Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

kızlar bu arada kakaolu süt ne harika oluyormuş ben türk kahveli yada tarçınlı içiyordum onlarad güzel ama kakaolu süt daha mutluluk verici sanki sanırım diyetimizede uyuyor miktarı abartmadıkça ben bir kupaya bir tatlı kaşığı koydum ama çoğu dibinde kaldı

petuş canımı çektirdin :KK9: ögle menün semiz otu salatası 1 bardak bol kakaolu süt olacak :KK9:

Sabah Kahvaltım
1 adet kayısı kıvamı haş. Köy yumurtası
peynir,zeytin,domates
1 avuç badem-fındık
1 brd. Köy sütü
2 dilim sucuk

Öğle Yemeğim
2 DİLİM ROSTO
1 TABAK YEŞİL SALATA
BİR KASE YOĞURT
10 ADET KARA DUT
2 DİLİM EKMEK(CIS DİYE DİYE YİDİM)

AKŞAM YEMEĞİM SAAT 20:10 DA BİTMİŞTİ
1 KASE MERCİMEK ÇORBASI
ISPANAK KAVURMA
1 KASE YOĞURT
AZ HAŞLANMIŞ KARNIBAHAR (ZEYTİNYAĞLI LİMONLU)

SPOR: 10+20+62 =92 DK TEMPOLU YÜRÜYÜŞ TOPLAM ADIM :14.625
SU: YAKLAŞIK 3 LİTRE
Alkisliyorum sen petus..bi gun sonra yazinca dahami iyi oluyo ne???
okulda diyet daha zor kolay sıyırmıssın
ay ewet her dakka biri biseler yiyo ve her dakka taze mis kokulu simit ve envai cesit pogaca geliyo,hercesit borek havada ucusuyo..simitin yaninda kasar da dogruyolar,bazende tulum yada krem peynir..oglende fast-foodlar,ve bazende salcali yemekler..ama ben sadece bakiyorum..:KK55:

hayırlı cumalar hanımlar

sizden bi ricam var mayıs ayında tayin isteyecegiz ben manisa merkeze çıkmasını çok istiyorum nolur dua edinde açık okul olsun ve biz 10 yıl sonra manisama gidelim artık ..nolur dua edin emi canlarım eşimde ikna olsun ne gidelim diyo nede gitmeyelim onun gönlündede kendi memleketi var
işimiz zor anlıcanız :KK16:

dün migrenim tuttu sadece kahvaltı yaptım bütün gün yattım
bugün çok şükür iyiyim
kahvaltım

şevket-i bostanlı omlet
1 çb fındık
1 gr omega 3
avuç içi kadar yufka ( midem bulanıyodu onun için yedim )

45 dk yürüyüş
şevketi bostana bayılıırm tayin işide gönlüne göre olsun

kk da bir konu vardı forum takipte 1 ayda 4 kilo garanti denenmistir yazıyo ben atladım tabı bide ne görüm:KK53: .kilo almak isteyenlerin topiğiymis ve ne yazıyo koca paket cici bebe bisküvisine bal pekmez katıp olusan karısımı her gece yatmadan önce 1 kase yiylarmıs :KK53::KK53::KK53: şok oldum ben zayıflama onlar kilo allah herkee zamanı gecirecek unutturacak bisi veriyor rabbim
:))

Esimin memleketine mayisin sonunda Gidecektik AMA bileti 2 mayisaaldik pöfff
Bari bu hafta 63.5 i gorsem gorcem gibi geliyor AMA bakalim...
Bu arada benim tarti simdiye kadar tartildigim tartilardan 1.5-2 kilo fazla tartiyor demem o ki sorarlarsa 62 dicem
Desem mi yaa hatta 60 desem kurtulsam. Yoksa valla 1 hafta kalcaz gelene kadar kilo konusulur komsulara bile anlatilir karsilastirmalar ohooo
Ne diyonuz ne diyim a mi diyim b mi diyim :KK34:

Öğle yemeğimi yazıyorum;

zeytinyağlı patlıcan yemeği(patlıcanları kızartmak yerine ızgara yapıyoruz çok güzel oluyo)

yarım göğüs etinin yarısı beyaz et

1 adet elma:)

Esimin memleketine mayisin sonunda Gidecektik AMA bileti 2 mayisaaldik pöfff
Bari bu hafta 63.5 i gorsem gorcem gibi geliyor AMA bakalim...
Bu arada benim tarti simdiye kadar tartildigim tartilardan 1.5-2 kilo fazla tartiyor demem o ki sorarlarsa 62 dicem
Desem mi yaa hatta 60 desem kurtulsam. Yoksa valla 1 hafta kalcaz gelene kadar kilo konusulur komsulara bile anlatilir karsilastirmalar ohooo
Ne diyonuz ne diyim a mi diyim b mi diyim :KK34:
Bence B de kuzum,milletin agzina laf werme..hem biz 1 kilo verince 2 kilo vermis gibi gozukuyoruz biliyosun,,yani yalan soylemis olmazsin:))

karatay diyeti süper bir yöntem ben bir ayda 3 kilo verdim yaa şu proteyin yediğin gün karbonhidrat tüketmiyeceksin mesala makarna yı yogurtla yersen olmaz aç kalmayıp kilo verme yöntemi almanyada bu yöntemle yıllardır kilo veriyorlar

petuş canımı çektirdin :KK9: ögle menün semiz otu salatası 1 bardak bol kakaolu süt olacak :KK9:
iç iç mis gibi lıkır lıkırr

Alkisliyorum sen petus..bi gun sonra yazinca dahami iyi oluyo ne???
ay ewet her dakka biri biseler yiyo ve her dakka taze mis kokulu simit ve envai cesit pogaca geliyo,hercesit borek havada ucusuyo..simitin yaninda kasar da dogruyolar,bazende tulum yada krem peynir..oglende fast-foodlar,ve bazende salcali yemekler..ama ben sadece bakiyorum..:KK55:
valla toptan yazmak daha iyi oluyor benim için kilolarda toptan gitse dahada güzel olacak

E kizlar ozaman bu kakaolu sutu yemek aralarinda da icebilirmiyiz?? Sonucta sivi demi,agzimizda cignedigimiz bise degil?
yani bence içilebilir ayran süt serbest

slm bayanlar menü bildireyim hemen çok işim var çünkü bu arada fırsat buldukça okuyorum yazdıklarınızıda

dün akşam yemeğim
2 küçük dolma
1 kase yoğurt
salata

sabah kahvaltım
1 domates
1 salatalık
1 haşlanmış yumurta
1 avuç içi kadar peynir
4 zeytin
1 bardak şekersiz çay
1 avuç ceviz

öğlen yemeğim
1 tavuk but
1 tabak salata
3 tane karnabahar
1 kase yoğurt
1 tane armut

hanımlar be bu haftadan çok umutluyum ama hayal kırıklığına uğramak istemiyorum metobolizmam bu diyete alışır ve yavaşlarsa ne olacak ozaman?

kız 20 bin yapan waa topikte..seninki devede kulak kalmışş:KK53:

kesinlikle canım..bi yaşam şekli..aramıza hoşgeldin..fazla kilon yokmuş ama kilo aldıktan sonra vermektense almamak daha iyi..yuzmek en etkili spor oldugu için iskenderunda yasamak buyuk sanstır heralde, ne mutlu sana..menulerini de paylaşırsın bizimle hergun...bide sana şimdi çizelge yapıyrum
bana
boyunu
şuanki kilonu
hedef kilonu yazarmısın.

seninki 4.5 km olacak ne guzel..yuru bacım yuru,fırsatın warsa hergun yuru..

sana aşkolsun diyorum propycil, ben geldim hiç bana böyle rağbet yoktu :KK14: üstüne 2-3 kere direk sana soru sordum cevap da vermedin :2: kıskançlıktan çatlamak üzereyim şuannnn

karatay diyeti süper bir yöntem ben bir ayda 3 kilo verdim yaa şu proteyin yediğin gün karbonhidrat tüketmiyeceksin mesala makarna yı yogurtla yersen olmaz aç kalmayıp kilo verme yöntemi almanyada bu yöntemle yıllardır kilo veriyorlar
bizimki oyle bişe değil canım...biz halis malis Türk yontemleriyle besleniyoruz..

slm bayanlar menü bildireyim hemen çok işim var çünkü bu arada fırsat buldukça okuyorum yazdıklarınızıda

dün akşam yemeğim
2 küçük dolma
1 kase yoğurt
salata

sabah kahvaltım
1 domates
1 salatalık
1 haşlanmış yumurta
1 avuç içi kadar peynir
4 zeytin
1 bardak şekersiz çay
1 avuç ceviz

öğlen yemeğim
1 tavuk but
1 tabak salata
3 tane karnabahar
1 kase yoğurt
1 tane armut

hanımlar be bu haftadan çok umutluyum ama hayal kırıklığına uğramak istemiyorum metobolizmam bu diyete alışır ve yavaşlarsa ne olacak ozaman?
Emelcim ben de cok umutluyum canım bu hafta senden,bombayı patlatırsın,endişe rtme tatlım:)) yavaslamaz canım inşallah metabolizmamız zannetmiyorum yavaslıyacagını...

iç iç mis gibi lıkır lıkırr

valla toptan yazmak daha iyi oluyor benim için kilolarda toptan gitse dahada güzel olacak

yani bence içilebilir ayran süt serbest
iyi fikir.bundan sonra kendimizi cok ac hissedersek yani siz değil de ben,içiyim ozaman:))

X