kez bugün çok acıktım akşam yemegini öne çekip 17: 30 da yedim şimdi iyiyim ama inşallah birdaha yaşamam kötü oluyor yaaa :KK53:
1.öğün:
2 kaşık piyaz ,1 kk peynir 15 zeytin 1 portakal omega 3 3 fincan çok açık limonlu çay 10 badem

2. Öğün: 2 kaşık haşlanmış mısır börülce tarator 2 yumurta

3. Öğün bir tabak piyaz bir bardak ayran olgumun yaş günü pastasından bir çatal aldım birde yarım un kurabiyesi yedim
Sıvı: şimdilik 2lt su 3 fincan lmonlu siyah çay 4 fincan limonlu yeşil çay

Spor: 45 dk yürüyüş
ooo kaçmış bişiler ama ogluşun için görmiyek.. akşam erken yemek daha iyi bence ben genelde 6 dan önce yemeye çalışıyom. o zaman sanki daha fazla yaglar eriyor gibi... destina su böreklerinden bu noktaya süper geldin... tebrikler... sende burda idol olcan hemşom...:KK9: :KK9: :KK9: :nazar:
selam kızlar...

akşamki yemeğimde pek bir değişiklik yok :KK76:

1 tabak dolusu kıymalı mercimek yemeği
brokoli salatası
yoğurt
1 günkurusu kayısı
1 kuru incir
Kuru meyveleri kakao ile yedim, güzel oluyomuş valla :KK1:

Leslie ablayla 2 mil yürüdüm, suyum da 2 litreyi geçti, şimdi de limonlu zencefilli çay içiyorum, kışın çok iyi oluyo.

Ay bugün pek bi kaçamaksız güzel geçmiş yahu :21::KK76::21::KK76:
kuru meyveleri sabah ye daha iyi olur.. gün içinde eritirsin.. akşam yemeğinde süpermiş severim de yerimde.... :KK56: tebrikler :KK9:
kızlar bakıyorumda genelde 2 ögün yiyorsunuz ben öglen acıkıyorum yaaa :KK43:( yarın dört dörtlük karatay kahvaltısıyla deneyeyim bakalım 2 ögün nasıl olcak umarım iyi gelir ..
kesinlikle destekliyorum seni....
selam herkese bende karatay yapomak ıstuyorum ıkı kıtabınıda aldım aranıza gırmek ıstıyorumm offff bı turlu baslayamadım gıttı dıtyete:KK43:(((((yrn ınsallah baslıycam dıyorum bakalım buarada ben nese

nese hosgeldin kitabı oku ve simdiye kadar yediklerinden yüz çevirmenin hazzzını yaşa... gerisi zaten geliyor... :KK3:

tesekkurler leylak 84 bakalım bı hevesle yarın baslıycam ınsalah bugun bıde jılıan dıye spor hocasının dvd sını aldım 30 gunde 10 kılo:)1 ay spor yapcam o cd eslıgınde

tesekkurlerr ıborant valla sızdende destek beklıyorum kıtapta bır haftalık ornek lıste var ılk olarak o lısteye ayakuydurcam bı yandanda kıtbabı kouycam bı kısmını okudum mantıklı geldı hedef kılom 10 kılo.suan 64 kıloyum ama boy 164 popo basen var

teşekkür ederim canııımmm:KK16:yeni yaşımda tek istediğim şey :emir_bebek:inşallah o da gelecek birgün:KK76:
leylak bilmiyorum ama sanki sen yaza hamile gireceksin gibi geliyor bana.... Rabbim bilir tabii.. ben hissederim bazen böyle çıkarda.. hakkında en hayırlı şekilde olsun hemşom..
hosbuldum bebısım:emir_bebek:ıyım sen nörüyon bakem:KK1:

papadi nöryon derken kayserlilik nerden hii..?

karatay felsefesını en uzun grupta kım uyguluyor kıtapta uzun surede etkısını kesın gosterır yazıyordu.merak edıyorum kılo ne surede gıdıyor?

lborant desteğin için teşekkür ederim :) Tavsiyene uyucam inş.

Son düzenleme:
ınsallah leylak kılo kompleks oldu bende:)))) kılo alınce hemen alttan alıyorum popolar genıslıyor neyse yaza var daha 2 ay verurırız ınsallah

tesekkurlerr ıborant valla sızdende destek beklıyorum kıtapta bır haftalık ornek lıste var ılk olarak o lısteye ayakuydurcam bı yandanda kıtbabı kouycam bı kısmını okudum mantıklı geldı hedef kılom 10 kılo.suan 64 kıloyum ama boy 164 popo basen var

anacım senin bişin yokmuş yaaa... verirsin bol bol yürü sen... :KK34:

Kızlar uzun süredir sizi takip ediyorum.Canan hocanın 2 kitabını da aldım ve okudum.Benim tek sorunum, bir türlü motive olmamak.Bu nedenledir ki buraya yazıp sizden destek almak istedim.Şu anda 65-66 KG arasında gidip geliyorum.Yaşım 40. İki çocuğum var ve 61 kg olmak istiyorum.Acil yardım..............
:KK52:

ıborant senınde benden farkın yok aslında kıklo olarak yazınca az gıbı gozukuyo fakat gercekten cok sıstım yaa tarımı bozuk acaba evdekı:)))eksık falan mı gosterıyo dıye dusunuyorum artık:)

leylak bilmiyorum ama sanki sen yaza hamile gireceksin gibi geliyor bana.... Rabbim bilir tabii.. ben hissederim bazen böyle çıkarda.. hakkında en hayırlı şekilde olsun hemşom..

ay hemşom ağzından bal damlıyo:KK16:amin inşallah canım ya :KK54:

ınsallah leylak kılo kompleks oldu bende:)))) kılo alınce hemen alttan alıyorum popolar genıslıyor neyse yaza var daha 2 ay verurırız ınsallah

senin çok fazla kilon da yokmuş.merak etme 2 ayda rahat rahat verirsin

Son düzenleme:
Kızlar uzun süredir sizi takip ediyorum.Canan hocanın 2 kitabını da aldım ve okudum.Benim tek sorunum, bir türlü motive olmamak.Bu nedenledir ki buraya yazıp sizden destek almak istedim.Şu anda 65-66 KG arasında gidip geliyorum.Yaşım 40. İki çocuğum var ve 61 kg olmak istiyorum.Acil yardım..............
:KK52:

önünüzde bir ay en fazla 2 ay var gibi gözüküyo fakat daha çok destege ihtiyacı olan arkadaşlarda var... siz durumunuzun kıymetini bilip yakın yoldan döneceksiniz, bunu görüp halinize şükredin ve daha kötü duruma gelmeden başlayın... ve şimdiden hoşgeldiniz... :KK3:

aynen bende oyle..sen k.bandında nasıl vakıt gecırıyon canım

ay sorma canım ya,bandı salona tv nin karşısına getirdim canım sıkılmasın diye ama yine de sıkılıyo.bazen müzik dinliyorum.aslında laptopu koyacak bi yer olsa koşubandında çok iyi olacak,hem buraya yazar hemde yürürdüm ne güzel:KK1:senin bi önerin varmı:KK34:

ıborant senınde benden farkın yok aslında kıklo olarak yazınca az gıbı gozukuyo fakat gercekten cok sıstım yaa tarımı bozuk acaba evdekı:)))eksık falan mı gosterıyo dıye dusunuyorum artık:)

ben hep derim.. bi kilo demirle bi kilo pamuk aynı yeri kaplamaz agırlık aynı işte... bizde yağlanmışız güzelim.. bu diyetin güzellği sırf yağlardan vermemiz kaslarımız sapasağlam duruyo.. ben şimdiden 38 beden oldum diyebilirim.. şişliklerdde gitti. süper oldum da eşim foto koydurmuyo haklı sayılır... sende bir ay sonra farkı görürsün.. şimdiden bi foto çek sakla...:KK34:

iyi akşamlar arkadaşlar kaçamaksız bi günü geride bıraktım sabah bi saat spor öğle 2de bi tabak kuru fasülye bi kase yoğurt salata yedim okul dönüşü saat 8de 2bardak süt içtim.hadi kolay gele .....

ay sorma canım ya,bandı salona tv nin karşısına getirdim canım sıkılmasın diye ama yine de sıkılıyo.bazen müzik dinliyorum.aslında laptopu koyacak bi yer olsa koşubandında çok iyi olacak,hem buraya yazar hemde yürürdüm ne güzel:KK1:senin bi önerin varmı:KK34:

yururken yazmak zor oluyo ama bırıken sayfaları okumak super vaktın nasıl gectıgını anlamıyorum:KK52:

leylak en güzeli ayna koymak karşına bide müzik.. iyi gidiyor spor salonlarında... tv sesi gidiyo bazen, ben kitap okuyom ondanda sıkılyom yarım saat sürüyo güzel ama... müzik dinliyom.. ama bi radyo programı takip ediyorsan su gibi akıp gidiyor kulaklıgı takınca.. ondada hep aynı saatte yürümek zorunda kalıyorsun... napcez katlancez gari.. ne kaldi şurda.. :KK9: :KK24:

X