Karınca yumurtası yağı sık ve ince tüylere etki eder mi?

lazanyasever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
39
2
20
Her gece mi sürmek gerekiyor? Etkisini gören varsa yorumunu bekliyorum. Çok sık ve ince tüylerim var lazer görmüyor. O kısımlara sürsem fark olur mu? Bide kılları almadan direkt sürsem olur mu? İlla kılı alıp mi sürmek gerekiyor? Jiletle alsam da üstüne sürsem etki görebilir miyim arkadaşlar bilen? ♡

Her gece mi sürmek gerekiyor? Etkisini gören varsa yorumunu bekliyorum. Çok sık ve ince tüylerim var lazer görmüyor. O kısımlara sürsem fark olur mu? Bide kılları almadan direkt sürsem olur mu? İlla kılı alıp mi sürmek gerekiyor? Jiletle alsam da üstüne sürsem etki görebilir miyim arkadaşlar bilen? ♡
Ya bence çokta etki etmez gibime geliyor ama dene bi bence belki azalır kılları kökünden alıp sürmen gerekiyor diye biliyorum

Babannemin zamanında bu cam agaclarindan sakız gibi reçine oluyor ya.Onu kullanirmisti neredeyse tamamen tüyleri öldürüyor.

Ben limon yağı ve karınca yumurtası yağı kullanıyorum biraz etki ediyor.
Lazer yaptırdım asla işe yaramadı. Yüzümde tekrar tüyler çıkmaya başladı ve korkuyorum artık ağda vs yapsam iyice çoğalır diye.
Kalın tüylerde çok etkili ama ikisini karıştırıyorum ben

X