Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Esas'cığım çok çok geçmiş olsun. Anne olmak dünyanın en zor işi, çoçuklarla gülüyoruz, ağlıyoruz, hasta oluyoruz. Allah tüm çocuklara sağlık uzun ömürler versin.

hemen yazayım..

öğle;
1,5 kase domates çorbası
marul salatası
limonlu su
vee omega 3 :)

sabah da
2 yumurta
1 domates
peynir
1 salatalık yedim..
1 bardak süt ve
omega 3

bugün ceviz falan yemedim..zaten yiyesim olmuyo ara sıra yiyorum..2 günde 1 öğün falan...

eve geç gidiyosam kesinlikle bişey yemiyorum..çok açsam bile yatıp uyuyorum çünkü insan açken kendinden çıkıyo...o anda bişeyler yiyebilirim korkusu var...:)haftanın 2 3 günü 2 öğün yiyorum diğer günler 3 öğün...
menu guzel gercekten..acken ewet insanin gozu dönüyo,hep dönen benim gözler daha cok dönuyo acken.:KK9: Peki bise sorcam: cay icmiyomusun? Bide sut siskinlik yapmiyomu??

Kızlar lahmacun hakkımızı mayasız hamurdan yapılmış bir dilim börek olarak kullanabilir miyiz? Mesela rumeli börekleri,hem ince oluyor,hem de mayasız

menu guzel gercekten..acken ewet insanin gozu dönüyo,hep dönen benim gözler daha cok dönuyo acken.:KK9: Peki bise sorcam: cay icmiyomusun? Bide sut siskinlik yapmiyomu??

çaydan hiç hazzetmiyorum...ne siyah çay ne bitki çayları...o yüzden süt içiyorum sabahları bir bardak...yokk yapmıyo şişkinlik filan...yapsa da içerim heralde çünkü zaten tartıya sabahları kahvaltıdan önce çıkıyorum...şişlik olsa bile tartıda görünmesin yeter:))

Kızlar lahmacun hakkımızı mayasız hamurdan yapılmış bir dilim börek olarak kullanabilir miyiz? Mesela rumeli börekleri,hem ince oluyor,hem de mayasız
Niye olmasin canim..lahmacun su sekilde serbest: yagi kuyruk yagi olacak ve hamuru da ince ve mayasiz hamur olacak..zaten disarda yedigimiz lahmacunlarin hangisi bu kurallara uyuyoki demi? Ben bundan sonra lahmacun yerine soyle yapmayi dusunuyorum::: Ewde ew unuyla hamur yogurcam incecik acacam,uzerine hafif sulandirdigim domates salcasi ve zeytinyagini uedircem,daha sonra catalla delik acacam.daha sora uzerine mantar,yesil biber,zeytin,kasap sucugu,belki pastirma,ve kasar koyup firina surecegim..yani pizza yapacagim:))

çaydan hiç hazzetmiyorum...ne siyah çay ne bitki çayları...o yüzden süt içiyorum sabahları bir bardak...yokk yapmıyo şişkinlik filan...yapsa da içerim heralde çünkü zaten tartıya sabahları kahvaltıdan önce çıkıyorum...şişlik olsa bile tartıda görünmesin yeter:))
Ozaman sende demir eksikligi yoktur ne guzel ve rahat kilo verirsin..ben gunde bir demlik ictigim icin cayi resmen anemi war yani..bundan sonra bende deniyim bakalim sut icmeyi,icine azicik da kakao koyarim daha guzel olur,tavsiye ederim bi arada..

Ozaman sende demir eksikligi yoktur ne guzel ve rahat kilo verirsin..ben gunde bir demlik ictigim icin cayi resmen anemi war yani..bundan sonra bende deniyim bakalim sut icmeyi,icine azicik da kakao koyarim daha guzel olur,tavsiye ederim bi arada..

kesinlikle çay da sigara gibi bağımlı yapıyo yaa...bence de azaltman lazım:) 1 demlik çay ne demekk:):):) ben günde bir bardağı bitiremiyorumm:)safii zarar ya..süt şişlik verse bile sana en azından dediğin gibi vücudundan bazı şeyleri götürmüyo...bi de yüzü filan da güzelleştiriyo tavsiye ederim yani....kemiklere filan da yarar...:)

canım tebrikler.ama sen 18 günde 5,5 kiloyu küçümseyip az mı buluyosun:KK53::KK53:hatta çok kilon yoksa bu rakam fazla bile:KK31::KK31:
al bendende o kadar aynen katılıyorum

KIZLAR MERHABA umarım hepiniz iyisinizdir.arada okudum sizleri ama yazamadım.ceylin, leylak kızım daha iyi şükür az biraz kızarıklığı kaldı geçiyo inşallah bidaha olmaz.inanın bana 1 haftadır canım hiçbişey istemiyo ne yemek ne gezmek nede başkaa bişey .kahvaltı yapmıyodum daha bu sabah yedim doğru dürüst öğlenleri bi çorba içtim akşamlarıda 2 lokma yiyip kalktım kendimi hiç bu kadar kötü hissettiğimi hatırlamıyorum.ama herzaman şükrediyorum allaha beterinden korusun dermansız dert vermesin..allah tüm hastalara şifa versin...
çok geçmiş olsun aminn

İnnnnnnsssallah Didemcim insallah,hadi seninki gene iyi ben napiym,kendime tangadan tutup kaldirma cezasimi wersem..:KK9:
:)) etkili oluyor :)

bu sıralar yani 2 gündür yürümüyorum ama işte ama eve gidince yürüyordum bu sıra bir tembellik hakim üstümde ama yürümem şart hatta şu an burası sakinleşti sanırım biraz totomu kaldırsam iyi olacak adımsayarım iki günden beri 1700 adımdan yukarı çıkmadı içler acısı yani şu an 2104 gözüküyor normal ofis hareketlerimle olan adım ve ben istemeyerekte olsa yürüyüşe gidiyorum olduğu kadar yapayım bari

karatay diyetini cok mantıklı buldum kızlar..hatta bunu diyet olarak degılde saglıklı yasam olarak benımsedım..su an kilom 51 ama ben 47 olmak istiyorum..bugun 1.5 saat yuzdum,karatay kahvaltımı yaptım..

Niye olmasin canim..lahmacun su sekilde serbest: yagi kuyruk yagi olacak ve hamuru da ince ve mayasiz hamur olacak..zaten disarda yedigimiz lahmacunlarin hangisi bu kurallara uyuyoki demi? Ben bundan sonra lahmacun yerine soyle yapmayi dusunuyorum::: Ewde ew unuyla hamur yogurcam incecik acacam,uzerine hafif sulandirdigim domates salcasi ve zeytinyagini uedircem,daha sonra catalla delik acacam.daha sora uzerine mantar,yesil biber,zeytin,kasap sucugu,belki pastirma,ve kasar koyup firina surecegim..yani pizza yapacagim:))

Teşekkürler canım.Evet dediğin gibi evde mayasız,incecik kendimize pizza lahmacun da yapabiliriz,tarifin çok güzel

karataycılar artık bende aranızdayım
hoşgeldin

karatay diyetini cok mantıklı buldum kızlar..hatta bunu diyet olarak degılde saglıklı yasam olarak benımsedım..su an kilom 51 ama ben 47 olmak istiyorum..bugun 1.5 saat yuzdum,karatay kahvaltımı yaptım..

vayy yüzme sezonunu açmışın harikaa kilon çok normal gözüküyor ama sağlıklı beslenmek açısından tabiki faydalı olacaktır başarılar

tam ısınmışken iş çıktı oturdum gene masaya 11 dk yürüyebildim şimdi gene gidiyorum :) adım sayar:3329 göstermekte tabanlarıma kuvvet :KK55:

bu sıralar yani 2 gündür yürümüyorum ama işte ama eve gidince yürüyordum bu sıra bir tembellik hakim üstümde ama yürümem şart hatta şu an burası sakinleşti sanırım biraz totomu kaldırsam iyi olacak adımsayarım iki günden beri 1700 adımdan yukarı çıkmadı içler acısı yani şu an 2104 gözüküyor normal ofis hareketlerimle olan adım ve ben istemeyerekte olsa yürüyüşe gidiyorum olduğu kadar yapayım bari

yürümek iyidir yaa...bu akşam ben de yürüycemmm:KK9:

kız 20 bin yapan waa topikte..seninki devede kulak kalmışş:KK53:

kesinlikle canım..bi yaşam şekli..aramıza hoşgeldin..fazla kilon yokmuş ama kilo aldıktan sonra vermektense almamak daha iyi..yuzmek en etkili spor oldugu için iskenderunda yasamak buyuk sanstır heralde, ne mutlu sana..menulerini de paylaşırsın bizimle hergun...bide sana şimdi çizelge yapıyrum
bana
boyunu
şuanki kilonu
hedef kilonu yazarmısın.

yürümek iyidir yaa...bu akşam ben de yürüycemmm:KK9:
seninki 4.5 km olacak ne guzel..yuru bacım yuru,fırsatın warsa hergun yuru..

kız 20 bin yapan waa topikte..seninki devede kulak kalmışş:KK53:

.
valla 20 bin yapanı tebrik ederim ama benim bir saat tempolu yürüyüşlerimde bile o rakamı görmedim ben
benim için çok yürüyüş yaptığım günlerde 16 bin adımı görmüşümdür en fazla
şu an toplam 30 dk(11+19) tempolu yürümüş oldum + ofisteki günlük adımlarımla birlikte:5666 adım oldu
akşam iş çıkışı bir saat kadar yürümeyi hedefliyorum yarın yazarım artık regli şişkinliğimidir nedir balon gibiyim bugün göğüslerimde şişti regli geçmeden tartıda eksileri göremeyeceğim herhalde neyse yılmak yok yola devamm

X