Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

herkes çok güzel kilo vermiş ama ben ekmeksiz doyamıyorum ki :KK5: her şeyden vazgeçebilirim ama ekmekten asla.. sanırım kendime daha uygun bir diyet bulmalıyım. :KK58:

canim tek sikinti ekmekse ozaman diger tum ogeleri butunuyle uygula ama sadece ekmege izin ver kendine. ekmegi de tam bugday unuyla yapilmis olanlardan secersin olur biter:) yada ben senin yerinde olsam kendi ekmegimi kendim yapardim, mesela sizma zeytinyagi, bugday ruseymi, keten tohumu falan katarak cok leziz ve cok faydali bir ekmek yaratabilirsin on numara olur:)

merhaba arkadaşlar bende kitabı okudum ve herşey çok kolay ve mantıklı geldi.hemen uygulamaya başladım.inşallah güzel sonuçlar alırım.sonuçları bildiririm yine....

arkadaşlar ben bu kitabı okuyalı yaklaşık iki ay oluyor ve hemen hemen hergün göz gezdiriyorum , kitapta yazanları harfi harfine uyguladım ve 2 ayda 7 kilo verdim, sadece kilo vermek değil , daha sağlıklı olabilmek adına size öneririm. kendimi daha rahat ve incelmiş hissediyorum, şişkinliklerim ve tatlı krizlerim bitti..

Bu diyette 4. günüm...Tatlı atağı yaşamadım...İzin verilenler zaten en sevdiklerim...2 kilo vermişim,fakat oruçken de devam ettiğim bir süreç!Bakalım sonuç ne olacak,lütfen forumdaki arkadaşlar,birbirimizden haberdar olalım...sevgiler...

bu diyete başlayalı 5 gün oldu 1 kilo gitmiş...ben harfi harfine uyuyorum,hiç dışına çıkmıyorum.inşallah kilolar gitmeye devam eder...

bu arada yazamyı unuttum,ben bu diyeti uygulamadan önce gün içinde çok kez kan şekerim düşerdi ve titremelerim,sinirlilik hallerim olurdu.ama 5 gündür bir kez bile kan şekerim düşmedi,ara öğün yapmamama rağmen.

Son düzenleme:
kitabı bende okudum uygulamayada başladım ama o kadar yiyecek bana çok gibi geldiği için tam uygulamadım.burayı daha yeni okuyorum uygalayıp sonuç alanları görünce yeniden başlama kararı aldım hadi bakalım yarından itibaren bende yazıcam :KK76:

kitabı bende okudum uygulamayada başladım ama o kadar yiyecek bana çok gibi geldiği için tam uygulamadım.burayı daha yeni okuyorum uygalayıp sonuç alanları görünce yeniden başlama kararı aldım hadi bakalım yarından itibaren bende yazıcam :KK76:

Aramıza hoşgeldin arkadaşım,başlamaya karar vermek de en önemli aşaması zaten:KK19:

hoşbulduukk :) günaydın bu arada.şuanda kahvaltımı yapıyorum az yagda 2 yumurta 1 domates biraz peynir zeytin ve şekersiz çay.1,70 boyundayım ve kilom bu sabah 68,2 bugunden itibareb hergün yazıcam bakalım birlikte başarırız umarım.ben 8 kilo vermek istiyorum.

bu arada kitabımı evde unuttum yanında kitabı olan varsa öğlen ne yiyeceğimi söyleyebilir mi acaba :)

Son düzenleme:
merhaba kızlar,hepinize bol motivasyon diliyorum..72 kilo ile gittiğim tatillerimden yediğim tatlılar ve dondurmalar nedeniyle 77 kilo olarak dönmüştüm,kaçamak falan değil bariz hergün yiyordum..döndükten sonra tekrar kendi düzenime döndüm asla yemiyorum dondurma tatlı vs.ve 74 kiloya indim bayrama kadar 70 e düşmeyi planlıyorum..ramazan programım şöyle

sahur:1,5 yumurta,dil peyniri,domates,salatalık,bazen 1 dilim salam,yeşillik,bol su 1,5 litre civarı,yeşil çay

iftar: 2 kaşık çorba,2 kaşık sebze yemeği,et grubundan ne varsa bir kaç parça,bol salata,sarımsaklı yoğurtla yapılan meze grubundan bir kaç çatal.bol su iftar sonrası yeşil çay

hoşbulduukk :) günaydın bu arada.şuanda kahvaltımı yapıyorum az yagda 2 yumurta 1 domates biraz peynir zeytin ve şekersiz çay.1,70 boyundayım ve kilom bu sabah 68,2 bugunden itibareb hergün yazıcam bakalım birlikte başarırız umarım.ben 8 kilo vermek istiyorum.

bu arada kitabımı evde unuttum yanında kitabı olan varsa öğlen ne yiyeceğimi söyleyebilir mi acaba :)

Arkadaşım,umarım istediğin kiloya ulaşırsın...Tabi hep birlikte:)

ben bu dıyete göre dogumdan sonra dıkkat ederek yaklaşık 16 kılo verdım.. sonra 1 kılo gerı aldım... şu an 54 kıloyum... yanı hamur işi yemedım.. makarna, pılav ,tatlı... çok az yedım.. emzırırken gelen tatlı krızlerımı kayısı, kuru üzüm, ile aşmaya çaliştım... bol bol zeytınyaglı sebze yedım.. ve 53 kadar indim sonra 54 oldum.. şu an bıraz kendımı tuttabilsem 50 ye inerim ama olmuyor:KK59::KK59::KK59::KK59:

hiç tatlı sevmeyen ben, acayıp tatlı hastası oldum.. :KK58::KK58:

merhaba arkadaşlar bende 8 ay önce doğum yaptım şu an 65 kiloyum iki hafta önce karatay diyeti kitabını aldım yaklaşık 10 gündür diyetteyim ara öğün hariç aynen uyguluyorum.2 kilo verdim en önemlisi kendimi daha rahat hissediyorum daha zindeyim tatlı krizlerim çok olurdu şu anda o yok..ilk kitabı okuduğumda fındık fıstık kahvaltıda saçma gelmişti ekmek olmadan yapamam diyordum fakat oluyormuş çerezciden tuzsuz badem fındık fıstık aldım emzirdiğim için oruç tutamıyorum bakalım devam etcem diyete 5 kilo daha vermek istiyorum umarım hepimiz istediğimiz kilolara ineriz....

ben karatay diyetı bıre bır uygulayamadım.. kahvaltı genelde kaçıyordu... sadece tatlı ve undan uzak durabildim.. kaçamakta olsa meyve yedım... dogumdan 4 ay sonra 57 kılo olmuştum.. 6 ay sonra 53 olmuştum.. şimdi 54.. dıkkat etmem lazım... çok rahat bır dıyet aslında

ben kahvaltıyı hergün uygulayabiliyorum ama öğle ve akşam yemekleri tutmuyor.iş yerinde avuç içi kada dana söğüş nerden bulayım ki off :KK43:(

canım merhaba,et bulamadığın zaman iki üç dilim peynir yiyebilirsin aynı işi görür,gerçek eti akşam öğününde yersin,ben öyle yapıyorum:)

günaydınlar arkadaşlar bende sabah kahvaltısını birebiruyguladım evde olduğum için kolay oluyor öğlen akşam yemeğini birebir uygulamadım sebze yemekleri yada etli sebze yemeği tavuk haşlama yaptım yanına bol salata ev yoğurdu yiyorum ekmek hamurişi tatlı yemiyorum şimdilik bu kadar

bakalım bende bu öğlen salata yiyeceğim peynirli inşallah veririm ya kiloları yeni evlendim insanlar evlenme sürecinde stresten zayıflar ben kilo aldım aksine

X