Karbonat İle Gebelik Testi

ben bu sitede bununla ilgili okumustum daha once hatta biri kocasına yaptırmıs onun kabarmıs filan ondan emin olamadım ama inanmak istiyorum kolay ve pratik diye :)

Ay bende bir parça şüpheleniyorum kendimden :eek:
akşama deneyip yazarım bakalım kabaracak mıbenneyaptımki

KIZLAR AKŞAM SiZİN IÇİN DENEYECEĞİM.
TABİİ HAMİLE OLMADIĞINDAN EMİN OLDUĞUM BİR ARKADAŞIMADA
AYNI ORANDA KARBONATLA DENEME YAPARIMKi EMiN OLALIM :))

GÖNLÜNÜZE KONAN KELEBEKLER EN KISA ZAMANDA, BEDENİNİZEDE KONSUN....

SEVGİYLE KALIN, HOŞÇAKALIN.

Yaaa çok merak ettim eve gidince bende deneyeceğim adetim dün bitti sonucu bildiririm.

kizlar ben yaptim kapardi köpürd¨ü acaba hamismiyim 2 günüm var adetime acayip agrilarim var dünde tansüyonum düstü kafam karisti valla

kızlar bende yaptım ama kabarmadı valla direk dibe çöktü testte negatif yani doğru olabilir

ay allahta sizleri guldursun arkadaslar oldum burda gulmekten :)))) karbonatı cakkadanak boca ederseniz idrarın ustune hamile olmayanınkıde kabarabilir nazikce dokmekte fayda var .))))
benimde adetm bitsin deniycem . hamile arkadasların çogunda kabarmıs çzaten olmayanlarda kabarmassa sayet çogunluk olusursa en azından tam dogruluk oranı olmasada bir nebze merakımızı yenmek için olabilir:)))

de yesil kurbaga sarımsagı fitil gibi neremize koycaz ben onu anlamadım:sm_cool:

Bende denedim.Hamile değilim.Gerçektende kabarmadı hemen dibe çöktü.Merak insana herşeyi yaptırıyor yani...

:sm_confused:arkadaşlar itiraf edeyim başta saçma buldm ama inanmaya başladım doğru olabilir

:sm_confused: kizlar benim adetime daha var martin 24 simdi yapsam olurmu acaba CADIARZU

Eskiden gebelik testimi vardı işte bi şekilde öğreniyorlardı.
Sütle sarımsakla ya da karbonatla...
Neyse merakımızı gidermek için her seferinde eczaneye gidip test almaktan kurtulmuş olduk. Ben denemeyi düşünüyorum bu yöntemi. Hem maliyeti ucuz hemde eczacıdan utanıyorum artık :)

Acaba kaç gün önceden doğru sonuç veriyorki ?? :))))))))
Kullanma kılavuzuna bakmak lazım :KK70:

arkadaşlar ben hamile değilim yani ben öle düşünüyorum :eek: adetimede 8 gün var bendenedim kabardı yanlışmı yaptım acaba iice kafam karıştı yaaakafamçokkarıştı ama neyse bende beklerim günüm geçsin bakalım:kahve:

benım adetım 10 gun gectı 5 aylık oglum var allah olmayanlara versın test yuapmıştım negatıftı şimdide karbonat testını denemeye gıdıyorum 5 dk gelırım

ben de yaptım. hamile değilim korunuyoruz. ve köpürmedi kızlar dibe çöktü hemde öyle pat diye attım içine. ama ilginci ben daha öncede yapmıştım bunu köpürmüştü o zaman ama hamile değildim yine.

bence vücutta salgılanan başka bir hormonla ilgili kızlar bu. kocası yapmıştı birinin onunki de köpürmüştü. bebeklik miydi yapan galiba oydu.

ama başka bi yöntem var. mısırlılar yaparmış. buğdayı idrarınla suluyorsun. ama aynı zamanda başka bir kişi daha suluyor. hamile olmadığından emin olan biri. eğer seninki daha erken yeşerirse hamilesin demek. hcg daha çabuk yeşertiyomuş. :KK70: ama bir hafta uğraşana kadar gidip test almak en mantıklısı. :eek:

X