Kardeşimin Yeni Gelin Evi...

Salonu görünce bir an Topkapı Sarayı aklıma geldi.Nedense ? Allah mutlu mesut yaşam nasip etsin yeni evli gençlerimize.Güle güle kullansın cici eşyalarını ,huzurlu günlerde inşallah.

çok güzelmiş çok beğendim Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah:nazar:

Meltooomm cok güzel yaa ben oturmaya kiyamam benim olsa bakmaktan hihihi...
Masallah - insallah huzurlu - güzel - herzaman gülen yüzlerle - neese dolu yasarlar evlerindde:))

bencede herşey şahane olmuş evleri gibi evlilikleride ışıl ışıl ışıldasın insallahhh

kesınlıkle mükemmel çok asil duruyor tamamen benim tarzım masallah allah agız tadıyla oturmk nasıp etsın....

misafir salonuna bayıldım alllah ağız tadıyla oturmak nasıp etsın bir yastıkta kocatsın ınşallahhh

Allah agız tadıyla oturmayı nasıp etsın meltemcım kardesıne mutluluklar dılerım

çookk güsell allah agızlarınn tadını bozmasın bir ömür mutlu olsnlar inşşş

Ay maaşallah ya... Ağzım açık kaldı. Çok şık harika bir ev... Kardeşiniz çok şanslı. Allah ağız tadıyla oturmayı nasip etsin... Olmayanlarada versin :asigim: :nazar: :nazar:

güle güle otursun Ağız tadıyla...

bence de çok parıltılı her şey.. ben daha sade eşyaları beğeniyorum...

Seçimlerini gerçekten çok beğendim.Uyum çok güzel ve iddialı...Mutluluklar dilerim...

Hayırlı olsun. Mutlu günler geçirsinler güzel evlerinde inşallah canım...

taş tuş parıltıı ışıltı çook olsada

kombinesi güzel yapılmış

mutluluklar..

salon pek benim tarzım değil, ama herşey uyumlu olmuş :nazar:

yatak odasında, yatak başına bitişik değilmi o taşlı ışıklar? bende netten böyle bi model buldum kaydettim hayalimde o var :)) güle güle kullansınn kardeşiniz :nazar:

oturma odası klasık olmuş benım tarzım deıl ama cok uyumlu ve cok hoş gorunuyor
yatak odası cok guzel
diğer odaları eklemedınız sanırım mutfak banyo ve wc yoktu
huzurla oturmak en onemlısı esya ve görunusten önce
hep mutlu olsun sıcak yuvasında ınş:Saruboceq:

ya gerçekden maşşalah kardeşim çok ince ve çok güzel döşenmş zevkinize bayıldım salon dedin böle olurr mobilyaları nerden aldınız yanlız mutfak ve banyo gibi diger bölümleride koyarsan merak ettim huzur mutluluk ve salıkla innşallah

allah geçim versin mutlulukla sağlıkla oturmak nasip etsin. her şey çok güzel ve uyumlu hayat boyu evlilikleride güzel ve uyumlu olsun inşallah
nazar10.gif

biraz fazla ışıltılı gözlerim kamaştı
güle güle otursun kardeşin

Salon bana göre fazla ışıltılı ama yine de hoş güle güle otursun

Herşey çok şık çok güzel Allah sağlıkla mutlulukla oturmayı nasip etsin inş opuyorumnanaktan

X