Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar biraz geçmişe baktım da şimdi leylak 84 arkadaşımız kaç ayda bu kadar güzel kilo verebildi yazarmısınız?çok merak ettim :KK3:

petunya sen kaç kilosun?ne zamndan beri diyettetesin
ben uzun zamandır karatay tarzı besleniyorum daha önce 64 kilo idim bu diyetle 57 kiloya kadar düşmüştüm ve tabi sporla ama bir ara bıraktım ve saldım kendimi tüm bunlara rağmen şu an kilom 61,6 çizelgemdede yazıyor zaten tekrar ve yeniden bu beslenmeye döndüm bırakmamak üzere yani hedefime varsam bile her istediğimi yiyerek spor yaparak kilomu korumayı hedefliyorum yani arada kaçamka bile yapabilirim ama kilo verinceye kadar kaçamaksız düzgünce devam edicem inşallah

şu anda 79-78 arasında gidip geliyrm 68-69 olsam süper olur.96 kiloydum bebişten sonra hamilelikte değilde emzirmede aldım.hiç bu kadar kilolu olmamıştım vermem gerek ya.burayı takip etcem yarından itibaren sporda biraz yürüyüş yapsam süper olcak:)
sporun çok faydasını görürsün mutlaka biryerden başla derim başarılar

bol su içinnn hadeee
içmem mi datlum lıkır lıkır içiyorum masamın üstünde eksik olmaz yarım litreyi geçtim
1 litre biter az sonra:KK52:

günaydın canım afiyet olsun gayet kaçamaksız olmuş menülerin

bu arada bilenlere birşey sormak istiyorum hocamızın dediği bir çay bardağı badem yada fındık vs.. kabuklarıyla birliktemi ölçülüyor kafam karıştı ben iç temizlenmiş olarak anlamıştım gerçi miktarlar çok önemli değil zaten abartmıyoruz ama yinede merak ettim bazı resimlerde çay bardağının içindeki fındıklar kabuklarıyla gözüküyorda :44:

Petunyaaa, tarif konusunda haklısın, ben istemiştim, titredim ve kendime dönüyorum.:)

Bu kabuklu/kabuksuz konusu beni de hep düşündürüyor, ama ben kabuksuz yiyorum, kilo veren arkadaşlar ne diyor acep? :44:

hakettim kızlar ne söyleseniz yeri var..zaten bu hafta kaçamaksız günüm olmadı..haftasonu cezalandırıcam kendimi..pazartesiye kilo vermiş olmam lazım..bol bol yürüyüş yapıcam söz size..

petunyacım senin ceza baya etkiliymiş..:KK1::KK1:
ohoo daha ne numaralar var bendede yeni yeni açılıyorum :)) ne cezalar var eskiler bilir elektrikli sandalyemi dersin,çivili halımı dersin :)tangadan tutup kaldırma cezasımı dersin :)) seç beğen al :)))

günaydın canım afiyet olsun gayet kaçamaksız olmuş menülerin

bu arada bilenlere birşey sormak istiyorum hocamızın dediği bir çay bardağı badem yada fındık vs.. kabuklarıyla birliktemi ölçülüyor kafam karıştı ben iç temizlenmiş olarak anlamıştım gerçi miktarlar çok önemli değil zaten abartmıyoruz ama yinede merak ettim bazı resimlerde çay bardağının içindeki fındıklar kabuklarıyla gözüküyorda :44:
canım öncelikle hoş geldin karatayla tok bi halde kilo vermek harika bişey :KK16: sende verirsin inş ben kabuğuyla değilde içiyle 1 çay bardağı yada bir avuç şeklinde yiyorum diğer türlü çabuk acıktığımı farkettim çünkü. sabah yediğim için kilo vermemede engel olmadı sende kendine göre ayarlamaya çalış arkadaşım...

Günaydın kızlar nasılsınız?bende yarın başlıyacam bebeğim oldu emzirme döneminde acayip kilo aldım 17 kilosunu şok diyetle falanda olsa verdim.vermem gereken 9-10 kilo var.bana destek olun

Hoşgeldin canım, bebeğini güle güle büyüt. Arkadaşlarımın da söylediği gibi burada kal, menülerini yaz, inşallah en kısa sürede kalan kilolarını da verirsin. Emzirme konusunda ise ben de petunyaaa gibi düünüyorum. Bu beslenme şekliyle hem sütün artar, hem de kilolarını verirsin. Sütün artması için bol sıvı tüketmeni tavsiye ederim.:KK16:

Petunyaaa, tarif konusunda haklısın, ben istemiştim, titredim ve kendime dönüyorum.:)

Bu kabuklu/kabuksuz konusu beni de hep düşündürüyor, ama ben kabuksuz yiyorum, kilo veren arkadaşlar ne diyor acep? :44:

ben ölçüden sebep sormuştum yani kabukları ile ölçülünce miktar azalır ama sen eğer satın alırken nasıl alalım diye anladı isen şöyleki kabuklu alın yerken kırın diyor hoca sebebi bozulmasın diye ilaç koyuyorlar bunu engellemek için sanıyorum ve kavrulmamış olması gerekiyor buda içindeki faydalı yağların ısı ile bozulmaması için gerekiyor

canım öncelikle hoş geldin karatayla tok bi halde kilo vermek harika bişey :KK16: sende verirsin inş ben kabuğuyla değilde içiyle 1 çay bardağı yada bir avuç şeklinde yiyorum diğer türlü çabuk acıktığımı farkettim çünkü. sabah yediğim için kilo vermemede engel olmadı sende kendine göre ayarlamaya çalış arkadaşım...

tşk arkadaşım bende 1 avuç kadar yiyorum akşam yemeğim az gelirse akşamda bir avuç yiyorum yetiyor zaten kavrulmamış badem,fındık,ceviz evimden eksik olmaz tırnaklarım saçlarım hepsi daha canlı bunlar sayesinde karatay hocamız sağolsun

ben uzun zamandır karatay tarzı besleniyorum daha önce 64 kilo idim bu diyetle 57 kiloya kadar düşmüştüm ve tabi sporla ama bir ara bıraktım ve saldım kendimi tüm bunlara rağmen şu an kilom 61,6 çizelgemdede yazıyor zaten tekrar ve yeniden bu beslenmeye döndüm bırakmamak üzere yani hedefime varsam bile her istediğimi yiyerek spor yaparak kilomu korumayı hedefliyorum yani arada kaçamka bile yapabilirim ama kilo verinceye kadar kaçamaksız düzgünce devam edicem inşallah

sporun çok faydasını görürsün mutlaka biryerden başla derim başarılar

içmem mi datlum lıkır lıkır içiyorum masamın üstünde eksik olmaz yarım litreyi geçtim
1 litre biter az sonra:KK52:

1.3 lt falan oldu benimde

ben ölçüden sebep sormuştum yani kabukları ile ölçülünce miktar azalır ama sen eğer satın alırken nasıl alalım diye anladı isen şöyleki kabuklu alın yerken kırın diyor hoca sebebi bozulmasın diye ilaç koyuyorlar bunu engellemek için sanıyorum ve kavrulmamış olması gerekiyor buda içindeki faydalı yağların ısı ile bozulmaması için gerekiyor

Aslın da ben de miktar için demek istemiştim ama yazamamışım, pordon.:26: Ben de kabuklarını çıkardıktan sonra 1 ç.b. ölçüsünde yiyorum. Belki de böyle yorumlamak istedim, ama gerçekten de bir bilene sormak lazım, çünkü ölçü bayağı fark edecek.

selam propycil, senin de benim gibi vermek istediğin 4-5 kilo sanırım ama ben şunu merak ediyorum biz fazla kilolular kadar hızlı ve çok çok veremiyoruz sanırım, sen ne kadar sürede başladın kilo vermeye? haftada ne kadar veriyorsun? ben 4. günümdeyim ve şişiyorum gibi geliyor bu sabah tartıda herhangi bir değişiklik yoktu da :KK5:

e arkadaşlar aşkolsun biriniz de cevap verin artık hadiiiii....dün gece de aynı soruyu sordum kiııımsa cevaplamadıııııı

1.3 lt falan oldu benimde
desene şır şır koşturucaz ikimizde wc ye :)) yağlar şır şır gitsin inşallah

e arkadaşlar aşkolsun biriniz de cevap verin artık hadiiiii....dün gece de aynı soruyu sordum kiııımsa cevaplamadıııııı
4. gününmüş çok acele etmiyormusun sonuç için sabırlı olup beklemek gerek herkesin bünyesi metobolizma hızı farklı sporunu düzenli yapıp karataya uyunca inan yavaşta olabilir ama fazlalıklarından kurtulacaksın

canım şimdi şöle tabiki kilolular kolay kilo veriyorlar benimde 8 kilo fazlam vardı ve ben aylardır buralardayım son 2 aydır kilo vermeyi becerdim nedeni de çok basitt S P O R bunnu farkındaydım ama yürüyemiyordum napimm şimdi düzenli yürüyorum ve kilo veriyorum.

eğer sissen gerçekten sana dokunun bisi yiyorsun yani gida toleransın olabilir düsün ne yiyince böle oluyorum diye. bird bende kaaratya tam uyursam A S L A şişkinlik olmuyor. bi yerde hata yapıyorda olabilirsin

desene şır şır koşturucaz ikimizde wc ye :)) yağlar şır şır gitsin inşallah

4. gününmüş çok acele etmiyormusun sonuç için sabırlı olup beklemek gerek herkesin bünyesi metobolizma hızı farklı sporunu düzenli yapıp karataya uyunca inan yavaşta olabilir ama fazlalıklarından kurtulacaksın

2 kez wc ye gittim zati bir daha gidirim öğleye kadar öğlen yoğurt salata falan yiyip tekrar 1 lt lik su sezonunu açaçam insallah :KK60:

Sen ozaman buyuk bi patagi hakettin didemcim..alsana al sanaaaaaaa
:KK4::KK4:

Propycilcim sen de kadrolu patakçı oldun :KK1:

Petuuuşş prizden mi bahsettin sen al sana kenara kaldırdığım priz
$LFIPRI~1.JPG
( Ha ben kaçgündür yediklerimi yazsam çoktan ölmüştüm elimi prize sokmaktan ya neyse :KK17:)

Propycilcim sen de kadrolu patakçı oldun :KK1:

Petuuuşş prizden mi bahsettin sen al sana kenara kaldırdığım priz
Eki Görüntüle 400295
( Ha ben kaçgündür yediklerimi yazsam çoktan ölmüştüm elimi prize sokmaktan ya neyse :KK17:)

ceyloo bak seni elentirik direğine bağlarım ona göree hani menüler yaz geliyo bacımmm no kaçamak yes spor yoksa geliyo osmanlı tokadııı

herkese merhabalar:KK16:
kahvaltım
1peynirli yumurta
zeytin
ev peyniri
tere
salatalık-biber
ceviz
2günkurusu
1erik,yarım elma
omega3lerim:KK56:

ceyloo bak seni elentirik direğine bağlarım ona göree hani menüler yaz geliyo bacımmm no kaçamak yes spor yoksa geliyo osmanlı tokadııı

petuşum ben yaklaşık 2 aydır karatayla çok sadık değilim ama bu son 1 ay daha da tozuttum...zaten listeden de çıktım 61 kg.ile mezun yazdırdım kendimi..kilom artmıyo şükür ama tabi kontrollü gidiyorum...(eksilme artma olunca ticker değişiyor)
biraz kalori hesabı gibi yapar gibiyim....

ama seni mi kırıcam yoook seni kıracağıma kafamı kırarım dah iyi :KK1:

sabah :

1 muz,4-5 çilek,1 elma
7-8 zeytin
Peynir
Fındık-badem karışımı
3 minik çengelköy bademmm

merhabalarrrr

nihayet misafirlerim gitti,işe döndüm
işte olduğuma sevineceğime öldürseler inanmazdım :)

ama düzen oluyor hayatımda çalışırken yahu.

tam karataya sabah başladım dolayısıyla

sabah
1 yumurta
bolca peynir
acı yeşil biber
10-15 adet zeytin

şimdi limonlu suyumuda hazırladım 1 sürahi

yaptığım kaçamakları ve bu hafta aldığım kiloyu yazmak istemiyorum.

ceyliiiiiin
prizi gördüm ama bana yetmez.
elektrik direği olayı daha uyar bana

hepinizi öpüyorum
yaşasın karatay ve kızları:KK9:

X