Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

selam kızlar

ıkıncı ogunum

1tabak zyaglı pırasa
1kase yogurt
1catal makarna
1kayısı 1hurma
afıyet olsun canım.akşamda olsa ınsanın canı tatlı bıseyler ıstıyor dimi?

bılgılerını ozelden yazsana bana,hazırlayım cızelgeni
başlangıc kılo
sımdıkı kılo
hedef kılo

bır de boyunu

Tebrıkler, 70 lı kılolara ıneyım ben de yapacam.:KK52: Kıskandım ya . :KK52: :KK52: :KK55: Neyse su an agır vasıta kabul edılıyorum :KK66: Yururum ben de

canım ben de basladım ama kılom fazla mı pılates ıcın emın degılım,kasa donusmesın sonra göbeğim bu haliyle:26:

sen çok azimlisin,:nazar::nazar::nazar::nazar:bir başlasan ebru şallıyı da geçersin:KK52:

dün bir arkadaşıma doğum günü hediyesi aldım ama kendime sadece eşofman ve badi aldım güzelim elbiseler etekler pantolaonlar neler neler indirimler de başlamış:KK43:((
umarım hepimiz en kısa zamanda istediğimiz bu cicileri alırız

tebrikler sana...ısrar edenler de yuh diyorum..ben de sinir oluyorum ya kardeşim niye ısrar ediyorsun yemek istersem alırım:KK47:

ben de çok kızıyorum yemek konusunda ısrar edenlere..asla kimseye de etmem ısrar..evime gelene de aynı şekilde..herkesin bi yeme alışkanlığı ne bileyim sevdiği sevmediği şeyler var.bi de artık bi çok insan diyetle savaşıyo.kim ne kadar yemek istiyosa o kadar koyarım tabağına..yemek istemeyene de ısrar etmem..

bu arada su içemeye devam dimi:KK1:

tebrikler sana...ısrar edenler de yuh diyorum..ben de sinir oluyorum ya kardeşim niye ısrar ediyorsun yemek istersem alırım:KK47:

Aynen gicik oluyorum...Birde yok ekmek yenmezse insan kötü olurmus. Hic yoksa tam tahilli ye ..Siyah ekmegin zarari olmaz...
Meyve yemezsem enerjisiz kalirmisim elden ayaktan düsermisim. Ya bi susun :KK4: :KK45: . Bunu söyleyenleride 50 kilo falan sanmayin sakin :KK1:

1.öğün: 1 yumurtalı klasik karatay kahvaltısı+ 1 küçük parça tahin helvası
ara öğün: 1 adet mandalina
2.öğün: et kavurma :KK16: +yoğurt
bilerek ve isteyerek te 1 küçük dilim çavdar ekmeği
spor : yok 8 gündür yürüyorum bugün dinleneceğim :)

iyi akşamlar kızlar....dün bütün günüm geçmişi okumakla geçti sayfalar ne kadar çabuk ilerliyo:KK52:bugün de regl oldum,bu sefer çok ağrım oldu ne spor yapabildim ne de sabah kahvaltı edebildim.ağrıdan midem bulandığı için muz yedim sadece..gelelim bugün yediklerime

1.öğün: 2 muz,omega 3

2.öğün:1 kase mercimek çorbası,2 kaşık etli bamya yemeği,1 tabak salata,2 kaşık yoğurt

spor:bugün yok
sıvı:bugün az oldu:KK53:

Herkese merhaba,
Ben de biraz menü bildirimi yapmaya çalışacağım, en azından kendimi düzene sokana kadar. Yoksa çabuk azıtıyorum.

12.12.11
Sabah: Yarım kase az şekerli aşure
Öğlen: Cevizli peynirli yoğurtlu havuç salatası
Akşam (17:00 civarı) : Peynirli yumurta (2 yumurtadan), 1 domates, 1 bardak ayran, sabahtan kalan aşurenin diğer yarısı

Su: 1 lt içtim, yatana kadar da en az 2ye tamamlarım.
Spor: 1 saat kondisyon bisikletine bindim umarım yatmadan önce de 30 dk pilates yaparım.

Aşure işi bozdu biraz. Zaten akşamki yarım kaseme nazar değdi, tarçın döküyorum sanarken kimyonu boca etmişim. Allah'tan sonradan tarçın ekleyince tadı kırıldı biraz da yiyebildim çöpe gitmedi. :)

Karacıgerın stresle yag salgılaması duruyor.

Eklentiler

• $a.1.jpg
    $a.1.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 39
  • $a.2.jpg
    $a.2.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 43
  • $a.3.jpg
    $a.3.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 36
Bugünümü yazayım canım arkidişlerim:

Kahvaltı:
1 yumurta ile omlet
Salatalık-domates
4 zeytin
2kk kadar peynir
1 lokma ekmek-kaymak ile

Kahvaltı öncesinde pilates yapıp su içmiş ve çörekotu yemiştim

Akşam:
Yemekten önce çörekotu
Roka-tere-brokoli ile salata
Yoğurt
Biraz tavuk
1/2 kk peynir
3 dilim pastırma
6-7 ceviz
1 ufak cennet hurması

Sıvı: şimdilik 3lt su
Spor: 40dk pilates, 30dk yürüyüş

Çocuklar yeöeğini yedikten ben de işlerimi bitirdikten sonra sütle yapılmış Tazo Chai içmeyi planlıyorum:-)

Öptüüüümmmm

afıyet olsun canım.akşamda olsa ınsanın canı tatlı bıseyler ıstıyor dimi?

bılgılerını ozelden yazsana bana,hazırlayım cızelgeni
başlangıc kılo
sımdıkı kılo
hedef kılo

bır de boyunu

sagol canım.ben her ıkıncı ogunumden sonra turk kahvesı ıcıyorum e yanıda tatlısız olmuyo tatlımda kayısı ve hurma :)))

loxıcım o zaman soyle yapalım cuma gunu sonucları alalımda ona gore yapalım cızelgeyı olurmu

sagol canım.ben her ıkıncı ogunumden sonra turk kahvesı ıcıyorum e yanıda tatlısız olmuyo tatlımda kayısı ve hurma :)))

loxıcım o zaman soyle yapalım cuma gunu sonucları alalımda ona gore yapalım cızelgeyı olurmu

sen bılırsın canım:KK34:
ben de menumu yazayım o zaman

1. ogun:2 kayısı yumurta
1 avuc peynır
6-7 zyetın
domates
1 cay brd cevız
2 kuru kayısı
2 kuru erik
3 omega 3

2. ogun:
fırında hamsı
lahana sarma
salata
1 kuru kayısı,1 de ıncır yıycem sımdı.canım çekti:KK53:

spor: 40 dk yuruyus
sıvı: 1,5 lt olmustur 2 bıtkı cayı

kızlar ben de bi süredir burayı takip ediyorum..tam olarak uygulayamasam da bazı şeylere burda yazılanlara göre dikkat etmeye çalışıyorum..

size katıldıkça daha da motive olacağıma inanıyorum..

dikkatimi çeken şu omega 3 nedir kızlar yani ilaç olarak mı alacağız..yan etkisi falan var mı bunun herkes kullanabilir mi:KK12:

bi de b12 vitamini eksikliğinin kilo vermeyi zorlaştırdığını duymuştum onu da alsak faydası olur mu acaba:emir_bebek:

kızlar ben de bi süredir burayı takip ediyorum..tam olarak uygulayamasam da bazı şeylere burda yazılanlara göre dikkat etmeye çalışıyorum..

size katıldıkça daha da motive olacağıma inanıyorum..

dikkatimi çeken şu omega 3 nedir kızlar yani ilaç olarak mı alacağız..yan etkisi falan var mı bunun herkes kullanabilir mi:KK12:

bi de b12 vitamini eksikliğinin kilo vermeyi zorlaştırdığını duymuştum onu da alsak faydası olur mu acaba:emir_bebek:

omega 3 balıkyağı canım bende bunu ilk karatayda duydum ama şu ara diyetisyenlerinde trendi bana bu hafta diyetisyenim verdi

bu gıcık adam gitmiş yine baklava almış yaaaa:KK57::KK57:ne zor şartlarda devam ediyorum yarışmaya:KK50:

hem 98 kılo oldum,şu göbeğin haline bak,bugun spora baslıyorum der,ustune de gıdıp baklava alır.napim canım iştedi diyoo:KK57:bu gidişle 100 kiloyu da gececek:KK50:

bu gıcık adam gitmiş yine baklava almış yaaaa:KK57::KK57:ne zor şartlarda devam ediyorum yarışmaya:KK50:

hem 98 kılo oldum,şu göbeğin haline bak,bugun spora baslıyorum der,ustune de gıdıp baklava alır.napim canım iştedi diyoo:KK57:bu gidişle 100 kiloyu da gececek:KK50:

ahhh ahh canim söylesene disarida yiyip gelsin. ama biliyorsun ya benimkide aynan böyle .
Hem incelelim isterler hemde diyette baslayinca olmayacak her türlü seyi alip gelirler eve.
Napalim canim bizde bunlara sahibiz iste :KK34: ama onlara rahmende zayiflayacagiz.

ahhh ahh canim söylesene disarida yiyip gelsin. ama biliyorsun ya benimkide aynan böyle .
Hem incelelim isterler hemde diyette baslayinca olmayacak her türlü seyi alip gelirler eve.
Napalim canim bizde bunlara sahibiz iste :KK34: ama onlara rahmende zayiflayacagiz.

40 kere soyluyorum anlamıyor kı,yıyecegın kadar al dıyorum bari 1 seferde bıtsın de gılıp gelıp mutfakta gormeyeyım onu.
yok gıder yarım kılo alır en az.marifet sanki:KK47::KK47:

Menülerimi yazayim kizlar
Sabah:
avuc icinin yarisi kadar peynir cörek otlu
8-10 tane yesil zeytin
2 yumurta
bol domates bol biberden az zeytin yagi ile salata
3-4 dilim beyaz turp
2 dilim pastirma
2 kuru incir
1 bardak sütlü Türkkahvesi
Omega 3 takviye kapsul

Ögle:
Iki avuc ici ceviz taze kirilmis
4 tane kuru incir
vitamin C takviye kapsül

Aksam:
Yarim tabak et sote
haslanmis karnibagar sarimsakli yogurtla
5-6 badem

Simdiye kadar 2lt. su
sporla aram hala yok
birazdanda kendime yine sütlü türkkahvesi yapip icecem.

X