Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

petuşum ben yaklaşık 2 aydır karatayla çok sadık değilim ama bu son 1 ay daha da tozuttum...zaten listeden de çıktım 61 kg.ile mezun yazdırdım kendimi..kilom artmıyo şükür ama tabi kontrollü gidiyorum...(eksilme artma olunca ticker değişiyor)
biraz kalori hesabı gibi yapar gibiyim....
he mezun olmuşun desene ben uzak kalınca tabi bilemedim neyse sen genede cozutma sonra toplamak kolay olmuyor döt baş şişiyor :)

selam kızlar
kahvaltım 11.30 da bitti
1 elma
yarım greyfurt
7 zeytin
birazcık peynir
oğluma krep yapmıştım yarım krep yedim:18::18:
ama öğlen yürüyüşe çıkıcam 1.5 saat yürürüm herhalde
telafi ederim

günaydın canım dogum günü kutlu olsun arkadasım benim nice senelere saglık mutlulukla biraz gec oldu ama :KK43:( yeni gördüm

Günaydın hepinize

Leylakçım doğum günün kutlu olsun.

Kahvaltı daha yapmadım limonlu ılık su içiyorum boğaz için

günaydın hanımlarr
çok özledim burayı :KK16:

sabah komşum beni ektiiii :KK1: bide dün sıkı sıkı tembihlemişti sakın uyumaaa beni bekletme diyeee :KK9: bana derken kendi uyudu kaldı herhalde hala aramadı :KK9: akşam yürürüz artık :KK31:

kahvaltım

çökelek salatası
2 haşlanmış yumurta
yarım çb fındık
8-9 tane çagla badem
bögürtlenli çay

kızlar ben çok mu yiyorum yumurtayı 1 e mi düşürsem ki :26:
idealistcim hoşbuldum bebegim :KK16:

pepeti gelmiş hoş gelmiş :KK16:
iyiniyetlim ve pepeticim tebrik ederim gözünüzaydın
leylak 70 im nice mutlu yıllara canım :KK16:benim ayak numaram 1 numara küçüldü 105 ken 40 giymeye başlamıştım şimdi 39 :KK1:

günaydın herkese..malum dün akşam misafirlerim vardı die..herşey çok güzel geçti de keşke ben o pilavdan ve tatlılardan yemeseydim..resmen pişmanlıkla ama yedim kızlar..her cezanıza razıyım..:KK43::KK43::KK43:

dün akşam yediklerim;
1 kase tavuk suyuna çorba
zeytinyağlı taze fasulye
et sote
salata
ve pilav :KK43::KK43::KK43:
üstüne yetmezmiş gibi 1 dilim fıstıklı pasta ve 1 küçük parça kazandibi:KK43::KK43::KK43:

üstelik spor da yok..

sabah bu pişmanlıkla hemen tartıya çıktım neyse ki görünürde alınan kilo yok henüz..

bu sabah akşam o kadar çok yiyince canım kahvaltı istemedi tabi..

1 muz
1 yeşil ekşi elma
3 tane çilek
süt-ceviz

bu da resmi..
Eki Görüntüle 400214

leylakcım doğumgünün kutlu olsun canım..nice mutlu sağlıklı ve zayıf yaşlara..:KK34::KK1::KK1:

sağolun canlarım güzel mutlu günler sizlerle olsun
güleryüzcüm geç kalmadın canım doğumgünüm bugün:KK1:

Kızlar ben de geldim... ve bu diyete (daha doğrusu, doğru ve sağlıklı beslenmeye) karar verdik. Verdik diyorum çünkü annem şeker, tansiyon ve kolesterol hastası, beraber yeme alışkanlıklarımızı değiştireceğiz. Yardımlarınız bekliyorum. :KK16:

Günaydın kızlar nasılsınız?bende yarın başlıyacam bebeğim oldu emzirme döneminde acayip kilo aldım 17 kilosunu şok diyetle falanda olsa verdim.vermem gereken 9-10 kilo var.bana destek olun
Hosgeldin..tabiki destek oluruz,ne dimek:))
günaydın güleysa karatay kitabını al menülere uy sporunu yap burda menülerini paylaş herşey kendiliğinden akar gider zaten sevgiler..
karatay kitabında burda paylaşılandan farklı bişe yok sanırım ya.ben bir defa 1 hafta yaptım sütüm biraz azaldı diye bıraktım.tekrar başlamayı düşünüyrm akşam menüleriniz nasıl oluyr yardımcı olurmusun?en zorlandığım akşam yemeği hem geç hemde kalorili oluyr malesef :KK43:[/QUOTE]
Sen gene de kitabi oku,okumadan cok zor olur..
kızlar gününüz aydın olsunn, içiniz neşeyle dolsun ,yağlarınız defolsun leptininiz coşsun inşallah :KK52::KK52::KK52:

menülerimi bir gün sonra yazıcam öyle daha rahat oluyor hepsi bir arada :) yani bugün yicem yicem yarın toptan bildiricem :)

dün yürüyemedim ama bugün inşallah silkelelenip yeniden başlıcam yürüyüşüme 2 gündür yürümedim büyük eksiklik hissediyorum bu arada reglim yaklaşıyor onuda atlattımmı inşallah tartı oynar artık :KK9:
unutmazmisin oyle??toplanti salonu isi ne oldu canim,orda yuruyodun?

günaydın canım afiyet olsun gayet kaçamaksız olmuş menülerin

bu arada bilenlere birşey sormak istiyorum hocamızın dediği bir çay bardağı badem yada fındık vs.. kabuklarıyla birliktemi ölçülüyor kafam karıştı ben iç temizlenmiş olarak anlamıştım gerçi miktarlar çok önemli değil zaten abartmıyoruz ama yinede merak ettim bazı resimlerde çay bardağının içindeki fındıklar kabuklarıyla gözüküyorda :44:
onu bende merak ettiydim?

ohoo daha ne numaralar var bendede yeni yeni açılıyorum :)) ne cezalar var eskiler bilir elektrikli sandalyemi dersin,çivili halımı dersin :)tangadan tutup kaldırma cezasımı dersin :)) seç beğen al :)))
tangadan tutup kaldirma cezasina bayildim,hayal gucum genistir biraz..:KK9:

Propycilcim sen de kadrolu patakçı oldun :KK1:

Petuuuşş prizden mi bahsettin sen al sana kenara kaldırdığım priz
Eki Görüntüle 400295
( Ha ben kaçgündür yediklerimi yazsam çoktan ölmüştüm elimi prize sokmaktan ya neyse :KK17:)
iwet ben kadrolu dayakci oldum canim,ama bundan sonra prizciyim..:KK9:

Canım doğum günün kutlu olsun, nice senelere inşallah. :KK71:

Herkese iyi akşamlar, iyiniyetlim paylaşımlar için çok teşekkürler, motivasyon açısından çok faydalı oluyor.

Leylak84, canım sana bir şey soracaktım. Zayıflayınca ayak numaranda değişiklik oldu mu? İnşallah benimkiler biraz küçülürler.:)

Bu arada yediklerimi de yazayım.

2.öğün: 2 kepçe tarhana çorbası, 8 tane mercimek köftesi, 5 çilek
3.akşam: 2 yemek kaşığı kıymalı semizotu yemeği, 2 yemek kaşığı yoğurt

evet canım ayak numaram da değişti.1-2 numara küçüldüler.
bu arada haftasonu da iç çamaşır alışverişi yaptım.önceden 95 beden sütyen giyiyodum,şimdi 80 olmuşlar
:KK1::KK1:
kızlar biraz geçmişe baktım da şimdi leylak 84 arkadaşımız kaç ayda bu kadar güzel kilo verebildi yazarmısınız?çok merak ettim :KK3:

9 ayda canım...

kızlarrr,nasılsınız bakalım:112:
bende iştahsızlık devam
:KK14:kahvaltı canım çekmeyince önce sporumu yaptım 45 dk yürüdüm,biraz önce de saçma sapan kahvaltımı yaptım:KK1:bundan sonra akşamları eşimle dışarda da yürüycez:KK76::KK76:

:21:arkadaşlar ben bu gurubu yaklaşık yılbaşından beri izliyorum evde internetyok.bazen iş yerinde fırsat oldukça bakıyorum.yılbaşından beri bu diyeti yapıyorum ancak spor yapamadım.şu ana kadar 9 kilo verdim.herkes daha çok vermiş gibi göründüğümü söylüyor.ayakkabı no 38 den 37 ye düştü. bundan sonra da yürüyüşe başlayacağım inşallah. işe yarıyor .hiç aç kalmadım. evde kendime özel yemek hazırlamadım.arada bir duraksama dönemleri oluyor.bir ara 3hafta olduğum yerde saydım.hiç vazgeçmeyin .moralinizi bozmayın.gerçekten sağlıklı zayıflarsınız.diyete devam.

merhabalarrrr

nihayet misafirlerim gitti,işe döndüm
işte olduğuma sevineceğime öldürseler inanmazdım :)

ama düzen oluyor hayatımda çalışırken yahu.

tam karataya sabah başladım dolayısıyla

sabah
1 yumurta
bolca peynir
acı yeşil biber
10-15 adet zeytin

şimdi limonlu suyumuda hazırladım 1 sürahi

yaptığım kaçamakları ve bu hafta aldığım kiloyu yazmak istemiyorum.

ceyliiiiiin
prizi gördüm ama bana yetmez.
elektrik direği olayı daha uyar bana

hepinizi öpüyorum
yaşasın karatay ve kızları:KK9:
Aslıcım hoşgeldin
İnan sabah aklımdaydın nerelerde kaldı bu kadın diye:KK1:
Geçmşe silgi çekiyoruz yeniden başlıyoruz:KK34:
bende iştahsızlık devam
:KK14:kahvaltı canım çekmeyince önce sporumu yaptım 45 dk yürüdüm,biraz önce de saçma sapan kahvaltımı yaptım:KK1:bundan sonra akşamları eşimle dışarda da yürüycez:KK76::KK76:

iyiyiz canım yani ben iyiyim hamdolsun esası merak ediyorum yazmamazlık etmezdi inş.kızı ile ilgili problem yoktur..
papadik de görünmedi bugün?:44:
canım canını sıkan birşeyler mi var hayır olsun bu iştahsızlık niye:44:

cevaplar için teşekkürler kızlar...şimdi benim durumum şu; ben doğum sonrası kilolarımı sağlam bir kahvaltı çok hafif öğle ve akşam yemeği, 5 ten sonra yememe,pilates ve çokça yürüyüş ile verdiğim için acaba bu diyet vücuduma fazla mı geliyor diye düşündüm. Diyete aynen uyuyorum ne eksik ne fazla. Benim vücudum, çiğ olan herşeyi, bakliyatları, kayısıyı bile direk metan gazına çevirdiği için :) karataydaki herşey beni şişşiriyor olabilir, üstüne kabız da oldum. 4 gün için doğru söylüyorsunuz erken ama, ne biliim benim kilomda birlerinden 'şu kadr zamanda şu kadar verdim' duymak istedim.
bu arada eşim de başladı karataya, ikna ettim. Bakalım sonuçlar ne olacak?
bugün
kahvaltı:
taze naneli organik tereyağında iki yumurta (süper bi tat deneyin)
bir bardak ceviz-badem
4 kayısı
bir domates, salatalık
bir avuç peynir
öğle
bol kıymalı nohut, keten tohumlu yoğurt yiyeceğim..

bende iştahsızlık devam

yalnız leylak 84 sen nasıl bir kadınsın yaf...bravo sana, iradene de 41 kere maşallah:nazar:, hayata sana ne güzel olmuştur şimdi.

Aslıcım hoşgeldin
İnan sabah aklımdaydın nerelerde kaldı bu kadın diye:KK1:
Geçmşe silgi çekiyoruz yeniden başlıyoruz:KK34:

iyiyiz canım yani ben iyiyim hamdolsun esası merak ediyorum yazmamazlık etmezdi inş.kızı ile ilgili problem yoktur..
papadik de görünmedi bugün?:44:
canım canını sıkan birşeyler mi var hayır olsun bu iştahsızlık niye:44:

esas dün geldi ama yazmadı,dediğin gibi kızı umarım iyidir.papadiş dün de görünmedi fazla.ya misafiri var ya da misafirliğe gitti:KK1:
canımı sıkan hiçbişey yok canım ya,sanırım havalardan.canım hiçbirşey istemiyo,yediğim zaman da midem bulanıyo.halsizlik de cabası...birkaç gündür omega 3 almıyorum,onu alınca geçer umarım.

Kızlar ben de geldim... ve bu diyete (daha doğrusu, doğru ve sağlıklı beslenmeye) karar verdik. Verdik diyorum çünkü annem şeker, tansiyon ve kolesterol hastası, beraber yeme alışkanlıklarımızı değiştireceğiz. Yardımlarınız bekliyorum. :KK16:

Hoşgeldin arkadaşım, menülerini yaz, hocanın özellikle 2. kitabını oku, ilk sayfaya da göz atarsan iyi olur. Burada yer alan herkes yardımcı olmaya çalışır. İnşallah sen ve anneciğin kilolarınızı en kısa sürede verirsiniz.

evet canım ayak numaram da değişti.1-2 numara küçüldüler.
bu arada haftasonu da iç çamaşır alışverişi yaptım.önceden 95 beden sütyen giyiyodum,şimdi 80 olmuşlar
:KK1::KK1:

9 ayda canım...

Teşekkürler ve tekrar tebrikler. Kilo vermekle insan hayatında ne kadar büyük değişiklikler oluyor değil mi?:nazar:

İyiniyetli de bugün yok. Bacım nerelerdesin? Motivasyona ihtiyacımız var. :KK16:

2.öğün: 2 kepçe tarhana çorbası, biraz kıymalı semizotu yemeği, 1 bardak ayran, salata, 4 mercimek köftesi (Bugün nedense çok açıktım)

kızlarrr ben de 18 gün önce başladım bu diyete..burdan da takip etmeye çalışıyorum kilo verenleri görünce insan süper bi duygu içinde oluyo...ben ilk başladığımda kaçamaklarım oluyodu ama şimdi o kadar sıkıyım ki...5.5 kilo verdim ama bu zamana kadar...:KK43: sanırım metabolizmam çok yavaş...ne dersiniz?? normal mi 18 günde 5,5 kilo...

Hoşgeldin arkadaşım, menülerini yaz, hocanın özellikle 2. kitabını oku, ilk sayfaya da göz atarsan iyi olur. Burada yer alan herkes yardımcı olmaya çalışır. İnşallah sen ve anneciğin kilolarınızı en kısa sürede verirsiniz.

Teşekkürler ve tekrar tebrikler. Kilo vermekle insan hayatında ne kadar büyük değişiklikler oluyor değil mi?:nazar:

İyiniyetli de bugün yok. Bacım nerelerdesin? Motivasyona ihtiyacımız var. :KK16:

2.öğün: 2 kepçe tarhana çorbası, biraz kıymalı semizotu yemeği, 1 bardak ayran, salata, 4 mercimek köftesi (Bugün nedense çok açıktım)

afiyet olsun canım:KK16:
aynen öyle canım,kilo verdikçe insanın düşünceleri,duruşu kısaca hayatı değişiyo....

iyiniyetli
güleryüz
papadiya
esas
nerdesiniz kızlar
:KK3:

kızlarrr ben de 18 gün önce başladım bu diyete..burdan da takip etmeye çalışıyorum kilo verenleri görünce insan süper bi duygu içinde oluyo...ben ilk başladığımda kaçamaklarım oluyodu ama şimdi o kadar sıkıyım ki...5.5 kilo verdim ama bu zamana kadar...:KK43: sanırım metabolizmam çok yavaş...ne dersiniz?? normal mi 18 günde 5,5 kilo...

canım tebrikler.ama sen 18 günde 5,5 kiloyu küçümseyip az mı buluyosun:KK53::KK53:hatta çok kilon yoksa bu rakam fazla bile:KK31::KK31:

X