Lekeler, Çiller Q-Switch Nd: YAG Lazerle Çil ve Leke Tedavisi

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Özelden mesaj yolladım pek bakamıyorum iş güç yoğunum bu ara. 6 haftayı doldurdum yüzüm biraz düzeldi gibi ama dudak üstü filan berbat.

bende özelden de yazdım mail de attım foto da yolladım :) bende bu aralar iş ggüüç olmadıgından daha köütyüüm ya bi elimde krem bi elimde aynaa ,yogurt surulmuş surat gibi bembeyaz geziyorum evde:)) dışarı gündüzleri cıkmadıgımdan spora bile gitmez oldum iyice eve kapandım güneş görürüm de lekelerim artar diee :KK43:

Kızlarr ne olur bana yardım edin.Kötü bir estetik maceram olmuştu üstüne bi de lazer sıkıntısı eklendi.Ben de sizin gibi karbon peeling yaptırıyordum ve memnundum açıkçası.Sonra ctesi günü karbon peeling yaptıktan sonra doktorum bana benlerin gitsin ister misin dedi, ben de evet dedim.sonra aynaya baktım kızamık gibi olmuşum.doktora bunlar niye oldu diye sordum, 4-5 gün içinde kabuk bağlayıp düşecek onlar dedi. Tahminim bana da q switch yaptı.şimdi inanılmaz moralim bozuk.kırmızı lekelerim bordoya dönmüş durumda ama kabuk bağlama falan yok.geçer mi kızlar çok kötüyüm :KK43:yüzüme su bile değdirmiyorum korkudan. Soranlara kızamık oldum dedim, öğretmenim okulda maske takıyorum ya offf neden bize bu süreçten bahsetmezler ya of of of. Ya benimki hiç kabuk bağlamazsa çok korkuyorum böyle kalmaktan :KK43:((

Eğer yaptıracak olup da merak eden varsa son durumumu yazayım kabuklar döküldü ve hafif pembelikler var.Doktorum çok iyi göründüğünü söyledi.Neyse ki eskisi kadar kötü görünmüyor.Doktorum pembelikler çabuk geçsin diye karbon peeling yaptı üzerine.Pembeliklerin 10 gün içinde geçeceğini söyledi.umarım geçer kızlar :KK43:

Peki sizin ki q switch miydi bugün bana da önerdiler ve dr çok güven verici konuştu. Fraksiyonel gibi kabuk tutmaz dedi bide bi tanıdık yaptırdı 2 seansda ciddi azalma oldu güneş lekeler inde buarada seans ücreti 150 var mı başkaq s switch güneş lekesi tedavisi yaptıranlar

Merhaba arkadaşlar sizlerden bilgi rica ediyorum benim için çok önemli ki özellikle yüzüm için ;

2 senedir yüzümde özellikle alnımın tam ortasında da kocaman bir leke var 3 parça şeklinde doktora gittiğimde doktor direk önerdiğine göre %90 geçeceginin garantisini vermiş olup q switch 10 seans her hafta 1 seans yapılmak üzere toplam 2000 tl istedi. sizce q switch yaptırmalımıyım. Yaparsam iyileşme süresi nasıl geçiyor istenilen sonuçlarına ulaşıp mutlu olan varmı. beni bilgilendirimisiniz çok teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar sizlerden bilgi rica ediyorum benim için çok önemli ki özellikle yüzüm için ;

2 senedir yüzümde özellikle alnımın tam ortasında da kocaman bir leke var 3 parça şeklinde doktora gittiğimde doktor direk önerdiğine göre %90 geçeceginin garantisini vermiş olup q switch 10 seans her hafta 1 seans yapılmak üzere toplam 2000 tl istedi. sizce q switch yaptırmalımıyım. Yaparsam iyileşme süresi nasıl geçiyor istenilen sonuçlarına ulaşıp mutlu olan varmı. beni bilgilendirimisiniz çok teşekkür ederim.

ben daha az önce yaptırdım dudak üstündeki lekem için o lazerı özel dermatola gıttım seans başı 200 tl ıstedı aynı ücretı ıstemıs sızın doktorda soyulma yada kızarma asla olmaz dedı şuan en ileri teknoloji bu lazermıs ayrıca yüzdekı kıllarıda döküyor sıyah noktaları ve kaz ayağı çizgilerinide onarıyormus yuzumde ılk seansta bıle farklılık var ama illakı 10 seans demedı 3 hafta sonra tekrar görmem gerek gıderek zaman aralıklarını uzatırız dedı

ben daha önce de yazdığım gibi yaptırdım 6seans 750 tl ye izmirde, anack beklediğim gibi mucizevi bir sonuç olmadı, ama görenler ne yaptırdın diyor yüzümde kesinlikle bir açılma var birde son seans da lentigo( güneş beni) başlığı ile denedi inanılmaz, ama onlar geçti iki noktadaki tamamen beyazladı. diğerleri ise eskisi kadar kahverengi değil, sanırım bi 6 seans daha gerekli ancak gelecek kış yaptırmayı düşünüyorum. sosyal hayattan hiç kopmuyorsunuz kızarma yanma yok ama lentigo başlığı ile olanda kabuk tutuyor.

Kızlar yüzümdeki çiller için q switch lazer yaptırdım şuan 3.günüm ve berbat görünüyorum insan içine çıkamayacak durumdayım koyu kırmızı benekler var yüzümde yaptıranlar kaç günde geçti bu benekler ne olurr yardım edin çıldırmak üzereyim iz kaldı mı?4gün sonra işe başlıycam hiç umudum yok

Su lazeri yaptıran arkadaslar durumunuzda bi duzelme var mi bende biktim Yüzümdeki lekelerden doktor tavsiyesi olan var.mi?
Bakin foto atiyim bu haldeyim sizin yüzünüz nasil oldu çekip atar misiniz?

Eklentiler

• IMG-20160904-WA0000-1.jpg
    IMG-20160904-WA0000-1.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 736
Arkadaşlar dün doktor bana sormadan halledicem deyip küçük benek lekelerime sanırım lazer yaptı şuan lekelerim koyu şekilde ben gibi oldu daha sonra yara mı olucak yoksa ben şeklinde mi kalicak anlayamadım bu durumu yaşayan varmi

ben yeni başladım q switch nd yag laser karbonla kombine yapılıyor şuan 3. seansımı bitirdim ciddi şekilde bitti önceden 2 kat fondeten sürerken şimdi hafif yapıyorum ve belli belirsiz aslında doktorum 10 seans gecer dedi ama 5 de gecicek gibi ben tavsiye ederim ama güvenilir ve kesinlikle bir doktor yardımıyla yapılması gerekiyor güzellik salonları falan hepsi tırı vırı

Merhaba bende ilk seans q switch yag lazer yaptırdım çillerim için,2.gündeyim atış yapılan yerler şimdi çok koyu oldu,bundan sonraki süreçte dökülme ne zaman oluyor sizler fayda gördünüz mü?

Merhaba bende ilk seans q switch yag lazer yaptırdım çillerim için,2.gündeyim atış yapılan yerler şimdi çok koyu oldu,bundan sonraki süreçte dökülme ne zaman oluyor sizler fayda gördünüz mü?

mrb. bende q switch lazer yaptirmak istiyirm seansina kac tl odediniz odediniz acaba . herkes devlet sirri gibi saklamkta su tedaviyi. cillerle basim belada ☹

Merhabalar, bugün leke tedavisi için ilk q switched nd yag lazer seansımı yaptırdım. Prp ile birlikte üç aylık bir tedavi olacak. Sonuçları yazarım.
Leke için nd yag lazer uygulamasının ağrılı bir süreç olduğunu söylemeliyim. Öğle arasında bile yapılır, çok rahattır gibi laflara inanmayın, lekenin tipine, kılcallara da uygulanıp uygulanmadığına göre acı seviyesi değişiyor. Benim canım çook yandı. Yüzüme doktorun tavsiyesiyle yanık kremi boca etmiş durumdayım ve bol bol su içiyorum. Lekeler iyice kararacakmış ve zamanla açılacakmış. 10 gün sonra prp ve ardından 10 gün sonra ikinci lazer tedavisine gideceğim. Bu şekilde dört seans olacak. Keşke hayat boyu 50 faktör güneş koruyucu kullanaydım da şimdi bu acıları çekmeyeydim. :KK43:

Merhabalar, bugün leke tedavisi için ilk q switched nd yag lazer seansımı yaptırdım. Prp ile birlikte üç aylık bir tedavi olacak. Sonuçları yazarım.
Leke için nd yag lazer uygulamasının ağrılı bir süreç olduğunu söylemeliyim. Öğle arasında bile yapılır, çok rahattır gibi laflara inanmayın, lekenin tipine, kılcallara da uygulanıp uygulanmadığına göre acı seviyesi değişiyor. Benim canım çook yandı. Yüzüme doktorun tavsiyesiyle yanık kremi boca etmiş durumdayım ve bol bol su içiyorum. Lekeler iyice kararacakmış ve zamanla açılacakmış. 10 gün sonra prp ve ardından 10 gün sonra ikinci lazer tedavisine gideceğim. Bu şekilde dört seans olacak. Keşke hayat boyu 50 faktör güneş koruyucu kullanaydım da şimdi bu acıları çekmeyeydim. :KK43:
Geçmiş olsun, en kısa zamanda hem acılarınız hem lekeleriniz geçer umarım 🙏🏻 Hangi şehirde, hangi klinikte yaptırdınız acaba işlemi

X