Karbonat İle Gebelik Testi

ıyıde arkadaslar karbonat zaten kopuren bısey yanı bu cok dogal suyada koyunca kabarıyor o zaman muslukta hamıle :roflol:
ben sut testını denedım gecen gun suphelendım kopurmedı 2 gun sonrada regl oldum ...suanda yapardım karbonat testını ama reglım olmaz galıba :)

kızlar hadı evınde karbonat olan hamiş olmayan denesın ve tarafımızdan tescillensinn cagdan caga yayalım gebelık testı sorunu kalksın :roflol: benım evde yok maalesef

Valla canım Ben önce İdrarı koydum üstüne 1 kaşık karbonat anında köpürdü:kahve: Ayy nasıl anlatayımki taşacak kadar değil ama köpük köpük olup üstünde kaldı.Ayy tövbe tövbeşakkıdı

Valla canım Ben önce İdrarı koydum üstüne 1 kaşık karbonat anında köpürdü:kahve: Ayy nasıl anlatayımki taşacak kadar değil ama köpük köpük olup üstünde kaldı.Ayy tövbe tövbeşakkıdı

:roflol::roflol: be kaba idrar koyup üstüne cep sodası serptim kabardı hahahaha:içelim: bu arada cep sodasıyla karbonat aynı şey dimi ben yanlış bilmiyorumdur heralde :uhm:

arkadaşlar bende denedim valla okurken kendi kendimi gaza getirdim:roflol: ama beyaz beyaz köpürdü hatta fokur fokur :roflol:öle taşacak gibide değil yani ben hamile olduğunmu sanmıyorum bence tesadüfü birşey olabilir ya bu test ben ümitlenemiyorumkafamçokkarıştı

dıptısdıpdıs canım ben de karbonat koydum ya hakiki:1ninca:ama soda yla olurmu şimdi ama sen hamilesin canım ya sen yap çıkan sonuca inanırız ya ben hamile değilim ama kabardı ne iş:roflol:

kıslarrrrrrrrrr ben hamile değilim adetim yakın şimdi denedim köpürmedi:dance::dance:

Son düzenleme:
X