Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

aksam menumu yazıyım sıcağı sıcağına
ogle ve aksam arası sadece 4 satt gecti ama napıym:18: gece acıkırdım yemesem..
:KK56:1 kase zeytinyaglı soganlı maydonozlu yeşil mercimek salatası
:KK56:1 kepçe mercimek corbası
:KK56:yarım organik domates ve salatalık
:KK56: 1 tabak fırında mantarlı tavuk-bitti sonunda
:KK56:3 adet omega-3
:KK56::KK56: ve 2 gunkurusu,1 kuru incir:KK17::KK17::KK17::KK17: aksam yemesem iyiydi ama regl donemim,canım cekti biraz..

herkese afiyet olsun kızlar..ben kacar.:KK55:

iyi akşamlar...
sabah:karatay kahvaltısı,omega3
öğle:yumurtalı ıspanak
akşam:et,salata,çilek
spor:1,5 saat yürüyüş
sevgiler....

:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: mutlu oldum:KK16::KK16:
ewet biraz sabır lazım ikimizede canımcım:KK43:((
şişliğin nasıl oldu duzelme warmı?? benimki halen devam,hamile gibiyim:18:
bu arada bezelye cıss,sadece enginarından ye...
bıde semizotu tarifini yarın deniycem inşallah.

ha bide karatayla 5 le 6 arası verdim canım 3 ayda...ama çizelgemdeki rakam son iki aya ait..yani 2 ayda sadece 3 kilo:KK43:( ve artık iyice yavasladı..olsun ama ideal kilodayım..boyumla kilom arasında 11 fark war....

aaaa gerçekten miii, ama ben yedim bileeee tüh, valla bilmiyodum ama. tevekkeli anında gaz doldum
bi daaaakine dikkat olacam.
semizotu on numero.dene mutlaka
bu arada gayet iyi aslında verdiğin kilo ben zaten böyle hedefliyorum
şişlik devam üzerine gaz ve regl eklendi,helyum balonu gibi havalanabilrim bebeeeem

sağol canım,sen de akşamları yürüsen olmaz mı:KK34::KK34:

ona gayret ediyorum canım..servisten erken iniyorum..eve kadar yürüyorum vaktim varsa tabi..bu akşam yarım saat yürüdüm hem de yağmurda..:nazar:

afiyet olsun canım

teşekkürler tatlım..

kızlar umarım pazartesi günü 60lı rakamları ucunda da olsa görebilirim...inşallah herkes pazartesi güzel kilolar vermiş olur...:KK16:

esascım benimde en büyük isteğim pazartesi 69.99 olsa bile görmek..haftasonunu kazasız belasız yani kaçamaksız atlatırsam inşallahh..

akşam yemeğimi arz edeyim.. :)

1 kase tavuk suyuna çorba
1 tabak z.yağlı taze fasulye
4 tane ızgara köfte
salata ile bugünü kurtardık..:21:

sabahtan beri meyve yiye yiye acıkmışım..bulantımda geçti çok şükür..iyice doydum..

şimdi omega3 lerimide içerim..sabah unutmuşum..su da bugün 1.5 oldu..yatana kadar 2 ye tamamlarım inşallah..bol leptinli geceler dilerim herkese..

kızlar merhaba menülerimi bildireyim hemen
öğlen:
2 yumurta zeytinyağlı baharatlı
soğanlı lor kavurması
domates salatalık
akşam:
1 kase tavuk çorbası
fırında tavuk
bugün plates ve yürüyüş yok sanırım şimdiden uyukluyorum çünkü hepinize bol leptinli geceler...

iyi akşamlar hanımlar dünkü menümü yazdım ama terslik oldu yollatamadım.tekrar yazayım
sabah karatay kahvaltısı
öğlen çorba,2 kaşık barbunya,2kaşık patlıcan közleme,
salataşbir parça peynir,fırında mücver
akşam çorba,salata,kabak mücver 3 kaşık bulgur pilavı
meyve kuruları

Ya ben neden zayiflayamiyorum,ekmek,seker ,meyve yok sadece hareketsizim günde bir omega 3,ve b 12 alıyorum öglende keten tohumu akSam 6.30herseyi bırakıyorum nerede yanlışlık yapıyorum.yardim edin lutfen

bugün sabah karatay kahvaltısı
öğlen çorba,2kaşık bulgur pilavı,2kaşık bezelye,salata,3tane mücver
akşam2tanemayasız hamurla yapılmış peynirli börek tavada 3 tane yeşil biber,5tane zeytin ve çay

Ya ben neden zayiflayamiyorum,ekmek,seker ,meyve yok sadece hareketsizim günde bir omega 3,ve b 12 alıyorum öglende keten tohumu akSam 6.30herseyi bırakıyorum nerede yanlışlık yapıyorum.yardim edin lutfen

merhaba canım, eğer karataya yeni başladıysan hemen çok büyük kilolar vermeyi beklememelisin... zamanla yavaş yavaş veriliyo kilolar.. ayrıca hareketsizim demişsin bu da çok önemli karatayda hem yememize dikkat edicez hem hareket edicez hem de su içicez; her üçü de önemli... vazgeçme devam et bir zaman sonra vericeksin inşallahEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

bezelyem organikti hafifletici bi neden olailir mi?

çiğ kaju serbest mi kızlarrr?

aaaa gerçekten miii, ama ben yedim bileeee tüh, valla bilmiyodum ama. tevekkeli anında gaz doldum
bi daaaakine dikkat olacam.
semizotu on numero.dene mutlaka
bu arada gayet iyi aslında verdiğin kilo ben zaten böyle hedefliyorum
şişlik devam üzerine gaz ve regl eklendi,helyum balonu gibi havalanabilrim bebeeeem
Olabilemez datlum,sen gene de yeme bezelye cunku bizim malum bi sorunumu war biliosun:KK9: Kaju cok faydali bisey diye biliyorum,folik asit deposuymus,ama tabi kizlara bi sormak lazim.. Ayni beni anlatiosun warya,helyum+regl=huzursuz gunler geceler:KK9: bence warya su regl bitene kadar tartiyla aramiza mesafe koyalim biz,moralimİz bozulur soora..

Aaaaaa Aspirin gelmis hosgelmiiiiss:KK3: Nasilsin canimcim,kacamak yapmadin demiiii????? Neyse ben spora artik...

herkese hayırlı geceler,
dün büyük bir elektrik kesintisi oldu, bu civardaki birçok il etkilenmiş ve de uzun sürdü, o yüzden giremedim foruma...
dünkü menümü yazayım önce:

Sabah - Karatay kahvaltım ve de beşibiryerde çayım

Öğlen - 1 büyük tabak keşkek (büyük bir iştahla bitirdim nihayet:KK53:)

Akşam - 1,5 tabak patlıcan musakka (patlıcanları kızartmadan, teflon tavada biraz yağ ile tavanın kapağını kapatarak öldürdüm:104:tabi patlıcanlar böyle oynamıyolardı ama ben yine de öldürdüüüüüüüm:KK60:)
Salata, biraz badem, birkaç kakaoya batırılmış kayısı (regl oldum en sonunda, ay çok önemli bir haber gibi :KK35:yazdım bi de)

Bugünkü menüm:

Sabah - Karatay kahvaltım ve beşibiryerde çayım

Öğlen - 1 muz, iki avuç badem, 1 küçük süt

Akşam - 4 parça somon, çok az patlıcan musakka dünden kalanı bitirdim:KK56:, accik cıs, 2 omega3, 3 günkurusu, 6 çskü

bakayım dünden beri neler olmuş az okuyayım geleyim:KK55:

Aaaaaa Aspirin gelmis hosgelmiiiiss:KK3: Nasilsin canimcim,kacamak yapmadin demiiii????? Neyse ben spora artik...

merhaba canım hoşbulduk

dün iyiydi gayet kaçamak yapmadım ve de kendimlen de gurur duydumEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
ama bugün :KK17::KK17::KK17:

öğlenleri karnımı iyi doyuramayınca akşamları gözüm dönüyo benim, önüme geleni hüpletiyoruum:KK19::KK19::KK19:

sen nasıl oldun, wc'yle aran düzeldi mi:44:

Olabilemez datlum,sen gene de yeme bezelye cunku bizim malum bi sorunumu war biliosun:KK9: Kaju cok faydali bisey diye biliyorum,folik asit deposuymus,ama tabi kizlara bi sormak lazim.. Ayni beni anlatiosun warya,helyum+regl=huzursuz gunler geceler:KK9: bence warya su regl bitene kadar tartiyla aramiza mesafe koyalim biz,moralimİz bozulur soora..

kızlar uçmaya niyetlenirsenir beni de çağırın vallah aynı durumdayam ya uçucam ya da patlıycam:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Iyı Aksamlar Karatay Dıyetı yapan kızlar .:KK24:..... 1.ogun(kahvaltım): Su,omega3 balık yagı takvıye 2kapsul(m...p (12 TL. 60 kapsul var ıcınde)),bır kase cevız-fındık ,bırkac kahverengı kuru kaysı,bır bardak sut 1muz,kakao ...:KK24:....2. Öğün(ıkındı vaktı) domates yemegı,koz patlıcanlı,yogurtlu bulgur ,omega3 balık yagı takvıye 2 kapsul................... .......... ...................... (Yemekten once aslında toktum(aylar sonra boyleyım) ama hem gunluk 1000 kalorıden asagı tuketmek ıstemıyorum(kas kaybına neden olabılır(ıc organlarda yaralar fılan olusmasın)),hem de tuketımım cok kalıtelı olmayabılır dıye tok olmama ragmen yedım.)

Sıvı:Tonla su,2 fıncan kahve

Spor: 5 saat ev ısı yaptım ,25 dakıka yurudum, oley oley artık tempolu yuruyebılıyorum :KK66:, tombul hatun gorunce ,Karatay Dıyetın'den bahsedıyorum, yuruyus tempom ıkı kat artıyor :KK66:,bır de burda cok paylasım yapmak ıyı gelıyor(zıhın sporu canım,mutluluk hormonu endorfını tetıklıyor,karacıgerımın sanal stresle yag salgılaması duruyor,kronık kabızlık ortadan kalkıyor)

Onemlı not: :KK24: Aksam saat 8 den sonra lahana dahı yemıyorum, meyvelerı asla bu saatten sonra tuketmıyorum.(Bu cok onemlı ) ayran ya da sut ıcıyorum. :KK12: Kahvaltımı geceden hazırlıyorum.:KK9:Dısardaysam bıle yemegımı yanımda tasıyorum. Kolay gelsın hepımıze :KK71: :KK71: :KK71:

Eklentiler

• $a11119.jpg
    $a11119.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 30
  • $a555555.jpg
    $a555555.jpg
    86,9 KB · Görüntüleme: 52
herkese selam bayanlar :)

yarın omega3 alıcam. aktarlardan mı aldınız eczaneden mi hangi marka kullanıyosunuz bana yardım edermisniz?

sabah kahvaltım
karatay kahvaltısı

öğle
10 tane lahana dolması (sadece bulgurla yapılmış)
1 bardak ayran

akşam
1 bardak süt
4 lahana ( hiç yemek canım istemedi akşam )
salata

tatlı krizim geldi öğle 1 dilim minnaccıkk bitter yedim:KK17:

hastayım yürüyüş de yapamadım :KK53:

X