karinda belirgin kitle ve vajinal mantar

akdbwkbsjdj

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2023
38
9
kizlar selam daha once cok konu actim ama yine belirtmek istiyorum belki benimle ayni durumu yasayan vardir diye kizlar 1 ay once korunmali iliski yasadim ilk kez 2 hafta sonra falan karnim sismeye basladi ama kitle seklinde ve kasiklarimda da agri vardi suphelendim test aldim negatif cikti sonra zaten adet oldum doktora gittim adetken ultrasonda bakildi ne kist var ne hamilelik belirtisi vardi doktor da karin sisligin normal dedi icim cok rahatlamisti ilac verdi vajinal mantar için ama almadim aptallik edip daha sonra adetim bittikten sonra karin şişliğim gecsin diye bekledim ama sürekli iniyor sisiyor yani simetrik değil daha sonra sislige vajinamda kaşıntı ve sari akinti eklendi yeniden doktora gittim ancak doktor ilgilenmedi kasintim ve akinti için travazol ve tek kapsul fluzole verdi kasintim geçti akintim da fazlasiyla azaldi ama karin sisligim geçmiyor elime karin boslugumda kitle geliyor azicik masaj yapıyorum göbek kismima geçiyor genel cerrahiden randevu aldim ancak doktora soyleyemiyorum ilişki yaşadığımı çünkü henüz evli değilim umarim benle ayni sorunu yasayan vardir karnimdaki bu sislik veya kitle sizce yasadigim ilişkiyle alakali midir lütfen yardimlarinizi beklitorum

Doktora gidiyorsunuz imama değil, doktor sizin evli olup olmamanızı umursamaz. Söyleyin, rahatlayın. Alakalı olduğunu sanmam ama bi zarar da çıkmaz söylemekten.

o zaman başka doktora yani. doktordan bilgi saklayarak teşhis istenir mi? ben meme kontrolüne giderim her sene orda bile soruyo adam. bilgi saklanmaz doktordan verim alamazsın. başka doktordan randevu alın derim.
haklisiniz inanin bunlari dusunmekten kafayi yedim evde bu sefer de verim alamazsam bir dahakine olabildigince durust olucam hakkimda hayirlisi olsun artik

yarin genel cerrahiye gidecegim tanidigim olan doktora dedigim gibi ondan da sonuc alamazsam baska bir doktora gidicem tesekkur ederim
Merhaba tıpatıp aynı durumu yaşıyorum sizle muayeneye gittim ama hiç bişey demeden direkt ultrasona yönlendirdi henüz sonuçlarını almadım ama bende paniğim bu durumda, sizin doktorunuz ne dedi merak ettim sonuç olarak

X