Kardeşim uyuşturucu mu içiyor :(

Bana da madde gibi geldi ama düşük ihtimal aromatik bişeler katıyor olabilir. Marketlerde var dediyse, büyükçe bi markete gidip sigara için aromalar varmış deyin bakalım alacak gibi ne diyecekler satış görevlileri.

yani içtiğini öğrenmenin hiçbir yolu yok kendisinin itiraf ermesinden başka. bir gün yol kontrolünde durdurulur hareketlerinden şüphelenilen kan idrar alınır ama tabi neticesinden size bilgi vermezler😑cunku sorusturma dosyalarının gizliliği esastır asla bilgi verilmez. bu dosyalar (savcılık dosyaları) e devlette de görünmez malesef. size bir çözüm yolu sunamiyorum. insallah esrar vs değildir üzüldüm

Kokusundan anlaşılır
Gülme krizleri olanilir
İlla yeşil olmasına gerek yok, sigara renginde olabilir. Saf olmuyor sanırım yeşil olmayınca.
Tatlı, yemek krizleri belirtileri arasında ve anlık zekası açılır mantıklı konuşmalar yapar

Esrarı sigara ucunu boşaltıp koyması saçma olur. Abim senelerin bağımlısı az çok anlıyorum bu meselelerden ne yazık ki. Bahsettiğiniz şekilde içtiği şey bonzai olabilir. Bir de kalem ucu diye bir zımbırtı vardı o olabilir. Kubar da var ama o öyle içiliyor mu bilgim yok. Ama esrarı dediğiniz şekilde içme olayını hiç duymadım görmedim.

Uyuşturucunun sigaraya katılan formatı var mı bilmediğimden soruyorum. Ama bir kitapta okumuştum uyuşturucu kullananlar tatlıya saldırıyormuş.

O kadar kötüyüm bunları yazarken aklım başında değil sadece ne olduğunu bilmek ve anlamak istiyoruz 30 yaşında mühendis gayet saygın bir konumu var izine geldik ikimizde ailemizin evine ve o zaman fark ettim sigaranın üstünü boşaltıp bir şey koyuyor ve toz halde esrar desem esrar yeşil renk değil mi ? Bilmiyorum içince unutkan oluyor sürekli bir şeyler yemek istiyor iştahı açılıyor ve hep tatlı tarzı şeyler ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum annemle ben iki üç kez konuştuk saçmalamayın bunu bana nasıl yakıştırıyorsunuz diyip bizi suçlu çıkarıyoruz ne yapacağız bilmiyorum 30 yaşındaki bir insana ne yapılır ki :KK43:(
Dudaklarında kuruluk var mı

Muhtemelen esrar kullanıyor. Bir tanıdığım da aynı şekilde sigaranın bir kısmını boşaltıp içine koyup o şekilde içiyordu. Aslında kokusundan anlaşılır. Normal sigara gibi kokmuyor çok daha ağır bir kokusu oluyor. Ve belirtiler de uyuyor. Gözlerde küçülme sanki sürekli yeni uykudan uyanmış gibi, gözlerde kızarıklık, hafızada gitgeller, isimleri karıştırmalar, aşırı iştah (dediğiniz gibi tatlı ağırlıklı oluyor).
30 yaşındaki adama malesef kendi istemezse hiçbir şey yapamazsınız. Umarım daha ileriye gidip farklı şeyler denemez. Esrarda kötü tabiki ama yine de kurtulması diğer maddelere göre daha kolay.

Annem görmüş bunlar Marketlerde de satılıyor demiş ama kızlar görüntüsü onu içtikten sonra farklı oluyor gözleri kızarıyor mesela ne yemek yaptığımızı söylüyoruz tekrar soruyor ve inanılmaz tatlı ihtiyacı oluyor muz tahin pekmez pişmaniye vs yiyor ve hafif sallanarak yürüyor
Sigaraya genelde bonzai koyuyorlarmış.
Eşime sordum.(Emniyet mensubu)
Bıraktırmaya çalışın umarım bırakır.

Esrarı sigara ucunu boşaltıp koyması saçma olur. Abim senelerin bağımlısı az çok anlıyorum bu meselelerden ne yazık ki. Bahsettiğiniz şekilde içtiği şey bonzai olabilir. Bir de kalem ucu diye bir zımbırtı vardı o olabilir. Kubar da var ama o öyle içiliyor mu bilgim yok. Ama esrarı dediğiniz şekilde içme olayını hiç duymadım görmedim.
Babam da senelerce kullandı esrar maalesef. Hatta o zaman aklım ermiyordu da ben tülbentten geçiriyordum bazen, çocuk aklı işte heves :)) o da sigaranın içine koyuyordu, ucunu değil de üstüne ekliyordu yani. İçiliyor yani öyle de

Babam da senelerce kullandı esrar maalesef. Hatta o zaman aklım ermiyordu da ben tülbentten geçiriyordum bazen, çocuk aklı işte heves :)) o da sigaranın içine koyuyordu, ucunu değil de üstüne ekliyordu yani. İçiliyor yani öyle de
Sigaranın üstüne ekleme şöyle oluyor, çarşaf denen kağıda esrarı ve 1-2 sigaranın tütününü koyuyorlar. Ama sigaranın ucunu boşaltıp üstüne esrar eklendiğini hiç duymadım

Sigaranın üstüne ekleme şöyle oluyor, çarşaf denen kağıda esrarı ve 1-2 sigaranın tütününü koyuyorlar. Ama sigaranın ucunu boşaltıp üstüne esrar eklendiğini hiç duymadım
Yani işte evde kendi saramıyorsa ki gerçekten bi madde kullanıyorsa iyice göze batar, hazır sarılmış sigarayla yapıyor olabilir. Umarım değildir yine de ama bi madde olduğu kesin gibi üzülerek

Bıraktı mı peki ? Babam konuşacak bakalım babam çok üzüldü ben bunları hak ediyor muyum diye hepimiz çok şaşkınız umarım bir an önce kendine gelir

Bıraktı mı peki ? Babam konuşacak bakalım babam çok üzüldü ben bunları hak ediyor muyum diye hepimiz çok şaşkınız umarım bir an önce kendine gelir
Yok hayır maalesef, 12 sene oluyor vefat edeli zaten. Ben kendimi bildim bileli kullanıyordu. Fiziksel olarak biz bi zararını görmedik, yani başka bi maddeye geçiş yapmadı, içip içip herhangi bi aykırılık yapmadı, işine devam etti vs vs. Ama onun yaşı ve kardeşinizin yaşını kıyaslayınca arkadaş ortamı, daha fazla stres, o bu şu daha risk altında oluyor üzülerek kardeşiniz

Yok hayır maalesef, 12 sene oluyor vefat edeli zaten. Ben kendimi bildim bileli kullanıyordu. Fiziksel olarak biz bi zararını görmedik, yani başka bi maddeye geçiş yapmadı, içip içip herhangi bi aykırılık yapmadı, işine devam etti vs vs. Ama onun yaşı ve kardeşinizin yaşını kıyaslayınca arkadaş ortamı, daha fazla stres, o bu şu daha risk altında oluyor üzülerek kardeşiniz
Anladım Allah rahmet eylesin

Kubar esrar çeşidi sarılarak içiliyor aynı

X