Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

güleryüz ,fırında karnıbaharı nasıl yaptın?
2. öğün
yoğurt
yer fıstığı

3. öğün
2 yerli muz
birkaç ceviz

şimdi limonlu yeşilçaya devam ediyorum

suyu 1 litre içmişimdir
2 saat de yürüdüm

kızlar,çocuklar bizim gibi değil,hiç yerlerinde durmadıkları için enerji ihtiyaçları fazla,bi de büyümek için enerji lazım o yüzden diyet yaptırmayın paketli ürünleri,rafömrü uzun gıdaları yemesinler yeter

selam kızlar akşam kuru fasulye turşu yedim birde üstüne 4 fincan çok açık limonlu yeşil çay içtim patlamak üzereyim ..:KK19: sanırım midem küçüldü eskiden bi ton yerdim dahada doymazdım yahu karataya başladıgımdan beri ilk kez bugün çok acıktım akşam yemegini öne çekip 17: 30 da yedim şimdi iyiyim ama inşallah birdaha yaşamam kötü oluyor yaaa :KK53:
1.öğün:
2 kaşık piyaz ,1 kk peynir 15 zeytin 1 portakal omega 3 3 fincan çok açık limonlu çay 10 badem

2. Öğün: 2 kaşık haşlanmış mısır börülce tarator 2 yumurta

3. Öğün bir tabak piyaz bir bardak ayran olgumun yaş günü pastasından bir çatal aldım birde yarım un kurabiyesi yedim
Sıvı: şimdilik 2lt su 3 fincan lmonlu siyah çay 4 fincan limonlu yeşil çay

Spor: 45 dk yürüyüş

güleryüz ,fırında karnıbaharı nasıl yaptın?
2. öğün
yoğurt
yer fıstığı

3. öğün
2 yerli muz
birkaç ceviz

şimdi limonlu yeşilçaya devam ediyorum

suyu 1 litre içmişimdir
2 saat de yürüdüm

kızlar,çocuklar bizim gibi değil,hiç yerlerinde durmadıkları için enerji ihtiyaçları fazla,bi de büyümek için enerji lazım o yüzden diyet yaptırmayın paketli ürünleri,rafömrü uzun gıdaları yemesinler yeter

merhaba canım 2 saat spor süper ama su az degilmi ne kadar çok içersen o kadar çok toksin atarsın ..

destina,doğru diyorsun az da arttırırım inşallah

gül,sen yürüyüşünü 45 kilo yükle mi yapıyorsun gerçekten,senin kadar kaçamaksız gitmeye çalışıyorum,umarım bu sefer kilo veririm,geçen sefer 2 ay uymuş sonuç alamamıştım,şimdi bulgur bile yemiyorum ama kendimi biliyorum kısırsız duramam,2 kaşıkla da asla doymam ne yapayım sence?

selam kızlar...

akşamki yemeğimde pek bir değişiklik yok :KK76:

1 tabak dolusu kıymalı mercimek yemeği
brokoli salatası
yoğurt
1 günkurusu kayısı
1 kuru incir
Kuru meyveleri kakao ile yedim, güzel oluyomuş valla :KK1:

Leslie ablayla 2 mil yürüdüm, suyum da 2 litreyi geçti, şimdi de limonlu zencefilli çay içiyorum, kışın çok iyi oluyo.

Ay bugün pek bi kaçamaksız güzel geçmiş yahu :21::KK76::21::KK76:

kızlar bakıyorumda genelde 2 ögün yiyorsunuz ben öglen acıkıyorum yaaa :KK43:( yarın dört dörtlük karatay kahvaltısıyla deneyeyim bakalım 2 ögün nasıl olcak umarım iyi gelir ..

ya kızlar yarın benim doğum günüm, şimdi arkadaşlar pasta alırlar, haftasonu da annem pasta işine girişir
napcam ben sonuçta benim için yapılan bişeyi tatmasam olmaz, tatmayı da hiç istemiyorum (sadece tatmakla da kalmayabilir çünkü) , o kadar kaçamaksız gitmişken bu hafta.

Nasıl yapsam bi akıl verseniz :18:

kızlar bakıyorumda genelde 2 ögün yiyorsunuz ben öglen acıkıyorum yaaa :KK43:( yarın dört dörtlük karatay kahvaltısıyla deneyeyim bakalım 2 ögün nasıl olcak umarım iyi gelir ..

bende 2 öğün yiyiyorum hemşom ama inan bazen 2 .öğünü zorla yiyiyorum hiç canım çekmiyo:KK19:

selam herkese bende karatay yapomak ıstuyorum ıkı kıtabınıda aldım aranıza gırmek ıstıyorumm offff bı turlu baslayamadım gıttı dıtyete:KK43:(((((yrn ınsallah baslıycam dıyorum bakalım buarada ben nese

ya kızlar yarın benim doğum günüm, şimdi arkadaşlar pasta alırlar, haftasonu da annem pasta işine girişir
napcam ben sonuçta benim için yapılan bişeyi tatmasam olmaz, tatmayı da hiç istemiyorum (sadece tatmakla da kalmayabilir çünkü) , o kadar kaçamaksız gitmişken bu hafta.

Nasıl yapsam bi akıl verseniz :18:

ay ne tesadüf,cumartesi de benim doğum günüm:KK1:hatta bugün benim de annem aradı sana özel pasta yaptırdım dedi.kaç aydır diyetteyim ve annem de sağolsun hep destek verdi.ama bu sefer doğumgünün ve pastandan yiyeceksin dedi.zaten bende aylardır doğumgünümü bekliyorum pasta yemek için:KK9:sonuçta ben yiyicem ama bu hafta eksileri görürmüyüm bilmiyorum...

selam herkese bende karatay yapomak ıstuyorum ıkı kıtabınıda aldım aranıza gırmek ıstıyorumm offff bı turlu baslayamadım gıttı dıtyete:KK43:(((((yrn ınsallah baslıycam dıyorum bakalım buarada ben nese

hoşgeldin canım,bak kitapları da almışsın ne güzel.bence biran önce başla ve kilolara elveda de:21:

ay ne tesadüf,cumartesi de benim doğum günüm:KK1:hatta bugün benim de annem aradı sana özel pasta yaptırdım dedi.kaç aydır diyetteyim ve annem de sağolsun hep destek verdi.ama bu sefer doğumgünün ve pastandan yiyeceksin dedi.zaten bende aylardır doğumgünümü bekliyorum pasta yemek için:KK9:sonuçta ben yiyicem ama bu hafta eksileri görürmüyüm bilmiyorum...

ne güzel tesadüf :nazar:

sen hak etmişsin zaten canım, ben daha yolun başaındayım ve bu hafta kaçamaksız ilk haftam sayılır, ondan tereddütlüyüm, napalım ben de azıcık tadarım, abartmamam lazım :KK15:

ne güzel tesadüf :nazar:

sen hak etmişsin zaten canım, ben daha yolun başaındayım ve bu hafta kaçamaksız ilk haftam sayılır, ondan tereddütlüyüm, napalım ben de azıcık tadarım, abartmamam lazım :KK15:

en iyisi canım,abartmadan tadına bakarsın artık.bu arada doğum günün kutlu olsun.sağlıklı,mutlu ve huzur dolu yıllar senin olsun canım:KK16:

iyi akşamlarr tatlımm. bağlamışsınn olayıı yinee...:KK9::KK9:
nasılsınn, nasıl gidiyor bakalım?
geçen oğluşunu sorduydumm kaynadı arada. dersleri nasıl keratanınn?
annemmmm boncugummmm:KK9::KK9:evet ya hıc karsılasamıyoruz ama olsun gonuller bır valla:nazar:
gectıler canım carpma bolme carpım tablosu bu arada bıde sbs oldular sınıf 2.oldu... seklınde bır msj yazmıstım dun gece canım gozunden kacmıs demekkı

leylakcım dogumgunun kutlu olsun yenı yasında hayattan ne beklıyosan sana onu versın:KK16:

annemmmm boncugummmm:KK9::KK9:evet ya hıc karsılasamıyoruz ama olsun gonuller bır valla:nazar:
gectıler canım carpma bolme carpım tablosu bu arada bıde sbs oldular sınıf 2.oldu... seklınde bır msj yazmıstım dun gece canım gozunden kacmıs demekkı

leylakcım dogumgunun kutlu olsun yenı yasında hayattan ne beklıyosan sana onu versın:KK16:

teşekkür ederim canııımmm:KK16:yeni yaşımda tek istediğim şey :emir_bebek:inşallah o da gelecek birgün:KK76:

X