Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

aynen katılıyorum canım, ben de oylEydım kolaysa yuru tempolu tempolu120 kg ıdım,toksın gırdımı kesmem lazımdı ,ama benı neyın zehırledıgını bılmıyordum kı........Motorunuz 2000 beygır gucunde bıle olsa,tekerlerden bırı patlaksa onunla hız yapamazsınız,varıs de boyle bırsey ıste bacakta,zaten topu topu 7 kg kemıgım var gerısı yag,et,su vb,hareketımın de bır sınırı olmalıydı,once duraklarda otura otura yurumeye basladımdı,sonra mutluluk veren seylerı yapmaya basladım ,dugun tv yı actım cıftetellı oynamaya basladım ,evde kımse yokken daha ıyı oynayabılıyor ınsan ? ,dugun yayınları ortalama 40 dakıka fılan kım takar kaldırdım kolları "Aman bulguru kaynatırlarrr ?",bır sure sonra hakkaten dugundeymıs gıbı oluyor unutuyorsun tv ızleyerek oynadıgını,,,,,,:KK24:? Gıder gıder gıder dedıgın ne kı gıder.? Aman bır dılım ekmek az yersen ,emınol yılda bes kılo gıder ?:KK24: Cok meraklıysan otur otur hesapla kac kılo gıderrrrrr ? ? ?:KK52: :KK52: :KK52: :KK24: Tokum kızlar tokum.Fastfoodcularda yokum:KK24:Gıdıdıyor kılolarrr.:KK24: varısllerım sustular.Damarlarım acılıyor :KK24: Iyı hıssedıyorum :KK24: Daha cok calısabılıyorum :KK24: Tokum valla tokum .Tatlıcılarda da yokum :KK24:zayıflayıncabuluruz bır yol ,yaparız baklavanın da saglıklı olanını ?Esmer un tereyagı,krıstal saydam kaya tuzu,su,serbet olarak taze meyve suyu uzerıne dokerız sıcak baklavanın uzerıne taze sıkılmıs portakal suyu(sımdı portakallar da cok sekerlı zaten ? uygununu buluruz artık? seker kaynatıp ıcmek yok,meyve kaynatıp ıcmek yok . Hopaa :KK66: :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: :KK9: Tutmayın benı tutmayın :KK24: Kıs kıs kılolar kıs kıs :KK24: Lımonu sıkarım fıs fıs :KK24: Oynamam lazım hopaaa :KK9: :KK9: :KK9: kalk bacım kalk oyna bu dıyette fındık,fıstık,cevız,yer fıstıgı serbest(kavrulmamıs olacak) :KK24: Tereyagı zeytınyagı serbest.:KK9: :KK9: :KK9: Gunde sekız yumurta serbest :KK24: Hopaaa :KK66: :KK66: Tutmayın benı. :KK1: Tılıılılılııı :KK66: :KK66: :KK9: :KK9: hadı canım ugurlar olsun sevgıyle ugurluyoruz,sızınle de olmak guzeldı.....:KK9: :KK9: :KK9: :KK9:artık beslenırız,zehırlenmeyız.:KK9: :KK9:46:....:KK24: :KK24: :KK24: :KK24: kızlar aksam sekızden sonra lahana dahı yemek yok,meyve asla bu saatten sonra yok.:KK24: :KK24:Ayran ıcebılırsınız ,:KK24: :KK24:tatlı krızınız tutarsa sut ıcebıllırsınız.

Canım topiğimizin gülüsün iyi ki varsın:nazar::nazar::nazar::KK42::KK42::KK42::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16:
Ben de kendimi çok çok iyi hissediyorum resmen hafifledim.. Koşamazdım eskiden şimdi hoplaya zıplaya koşuyorum.. Kendimi mutlu hissediyorum..

İyi akşamlar kızlar,

akşam yemeği: 1 tabak etli yeşil mercimek yemeği

45 dk yürüyüş

Canım topiğimizin gülüsün iyi ki varsın:nazar::nazar::nazar::KK42::KK42::KK42::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16:
Ben de kendimi çok çok iyi hissediyorum resmen hafifledim.. Koşamazdım eskiden şimdi hoplaya zıplaya koşuyorum.. Kendimi mutlu hissediyorum..

İyi ki buradayım arkadaşlar, hepinizi çok seviyorum.:KK16:

Gerçekten de daha yolun çok başında olmama rağmen ben de hareketlerimde büyük bir rahatlık hissediyorum. İnşallah devamı gelir.

İyi akşamlar kızlar

Akşam yemeğim kıymalı yumurta,peynir,zeytin,çay

Bu gün de spor yapamadım,yarın inşallah başlıyorum.

arkadaşım haklısın bizim kilomuzun asıl sebebi kocamıza kızıp calışma arkadaşımıza kızıp yada her hangi bi sorun karşısında susup kendimizi yemeğe vermek.bu gün bunu daha iyi anladım buzdolabı nın kapısına bugün gidip gidip geldim ama nefsime ve öfkeme yenilmedim cok şükür.

akşam menüm

2 tane tavuk incik fırında
salata
keten tohumlu yoğurt

spor :3 mil leslie

cay 3 litre su

bugün yorucu bir gündü simdiuyudu bende topikte neler var neler yok dedim hemde menü bildirimi yapayım bugün komsumdan yedim yemeklerimi
oglus sabah 6'da kaldırdı hadi kalk kahvaltı yapalım diye kalktım bi de baktım atesi var hic bisey yemedi zaten süt ile günü bitirdi,ates düsürücü verdim sonra kahvaltı yaptım;sabah 8 gibi kuru erik 3 adet yedim,bir bardak su
kahvaltı(09:30bitti)
:KK56:3 adet cei domates
:KK56:1 salatalık
:KK56:10 zeytin
:KK56:2 biber
:KK56:peynir
:KK56:1 adet yumurta
:KK56:1 cay bardagı fındık
:KK56:3erik,6 adet cagla badem

$Fotoğraf-0589.jpg

öglene yan komsuya davetliydik aprtmanca ve benim oglus 13.30 da uyudu bende bu fırsatta yürüyüsümü yapayım dedim
:KK8: 5 km:KK8:350 kalori:KK8: hız6:KK8: 60 dk
$Fotoğraf-0591.jpg

sonra 14.45 gibi komsuya gectik oglus hala uyudu (onuda götürdüm)
ögle yemegimi yedim (15:30 bitti)
:KK56:tavuklu bulgur pilavı
:KK56:2 yemek kasıgı ev yapımı yogurt
:KK56:2 yemek kasıgı piyaz
:KK56:ev yapımı acılı domates tursusu

$Fotoğraf-0594.jpg

sonra oglus kaltım baktım ates devam ediyor yatmadan öncede ilac verdim yine cıkmıs kalktım bi dus yaptırdım fitil attım dogru acile gittik doktor da bu kadar ilaca ragmen düsmedimi dedi hayır dedim kulagında ve bogazında kızarıklık varmıs bir igne vurdular sonra 1 saat gözetim altında kaldık ilacları alıp eve geldik saat 18:40 idi epey indi atesi igneyle simdi ilaclarını icirip uyudu
sonra komsum sen dedi yemekte yapmadın gel sana piyaz ve bulgur pilavı vereyim dedi valla aldım yedim cünkü bitmiş bi haldeydim
:KK56:bulgur pilavı bi tabak
:KK56:2 kasık piyaz yiyebildim koca tabaktan doydum
:KK56:2 ayran ictim (dısarlarda cok hararet yapmısım)
$Fotoğraf-0596.jpg

velhasıl bu gün böyle bitmek üzere inş. gece cok ateslenmez yavrucum benim :18::18:

Leylakımmm canıımmm kendine iyi gelecek bişeyler yap alışveriş dans etmek gezmek vb.
Monotonluk sıkıyor olabilir ya da bahardan olabilir yazdığın cevaplardan anladım zaten sıkkın olduğunu çıtırım güzelim azimlim bebeğem :KK54: kendine gel açık havada yürüyüş bana çok çok iyi geldi bugün yarın sen de dene istersen:KK16::KK16:

ilgin için teşekkürler canım benim.kesinlikle bahardan bu durumum.ben her sene yaza geçişte böyle bi ruh haline girerim.inşallah yakında geçecek:KK31:açık havada yürüsem sanırım daha iyi olacak iyiniyetlim:KK54:
dondurmanın verdiği vicdan azabıyla 45 dk yürüdüm bu arada:KK8:

propycil aynı motivasyon eksikliği bende de var
sen fazla takma verdim mi diye birde sürekli tartılma canım

bende gidip markete yarın için alışveriş yapayım 8-9 genç gelecek yarın onları doyurmam lazım:KK1::KK1:

Aynı motivasyonsuzluktan ben de muzdaribim arkadaşlar:KK43: Tam da 1-2 kişi kilo verdiğimi farketmeye başlamışken... Dün 3 dilim böreği götürdüm! Hadi 1. yi yedin, 2. yi niye yersin kadın! Onu da yedin 3.ye ne demeli? Neyse... Benim motivasyon noktam, beni her gördüğünde kaç kilo olduğumu soran eltim. Aklıma geldikçe hırslanıyorum valla...

bugün yorucu bir gündü simdiuyudu bende topikte neler var neler yok dedim hemde menü bildirimi yapayım bugün komsumdan yedim yemeklerimi
oglus sabah 6'da kaldırdı hadi kalk kahvaltı yapalım diye kalktım bi de baktım atesi var hic bisey yemedi zaten süt ile günü bitirdi,ates düsürücü verdim sonra kahvaltı yaptım;sabah 8 gibi kuru erik 3 adet yedim,bir bardak su

Eki Görüntüle 404179

öglene yan komsuya davetliydik aprtmanca ve benim oglus 13.30 da uyudu bende bu fırsatta yürüyüsümü yapayım dedim
Eki Görüntüle 404182

Eki Görüntüle 404188

sonra oglus kaltım baktım ates devam ediyor yatmadan öncede ilac verdim yine cıkmıs kalktım bi dus yaptırdım fitil attım dogru acile gittik doktor da bu kadar ilaca ragmen düsmedimi dedi hayır dedim kulagında ve bogazında kızarıklık varmıs bir igne vurdular sonra 1 saat gözetim altında kaldık ilacları alıp eve geldik saat 18:40 idi epey indi atesi igneyle simdi ilaclarını icirip uyudu
sonra komsum sen dedi yemekte yapmadın gel sana piyaz ve bulgur pilavı vereyim dedi valla aldım yedim cünkü bitmiş bi haldeydim
Eki Görüntüle 404189

velhasıl bu gün böyle bitmek üzere inş. gece cok ateslenmez yavrucum benim :18::18:

Canım geçmiş olsun :KK54::KK16::KK16:

İyi ki buradayım arkadaşlar, hepinizi çok seviyorum.:KK16:

Gerçekten de daha yolun çok başında olmama rağmen ben de hareketlerimde büyük bir rahatlık hissediyorum. İnşallah devamı gelir.
:KK16::KK16::KK16: ben de seviyorum sizleri:KK16::KK16::KK16:
yazılarında yorumlarında cook hoş arkadaşım .paylaşımlarını bekliyoruz.öptüm
Senin hoşluğundan canım sağolasın devam edeceğim beni izleyin anacığım:KK1:
hepinize iyi geceler allaha emanet olun kızlar.hayırlısı ile yarın sabah görüşürüz.

iyi gecelerrr

of kızlar bugün kötü bi gündü...nedense depresif bi haldeydim tüm gün.kolumu kaldıracak halim yoktu,spor da yapmadım:KK14:üstelik dondurma da yedim:KK17:bugün niye böyle oldu ki:78::78:

Canım bahar yorgunluğu bahanesiyle kendni avutup bu depresif durumu uzatma sakın:KK20: dışarıda biraz yürüyüşe çık, ağaçlar çiçek açmış, etraf yeşillenmiş. Baharın getirdiği bu güzellikleri fark ederek ve derin nefesler alarak yürü. Yürürken de "bu güzelliklerin tadını çıkardığım için şanslıyım" de kendi kendine. Verdiğin kilocukları düşün, sağlıklı beslendiğini düşün veeee mutlu ol:KK16:

Canım çok geçmiş olsun, inş dediğin gibi gece ateşlenmez. Kıyamam oğluşuna:KK17:

Aynı motivasyonsuzluktan ben de muzdaribim arkadaşlar:KK43: Tam da 1-2 kişi kilo verdiğimi farketmeye başlamışken... Dün 3 dilim böreği götürdüm! Hadi 1. yi yedin, 2. yi niye yersin kadın! Onu da yedin 3.ye ne demeli? Neyse... Benim motivasyon noktam, beni her gördüğünde kaç kilo olduğumu soran eltim. Aklıma geldikçe hırslanıyorum valla...

Hiçbir şey olmamış, sanki çakamak yapmamışsın gibi Karatay ile beslenmeye devam et. Bak ne kadar çok kafana takarsan, bünyen de o kadar geç eritir!! Eltiyi çatlatmak lazım hem:KK52:

1 saat 15 dk yurudum 200 er de 5 alet calıstım

ölçülerimmm 60 gün öncesi

göbek 5cm altı 88 idi 83 olmuş:KK19:
göbek 5 cm üstü 77 idi 72 olmuş:KK19:
kalça 98 idi 94 olmuş:KK19:
meme altı (mide) 84 idi 76 olmuş:KK19:
meme 93 idi 87 olmuş:KK19:
kol üst 32 ıdı 28 olmuş:KK19:
bacak 58 idi 53 olmuşşş:KK19: ::KK19::KK64::KK64::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

durmak yol yola devam:KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

tebrikler kusum benim masallah ne güzel gitmiş yagcıklar ohhh ohhhh catlasın patlasın :KK34::KK9:.46::KK9:

canım çok çok geçmiş olsun.kuzucuk bir an önce iyileşir inşallah:KK16:

inş. hemen iyilesir arkadasım cok zor geciyor günler yoksa cok nazlı oluyorlar:2:2:tesekkürler bitanem dileklerin icin

Canım geçmiş olsun :KK54::KK16::KK16:

cok sagol arkadasım hemen iyilesmesi dilegiyle

kahvaltım
2 adet ceviz
3 gün kurusu kayısı
2 incir
3 zeytin
3 dilim peynir
1 yumurtta

öğle

1 tabak bulgur çorbası
1 bardak ayran

akşam

1 tane karnıyarık
yeşillik
1 dilim tahin helva

1 saat yürüyüş yaptım.2 litre su bir soda bir de yeşil çay içtim.. :KK8::KK8::KK8:

kahvaltım
2 adet ceviz
3 gün kurusu kayısı
2 incir
3 zeytin
3 dilim peynir
1 yumurtta

öğle

1 tabak bulgur çorbası
1 bardak ayran

akşam

1 tane karnıyarık
yeşillik
1 dilim tahin helva

1 saat yürüyüş yaptım.2 litre su bir soda bir de yeşil çay içtim.. :KK8::KK8::KK8:

Tahin balıktan sonra canım:KK20::KK20:

Canım bahar yorgunluğu bahanesiyle kendni avutup bu depresif durumu uzatma sakın:KK20: dışarıda biraz yürüyüşe çık, ağaçlar çiçek açmış, etraf yeşillenmiş. Baharın getirdiği bu güzellikleri fark ederek ve derin nefesler alarak yürü. Yürürken de "bu güzelliklerin tadını çıkardığım için şanslıyım" de kendi kendine. Verdiğin kilocukları düşün, sağlıklı beslendiğini düşün veeee mutlu ol:KK16:

sağol canım benim.yarına süper enerjik kalkıcam:KK1: ve dediklerini aynen yapıcam:KK76:

İyi akşamlar kızlar,

akşam yemeği: 1 tabak etli yeşil mercimek yemeği

45 dk yürüyüş
afiyet olsunn canımcım,etli mercimek yemeğini de listeme aldım..kıymalı hafif salcalı sekilde:))

İyi akşamlar kızlar

Akşam yemeğim kıymalı yumurta,peynir,zeytin,çay

Bu gün de spor yapamadım,yarın inşallah başlıyorum.
ficanscım başla artık bebeem..sinuzit nasıl oldu,geliomu arasıra ağrı..kaya tuzunu suda ıslayıp burnuna cekebilsen biraz söktürür aslında..

arkadaşım haklısın bizim kilomuzun asıl sebebi kocamıza kızıp calışma arkadaşımıza kızıp yada her hangi bi sorun karşısında susup kendimizi yemeğe vermek.bu gün bunu daha iyi anladım buzdolabı nın kapısına bugün gidip gidip geldim ama nefsime ve öfkeme yenilmedim cok şükür.
ayynen oyle tatlım..yenilmediğin için tebrik ediyorum ve alkıslıyorum bebeem:KK9::KK9::KK9:

Eki Görüntüle 404179

Eki Görüntüle 404182

Eki Görüntüle 404188

Eki Görüntüle 404189

cok cok gecmiş olsun canım,inşallah bi an önce iyileşir kuzucugun:KK43:(((

X