Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

''çocuklar cindir hinoğlu hindir''
hahahahhaaaaaa :KK52::KK52::KK52:

''çocuklar hasta olmaktan korkar onu hasta olmakla korkutun''

''ben bazı doktorlardan değilim ben canan karatayım''

arada yediği çikolatalar hariç benim oğlum da karatay diyeti yapıyor. henüz 7 yaşında kendisi.zaten ekmek sevmezdi tamamen bıraktı. okuldaki öğle yemeğinde de yemiyormuş ve tabi öğünlerinde düzgün yediği için arada çikolata yemiyor önceden avuç avuç yerdi şimdi günde 1 ya da 2 tane

Herkese günaydın kızlar

lawyercim sabah dayanamayıp tartıldım 68,6 çıktım herhalde pazartesiye kadar toparlarım sizlerinde desteğiyle.

Sekerkız dilerim kısa zamanda en hayırlı şekilde yavrunu kucağına alırsın. Allah kimseyi aratmasın. Hamilelik müjdeni alana kadar spor ve diyet devam ama söz mü?

Felluz ablam, Allah evladının hayırlısıyla mezuniyetini iş sahibi olduğunu göstersin sana.. okul yılları kolay geçsin inşallah onun için.
ağlama ablacım gurur duy bence..

yrmbraralk arkadaşım aramıza hoşgeldin. pofuya selam bizden..

Elifce hoşgeldin aramıza tekrardan, özlemiştik seni..

Sivasın gülü çok geçmiş olsun canım sana da,

kızlar aklım sizde ve diyette yoğunluğum bitsin geleceğim inşallah...

ben de karatay ve düzenli spor devam.
bol leptinli bir gün olsun herkese... :nazar:

Bak ben demiştim işte. Kilolar gitmeye mahkum, bizde onları tutacak göz var mı :KK9::13:

Kızlar hepinize geçmiş olsun bizim aileyede evde çocuklar ve eşim bir de ben hepimiz hastayızzzz... Bi karabasan var karataycılarda ... Çabuk iyîleselim.. Menüm.. Menemenli karatay saat 11 de birazdan da akşam yemeğim var kuru fasulye ve yoğurt yiyeceğim 79 U görsem 20 kilo kutlamamı yapıcam:) bakalım yarın görücem mi :) yeni gelenlere hoş geldiniz diyorum... Geçmiş olsun herkese çok öpüyorum çıtırlar...

iyi akşmalar hatunlar.okul yoğun geçiyor valla.eve gelince pert oluyorum.evdede afacan oyun istiyor 3,5 yaşında bıcırığım koştur allah:))menümü yazıp çıkacağım

sabah:yumurtasız kk:KK56:
öğle:tarhana çorbası,et yemeği(patatesinden yemedim):KK56:
akşam:eek:mlet,peynir,zeytin,domates,salatalık,çay1 avuç fıstık:KK56:

herkese iyi akşamlar:KK16::KK16::KK16:

Kızlar ben de aranıza katılmak istiyorm. 21 yaşındaym çocukluğumdan beri kiloluydm. Boyum 1.76, uzun zaman 72-73 kilolarda dolandıktan sonra kendi çabamla nisan ayında başlayıp iki buçuk ayda 66 kiloya indim, aslında çok fazla diil kilom ama göbek var :KK43: ve de uzun boyda kalıplı duruyorm. Ramazandı stajdı derken 66 da takıldm kaldm. Uzun araştırmalarm sonucu en mantıklısı karatay diyeti gibi geldi bana :KK70: baş sayfaları okudum ama çok sayfa var hepsini okuyamadm :) siteden okuduklarımla pazartesinden beri yapıyorum :KK70: ve baya iyi geldi bana zaten ekmeği kahvaltı dışında kesmiştim, artık onu da yemiyorm ara öğüm yapmıyorm, her gün jillian michealsın 30 day shred ini yapıorm(cumartesi başladm). 60 kiloya insem yeter bana :KK70: okulum başladı elimden geldiğince öğünlerimi yazmaya çalışırım. Tam olarak ne yapmam gerekiyo? Cuma günleri kilo bildiriminde mi bulunucam :KK70:

Sabah (10.30): 1 dilim beyaz peynir, 7 tane siyah zeytin, bi sürü ceviz, domates, salatalık. Okula yetişecektm yumurta yiyemedm:KK43:

Öğlen (15.00) : bir elimin büyüklüğünde tavuk ızgara, salata, yoğurt

Arada çok canım çekti bi bardak limonata içtim:KK43:

Akşam(19.30) : canım bişi istemediği için bir bardak ayran

[felluz;31947421]Sivasın gülü geçmiş olsun..

Sagol felluz, cugum canim. RABBIM senden razi olsun.
Yok anam gecmiyor, gececek gibi degil, kac gün sürer bilmem ki.?

Neyse ben menü bildirimi yapayim.

Ögle. 1 tabak bulgur pilavi, 1 kase un tarkanasi, su, bol cay.

Aksam. 1 tabak barbunyali, havclu et. su. cay. 2 tane naneli seker.

Emel uludas canim hosgeldin aramiza. Seni taniyorum sanirim gecen yildan. Seni sevgiyle öpüiyorum canim.
Yeni katilan arkadaslar hepiniz hosgeldiniz.. Tirtildan kelebek olma yolunda ilerlemek dilegiyle canlarim.:21::21::21::21:
Ben hala cizelgemi yapamadim. Yapmaya baslamaliyim.

Son düzenleme:
selam arkadaşlar hepinize bol zayıflayacağınız günler ve geceler diliyorum tabii banada,
bugünki menüm
sabah: kk
akşam:canım kurufasulye çekti çorba yerine birtabak onu yedim bir tabakta dere otlu kabak yemeği salata ve bütüngün koşturdum

küçük kızım hastalandı onu dr götürdüm bi alt kata bi üst kata tahliller derken bayağı üzücü ve yorucu geçti boğaz ve idraryolu enfeksyonu olmuş atlatıcağız inş

aranıza yeni katılılyorum...2 gündür tv de karatay izledikten sonra diyete karar verdim.. 3-4 yıl kadar önce kk forum sayesinde 8-9 kg vermiştim burda inanılmaz bir enerji var destek süper ve benimde bu desteğe sanırım yeniden ihtiyacım var...öyle uzun olmuşki girmeyeli şifremi bile hatılayamayıp yeniden üye oldum :KK43:
Mart ayından beri evdeyim çslışmıyorum bu dönem aldığım 5-6 kg vermek için dün başladım 67 kg 167 boy yaş 33...
dün
öğlen bulgurlu pazı 1 küçük kase
akşam taze fasulye ve 2 adet bulgurlu biber dolma(çok küçük boy) ve yoğurt yedim
gün içinde bol su ve sabah ve akşam bir bardak 7 otlu çay içtim
bugün
sabah 2 yumurtalı peynirli omlet ve 1 kupa az yağlı süt içtim
öğlen yarım elma bir çilkim üzüm
akşam ise az yağlı tavada pişirilmiş bonfile 2 adet burgurlu biber dolması ve yoğurt yedim
gün içinde 7 otlu çaydan 1 bardak içtim.
umarım böyle devam eder iyi gittiğimi düşünüyorum desteğinizi bekliyorum :)

dün beni toparlayın demiştim ya canan hocayı dinledikten sonra kendime geldim ne varsa karatayda var:KK52::KK52: tabi siz karataycı dostlarımın yeri ayrı sizlerle laflamak dedikodu yapmak ayrı keyif:KK16:

eveet tek tek isim sayarsam arada kaçırdıklarım olabilir kendisi çocuğu kocası vs hasta olan bütün arkadaşlara
acil şifalar diliyorum:94:
aramıza yeni katılanlar var hoşgeldiniz
pazartesi kilo bildirim günümüz hergün düzenli menü paylaşan ve liste hazırlamayı kabul eden arkadaşlar 1 hafta sonra listeye girebilir

selam arkadaşlar hepinize bol zayıflayacağınız günler ve geceler diliyorum tabii banada,
bugünki menüm
sabah: kk
akşam:canım kurufasulye çekti çorba yerine birtabak onu yedim bir tabakta dere otlu kabak yemeği salata ve bütüngün koşturdum

küçük kızım hastalandı onu dr götürdüm bi alt kata bi üst kata tahliller derken bayağı üzücü ve yorucu geçti boğaz ve idraryolu enfeksyonu olmuş atlatıcağız inş

çok geçmiş olsun canım umarım bir an önce iyileşir kızın

Dün yediklerimi yazayım gece yine vakit bulamadım girmeye

sabah 7.30 kkk (artık tek yumurtayla yapıyorum 2 yumurta yeyince nefes alamıyormuşum gibi geliyor)

öğleden sonra 16.30 6-7 tane fıstık, 1 bardak ayran

akşam 19.50 civarı tereyağında iki yumurta ve bahçemizin yeşil biberlerinden

spor: 1 saat yürüyüş

sıvı: çok çok sıvı :KK9::KK9:

SABAH 09:00
1 kk peynir
5-6zeytin
1 yumurta
1salatalık
roka
10 tane fındık
çay-kahve şekersiz

dün öğle bir elma

akşam bisürü çekirdek yedim bi başlayınca duramadım
akşam yemeği kuzu tandır-bulgur pilavı-yoğurt-sade soda

:2:
canımcım nasılsın düğün hazırlıkları nasıl gidiyor

sağol canım. çoook yoğun geçiyor. şu an ev taşıma aşamasındayım. ve 3 evde darmadağın( benimki, nişanlımınki ve yeni evimiz)
üstüne birde gelinlikte sorun çıktı. eşya geldi kanepesi kırık çıktı o geri gitti. taşıma sırasında temizlettiğim ev yine leş gibi oldu. giydirmeciler fotoğrafçı ve kuaförle görüşmem lazım. ....
yani daha sana 15 kalem aksilik sayabilirim.
neyse çok ağladım galiba:KK52::KK52::KK52: herşeye rağmen tatlı yorgunluk bunlar.
senin hocayı izleyip toparlaman iyi olmuş. sen de bizi toparlıyosun çünkü canım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
şu aşamada çok fazla yazamıyorum. arada girip çıkıyorum. düğüne kadar sizden izin istiyorum tartım yok kilo bildirimi yapamıyacağım.. menülerimi de yazmasam daha iyi. çünkü içimde dürüm ağacı çıkacak artık. ve bu diyetimiz için hiç hoş bir örnek değil.
yine buralardayım girerim yazarım muhabbet ederiz ama sorumluluk açısından bunları söylemek istedim. liste ve menü bildirimi konusunda izin istiyorum:KK34:

canım benim düğüne kadar sana izin veririz o sorun değil de dürümleri yiye yiye kilo almayasın aman diyeyim:KK20:
aksilikler olması üzücü olmuş ama düğün öncesi aksilik olması adettendir benim başıma da çok gelmişti saymakla bitmez yıllar sonra hatırladıkça hoş birer anı olarak kalıyor bunları aklının bi köşesine not et

canım benim düğüne kadar sana izin veririz o sorun değil de dürümleri yiye yiye kilo almayasın aman diyeyim:KK20:
aksilikler olması üzücü olmuş ama düğün öncesi aksilik olması adettendir benim başıma da çok gelmişti saymakla bitmez yıllar sonra hatırladıkça hoş birer anı olarak kalıyor bunları aklının bi köşesine not et

yazını okuyunca aklıma gelen en kötü aksilik gelinlikle ilgili olanıydı...28 sene önce kiralık gelinlik yoktu çoğu kişi gelinliğini başkasınınkini giyerdi gelinliğe vereceğimiz paraya bilezik alırız derlerdi... bende ben bilezik yerine gelinlik isterim başkasınınkini giymem dedim hazırda istemedim aylarca gelinlikçi gezdim kataloklardan baktım sonunda yabancı bir katalogdan beğenip diktirdim gelinlik eve gelince küpürlerin ortası boş göründü gözüme inci boncuk aldım sabaha kadar oturup hepsinin ortasına diktim ....nikah günü gelin odasına girdik nikahı bekliyoruz o sırada fermuar bozulmazmı sırtım bele kadar açık ne yapacağımızı şaşırdık çevredeki arkadaşlardan 2 tane çataliğne bulduk ortadan ve üstten igneledik duvakta kısa ne yapacağımı şaşırdım açıklık çok belli olmasın diye kendimi kasa kasa bir hal oldum sıkıntıdan nasıl nikah oldu nasıl evlendim anlamadım.. herkesin gözü gelinde ve gelinlikte olur görenler kim bilir neler söylemiştir

X