Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

arkadaşlar merhaba bende aranıza katılabilir miyim :KK69:
ben karataya daır bır cok seyı arastrdım bu sıteden pofu dıye bırr kankım sayesınde :KK70:
hemen gıttım gun kurusu kayısı kavrulmamıs cerez aldım
hemen bugun basladım..
sizlerlede paylasmak ısterım sakıncası yoksa

1.öğün
bıraz peynır
1 yumurta
domates
salatalık
7 zeytın
6 kayısı

2.öğün
1 tabak yesıl fasulye
1 kase yogurt
1 kase sehrıyelı corba (bu olmadı ama ılk gunumdu bır daha olmamalı bılıyorumm..)
:KK70:
hepımıze basarılar bu yolda arkadaşlar
zamanla olsun ama olsun tek dieğimm buu.
:nazar:

selam arkadaşlar anca girebilldim nete.memleketten döndüm okul yoğundu .anca bugün menü bildirimi yapabilicem.
sabah:yumurtasız kk
öğle:taze fasülye,2 köfte,yoğurt,1 incir cevizli
akşam:buğday haşladım sarımsaklı yoğurtla yedim yanına da salata ve 1 avuç badem fındık karışık

hepinize iyi akşamlar öpüyorum:KK16::KK16::KK16::KK16:özlemişim siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Sabah:kkk

Öğlen:4,5 kaşık bulgur pilavı,ızgara tavuk,salata.

Akşam:1avuç badem,yoğurt.

ben karataya daır bır cok seyı arastrdım bu sıteden pofu dıye bırr kankım sayesınde :KK70:
hemen bugun basladım..

1.öğün
bıraz peynır
1 yumurta
domates
salatalık
7 zeytın
6 kayısı

2.öğün
1 tabak yesıl fasulye
1 kase yogurt
1 kase sehrıyelı corba (bu olmadı ama ılk gunumdu bır daha olmamalı bılıyorumm..)
:KK70:
Aramıza hoşgeldin canım:) birlikten güç doğar,;birbirimize destek olup hep beraber zayıflayacaz inşallah..
selam arkadaşlar anca girebilldim nete.memleketten döndüm okul yoğundu .anca bugün menü bildirimi yapabilicem.
akşam:buğday haşladım sarımsaklı yoğurtla yedim yanına da salata ve 1 avuç badem fındık karışık

hepinize iyi akşamlar öpüyorum:KK16::KK16::KK16::KK16:özlemişim siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Hoşgeldin elifce:) bizde seni özlediiiiik...

Kizlar iyi geceler. Ben hala iyilesemedim.
Bu arada aramiza yeni katilan arkadaslara hosgeldiniz diyorum. Yilmak yok yola devam sevgili arkadaslar.
RABBIM hepinizin yar & yardimcisi olsun ins. Su an 9 Ziyaretcimiz var en yakin zamanda üye olup,
aramiza katilirlar ins, diyorum.

16.09.2013
Sabah. Zeytin yaginda 3 yumurta, 5 tane ceviz, 4 tane zeytin 1 dilim peynir,
Cay, 2 incir, 1 hurma.

Ögle 1 kase ayranli corba, 1 tabak zeytinyagli karnibahar, 2 kasik bulgurla pismis.

Aksam bol cay. yari aygin yari bayginim. Yataktan kalkamadim pek.

17. 09.2013

Sabah 1 dilim peynir, 1 dilim karatay keki. 5 tane ceviz, 1 dilim peynir, Ca & su.

Ögle 1 kase un tarhanasi, 1 tane salatalik, bol cay. bogazim icin 2 tane naneli seker aldim.

Aksam 2 kase un tarhanasi, bol limonlu cay.zeytinyaginda pismis peynirli 2 yumurta.
1 tane kirmizi biber. ôsürükten nefes alamiyorum. Ilac alinca baygin gibi yatiyorum.
Rahatsizligima ragmen yinede karatay dan vazgecemiyorum.

Yediklerim icimde kalmiyor. Maalesef hala cok beterim. Hala yatiyorum:94::94::94:.

[h=2]Elmalı İncirli Kek / Karatay keki.[/h]
Malzemeler:

2 adet yumurta
1,5 çay bardağı süt
1 çay bardağı iri kıyılmış ceviz
4 adet elma
4 adet kuru incir
1 yemek kaşığı bütün keten tohumu
1 çay kaşığı tarçın
Yarım su bardağı un
1 kaşık kabartma tozu

Hazırlama:
Elmalar soyulup küp şeker büyüklüğünde doğranır, İncirler nohut büyüklüğünde
doğranır bir kapta elma, tarçın, incir, ceviz ve keten tohumunu karıştırılır.
Diğer tarafta başka bir kapta yumurta blender ile çırpılıp un, kabartma
tozu ve süt eklenerek karıştırılır. Ardından elmalı malzeme hamura katılır ve
yağlanmış tepsiye dökülür. 180 derece ısıtılmış fırında 20 dakika kadar pişirilir.

Netten alintidir...

Kızlar ben 2 gündür kötüyüm valla evde uyuyup duruyorum adam gbi yemek yiyemedim hiç bildirmiyim çanta yemiyim yarın sabahtan itibaren eski düzenime dönüyorum öptüm hepinizi

topiği okudukça üzerime bi ağırlık çöküyor herkes hasta yorgun üzgün .......ne oldu bize yahu:44:
ben de yüksek rakımdam deniz seviyesine indiğimden galiba mayışık haldeyim kızım sabahçı okulu da biraz uzak servis 6.15 te alıyor onun için 5.45 te uyanıyorum artık sonra uyuyamıyorum diyete tam uyamıyorum dün yazdığım menüye de ihanet ettim:KK22: bir an evvel toparlanmazsam tostoparlak günlerime geri döneceğim:18: beni sarsın silkeleyin bişeyler yapın da kendime geleyim:KK4:

Düğününüz hayırlı olsun canım:) sorunların halledilmesine sevindim,her ailede bir mikser oluyor maalesef...

tşk canım evet mikser her ailede olur da bunun aile büyüğü olması çok rahatsız edici:KK50:
demek evine dönünce çok ağlayacaksın kıyamam sana:KK48: zamanı gelince yavrular yuvadan uçacak doğanın kanunu bu ama annelik duygusu kanun manun dinlemiyor hep kanatlarımızın altında olsunlar onları koruyup kollayalım istiyoruz...
neyse bu konu daha uzar ben keseyim sen de evine dönünce biraz ağlar rahatlarsın oğlunun okulda ne kadar mutlu olduğunu gördükçe hüznün özlemin yerini sevinç alır emin ol...

Herkese günaydın kızlar

Bir süre tartılma bence de. pazartesiye kadar izin ver kendine hiç tartılma. şişlik olabilir

lawyercim sabah dayanamayıp tartıldım 68,6 çıktım herhalde pazartesiye kadar toparlarım sizlerinde desteğiyle.

amin cnm katayla 87 den basladım 75e dustum cnm ama sonrasında dıkkat etmedım hıc bırde hamılelık olsun ıstıyordum ılaçlar vs yıne kılo aldım 82 kıloyum suan

tesekkur ederım cnm

Sekerkız dilerim kısa zamanda en hayırlı şekilde yavrunu kucağına alırsın. Allah kimseyi aratmasın. Hamilelik müjdeni alana kadar spor ve diyet devam ama söz mü?

Sanırım iki gün daha istanbuldayım...yorgunluk ve uykusuzluk var.! burda bir yerden bir yere gitmek işkenceymişş:KK43: oğlumun eksiklerini bitirip öyle dönecez.sanırım sonra eve dönünce bol bol ağlayacam:KK43: kuşlar yuvadan yavaş yavaş uçuyor insan ister istemez duygulanıyor..!

Felluz ablam, Allah evladının hayırlısıyla mezuniyetini iş sahibi olduğunu göstersin sana.. okul yılları kolay geçsin inşallah onun için.
ağlama ablacım gurur duy bence..

hemen bugun basladım..

yrmbraralk arkadaşım aramıza hoşgeldin. pofuya selam bizden..

Elifce hoşgeldin aramıza tekrardan, özlemiştik seni..

Kizlar iyi geceler. Ben hala iyilesemedim.
Bu arada aramiza yeni katilan arkadaslara hosgeldiniz diyorum. Yilmak yok yola devam sevgili arkadaslar.
RABBIM hepinizin yar & yardimcisi olsun ins. Su an 9 Ziyaretcimiz var en yakin zamanda üye olup,
aramiza katilirlar ins, diyorum.
Yediklerim icimde kalmiyor. Maalesef hala cok beterim. Hala yatiyorum:94::94::94:.

Sivasın gülü çok geçmiş olsun canım sana da,

kızlar aklım sizde ve diyette yoğunluğum bitsin geleceğim inşallah...

ben de karatay ve düzenli spor devam.
bol leptinli bir gün olsun herkese... :nazar:

Günaydın kızlar. Dünkü menümü yazayım gece giremedim.,

sabah 7.30 1 yumurtalı kkk, 1 fincan ıhlamur

öğlen 14.00: et şiş, 1 kaşık bulgur pilavı, domates, ayran

akşam 19.45: 1 kaşık musakka, 1 kaşık yoğurt, 2 küçük salatalık

spor yapamadım hiç vakit olmadı oğlumun ödevleri defter kitap kaplama derken ama gece 00.30'a kadar hiç oturmadım

Birazdan .....Show TV - Alişan & Çağla Şikel - Prof Dr Canan Efendigil Karatay - Nurçin & Okan Çağlar (Canlı Yayın) program başlamış arkadaşlar söylediler birazdan canan hocada çıkacakmış bende internetten denyeyim açabilecekmiyim

sabah 10:00
1 kk peynir,1 üçgen peynir
1 lokma simit
1 salatalık
5-6 zeytin
1 avuç üzüm
2 kayısı
10 tane fındık
2 yumurta çok geldi ama zorla yedim

''çocuklar cindir hinoğlu hindir''
hahahahhaaaaaa :KK52::KK52::KK52:

''çocuklar hasta olmaktan korkar onu hasta olmakla korkutun''

''ben bazı doktorlardan değilim ben canan karatayım''

Günaydin Karatay citirlari.
Gece 03.00 te yattim, yastik & yorganla gürestim adeta.
Hala her yanim sizliyor.

Sabah. 1 kücük dilim pizza. 2 dilim kasar peyniri, 4 ceviz 1 hurma, 2 incir. Cay.:KK56::KK56::KK56:

Kizlar Canan teyzemiz Show tv de. HERSEY DAHIL de izlemenizi öneririm.
Hepinizi
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
bicnv Canim cok tsk ediyorum gecmis olsun dileklerin icin. RABBIM senden razi olsun.

Son düzenleme:
günaydın hanımlar

kahvaltımı yaptım birazdan şekersiz kahvemi içicem
kızlar bikaç gündür acayip şişkinlik var bende tartıda +1 fazla çıkıyorum anlamadım neden yürüyüşe başlamak istiyorum kendimi motive etmem lazım oğlumu 8 de okula bırakıyorum aslında saati çok iyi ama kendimi biran once eve atıyorum
bu sabah 2 dilim çavdar ekmeği ile kahvaltımı yapım evde yumurta muz kalmamış

Sivasın gülü geçmiş olsun..

İncirim geçmiş olsun...

Arkadaşlar bu aralar hemen hemen tüm topik rahatsızlık atlattı ya da atlatıyor,havaların dengesizliği bizi bu hale getirdi.! En kısa zamanda toparlanırız inşallah .

İyi dilekleriniz için teşekkürler,oğlum da bir an önce gidin de alışayım diyor.sanırım cuma günü dönecez.

''çocuklar cindir hinoğlu hindir''
hahahahhaaaaaa :KK52::KK52::KK52:

''çocuklar hasta olmaktan korkar onu hasta olmakla korkutun''

''ben bazı doktorlardan değilim ben canan karatayım''

Çok tatlı yaaaa :)) keşke çocuklarım küçükken onu tanısaymışım.!! Zararın neresinden dönsek kardır.! diyorum yine de...
"Siz önce beyninizi değiştiriiiinnn" ne kadar da haklı..!!
Benim yeğenim 5 yaşında babası psikolojik danışman, annesi hemşire ama; çocuğun elinde sürekli dondurma ve cips var maalesef...sanırım artık müdahale edecem.!!

Kızlar dolunay balık burcuna giriyo o yüzden herkesde bi duygusallık bi bunalım halleri ben de iki gündür evde sebepsiz yatıyorum hasta değilim canımı sıkan bişey yok ama öyle yani yattım durdum

19unda dolunay var bu dönem biraz duygusal geçicek etrafınızdaki herkes için o yüzden herkes tölereli davransın birbirine ağlayıp durmayalım beni de ağlatıcaksınız:KK43:

Dikkat edin kendinize :KK54:

Çok tatlı yaaaa :)) keşke çocuklarım küçükken onu tanısaymışım.!! Zararın neresinden dönsek kardır.! diyorum yine de...
!

felluzcuğum bende karataya başladığımda eskiden ne kadar yanlış beslendiğimi ve çocuklarımıda yanlış beslediğimi anladığımda (o zamanda onu doğru beslenme olarak empoze etmişlerdi bende doğru beslediğimi ve beslendiğimi sanıyordum taa karataya kadar )keşke eskiden tanısaymışım çocuklarım bu kadar kilolu olmazdı diye düşündüm sonra zararın neresinden dönsek kardır deyip onlarıda bu beslenmeye alıştırmaya çalışıyorum ama zor oluyor kuşlar yuvadan uçtular birisi İstanbul'da birisi Azerbaycan'da çocuklar ne bulursa onu yiyorlar kim yapacak kim hazırlayacak onlara . ....geçen gün kahvaltıda istanbul'daki kızım, senden bir tane klonlamak lazım benim yanıma bunları hergün bana hazırlasın yoksa ben yapamam deyince içim cız etti ana kuzusu hala... okuldan ve derslerden ne zaman vakit bulacak ne hazırlayacak ne yiyecek aklım hep onda ama yapacak bişeyde yok onun okulu orada benim işim ankara'da o buraya gelemez ben gidemem çok zor ama katlanıyorum.... felluzcuğum sende zamanla katlanmayı öğreneceksin senin avantajın çalışmamam ne zaman aklına esse gidip kalabilirsin

!

felluzcuğum bende karataya başladığımda eskiden ne kadar yanlış beslendiğimi ve çocuklarımıda yanlış beslediğimi anladığımda (o zamanda onu doğru beslenme olarak empoze etmişlerdi bende doğru beslediğimi ve beslendiğimi sanıyordum taa karataya kadar )keşke eskiden tanısaymışım çocuklarım bu kadar kilolu olmazdı diye düşündüm sonra zararın neresinden dönsek kardır deyip onlarıda bu beslenmeye alıştırmaya çalışıyorum ama zor oluyor kuşlar yuvadan uçtular birisi İstanbul'da birisi Azerbaycan'da çocuklar ne bulursa onu yiyorlar kim yapacak kim hazırlayacak onlara . .geçen gün kahvaltıda istanbul'daki kızım senden bir tane klonlamak lazım benim yanıma bunları hergün bana hazırlasın deyince içim cız etti uzakta olmak çok zor elinden bişey gelmiyor....okuldan ve derslerden ne zaman fırsat bulup yapacak ne yiyecek diye düşündükçe insan kahroluyor ama yapacak bişeyde yok,,, onun okulu istanbul da benim işim ankara da o buraya gelemez ben gidemem ancak tatillerde o gelirse yada ben oraya göreve gidersem o zaman görüyorum...
felluzcuğum sen de zamanla alışacaksın bu duruma sen benden sanşlısın çalışmadığın için canın isteyince gidebilirsin

Kızlar dolunay balık burcuna giriyo o yüzden herkesde bi duygusallık bi bunalım halleri ben de iki gündür evde sebepsiz yatıyorum hasta değilim canımı sıkan bişey yok ama öyle yani yattım durdum

19unda dolunay var bu dönem biraz duygusal geçicek etrafınızdaki herkes için o yüzden herkes tölereli davransın birbirine ağlayıp durmayalım beni de ağlatıcaksınız:KK43:

Dikkat edin kendinize :KK54:

şimdi anladıııııııımmmm:KK28:bizde bişey yok yani iyi bari
bu dolunay da mensturasyon gibi 1 hafta öncesi 1 hafta sonrası bi de kendisi her ay da oluyor etkisinden kurtulmak mümkün değil:KK36::KK36::KK36:

X