Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

bende bugün bu diyete başladım cok mantıklı geldi fakat bi sorum var burda mesajları okurken kafam karıştı ya yumurtayı sabah haşlarsak illa kayısı kıvamında mı olması gerek :26: :26: birde cevizim yoktu badem yedim kavrulmamış sorun olur mu acaba :44: :44:

Yumurtayi kati da yiyebilirsin fakat cok fazla piserse etrafinda gri bir hare olusuyor.iste o hale gelmeden almak lazim ocaktan.ben yumurta pisirme makinasi alarak halletmistim o sorunu.ceviz,findik,fistik,badem,antepne istersen yiyebilirsin.yeterki cig olsun :KK71:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yumurtayi kati da yiyebilirsin fakat cok fazla piserse etrafinda gri bir hare olusuyor.iste o hale gelmeden almak lazim ocaktan.ben yumurta pisirme makinasi alarak halletmistim o sorunu.ceviz,findik,fistik,badem,antepne istersen yiyebilirsin.yeterki cig olsun :KK71:

çok teşekkürlerr :KK16:

merak ettigim bir şey var bu diyeti yapan herkes

köy yumurtası , köy tavugu ve ssoguk sıkım zeytinyag mı yiyor ?

Bulabilenler evet.bulamayanlar marketten yiyor.ya da sirf market tavugu diye tavuk yememeyi tercih edenler de var

Bunlar artik cok kolay ulasilabilen seyler ben diyetten oncede koy yumurtasina baslamistim.tavuguda haftada 1-2 kere yapiyorum butcede cok sarsilmiyo.soguk sıkım zeytinyagindan sonra digerlerini yiyemez oldum ben ama bulamayanlar markettekilerle yapiyolar ona ragmen sonuc aliyolar

aklıma bişey takıldı ya bu diyeti tamamen hayatına geçirenler var peki onlar hergün kahvaltıda yumurta yada muz mu yiyor kesin olarak? eğer öyleyse hiç bıkkınlık gelmez mi? değilse neler yenebilir acaba. birde keten tohumunu nasıl tüketiyorsunuz. kavurup mu yoksa normal olarak mı?:26::26::26:

İlla ki geliyor gelmez mi ama her diyetin bir takim zorluklari var

Evet bıkkınlık gelio canim.ama bu kez Karatay a uygun yeni tadlar arastiriyor yada uyduruyoruz :) yağda suda yumurta biberli yumurta kiymali vs.... bende bazen gec kahvaltı yaptiysam eger aksam yemeğine karsi bi isteksizlik oluyor. O zaman sadece yogurt 2-3 hurma, yada sadece cacik yiyorum. Kışın bu Karatay daha kolay oluyodu..ama yaz mevsiminin su icmek ve terlemek açısından kârı da bi başka. ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Şu ana kadar denediğim en iyi diyet. Ozellikle sabah kahvaltısını seviyorum. Ekmek falan yok ama acıkmıyorumda ara oğunde yok ama akşam yemeğine kadar acıkmıyorum. Sporla destekleyince harika sonuçlar alınıyor ben 1 ayda 62den 55e duştum. Şimdi hedefim 15 eylule kadar 58 olmak, tereyağı ve zeytinyağı serbest ve akşam 8den sonra hiçbir şey yemiyoruz. Sabah kahvaltısında kavrulmamış kabuklu fındık ve ceviz var kayıısı da var, iki yumurta beni mutlu eden şeydi. Bir sınır yok doyana kadar yiyoruz. Herkese tavsiye ederim :)

aklıma bişey takıldı ya bu diyeti tamamen hayatına geçirenler var peki onlar hergün kahvaltıda yumurta yada muz mu yiyor kesin olarak? eğer öyleyse hiç bıkkınlık gelmez mi? değilse neler yenebilir acaba. birde keten tohumunu nasıl tüketiyorsunuz. kavurup mu yoksa normal olarak mı?:26::26::26:

Ben karataydan önce yumurta sevmeyen biriydim buna rağmen hiç bıkmadım açıkcası verdiği tokluk ve faydalarını gördükçe vazgeçilmezim oldu haşlama,değişik omlet tarifleri-menemen çeşit çeşit seçenek var :KK70:
Kavurmadan çiğ halde tüketilmeli.ben omletin,salataların yoğurdun üzerine kullanıyorum

Son düzenleme:
Merhaba bayanlar..

Sizlere bir sorum olacak. Acil cevap verebilirseniz çok sevinirim. Kara buğday yiyebiliyor muyuz ve ne sıklıkla yiyebiliriz ?

Bende 6 gündür karatay diyetini uyguluyorum.77.2 kg ile başladım yarın tartılacam bakalım fark kaç olacak.???
:KK66:

Karabuğday yiyebiliyoruz,sanırım sınırlama yok,arkadaşlar çok öneriyordu.ben bir türlü bulamadım,buralarda yok.

kızlaaarrr bugün tartıldım maalesef bir haftada sadece 100 gr verdim:KK43: ben karatayla daha önce 12 kg vermiştim fakat şimdi kuralları tam uyguladığım halde sonuç öyle.önümüzdeki hafta daha iyi sonuç alacağımı umuyorum:KK76:

Herkese merhaba,dun rastlanti bu ya! bir boy aynasinin karsisindaki sandalyeye oturdum.Kucagimda da 7 aylik fistigim var.Aynadaki goruntu ile sok oldum.Tahmin edersiniz.Sandalyeden tasan bi govde. :KK43: Nasil bunu kendime yaptim derken inanilmaz moralim bozuldu ve agladim.Tamam hep kiloluydum ama bu sefer kilolarim yuzunden agladim.Kendime kiziyorum.Neyse biraz icimi dokeyim dedim.Kusura bakmayin.3 ay once karatayla 1 ayda 5 kilo verdim ac kalmadim sporu aksatmadim ve 2 ogun beslendim.Ama ne oldu bilmiyorum ayin sonunda kendimi ekmege cikolataya saldirirken bulmustum.Simdi tekrar niyetlendim karataya.Bakalim nolcak.Boy 157 Kilo 84 hedef 54. Rabbim yardimcimiz olsun arkadaslar.

Herkese merhaba,dun rastlanti bu ya! bir boy aynasinin karsisindaki sandalyeye oturdum.Kucagimda da 7 aylik fistigim var.Aynadaki goruntu ile sok oldum.Tahmin edersiniz.Sandalyeden tasan bi govde. :KK43: Nasil bunu kendime yaptim derken inanilmaz moralim bozuldu ve agladim.Tamam hep kiloluydum ama bu sefer kilolarim yuzunden agladim.Kendime kiziyorum.Neyse biraz icimi dokeyim dedim.Kusura bakmayin.3 ay once karatayla 1 ayda 5 kilo verdim ac kalmadim sporu aksatmadim ve 2 ogun beslendim.Ama ne oldu bilmiyorum ayin sonunda kendimi ekmege cikolataya saldirirken bulmustum.Simdi tekrar niyetlendim karataya.Bakalim nolcak.Boy 157 Kilo 84 hedef 54. Rabbim yardimcimiz olsun arkadaslar.

Moralini bozma bebeğin daha küçük .Doğum kiloları dikkat edersen çabuk gidiyor.Her gün yediklerini yaz destek oluriz birbirimize.Arkadaşım 27 kgkaratay ve spor ile vermiş.Sen de yapabilirsin.

Destegin icin tesekkur ederim gulfuren, ya onceden o kutlenin icinde sanki dogal ve Zayifmisim gibi hissedyrdum taki sandalyede oturarak aynaya bakana kadar.bugun kendimi iyi hissediyorum cok sukur.umarim guard imiz dusmeden istedigimiz hedeflere erisiriz.senin kac kg fazlan var.sen de karatay yapiyor musun gulfuren.

Bana yaramadı Karatay diyeti hem bu kadar ete karşıyım ben, gut olcaz valla.

Bana kalirsa kan grubundan kaynaklaniyor olabilir ceydali,ornegin deniz urunleri belki de senin icin uygundur.Ona gore kendin alternatif gelistrebilirsin gibi geliyor.Benim hosuma giden yani sik yeme muhabbetini ortdan kaldirmasi surekli yedikce yeme istegini yok etmesi.Bir de leptin hormonu ile soyledikleri.Ayrica kendim diytten sonraki trigliserid ve diger degerlerimin dusmesi benim icin cok buyuk mutluluk oldu.

X