Lekeler, Çiller Karbon peeling,fraksiyonel co2 lazer ve q swicth hakknda bilgi edinmek isteyen buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Seliss hanım öncelikle merhaba sizin bahsettiğiniz karbon maskesiyle benim bahsettiğim karbon peeling aynı şey mi bilmiyorum.benim bahsettiğim ciltte aydınlanma sağlayan bir pelling.cilde öncelikle siyah bir karbon sürülüyor daha sonra çatçatçat sesleriyle =) q swicth lazerin bir çeşidi tutuluyor.gerçekten güzel bir işlem tavsiye ediyorum şiddetle.seansları ve fiyatı hakkında bilgi verdim.seanslarını bilemicem ama fiyatları da doktora göre değişir.ancak benim anlamadığım bu tarz işlemler kesinlikle bir doktor gözetiminde yapılmalı bu cihazı eve alıp ne yapacaksınız? ayrıca doktorum milyon dolarlar vererek yurtdışından getirtti bu cihazları sanmıyorum ki tr de satılsın.eğer evde bir uygulama düşünüyorsanız lekeleriniz için dermalogicanın pirinç özlü peelingini öneriyorum o da ciltte aydınlanma sağlıyor.ama kesinlikle doktorla görüşmeden cihaz almayın. sesimiduyun canım sana gelince =) evet doktorum Kubilay Yücel =) bu arada sende mi antalyada yaşıyorsun Kubilay beyi bildiğine göre =) dünya tatlısı bir insandır benim ortaokuldan beri doktorumdur kendisi.sesimiduyun sen birkaç tane lekene takık durumdasın lütfen kendini su depresif durumdan kurtar ben kendiyle barışık bir insanken lekeleri takmaktan neredeyse sorunlu bir insan haline geldim 1.5 senede.ama şu an alıştım herşeye hatta dün doktoruma da söyledim ben alıştım onlarla yaşamaya sadece sağ tarafımdaki izin geçsin ben bunu istiyorum.kızlar lütfen cildinizin artık hassas oldugunun farkına varın.şimdi geçse lekeler ileride yine çıkacak.çok uzun süre korumak zorundayız ciltlerimizi.koruyucusuz markete dahi gitmeyin.açıkçası 3 5 tane çok derin lekem var sol gözümün altında ve oralara ocak ayında q swicth yaptırmak içimden geçti.lazer üstüne lazer asla tavsiye edilesi bişey değil ama dün gözümün önünde biri yaptırdı dudak çevresine beyaz tenli olmasına rağmen daha önce yaptırdıgı yerler tamamen düzelmiş.onu görünce bi anda fikrim değişti benimde.ama sesimiduyun sana tek tavsiyem lütfen artık takma şu 10 tane lazer atışını,kapatıcıyla idare et bir süre.inan bana zamanla hafifleyecek ama komple geçmesi için peeling tarzı bişey lazım diye düşünüyorum canım

inci hocam tesellınız ıcı tesekkur ederım ama ınanın elımde deıl yanı dogustan olsa yada sonradan genetık ya da baska faktorlelrle ya da benım hatam sonucu olussa ok de bı alet yuzunden lekesızken lekelenmek fontodensz cıkarken fondotensız yapamamamak cok agrıma gıdıyor mahfoldum bır aydr depreseyona grdım ama ınsallah gececegını bılryum beklemekten baska carem de yok zaten en kotu ıkı ay sonra karbon peelıng yaptrcam cıldımın hassayetı gecınce kubılay yucel ıde ınternette bu konu hakkında geznrken buldum ıyı bı doktor olduguna da kanaa getrdım tlf da bı kac kez konustuk ne yapayım falan dye anlattım durumumu merak etme bazen bole bır ıkı ayı bulabılen kızarıklıkılar oluyor lazer sonrası dedı oyle rahatladım lazer lekesı kalmaz merak etme dedı ama sımdı buıraz moralım bozuldu sız de lazerden dolayı lekelenmıssınz onun hastası olmanıza ragmen:KK43:(( yanı benımkı kalıcı olacak dye cook korkyrum hocam ya:KK43:(((

Türkiyede gidebilecek en iyi doktorun hastasıyım ama bak bu aletin getirisi işte.ben cildimi tamamen kubilay beye teslim ettim o ne derse inanıyorum.doktoruna güvenmek gerek.ama allah vergisi bi cilt yapımız var işte hassas,burda doktorun da elinden birşey gelmiyor.keşke benim cildimi görme imkanın olsa,önce akne izleri vardı derin derin çukurlar vardı cildimde,şu an %50 %60 doldu o çukurlar çukur yerine leke var ama yanaklarda öyle üç beş lekenin hesabını yapmıyorum inan,ben de önce kapatıcı kulanmazdım ama su an onsuz bi yere çıkamıyorum.ne kadar zor bi yere gitmeden önce 1 saat kendimle cildimle ugrasıyorum ve sonuc beni hiç memnun etmiyor.ama bunun tek sebebi kendimiziz.çünkü bu aletlerden doktorlardan mucize bekliyoruz.kendimize kafayı takıyoruz.ama 1 ay sonra belki daha az bir süre sonra göreceksin senin de çukurların dolmuş ve lekelerin azalmış olacak.lütfen sıkma canını.1 2 ay dediğin nedir ki bak benim1.5 sene oldu gözümün yası daha yeni durdu.bu formu da sıkıntılarımda kurtulmak için açtım.sizlerle dertleşmek için.inan doktorluk bi durum değil bu,o cilt soyuldugu anda tepki veriyor.ama lazerin faydasını epey sonra göreceksin o zaman anlayacaksın ne demek istediğimi.çok zorlu yollardan yürümüş halen de yürüyen biri olarak yazıyorum bunu,dün sag tarafımdaki ize sol tarafımdaki derin bir noktaya tek atış yapıldı şu an yüzün pancar gibi.ama aynaya bakmamaya düşünmemeye çalışıyorum.bu halde bile sizlere moral vermeye çalışıyorum düşün artık ne acılar çekip bu kadar şey aştıgımı =)

cok sagolun hocam gercekten ınsallah sız de ıstedıgınız cılde tez zamanda kavusur ıstedıgınız sonucları aılrısınız.gercekten bunu yurekten temennı edıyorum cunku yasadgınzı surecın belkı de yuzde onunu yasamıs bırı olarak soylebelırımkı ben kaldıramadım cok agr geldı neselı keyflı bı ınsanken durgun aklında sadece yanagındakı lazer lekelerı ne zaman gececek dıye dusunuen takıntılı bı ınsan oldum bır aydr ne olur kızmayın bana senınkı de dertmı belanımı arıyosun dıye sadece dertsız basıma dert almak en buyukk keskem su an..her sabah uyanıp bakayım acılma var mı lekelerde dıye aynaya kosyrum gun sayyyorum bugun 28.gunum:KK43: kac gunde gecer ya da gecer mı bılmeden beklıyum:KK43:

Seliss hanım öncelikle merhaba sizin bahsettiğiniz karbon maskesiyle benim bahsettiğim karbon peeling aynı şey mi bilmiyorum.benim bahsettiğim ciltte aydınlanma sağlayan bir pelling.cilde öncelikle siyah bir karbon sürülüyor daha sonra çatçatçat sesleriyle =) q swicth lazerin bir çeşidi tutuluyor.gerçekten güzel bir işlem tavsiye ediyorum şiddetle.seansları ve fiyatı hakkında bilgi verdim.seanslarını bilemicem ama fiyatları da doktora göre değişir.ancak benim anlamadığım bu tarz işlemler kesinlikle bir doktor gözetiminde yapılmalı bu cihazı eve alıp ne yapacaksınız? ayrıca doktorum milyon dolarlar vererek yurtdışından getirtti bu cihazları sanmıyorum ki tr de satılsın.eğer evde bir uygulama düşünüyorsanız lekeleriniz için dermalogicanın pirinç özlü peelingini öneriyorum o da ciltte aydınlanma sağlıyor.ama kesinlikle doktorla görüşmeden cihaz almayın. sesimiduyun canım sana gelince =) evet doktorum Kubilay Yücel =) bu arada sende mi antalyada yaşıyorsun Kubilay beyi bildiğine göre =) dünya tatlısı bir insandır benim ortaokuldan beri doktorumdur kendisi.sesimiduyun sen birkaç tane lekene takık durumdasın lütfen kendini su depresif durumdan kurtar ben kendiyle barışık bir insanken lekeleri takmaktan neredeyse sorunlu bir insan haline geldim 1.5 senede.ama şu an alıştım herşeye hatta dün doktoruma da söyledim ben alıştım onlarla yaşamaya sadece sağ tarafımdaki izin geçsin ben bunu istiyorum.kızlar lütfen cildinizin artık hassas oldugunun farkına varın.şimdi geçse lekeler ileride yine çıkacak.çok uzun süre korumak zorundayız ciltlerimizi.koruyucusuz markete dahi gitmeyin.açıkçası 3 5 tane çok derin lekem var sol gözümün altında ve oralara ocak ayında q swicth yaptırmak içimden geçti.lazer üstüne lazer asla tavsiye edilesi bişey değil ama dün gözümün önünde biri yaptırdı dudak çevresine beyaz tenli olmasına rağmen daha önce yaptırdıgı yerler tamamen düzelmiş.onu görünce bi anda fikrim değişti benimde.ama sesimiduyun sana tek tavsiyem lütfen artık takma şu 10 tane lazer atışını,kapatıcıyla idare et bir süre.inan bana zamanla hafifleyecek ama komple geçmesi için peeling tarzı bişey lazım diye düşünüyorum canım

öncelikle teşekkür ederim cevabınız için.benim bahsettiğim karbon maskesi türkiyede tanıtımını tuğba altıntop yapıyordu siyah bir maske ve bir cihazla yapılıyor cildi aydınlatıp lekelere ve kırışıklıklara iyi geldiği boyun ve ellerede uygulandığı yazıyor kendi sitesinde, benim bahsettiğim karbon maskesini bir kaç kez uzman tarafından yaptırıp tecrube edindikten sonra cihazı evde kendinizde uygulayabiliyorsunuz.karbon peeling hiç duymamıştım onuda araştırıp sizin de tavsiyeniz üzerine yaptırmak isterim.umarım fiyat olarakda uygundur ben mersinde yaşıyorum burda uzman dr.birkaç tane var en kısa zamanda sorcam.

Karbon Maske - KarbonMaske.com.tr benim bahsettiğim maske bu siteden bakabilirsiniz.

seliss hanım evet benim yaptırdıgım maske de bu!zaten doktorum kubilay beyin de tavsiyesi var orada!ancak o küçük cihazı ilk defa görüyorum.sanırım evde uygulansın diye küçük ,portatif bir hale getirmişler ama işin ucunda evde yanlış uygulama yapıp cildinizi bozmakta var.ben cildinden çok çekmiş biri olarak bu işlemlerin bilinçli bir doktor tarafından yapılmasından yanayım.basit gibi görünse de cildinize yaptıgınız bu tarz işlemler derinizi savunmasız bırakıyor.bir de koruyucudan bihaber insanlarız ,sürsek bile 2 saate yenilemiyoruz.bu yüzden de artıyor lekeler.bence hiç gerek böyle evde uygulanan cihazlara.bu işlemi gidin bir doktora yaptırın,evde de kendiniz peeling uygulayın.nemlediricinizi düzenli kullanın.dermalogica ya da bioderma öneriyorum

inci hoca benım bugun 29.gunum hala cıldım kızarık pembe pembe lekelı forumlarda bır arkadas da benım doktoruma yaprtrdı onda normal surec ıslemıs kabuklanma kzıarıkılık bır haftada gecmıs ben neyı yanlıs yaptım acaba ya da alerjık bı drumummu olutu her turlu kremı de kestım ama cok bozuk moralım ınanın herkesın ıyılesme suresı bır hafta 10 gunken benım bır ay oldu:KK43:

seliss hanım evet benim yaptırdıgım maske de bu!zaten doktorum kubilay beyin de tavsiyesi var orada!ancak o küçük cihazı ilk defa görüyorum.sanırım evde uygulansın diye küçük ,portatif bir hale getirmişler ama işin ucunda evde yanlış uygulama yapıp cildinizi bozmakta var.ben cildinden çok çekmiş biri olarak bu işlemlerin bilinçli bir doktor tarafından yapılmasından yanayım.basit gibi görünse de cildinize yaptıgınız bu tarz işlemler derinizi savunmasız bırakıyor.bir de koruyucudan bihaber insanlarız ,sürsek bile 2 saate yenilemiyoruz.bu yüzden de artıyor lekeler.bence hiç gerek böyle evde uygulanan cihazlara.bu işlemi gidin bir doktora yaptırın,evde de kendiniz peeling uygulayın.nemlediricinizi düzenli kullanın.dermalogica ya da bioderma öneriyorum

peki inci hanım seansı ne kadar siz yaptırdınız bilirsiniz gerçi her yer aynı fiyat çekmeyebilir ama yinede tahmini bir rakam söleseniz.

inci hoca benım bugun 29.gunum hala cıldım kızarık pembe pembe lekelı forumlarda bır arkadas da benım doktoruma yaprtrdı onda normal surec ıslemıs kabuklanma kzıarıkılık bır haftada gecmıs ben neyı yanlıs yaptım acaba ya da alerjık bı drumummu olutu her turlu kremı de kestım ama cok bozuk moralım ınanın herkesın ıyılesme suresı bır hafta 10 gunken benım bır ay oldu:KK43:
sesimiduyun canım bak kendini diğerleriyle kıyaslamaya başladın.herkes aynı oranda şanslı olamıyor malesef.bu işlemi yaptırıp yüzünde gram leke olmayan insanlar da var.gözlerimle şahit oldum.aynı işlemi yaptırdıgım bi kızın yüzü pürüzsüzdü.bizim şanssızlıgımız tamamen cilt tipimizle alakalı.cildin hassas demekki senin de.bak o lazer atışı yapılan yerleri bolca nemlendirmen lazım.doktorum bana bepanthen verdi onu sürüyorum.şu tedirginliğini de çok iyi anlıyorum çünkü salı günü 4-5 atış yaptırdıgım halde yüzüm hala ciğer gibi.senin bence hafif lekelerin var.daha önceden olmadıgı için de sen onları büyütüyorsun gözüne batıyor.çok ciddi lekeler değildir onlar lütfen üzme bu kadar kendini.keşke elimden birşey gelse sana yardım edebilsem.bepanthenin onarıcı özelliğini yabana atma bence,kullan bir hafta kadar.

inci hocam yaşım 33 ama yüz çizgilerim gözaltım çok oturmuş hep şişlik hemde kırışıklık var.hangi lazeri önerirsiniz?

serebrum hanım merhaba,öncelikle şunu söylemek istiyorum ben pek çok lazeri cildime uygulattım,çok araştırmalar yaptım gece gündüz ,cildim için insanlarla konuştum.Ama bildiğim tek bir doğru varsa o da uzman bir doktora kendinizi teslim etmek.ben burada ancak yaşadığım süreçler hakkında bilgi verebilirim.Çok bilgiliyim deyip sizleri asla yanlış yönlendirmek istemem.işin ucunda cildiniz ve bu işlemler sonrasında da ciddi paralar dökmeniz söz konusu çünkü.Ama şahit olduğum kadarıyla şunu söyleyebilirim ki göz altlarınız çökmüş durumdaysa öncelikle CO2 lazer iyi gelebilir.kırışıklıklar içinse babam botox yaptırıyor ve iyi geldiğini söyleyebilirim.düzenli olarak nemlendirin cildinizi,aydınlanır bu sayede.bana danıştığınız için de çok çok teşekkür ederim =)

Seliss hanımcım ben seansları 250 tl ye yaptırdm.ancak biliyosunuz ki bu klinikten kliniğe değişiyor.Ancak şu da var doktorların yaptıgı meyve asidi içeren peelingler bile 160 tl civarı.karbon peeling gibi mucize bir işlem içn o ücret çok normal.5 seans yaptırın da bir görün nasıl oluyor.Ben yaptırdm yüzüm düzeldi,üstüne de Co2 yaptırınca tekrar bozuldu.ama olsun bikaç seans daha yaptırıcam.cildi toparlıyor,lekeleri azaltıyor,daha ne olsun =))

Hanımlar bugün kendimiz için bir şey yapsak,bıraksak bu kırışıklıkları,lekeleri,akne skarlarını..Kendimizi oldugumuz gibi sevmeye çalışsak.bunu becerebilsek.Olumlu olsak bugün ne kaybederiz?? Lütfen hayat bunların hiçbirini takmaya değmiyor inanın.benim tuzum kuru da değil,1 senemi aynalardan kaçarak geçirdim.kendime olan güvensizliğim yüzünden 3 senelik ilişkim darbe aldı.Ama Allah bunların hepsini yaşamam gerekiyormuş ki yaşatmış bana!Şimdi eskisinden daha iyiyim diyemem ama eskisinden daha olgunum daha güçlüyüm,neyle nasıl baş etmem gerektiğini öğrendim.Mevlana'nın dediği gibi HAMDIM,PİŞTİM,YANDIM...Kendimden memnun olmadıgım günler 1 saat erken kalkıp saçımı düzleştirip ya da maşalıyorum,lekelerimi kapatıp hafif bi allık ruj sürüyorum.Olduğu KADAr,Olmadığı KADER demişler..

hocamm muthıssınız ya tebrık edyorum sızı ne guzel moral oldu bıze.. evet evet olumlama yapalım kendımzı oldugmuz gıbı sevmeyı ogrenelım..İNSALLAH hayatınz hep guzellıklerle dolar..

arkadaşlar banada yardım edin lazer tedavisi yaptırdım 4 gün oldu kahverengi lekeler var kücük kücük normal mi bu cok korkuyorum geçmez diye :/

Hanımlar bugün kendimiz için bir şey yapsak,bıraksak bu kırışıklıkları,lekeleri,akne skarlarını..Kendimizi oldugumuz gibi sevmeye çalışsak.bunu becerebilsek.Olumlu olsak bugün ne kaybederiz?? Lütfen hayat bunların hiçbirini takmaya değmiyor inanın.benim tuzum kuru da değil,1 senemi aynalardan kaçarak geçirdim.kendime olan güvensizliğim yüzünden 3 senelik ilişkim darbe aldı.Ama Allah bunların hepsini yaşamam gerekiyormuş ki yaşatmış bana!Şimdi eskisinden daha iyiyim diyemem ama eskisinden daha olgunum daha güçlüyüm,neyle nasıl baş etmem gerektiğini öğrendim.Mevlana'nın dediği gibi HAMDIM,PİŞTİM,YANDIM...Kendimden memnun olmadıgım günler 1 saat erken kalkıp saçımı düzleştirip ya da maşalıyorum,lekelerimi kapatıp hafif bi allık ruj sürüyorum.Olduğu KADAr,Olmadığı KADER demişler..

Ayyy, canım kıyamam sana. hiç üşenmeden o kadar cevap yazarak bilgi verdiğin için teşekkür ederim. hani bir atasözü vardır; at bulunur, yiğit bulunmaz; yiğit bulunur, at bulunmaz; ikisi de bulunur, meydan bulunmaz, diye; insanoğlu ne yapsa ne etse, mutlaka bi eksiği oluyor. yüzünü bilmem ama kalbinin çok güzel olduğu taa ankara'dan görünüyor. önemli olan da bu ama bi anlayabilsek... inşallah kalbin kadar güzel bi yüz nasip eder Allah!

Bugün tesadüfen bu konuyla ilgili Dr. Nuket Eroğlu konuşmasını izledim.Öyle kesin konuşması vardı ki hemen gidip yaptırasınız geliyor.Yüzdeyüz yan tesirsiz ve de bir kez yapıldığını söyledi. Fraksiyonel karbondioksit lazerdi hatırladığım kadarı ile.Lekelere,akne sivilceye, cildi gençleştirmeye vs.vs. Farklı bir makineden mi bahsediliyor? Bir seans yeterli.Çok nadir ikinci seans en az 6 ay-1 yıl sonraya öneriyordu.Yorumları okudum hiç bir seans giden yok.Acaba bu farklı bir makinemi?

Ayyy, canım kıyamam sana. hiç üşenmeden o kadar cevap yazarak bilgi verdiğin için teşekkür ederim. hani bir atasözü vardır; at bulunur, yiğit bulunmaz; yiğit bulunur, at bulunmaz; ikisi de bulunur, meydan bulunmaz, diye; insanoğlu ne yapsa ne etse, mutlaka bi eksiği oluyor. yüzünü bilmem ama kalbinin çok güzel olduğu taa ankara'dan görünüyor. önemli olan da bu ama bi anlayabilsek... inşallah kalbin kadar güzel bi yüz nasip eder Allah!

resigned canım çok teşekkür ederim güzel yorumların beni çok mutlu etti.ufak tefek pürüzlerim var hepte olacak doktorumun dediğine göre ama makyajla kapanan cinsten olmaya başladı çok şükür canım.ama bu sivilce izleriyle doğmadım sonuçta bi mucize olur da geçer mi bilemiyorum=) burda elimden geldiğince sizlere yardımcı olmak istedim çünkü ben tedaviye bodosloma başladım ve sabahlara kadar yorumları okudum.ben madem yaptırdım bilgilerimi paylaşmakta tedavinin bir parçası diye düşünüp burda sizlerle paylaşmak istedim

Bugün tesadüfen bu konuyla ilgili Dr. Nuket Eroğlu konuşmasını izledim.Öyle kesin konuşması vardı ki hemen gidip yaptırasınız geliyor.Yüzdeyüz yan tesirsiz ve de bir kez yapıldığını söyledi. Fraksiyonel karbondioksit lazerdi hatırladığım kadarı ile.Lekelere,akne sivilceye, cildi gençleştirmeye vs.vs. Farklı bir makineden mi bahsediliyor? Bir seans yeterli.Çok nadir ikinci seans en az 6 ay-1 yıl sonraya öneriyordu.Yorumları okudum hiç bir seans giden yok.Acaba bu farklı bir makinemi?

Co2 lazerden önce Erbium yag lazer vardı ancak Co2 kadar etkili değil.Co2 sivilce izlerinin hafiflemesinde çok çok etkili hatta son teknoloji.hep diyorum doktorum amerikaya da gitsen son teknoloji bu diye söyler.Nuket hanımın sitesine baktım aynı lazerden bahsediyor ancak hiçbir doktor cildini pürüzsüz yaparım diye vaad vermemeli bence.büyük umutlarla gidip yere çakılıyoruz resmen =) burdaki yorumları dikkatlice okursanız 1 seans yaptıran çok az.ben 7 seans yaptırdım =) çok acılar çektim psikolojik anlamda ama çok şükür sıkıntılarım %50 hafifledi.hatta tek derdim sağ tarafımdaki izim ve ufak tefek atış lekeleri.makyajla kapanan düzeye eriştim diyebilirz.1.5 senenin sonunda =)

X