Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Kızlar bugün çok fantastik bişey oldu.Biz Melexin'le tanıştık bugün :KK16::KK16::KK16::KK16: O kadar tatlı o kadar tatlı o kadar tatlı ki anlat anlat bitmez:KK16::KK16::KK16::KK16:

benimki az bile kaldı canım.:KK37:.belki sen daha fazla verirsin:KK52::KK52:
ama hazırlıklı ol çok acıkıyor akşama doğru insan:18::18:

Olsun sersumum iddiayı kaybedersem yandım asıl :18::18::18: 2 hafta hizmet edecem her istediğini yapıcam gık demeden :18: Aç kalmaya razıyım. Ben kazanırsam da o yapacak aynısını :KK9::KK9: :KK4::KK4::KK4: Beni durdurunnnn... 2 en az vermem lazım. Hatta salıyı da unutturursam çarşambaya kadar zamanım olr :18:

bence sonuç güzel olacak :KK8::nazar:En Büyük KKEn Büyük KK

İnşallah şekerim :18::KK17:

Son düzenleme:
Olsun sersumum iddiayı kaybedersem yandım asıl :18::18::18: 2 hafta hizmet edecem her istediğini yapıcam gık demeden :18: Aç kalmaya razıyım. Ben kazanırsam da o yapacak aynısını :KK9::KK9: :KK4::KK4::KK4: Beni durdurunnnn... 2 en az vermem lazım. Hatta salıyı da unutturursam çarşambaya kadar zamanım olr :18:

sen KAZANACAKSIN !En Büyük KKEn Büyük KK SONUNA KADAR ARKANDAYIZ :KK16::KK16::KK16:

Valla yandım ama yemeği dışardan söyledim :18: Bide lavaş yasak değildi sanki diye hatırlıyorum :18: Yarın 5 mil + 1 saat pilates + ev işi yapıcam ve ayran detoksu yapıcam :KK31: Başka türlü imkansız veremem zaten.
Ayran detoksuyla kesin verirsin canım ama dayanmak zor:KK1:
Kızlar bugün çok fantastik bişey oldu.Biz Melexin'le tanıştık bugün :KK16::KK16::KK16::KK16: O kadar tatlı o kadar tatlı o kadar tatlı ki anlat anlat bitmez:KK16::KK16::KK16::KK16:
Hadi ya,ne kadar güsellll:KK16:iki komik birarada ne kaaa çok gülmüşsünüzdür dimş:KK16::KK16:

Sakın kaçamak yapma kısss o zaman,salıya bolca eksileri görmen lazım....
İnşallah ya :KK9: Bide ayran detoksu uygulayanlara sesleniyorum yağsız yoğurt diyo öyle mi yapmamız gerekiyor ?

Ben kendim mayaladığım yoğurttan yapmıştım yine de 2 kg vermiştim.bence sorun olmaz yani

ben karatay usulü tam yağlı kullandım şekerim..:KK34::KK34:

Evdeki yoğurtla yapayım gitsin yaaa :KK31:

Çok heycanlıyım :KK53: Yarın kendimi oyalayacak şeyler yapıcam :KK52: Belki dayanamazsam :KK53:

"Keşke daha önce tanışsaymışız" dedik :KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK9::KK9: :122::122::130:

Ben kendim mayaladığım yoğurttan yapmıştım yine de 2 kg vermiştim.bence sorun olmaz yani

Yapmıcam söz En Büyük KKEn Büyük KK

2 kg vermem lazım. Salıyı bi atlatsak tamamdır :18:

:KK3:

Son düzenleme:
sen yine de accuk anlat bacım merak ediyoss...:KK52::KK52:

:

abooww çok tehlikeli..:KK30::KK30:.sen yap mutlaka detoksu..yoksam yandın baccıııımmm:KK53::KK53:

:KK52::KK52::KK52::KK52: enemmmm çok sevindim..tatlıdır benim ikizimmm..:KK19:.sen taşınma muhabbetine mi gittin oraya bakiimm:KK52::KK52:

:KK76::KK76::KK76::KK76::KK52:

Yok canımcım , sergisi vardı ya , o vesileyle gittik.Taşınma işine daha giremedik :KK14::KK14::KK14::KK14: İkiz olduğunuza göre sen de bu kadar tatlısın demek ki :KK16::KK16::KK16: Keşke sen de olsaydın be :KK16::KK16::KK16::KK16:

arkadaslar kusura bakmayın 25 yorum ıcın bu sacmalıkları yapıyorum

25 yorumluk muhabbet edemeyecekseniz kirletmeyin başlığı. Bir sürü konu ve bir sürü başlık var merak ettiklerinizi bir kere sorsanız bile yeter.

Rica ediyoruz.

Yok canımcım , sergisi vardı ya , o vesileyle gittik.Taşınma işine daha giremedik :KK14::KK14::KK14::KK14: İkiz olduğunuza göre sen de bu kadar tatlısın demek ki :KK16::KK16::KK16: Keşke sen de olsaydın be :KK16::KK16::KK16::KK16:

he güzelmiydi sergii..çok yoruldu melexinim yaww.:26:.ayy tevecühünüz bebişim..:78::78: keşke olsaydım yaww..kıskandım sizi....:KK53::KK53:

şaka şaka çok sevindim geçen yaz da ficans,asyaateş ve propycil ankara da tanışmıştı..:KK52:
offff bi döneyim batıya inşallah şööle bi karatay toplantısı yaparıs inşallah:KK34::KK52::KK52::KK52:

AKŞAM 7gibi canım inanılmaz tatlı çekti.akşam yemeği yemedim amaaaaaa bı muzun üstüne kakao döktüm 1 bardak tarcınlı sütle yedim.kaçamak sayılır mı bu?

Hadi ya,ne kadar güsellll:KK16:iki komik birarada ne kaaa çok gülmüşsünüzdür dimş:KK16::KK16:

Çok gülemedik kısss , Melexin çok meşguldü yazık...Bi dahaki sefere inşallah :KK1::KK1::KK1::KK1:
sen yine de accuk anlat bacım merak ediyoss...:KK52::KK52:

abooww çok tehlikeli..:KK30::KK30:.sen yap mutlaka detoksu..yoksam yandın baccıııımmm:KK53::KK53:
Valla çok güleryüzlü , çok mütevazı , çok sıcak , sıcacık bi insan.Topiğimizle alakalı olarak söylemem lazım ki , fıstık gibi kısss , hiç fazla kilosu falan yok :nazar::nazar::nazar:
he güzelmiydi sergii..çok yoruldu melexinim yaww.:26:.ayy tevecühünüz bebişim..:78::78: keşke olsaydım yaww..kıskandım sizi....:KK53::KK53:

şaka şaka çok sevindim geçen yaz da ficans,asyaateş ve propycil ankara da tanışmıştı..:KK52:
offff bi döneyim batıya inşallah şööle bi karatay toplantısı yaparıs inşallah:KK34::KK52::KK52::KK52:
Çok yorulmuş yazık , en çok o çalışmış valla ...Resimler çok güzeldi gerçekten.İnsanın yeteneğinin olması ne kadar güzel ...
Canikom , her yıl İstanbul'a geliyomuşsun madem , mutlaka ama mutlaka görüşelim.Gerçekten çok keyifli bişeymiş sanal olarak tanıyıp sevdiğin bir insanı gerçek dünyada görmek :KK16::KK16::KK16:

Kızlar ben yürüyüşe gidiyorum , sonra gelmeye çalışırım yine.Şimdilik hoşcakalın...

selam kızlar hemen menümü yazayım çok yoruldum çünkü.sabah:klasik kahvaltı
öğle:mercimek çorba,fırında karnıyarık,yoğurt,acıbiber turşu
ara:1 bardak süt+1 avuç fındık(içim kazındı spor ve temizlik peşpeşe olunca)
akşam:1 tabak et sote ve 2 dilim kaşar
spor:40 dakika step+aerobik bye bye öptüm iyi geceler

X